mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 30.09.2024 : 01:41:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 116011 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #390 : sreda, 29.11.2006 : 18:11:08 »

Tudi jaz vam želim čim več veselja z Lori, pa čim manj trme Wink.

mogoče je tudi to kakšen razlog da rata prestrašena, saj sem njena 3 lastnica in mogoče se boji da bi jo tudi jast odpeljala kam drugam. Grin ali pa je to le moja domišlija Cheesy

Tudi to je verjetno možno. Mogoče, se ne bi bilo slabo posvetovati s kakšnim pasjim stokovnjakom, saj tako verjetno ne bo šlo več naprej. Ali je kje v bližini kakšna pasja šola?

lp
Logiran
*NiKiCa*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #391 : sreda, 29.11.2006 : 19:13:21 »

ja mislmi da je v bližini pasja šola, tako da bom šla tja in povprašala za mnenje.

danes sva šle na sprehod do enega travnika in sem jo pol dolgem času spustila iz povodca, ker me je zanimalo če se je stanje izboljšalo, ja bila sem zopet razočarana  Cry kiti je kar na enkrat začela tečt proti domu  Undecided samo ko sem jo poklicala me je vsaj pogledala (to je že napredek za naju  Smiley) nato sem stekla v drugo smer kot je tekla ona in je hudiček kar kmalu prišel nazaj  Smiley seveda je potem dobila priboljšek.
No mislim da počas kar gre ampak res zelo počasi. v 2 mesecih se je že naučila da ne sme skakati na stol in da se na stolu ne spi ampak v svoji košarici, na sprehodih je začela malo manj vohljati in se vsaj premikava počasi, ker na začetku tidi to ni šlo, ko imamo kosilo ve da mora iti na svoj prostor in počakati da pojemo, tako da mislim da z veliko truda in veselja bova premagali tudi to težavico.
mogoče gre tudi zato počasi ker do svojega 9 meseca ni trenirala nobenih vaj (sedi, tačko,lezi...)

danes je zopet eno ušpičila  Smiley ker nisem imela veliko časa je moja stara mama rekla da bi jo peljala na sprehod in čez 2 minutki sta bili že nazaj. kiti se sploh ni hotla premaknit naprej od dvorišča, tako da sem mogla pustit vse iz rok in jo peljat na sprehod.  Roll Eyes

ali tudi tai-či full liže roke?  Smiley naša kiti te skos full liže po rokah.
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #392 : sreda, 29.11.2006 : 22:05:28 »

No, saj bo šlo počasi. Se mi zdi, da je vsak dan bolše.

Tai-Či je tudi včasih ful lizala roke, zdaj je malo boljše, najrajši pa deli lubčke po obrazu. Po njenem si vsak, ki jo malo počoha že enega zasluži Cheesy.
Logiran
Basha
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 46


« Odgovor #393 : petek, 08.12.2006 : 20:36:01 »

Živjo!

Oddaja se  mesecev star bombonček - pekinezer.  Roll Eyes Wink Vse informacije na tel. 041 501 952 - ŠPELA.

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #394 : petek, 08.12.2006 : 20:36:49 »

Basha, se oddaja ali prodaja?
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #395 : petek, 08.12.2006 : 20:38:49 »

koliko mesecev?
Imaš morda sliko?
Zakaj se pa oddaja.

Glede na priljubljenost te pasme bo hitro oddan le pazi,da ga ne daš prvemu,ki se ponudi raje počakaj da boš 100% prepričana da ga daješ pravim ljudem.
Logiran
*NiKiCa*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #396 : petek, 08.12.2006 : 21:22:13 »

no jst se pa malo javlam da vam sporočim da gre nama z mojo Kiti že zelo dobro na sprehodih, tako da, leni tako kot si rekla počasi bo že šlo. Smiley

aja včeraj je mela pa Kiti 1 leto  Wink
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #397 : petek, 08.12.2006 : 21:25:15 »

Kiti iz kje pa si?Poznam psičko,ki so jo moji sorodniki vzeli iz slabih razmer nato pa našli nov dober in topel domek!
Ime ji je bilo pa kiti.
Logiran
*NiKiCa*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #398 : petek, 08.12.2006 : 21:45:40 »

sem iz Vrhnike. Kiti sem pa dobila od starejšega gospoda in gospe prav tako iz vrhnike, no smo skoraj sosedje, dobila pa sem jo pred 3 meseci.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #399 : petek, 08.12.2006 : 21:46:58 »

iiii ne morem verjet Cheesy Ful sem vesela
Gre za isto psičko Wink
Kako je kaj?Nekaj strani nazaj je tudi njena slikca.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #400 : petek, 08.12.2006 : 21:49:16 »

http://www.moj-album.com/uredi/katyika/3990684/?os=3991773

ewo sliko!
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #401 : petek, 08.12.2006 : 22:01:04 »

aja še to:glede povodca,ko je bila še pri babici(ni bila dolgo časa vzela sta jo začasno)tudi ni hotela hodit,bila je suha ampak v mesecu dni se je stanje poboljšalo.Tudi ni bila igriva kot mladi kužki in bala se je vsega.
Razlog za to je bil verjetno prejšni lastnik,ki jo je imel zaprto v kletki,bila je sama...Ampak to je zanjo že zgodovina zdaj že uživa.Naj povem še to,da je teden dni uživala tudi v zavetišču Horjul(imeli so rezerviranoi morje,psa pa nista smela imeti sabo,ponavadi sem jo v njuni odsotnosti pazila jaz a takrat ni bilo mogoče in je odšla na počitnice)
Imate pa vi tudi samojedko ane?
Logiran
*NiKiCa*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #402 : petek, 08.12.2006 : 22:07:30 »

hmm men slikce noče odpred  Undecided

Drugače je pa Kiti full dobr, no imele sva malo problemou na sprehodu ker se je full bala ko sva se oddalili od hiše ampak ta teden je pa čisto drugače kar naenkrat je začela zelo uživat na sprehodu in je veselo tekala na okoli brez povodca in ko sem jo poklicala je takoj prišla tako da nisem mogla verjet da je to možno  Grin

drugače jo imamo pa vsi zelo radi saj je tak sonček da ni večjega  Wink
aja kako si pa to mislila da so jo tvoji sorodniki vzeli iz slabih razmer?  Cry kaj pa je bilo?

no tukaj je pa še nekaj njenih slikic

http://www.moj-album.com/uredi/kiti/5723440/
Logiran
*NiKiCa*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #403 : petek, 08.12.2006 : 22:13:03 »

Samojedko ima pa moja sestrična so naši sosedje in se s kiti full dobr zastopita kiti jo vsako jutro hodi izzivat ko je Kaja (samojedka) zaprta, ko sta pa odvezani ta toook norita da vse "frči" no včasih jst prekinem njuno igro ker se malo bojim da jo nebi Kaja mogoče poškodovala ker je razlika v velikosti med njima zelo velika  Grin

Drugače pa ima tudi sestra psičko mešanko in se tudi full dobro zastopi z njo kadar pridejo na obisk se obema čisto zmeša ko se vidita, saj sta prvi mesec ko je bila kiti pri nas živeli skuaj nato so se oni preselili.

kiti je res full živahna in igriva sploh ne morem verjet da se je tok bala vsega no sprehodov že ampak ostalih stvari pa ne, saj je "frajerka" šla izzivat sosedovo nemško ovčarko  Cheesy tako da si mali hudiček zelo veliko upa.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #404 : petek, 08.12.2006 : 22:17:28 »

No ja...Videla sem oglas za 5 mesečno pekinezerko z rodovnikom.
Poklicala sem in oglasila se je ženska in mi razlagala,da si je psa kupila njena hčerka,ki pa psičko zanemarja nima časa zanjo...Šla sta jo pogledat in nista je mogla pustit tam.Punca,ki je imela psičko pred njima pa je psičko kupila od nekega gospoda,ki ni lepo skrbel za njo.
Potem pa ko se je popravila,bila malo bolj živahna,bila cepljena in čipirana smo ji začeli iskati dober dom.In pri vas ga je našla :)In upam,da za zmeraj.
Aja,ker imate v bližini cesto pazi,da ti ne bo stekla na cesto...
Se pa spomnim njenih sprehodov Grin Nosili smo jo v naročju,nazaj pa je šla peš.
Ima pa zelo zanimiv sedeči položaj,tako čudno da tačke ane? Wink

Aja o tistem rodovniku o katerem je ženska govorila pa ni ne duha ne sluha Roll Eyes
Zgleda ne ve kaj je to in je malo zamešala Smiley
ja bala se je pa vsega tudi psov kar se ne boji več Smiley Sem jo že videla skupaj z samojedko Wink
Upam,da se kdaj srečamo da vidim Kiti Kiss
 
Logiran
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines