mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 02:01:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 112931 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #330 : petek, 07.07.2006 : 20:14:36 »

o zdaj jo pa vidim.
je pa res ko pika nogavička.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #331 : sobota, 08.07.2006 : 17:50:14 »

evo jo kity Wink


http://www.moj-album.com/uredi/katyika/3990684/?os=3991773
Logiran
melissa
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #332 : torek, 11.07.2006 : 17:56:45 »

 Smiley  Koliko pa je stara???
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #333 : sreda, 12.07.2006 : 19:59:49 »

rodila se je 7.12.2005,
Logiran
melissa
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #334 : sobota, 22.07.2006 : 13:38:47 »

Vroč pozdrav vsem skupaj... Wink  Kako kaj vaši pekinezerčki preživljajo te (pre)vroče dni?? Moj cel dan samo leži in je čist bogi...do večera, potem pa se začnejo njegove vesele ure, polne norenja.  Roll Eyes
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #335 : ponedeljek, 24.07.2006 : 11:51:30 »

Tai-Či pa ta vročina ne moti kaj preveč. Če se kaj zanimivega dogaja je vedno v pripravljenosti za divjanje. Če je pa res preveč hudo se gre pa lepo osvežit v vodo, če jo le ima na voljo.

lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #336 : torek, 25.07.2006 : 12:37:11 »

Naša Tai-Či ima pa vnet mehurček. Smo bili včeraj pri veterinarju in je sedj na antibiotikih. verjetno se je malo preveč kopala in potem mokra v kakšni senčki ležala. Je pa danes že bolje Smiley.

lp
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #337 : ponedeljek, 31.07.2006 : 07:57:17 »

poznam 4 pekinezerje in od tega so trije rahlo čudni.

Ko bi le lahko razumel, zakaj so cudni?! Skoda, da jaz nisem tako preprost, da bi rekel: "bah, Fico je nerodovniski, zato pa je tak, kot je...". Jaz imam dva nerodovniska pekineza. Psicka mila, da ne bi nikomur nic naredila, samec pa zelo zascitniskih! In zato je cuden?! Ravno vceraj smo imeli zanimivo situacijo: praznovali smo rojstni dan, kamor so prisli povsem neznani ljudje in Fico tudi pomislil ni, da bi zalajal. Ko pa je prisla zlahta, je povsem jasno povedal, kaj si misli!

Res je, da se ponekod hvalijo, da imajo pekinezi radi otroke (drugod seveda pisejo povsem druge stvari), ampak vedite, da se ti psi ne bodo dali podrediti nikomur, razen skrbniku! Ceprav je Fico precej rahlih zivcev, vam zagotavljam, da me ni prav nic strah, ko bo prisel trenutek, ko bo tudi po mojem stanovanju racal dvonoznik!

Zalostno, da obstajajo ljudje, ki so pripravljeni skritizirati celotno pasmo...

Sedaj pa se malo bolj pozitivno. Na domaco stran sem dodal nekaj novih slikic Rona, ki se zelo lepo razvija, brez vsakih zdravstvenih tezav! In zelo, zelo se je navezal na skrbnico! Se vedno pa cakam, da bova z zeno obiskala tega lepotca!

Nasadva drugace kar dobro prezivljata tole vrocino. Do sedaj smo namrec vsako leto imeli majhne izpuscajcke po trebuhu, za katere so nama pri veterinarjih zagotavljali, da so povezani z vrocino. Letos cesa podobnega se ni bilo, tudi praskata se ne, tako kot lani... Tusirata se rada, da bi pa v vodo skocila in se ohladila, pa tudi pomislita ne! Bom poskusil poiskati kak video, ko sva Ficota postavila v vodo in je zacel brcati, se preden je pomocil tace v vodo  Smiley

lp,
Gregor

Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #338 : petek, 04.08.2006 : 21:58:12 »

Tai-Či se pa ravno tuširati ne mara preveč, se raje namaka kje zunaj in na veliko čofota po vodi. Plavati pa ne mara preveč. In tudi dežja ne mara. Zmeraj tako šiba domov s sprehoda, da jo je prav smešno gledat, še posebej če ima plašček oblečen ob tistem najhujšem deževju.

Ron je pa res pravi lepotec, samo ne vem zakaj meni ne dela njegov video Sad Huh

lp

Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #339 : ponedeljek, 07.08.2006 : 08:11:30 »

Ron je pa res pravi lepotec, samo ne vem zakaj meni ne dela njegov video Sad Huh

Ah, gre za to, da sam ne uporabljam windowsov na racunalniku. Bom poskusil video pretvoriti v format, ki bi ga morali prebrati tudi window predvajalniki.

Dezja tudi Fico ne mara. Obicajno ga sploh ne spravim ven, ker se ze na verandi ustavi Smiley. Liza pa brez problema taca po najvecjem dezju in luzah... Danes ponoci smo imeli okoli enih budnico. Liza nenadoma zacela bruhati, zbruhala je le slino. Nato pa je se dolgo zelo cudno hropla. Na trenutke je izgledalo, kot da se ji kolca. Drugic pa se je zacela tako napenjati, kot bi hotela nekaj spraviti iz sebe... Zacuda se je zelo rada stisnila k nama, da sva jo pomirila. Zjutraj ze veselo skakala zunaj, tako da upam, da se ne bo ponovilo.

lp,
Gregor
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #340 : ponedeljek, 07.08.2006 : 10:55:10 »

Tai-Či tudi velikokrat bruha samo slino. In to zaradi tega ker vse kar najde je treba tudi okusiti. Enkrat je pojedla plastičen vijak in ga je šele po treh dneh izbruhala, zraven pa še kup čudnih stvari. Le redkokdaj bruha hrano. Prvič vem, da je hrano bruhala takoj, ko smo jo prvič pripeljali k nam domov.  Verjetno so bili takrat krivi ovinki na cesti.

Drugače pa ima Tai-Či trenutno upor proti briketom. Ko sva bili par dni pri babici, je tam spoznala še veliko bolj okusnejše stvari kot so briketi Angry, tako da ji zdaj dopovedujem, da ne bo dobila nič drugega razen briketov za obrok.

lp
Logiran
blacksilhouette
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #341 : četrtek, 10.08.2006 : 13:19:23 »

Sicer sem se nekoliko pozno spomnila toda vseeno...blacksilhouette dobrodošel na forumu! Sem si ogledala tudi tvojo spletno stran. Zelo lepi pekinezerji Smiley.

lp
Hvala za dobrodoslicu i za lepe reci o mojim pekinezerima. Pozdrav
Logiran
tikataka
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #342 : četrtek, 17.08.2006 : 08:31:13 »

Lep pozdrav vsem!
no tole pa je moja leto dni stara pikica:

http://minimaggie.moj-album.com/
Logiran
melissa
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #343 : četrtek, 17.08.2006 : 12:29:37 »

Luštkana tale tvoja Maggie....  Cheesy Smiley
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #344 : petek, 18.08.2006 : 09:42:07 »

Res je luštkana.  Kiss
Mene pa zanima kdaj ima Maggie rojstni dan, saj vidim da je na slikah, ko je bila še majhna približno isti datum kot takrat ko smo mi Tai-Či dobili? 15. avgusta je bilo namreč 1 leto odkar je pri nas.

lp
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines