mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 03:05:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 112974 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
pina2005
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #300 : sreda, 14.06.2006 : 16:48:47 »

ok, hvala.
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #301 : sreda, 14.06.2006 : 16:50:20 »

Sicer sem se nekoliko pozno spomnila toda vseeno...blacksilhouette dobrodošel na forumu! Sem si ogledala tudi tvojo spletno stran. Zelo lepi pekinezerji Smiley.

lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #302 : nedelja, 25.06.2006 : 18:49:01 »

Včeraj je naša Tai-Či praznovala svoj 1. rojstni dan. Cheesy Dobila je svojo torto in seveda darilo, teniške žogice, ki jih mala namreč obožuje, še posebej če so od drugih psov. Je pa smešna, kako jo komaj v gobčku drži.
Slikce z rojstnega dneva pa verjetno še sledijo Smiley.

lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #303 : ponedeljek, 26.06.2006 : 12:46:06 »

No, evo obljubljene slikce;

mala lepotička z mašnico Smiley,
****

slastna torta, na koncu je ostalo le še par korenčkov, raznošenih po celem stanovanju,
*****

in še Tai-Či z novo teniško žogico
****

Kako pa so kaj vaši pekinezerčki v teh vročih dneh?

lp

[leni je sama zahtevala izbris fotk; Jana, 29.6.2007]
Logiran
melissa
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #304 : sreda, 28.06.2006 : 14:16:54 »

LEP POZDRAV VSEM SKUPAJ! TUDI JAZ IMAM PEKINEZERJA, KI JE STAR 3 MESECE. ZANIMA ME ČE MI KDO LAHKO POVE KAJ O KAKŠNI IZKUŠNJI, KI JO JE IMEL S TO PASMO, SAJ BI RADA IZVEDELA ŠE KAJ NOVEGA, KAR BI MI LAHKO POMAGALO PRI VZGOJI. ALI JE TA PASMA PRIMERNA ZA PAJO ŠOLO? SLIŠALA SEM NAMREČ DA JE IN DA NI. KDAJ LAHKO ZAČNEM S KOPANJEM?
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #305 : sreda, 28.06.2006 : 14:34:25 »

Živjo melissa! Sama imam doma nerodovniško pekinezerko, ki ni najbolj značilen predstavnik te pasme. Pekinezerji naj bi bili precej inteligentni, vendar pa ne ravno primerni za šolanje, kar pri moji vsekakor ne drži. Kakšna mala šola vama kljub temu ne bi škodila Wink. Glede kopanja, jaz sem jo prvič skopala pri kakšnih 4 mesecih ker je bila kopanja nujno potrebna. Če kopanje res ni potrebno, bi jaz še malo počakala s tem.
Tukaj pa imaš nekaj več napisanega o pekinčanih: http://www.mojpes.net/modules/pasme/index.php?id=349

Zdaj pa še moja radovednost Roll Eyes, a maš kakšno slikco od tvojega pekinezka? Kako pa mu je ime?

lp
Logiran
melissa
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #306 : sreda, 28.06.2006 : 18:32:35 »

Živjo melissa! Sama imam doma nerodovniško pekinezerko, ki ni najbolj značilen predstavnik te pasme. Pekinezerji naj bi bili precej inteligentni, vendar pa ne ravno primerni za šolanje, kar pri moji vsekakor ne drži. Kakšna mala šola vama kljub temu ne bi škodila Wink. Glede kopanja, jaz sem jo prvič skopala pri kakšnih 4 mesecih ker je bila kopanja nujno potrebna. Če kopanje res ni potrebno, bi jaz še malo počakala s tem.
Tukaj pa imaš nekaj več napisanega o pekinčanih: http://www.mojpes.net/modules/pasme/index.php?id=349

Zdaj pa še moja radovednost Roll Eyes, a maš kakšno slikco od tvojega pekinezka? Kako pa mu je ime?

lp

Čao! Ja jaz imam pa svojga pekinezerčka dober mesec. Ime mu je Toto. Ja saj glede kopanja.... V nedeljo smo bli na Kolpi in je pobalin kar sam noter v vodo skočil. Sam ni blo panike. Ja, imam pa problem, ker noče jest briketov. Kupila sem mu jih že vse vrste pa nobenega učinka. Rada bi ga navadila da bi jih jedel, ker naj bi bili dobri za zobe če en za drugega (pekinezi imajo pogosto težave z zobmi). Ne vem več kaj naj naredim. Ja pa tud slikce njegove bodo, sam moram najprej do aparata pridt. V nekaj dneh ok? lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #307 : sreda, 28.06.2006 : 18:56:49 »

Ja saj glede kopanja.... V nedeljo smo bli na Kolpi in je pobalin kar sam noter v vodo skočil.

Jaz sem imela v mislih kopanje s šamponom in mi niti na pamet ni prišlo kopanje v kakšni reki sram. No, če je pa tako pa res ni panike, še posebej v teh vročih dneh. Tai-Či pa v Ljubljanico pobegne in ker Ljubljanica ne velja za najčistejšo reko je tam okoli nimam več spuščene.
a brikete že od začetka je? Naša se briketov zelo hitro naveliča in takrat, ko so še za porabit ji damo kakšen parmezan ali pa kislo smetano in kej podobnega zraven. Za zobke pa le poskrbi, sem že naprejšni strani napisala da nam je veterinarka povedala kako pomembna je dobra oskrba zob še posebej pri psih s kratkimi gobčki. Na slikce bom pa že počakala Wink!

lp
Logiran
melissa
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #308 : četrtek, 29.06.2006 : 10:04:17 »

Jaz sem imela v mislih kopanje s šamponom in mi niti na pamet ni prišlo kopanje v kakšni reki sram. No, če je pa tako pa res ni panike, še posebej v teh vročih dneh. Tai-Či pa v Ljubljanico pobegne in ker Ljubljanica ne velja za najčistejšo reko je tam okoli nimam več spuščene.
a brikete že od začetka je? Naša se briketov zelo hitro naveliča in takrat, ko so še za porabit ji damo kakšen parmezan ali pa kislo smetano in kej podobnega zraven. Za zobke pa le poskrbi, sem že naprejšni strani napisala da nam je veterinarka povedala kako pomembna je dobra oskrba zob še posebej pri psih s kratkimi gobčki. Na slikce bom pa že počakala Wink!

lp

Ja, saj jaz sem tud mislila kopanje s šamponom. Pa bomo še nekaj mesecev počakali.
Pa tud kar se briketov tiče upam da bo kaj bolš, da jih bo začel jest.
Lep dan!
Logiran
pina2005
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #309 : sobota, 01.07.2006 : 13:26:50 »

Ojla!

Tudi moja Pina bo kmalu stara 1 leto. Je zelo živahna, pa tudi precej trmasta. Čez tri tedne gremo na morje v Trogir, upam, da se bo kej kopala v morju! Grin
 Ali mislite da je morska sol kej nevarna za pasjo kožo (dlako)? Itak, da jo je treba po vsakem kopanju v morju sprati z vodo?? Pini je sedaj precej vroče, zato smo tudi v apartmaju vzeli klimo, da bo lažje preživeti.. Roll Eyes

Imam še nekej slikic od moje Pine: Kiss Kiss Kiss Cool Cool Cheesy Wink Wink


http://pina.moj-album.com/album/1894861/



lp, Nika
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #310 : sobota, 01.07.2006 : 13:43:06 »

Morska voda nej ne bi bila nevarna. Edino kot si že rekla, jo vedno po kopanju dobro umij s sladko vodo. Še posebej temeljito blazinice na tačkah.
A drugače ima rada vodo? Tai-Či izkoristi vse priložnosti, da bi se le kje kopala Cheesy.

lp
Logiran
pina2005
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #311 : ponedeljek, 03.07.2006 : 07:25:06 »

Ojla!

Voda kadar jo kopam, jo nič ne moti, ubistvu uživa. Voda, da bi se pa kopala v njej pa še nisem poskusila. Še ni bilo priložnosti, mislim da ne bo problem, ker gotovo bo šla za mano notri, ker se me dejansko skos "drži". Po kopanju seveda sledi fenanje, kar pa nadvse obožuje,  smrči zdraven................. Pa Tai-či?

lp Nika
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #312 : ponedeljek, 03.07.2006 : 11:49:57 »

Kadar jo jaz kopam v banji ni pretirano navdušena, pač potrpi in tudi s fenanjem je tako. Ponavadi ji dam kakšno žvečilno palčko da se malo zamoti. Kopanje v kakšni umazani reki...v sekundi je ni več na spregled, sliši se samo še en čof Grin! Enkrat je pa res dobesedno notr v Ljubljanico padla in sva jo pol s prijateljico ven spravljale, ker je bilo na takem mestu, kjer baraba ven ni mogla. In kot da Tai-Či v vodi ni bila dovolj je še njen pes not padu. Sva imele res pravo reševalno akcijo Cheesy.

lp
Logiran
roknik
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 99


« Odgovor #313 : ponedeljek, 03.07.2006 : 12:09:39 »

POZDRAVLJENI

poznam 4 pekinezerje in od tega so trije rahlo čudni. eden (nerodovniški samec) je že trikrat skočil in ugriznil mojega otroka (6let) in še enega, mislim da je malo mlajši od mojega, ena samička laje kot utrgana, če samo zavoha drugega psa, tako da so že vsi sosedje živčni če vidijo koga, ki gre s svojim psom mimo, ker vejo da bo urnebes (ta je tudi nerodovniška), ena, ki pa je še najbolj cockana (in je celo rodovniška) pa tudi ne prenaša glih najbolj druge pse. tista četrta pa ni tako slaba. samo toliko v komentar

lp sonja

Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #314 : ponedeljek, 03.07.2006 : 13:09:12 »

Kot sem že rekla je moja psička nerodovniška in tudi pri tem čisto drugačna. Ko vidi ljudi se samo še na hrbet vrže, kar pomeni zdej me pa čohi. Pri psih je pa tako, če kuža ni preveč vsiljiv ga bo lepo sprejela in se z njim tudi igrala, psov ki pa vanjo skačejo in jo na vsak način hočejo spraviti k igri pa ne prenaša najbolje. Preprosto zarenči njim v vedenje da se njimi nima namena igrati. In kolikor sama poznam pekinezerje jih je veliko takih kot jih je že Sonja opisala. Očitno potrebuje še posebej dobro vzgojo. Meni se zdi, da so to psi ki se nočejo na noben način podrediti. Mogoče se tudi motim.

lp
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines