mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 05.07.2024 : 06:33:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 113046 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
Maja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 312



« Odgovor #240 : petek, 10.02.2006 : 11:31:12 »

Hello,

Mene pa zanima, če kateri ve kje bi se dalo naročiti ali kupiti lepe špangice za pse.

lp

Maja
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #241 : petek, 10.02.2006 : 12:08:36 »

Jaz sem ene mašnice videla v Mr Petu, pa če se ne motim tudi v Zooticu. Maja, katerega kužka pa imaš?

lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #242 : sobota, 11.02.2006 : 16:54:00 »

Marička, kaj je zdaj s slikcami, ki si jih obljubljala?
Nika, bosta šli s Pino glede na to koliko je stara v malo šolo? Jaz s Tai-Či vsekakor nameravam iti. Že komaj čakam, da se bo začela, bom bila vsaj prisiljena še malo bolj delati z njo.

lp
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #243 : sobota, 11.02.2006 : 19:15:24 »

leni sprašuješ mene ali tisto majo ki ima nick maja?če sprašuješ mene imam shih-tzujko.
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #244 : sobota, 11.02.2006 : 20:26:34 »

Spraševala sem  drugo Majo (jah, pač je cela zmešnjava z Majami Roll Eyes), ker me iz čiste radovednosti zanima za katerega kužka rabi špangice, glede na to, da sprašuje v temi pekinezer. Vseeno hvala za tvoj odgovor.

lp
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #245 : nedelja, 12.02.2006 : 10:49:53 »

aja...zdaj veš tudi za mene  Grin
Logiran
pina2005
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #246 : nedelja, 12.02.2006 : 13:34:18 »

Ojla!

Če bova šle s Pino v  šolo še ne vem. Bi pa rada, da zna te osnovne ukaze (sedi, tačko....). Edino, kar že zna je, da zna prosit za hrano.

Ali Tai-Či morda zna tudi kakšno foro naredit?  ::)Samo se mi  zdi, da pekinezerji niso ne vem kako učljivi? Ali se motim? Zdejle ko vidim mojo Pino, se mi zdi še ful preveč igriva.... Angry

Pa tudi menstruacijo je pred nekaj dnevi dobila? Ali ni to mal prehitro? Wink



Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #247 : ponedeljek, 13.02.2006 : 09:43:12 »

Zivjo,

pravijo, da so pekinezi res nekoliko tezje ucljivi. Nas Fico, ki je pravi posebnez (glede na to, kaksne mirne pekinezercke imate drugi tukaj), pa se je prav dobro obnesel! Tukaj ne govorim o trikih, ker jih ze sam prevec pozna (sploh tiste, ki ga obicajno pripeljejo do priboljska Wink). Govorim predvsem o poslusnosti. Na koncu nam je se g. Simoncic cestital (upam, da ne zaradi lepsega Tongue!), da smo kar veliko dosegli pri tem porednezu, hehe.

Liza je bila zaenkrat samo na igralnih uricah. Se preden je bila stara pol leta. Na zacetku grozno bojeca, na koncu glavna na igriscu Smiley. Zdaj jo bova verjetno peljala na agiliti, ker ji je bilo takrat tako vsec.

Skratka, mislim, da nikdar ni prezgodaj, vsaj za socializacijo!!! Je pa res, da bos morala pocakati gonitev, ki bo prisla kmalu.

lp,
Gregor
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #248 : četrtek, 16.02.2006 : 17:33:57 »

Ali Tai-Či morda zna tudi kakšno foro naredit? Samo se mi  zdi, da pekinezerji niso ne vem kako učljivi? Ali se motim? Zdejle ko vidim mojo Pino, se mi zdi še ful preveč igriva.... >:

Ja, Tai-Či zna obe tački dat, give me five, "ni,ni"- to pomeni, da si mora s tačko učka prekrit, daj glas, prosi. Drugače pa tudi jaz razmišjam o agilitiju, ker se ji je to zelo dopadlo, ko smo enkrat v šoli malo čez tunelčke laufal, pa čez mostiček Cheesy. Glede tega, da niso učljivi se pa ne bi strinjala edino, če imam samo jaz tako pridno. Včasih samo zaradi trme noče ubogat, uči se pa zelo hitro.
S tem, da je Pina tako igriva se je pač treba sprijazniti in nikar zaradi tega ne zavlačujte z učenjem. Lahko ti pride zelo prav pri učenju, še posebej pri kakšnih trikcih. Važno je, da najdeš pravo motivacijo zanjo.


Pa tudi menstruacijo je pred nekaj dnevi dobila? Ali ni to mal prehitro? Wink

Glede tega, pri manjših psičkah prva gonitev nastopi bolj zgodaj, torej tudi pred 6 meseci že, tako da ni nič prehitro Wink.

lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #249 : petek, 24.02.2006 : 20:05:30 »

Oj, no kako ste kaj?
S Tai-Či sva bili ta teden na počitnicah pri babici. Rajši sploh ne govorim kakšno razvajanje je bilo to. Zjutraj, ko sem jaz še spala (sem si pač malo privoščila Roll Eyes) je gospodična že jedla zajtrk iz roke Shocked. Pri našem kosilu je kdaj pa kdaj kaj priletelo pod mizo za malo princesko z razlogom, češ saj je samo brikete in kako je boga Angry. In bolj, ko sem prepovedovala take neumnosti, še več jih je bilo. Naslednjič bodo pravila glede tega še strožja.

Danes je bila Tai-Či vpisana v malo šolo in začnemo že naslednjo sredo Cheesy. Upam, da bo še bolj pridna kot je bila prej.

lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #250 : nedelja, 05.03.2006 : 19:26:02 »

No, kje ste zdaj vsi?
S Tai-Či greva jutri v pasjo šolo, se že obe  tako veseliva Cheesy. Kaj pa je kaj z vašimi pekinezerčki? Tai-Či je vsa navdušena nad snegom, se kar meče not.
Lemmy, kaj veš kako je kaj z mladičkoma?

lp
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #251 : sreda, 08.03.2006 : 12:02:15 »

Zivjo,

me prav zanima, kako se bo Tai-Či odrezala v mali soli. Nas Fičo ni bil prevec navdusen, ker se je moral malo reda nauciti Smiley. Ceprav na koncu sva ze kar uzivala, edino to je bilo zoprno, da se je sola zacela nekoliko pozno in smo potem poleti vsi sopihali pod vrocim soncem. Fičo se je po parih korakih zleknil v travo, vse stiri od sebe in jezik ven. Potem ga pa premakni, ko ves, da mu je tako vroce.

Nad snegom sta tudi nasa dva zelo navdusena, moti ju le sol, ki se nabira na cestah. Tako mi vcasih oba zastokata in potem v narocje pa domov. Na dvoriscu pa tako skaceta, da clovek kar tezko verjame. Liza sploh ne ve, kako bi se se povaljala,  hehe.

Glede mladickov pa sem zelo zadovoljen. Zelo lepo sta se privadila na nove lastnike. Oba sta bila ponovno cepljena, tako da bo njun potni list kmalu veljaven. Prav tako znata oba biti zelo (ZELO) trmasta, ampak pravijo, da zaenkrat vecjih tezav nimajo (upam, da se bodo vpisali v kako solo, da se vsaj socializirata). Tudi precej posesivna sta (po Fičotu), tako da vcasih stopita v bran, ko pridejo neznanci k hisi. Skratka, veliko veselja za vse! Zame pa sploh, ker sva izbrala tako dobre skrbnike. Upam, da jih bova kmalu obiskala, takrat gre fotoaparat (upam, da ne pozabim dodatnih baterij:)) z nama in slike na internet. Po mojem sta sedaj ze tako razvita! Vsekakor pa me zanima, kako bosta reagirala... Ali se bosta vsaj malo spomnila, kdo ju je "razvajal" prva dva meseca.

Sporoci, kako je bilo v mali soli.

lp,
Gregor
Logiran
spisek
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


« Odgovor #252 : sreda, 08.03.2006 : 13:46:13 »

Lemmy ali jima zaščitiš tačke preden greste ven?
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #253 : sreda, 08.03.2006 : 14:30:44 »

Do sedaj ni bilo nikdar problemov s tem. Ko sem jima skusal mazati s kremo, jima ni bilo vsec... Ali obstaja se kaj drugega?
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #254 : sreda, 08.03.2006 : 16:12:58 »

Sporoci, kako je bilo v mali soli.

V mali šoli smo zaenkrat malo v prednosti pred nekaterimi, ker smo bili prej že igralnih uricah. Gotovo pa bo kmalu že kaj bolj zahtevnega, tako da ni kej dosti časa za počitek Grin.

Lemmy ali jima zaščitiš tačke preden greste ven?

Mi naši samo temeljito umijemo tačke po vsakem sprehodu, tako da ni nobenega problema. Sem ji pa ene dvakrat s kremo za roke blazinice namazala in se je občutila razlika, saj so bile potem bolj mehke Smiley.

lp
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines