mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 05.07.2024 : 07:21:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 113091 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #225 : četrtek, 19.01.2006 : 22:58:33 »

ojla, vidim da je kar živahno ratalo v "naši" temi  Cheesy
Kal je novembra imel 1 leto, jaooo kako hitro je minilo, noro!!
Je tudi malo bele barve in zelo podoben tvoji pini. Kje pa ste jo kupili, če lahko vprašam?? Mogoče sta celo kaj v sorodstvu  Wink
Slikic od kala pa se ne da dobit, ker jaz nimam digitalnega fotkiča. Midlim pa, da ga bom nabavila v roku dveh tednov! Potem se pa pripravite za foto session  Grin
Kal itak poje vse kar vidi, pa še več! Pa sploh ni važno a je to čebula al pa jabolko, samo briketi v posodi pa gospodu niso všeč!!
Lemmy jaz bi pa pohvalila tvojo stran! Res se vidi da ste veliko vložili v mladičke, da ste se potrudili. Res je lepo videti take skrbnike in bi lahko bil za vzor!! Čestitam Smiley
lp
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #226 : četrtek, 19.01.2006 : 23:00:32 »

leni, zdaj sem gledala fotke v tvojem albumu! Ne morem verjeti da je tai či že tako zrasla! Prava lepotička je  Cheesy Zdaj se pa res že dolgo nismo srečali, Kal je že vso dlako zamenjal  Grin
Logiran
pina2005
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #227 : petek, 20.01.2006 : 14:45:24 »

Čao!!

Jest sm Pino kupla nekje v Zalogu, gotovo pa nista v sorodu, ker so bile v leglu 3 psičke (2 rjavi, in pa Pina).
Takoj mi je padla v v oči, in sm jo že pri 4 tednih kar rezervirala. Njen oče, ki sm ga vidla je iste barve k Pina, mamica pa je rjave barve.

Ampak mi je takoj ona padla v oko (na prvi pogled). Drugač se je pa kr lepo privadla pri nama. Na WC gre na balkon, imam poseben prostor zanjo. Prosi za ven. Če pa jo slučajno pustim samo za kakšno uro, pa ji pred balkonska vrata postavim časopis, pa gre na njega lulat. Drugač je pa k ena igrača, čeprav ima zobke že kar precej ostre.

A vaši kužki tut tko smrčijo? Pina pa tko na naglas smrči, da to ni za verjet. Ponoči ji potem glavco obrnem, pa nč ne pomaga, tut če položaj zamenja. Ampak sej mene ne moti tok, mene to še uspava.  Tut Pina poje vse drugo, sm briketov ne preveč. Sadje in zelenjava, je zanjo prava hrana.

lp N
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #228 : petek, 20.01.2006 : 15:12:52 »

Jaz moram pa Tai-Či pohvalit glede briketov. Zdaj je prav nora na njih Huh Cheesy. Vse poje v minutki. Sem ji danes pred briketi dala en piškotek, ki ga ima zeloooo rada pa ga ni hotela pojesti je raje lepo počakala na brikete. Celo skrila ga je pod mizo samo, da bi dobila brikete Grin. Zdaj ji dajem že kar brikete za odrasle kužke, zgleda da so tej boljši.
Glede smrčanja, Tai-Či zelo redko smrči. Verjetno zato, ker nima tako potlačenega gobčka kot bi ga mogla imeti.
Juhuhu, slikice od Kala bomo videli Cheesy. Res škoda, da se nikoli ne srečamo. Očitno imamo sprehode ob čisto drugih urah.
lp
Logiran
pina2005
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #229 : sobota, 21.01.2006 : 15:20:02 »

Če ni skrivnost od kje pa prihajate?

Jaz in Pina sva iz Ivančne Gorice.

lp Nika Wink
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #230 : nedelja, 22.01.2006 : 13:21:34 »

leni, mi lahko poveš, katere bikete daješ Tai-či? Da še jaz probam, če jih bo Kal jedel, haha.
Pina, sem vedela da morata biti nekaj v sorodu. Isto mamico pa očkata imata, samo druga generacija Cheesy ReS. Ful sta si podobna zato sem tudi vprašala.
Slikice bodo po moje res kmalu Wink
Kal včasih ful smrči. Noro. Prav tako kot človek. Samo me nič ne moti, ker ponoči spi na svojem prostoru v kopalnici, tako da ga jaz ne slišim. Samo je prav smešno poslušat
Pina, Kal in Tai-či sta iz fužin  Cool
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #231 : nedelja, 22.01.2006 : 15:42:00 »

Tai-Či dajemo že od vsega začetka Pro plan z okusom piščanca. Včasih ji briketi niso kaj preveč dišali, sedaj pa jih z velikim veseljem poje in hvala bogu, da je tako. Se mi zdi, da je ena izmed redkih psov, ki obožuje brikete. Verjetno zaradi tega, ker smo se strogo držali prepovedi druge hrane.
Ja, Kal in Tai-Či sta iz Fužin, samo smo se samo 3x srečali, če se prav spomnim.
lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #232 : sreda, 25.01.2006 : 19:04:11 »

Lemmy, a je že kaj novega o mladičkih? Sej vem, da sem mogoče malo nadležna (sem pač firbčen človek), samo resnično rada poslušam o dogodivščinah malih kužkov Wink.
lp
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #233 : četrtek, 26.01.2006 : 08:23:59 »

Zivjo,

precej redno se slisimo ja. Zdajle imam jaz sicer cez glavo dela, tako da zelo tezko spremljam vse skupaj. Tako rad bi ju ze sel pogledat, ampak si zaenkrat se ne upam, da jih ne bi prevec medel. No, lahko, da pretiravam, ker ne vem tocno, kako bi se malcka odzvala.

Po zagotovilih skrbnikov sta oba zelo pridna, nimajo tezav s prehrano, s spanjem... Ce pa je treba, se pa tudi strmata Smiley. Na kaj me ze to spominja? Aja, na najina pekineza, Liziko in Fičkota Cheesy. Upam sicer, da ne bo nobeden izmed njih postal Fičo, saj ima precej naporen karatker, ki pa meni povsem ustreza, saj me tako neprestano sili v odlocnost, nepopustljivost, ki mi bo se kako prav prisla pri otrocih...

Tumi midva sva po prvem soku ze povsem "pomirjena". Se eno precej zanimivo izkusnjo sva dozivala v tednu po oddaji mladickov. Fico je postal precej agresiven in nama ni povsem zaupal. Izgledalo je, kot da bi se bal, da bova tudi njega oddala. No, po parih dnevih se je spet pomiril in sedaj ga lahko spet "mrcvarimo" Cheesy

Mimogrede, kako kaj vasi prenasajo tale mraz. Zaradi sluzbe moram zjutraj precej zgodaj vstati. Kljub temu mrazu, se zacneta veseliti sprehoda, takoj ko zaslisita zapenjanju pasu na hlacah. Tako brez tezav se odpravita ven. O oblekici pa tudi slisati noceta nic! Ce Ficota oblecem, obstane kot prikovan.

lp,
Gregor
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #234 : četrtek, 26.01.2006 : 13:09:05 »

Kal tudi nima oblekice. Je  zimski mladiček, tako da je navajen mraza. Oblekice mu nisem niti probala, saj sem slišala, da so potem taki psi bolj občutljivi na mraz. Jaz pa si tega nisem mogla privoščit, saj imamo vikend malo višje in je tako še bolj mrzlo kot v lj. Tako da, zaenkrat Kal ni imel nobenega prehlada ali karkoli, upam da bo še naprej tako Wink, ga pa mraz čisto nič ne moti. Jaz sem že vsa zmrznjena on bi pa še kar letal okrog, he he.
lp
Logiran
pekinez
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #235 : četrtek, 26.01.2006 : 13:20:36 »

hay,tudi mi imamo pekinezerko ime ji je Ajša in bo 2 februarja stara eno leto
Logiran
pekinez
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #236 : četrtek, 26.01.2006 : 13:29:59 »

Naša Ajša pa se zelo rada oblači prav paše ji da jo oblečemo in se lahko afna naokrog
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #237 : četrtek, 26.01.2006 : 16:21:59 »

Jaz, Tai-Či oblečem samo takrat, ko je res mrzlo. Plaščku se sicer ne upira, ravno zadovoljna pa tudi ni z njim. Čeprav se mi zdi, da je itak ne zebe, samo jaz jo raje oblečem, da se mi ne prehladi. Že tako ali tako malo smrka.
lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #238 : četrtek, 09.02.2006 : 21:51:19 »

No, kako je kaj s pobalinčki? Se že dolgo časa ni nihče oglasil: Tai-Či je zadnje čase zelo pridna, še posebej glede učenja. Edino z opravljanjem potrebe je bilo zadnji teden malo smole, ker sem bila jaz bolna in niso bili sprehodi po urniku.

hay,tudi mi imamo pekinezerko ime ji je Ajša in bo 2 februarja stara eno leto

Tole sem pa čisto spregledala. Vse naj boljše Ajši ob njenem prvem rojstnem dnevu Cheesy.

lp
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #239 : četrtek, 09.02.2006 : 22:00:53 »

vse naj naj tudi z moje strani
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines