mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 05.07.2024 : 07:26:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 113096 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #210 : sreda, 11.01.2006 : 14:45:53 »

Hvala vsem za pomoc pri sestavi paketka. Vceraj sva ju peljala se na cepljenje, v petek dobita potne liste, potem pa sirnemu svetu nasproti. Ron verjetno ne bo imel vecjih problemov s prilagajanjem, saj vceraj ni kazal strahu pri veterinarju. Misa pa se je kar stiskala h Katji, ko sva jo postavila na mizo. Me prav zanima, koliko casa bova zdrzala, preden bova prisla na obisk Smiley.
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #211 : sreda, 11.01.2006 : 17:59:02 »

Nimam mi je preminil Cry pred nekaj meseci, sedaj imam pa 4 mesece starega mopsa.

Sožalje, ob izgubi tako čudovitega bitja!
Joj, blagor se tebi, ker imaš mopsa. Jaz sem si, še preden so mi dovolili sploh imeti psa zelo želela mopsa. Na vsak način sem ga hotela. Vsak dan sem bila na strani od mopsov in prebirala vse članke o njih. Preprosto sem se zaljubila v njih, toda na žalost ga nisem dobila. Zdaj me pa doma tolažijo s tem, da imam " dolgodlakega mopsa" Grin.

Lemmy, verjetno je samo še nekaj dni, pa boste doma imeli samo še osem malih tačk. No, saj ne bo tako hudo, če se boste skupaj dobivali Wink.
lp
Logiran
pina2005
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #212 : četrtek, 12.01.2006 : 14:14:38 »

Ojla!

Tudi jaz se prijavljam na forum. Sem Nika in imam 6 mesecev staro pekinezerko Pino. Moja Pina je bele barve, ima dve okrogli lisi na  hrbtu, pa gobček ima pisan (črn, bel, rjav). Zanima pa me, če ima morda še kdo tako barvo pekinezerja. Pa če jo ima, če ima kje objavljen album za ogled le teh slik. Je pa zelo živahna, pa tudi pravi čuvaj je.....
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #213 : četrtek, 12.01.2006 : 15:04:32 »

Hoj, Nika! Mislim, da noben na forumu nima belega pekinezerja, edino za Kala se mi zdi, da je tudi bele barve Huh. Imaš ti mogoče kakšne slikice, ker meni so beli pekinezerji ful lepi? A je Pina rodovniška? Glede tega, da je čuvaj pa se pridružujem. Ravno danes ponoči je Tai-Či nekaj prijelo in je tok na glas lajala, da je mene kar iz postelje vrglo Grin Lips Sealed. Verjetno je koga na hodniku slišala. Pa tudi drugače, še posebej, če sva sami doma laja na vsako malenkost, ki jo sliši zunaj!
lp
Logiran
pina2005
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #214 : četrtek, 12.01.2006 : 17:41:29 »

Oj!

Ne, Pina ni rodovniška je pa čistokrvna. Ja, imam jih http://pina.moj-album.com/
Ma, ja, se Pina tudi takoj laja, čim se kaj premakne. če pa kdo pozvoni, pa je hujša od rotvailetja. Ja, je pravi čuvaj.
Glede hrane, je tudi faca. Je čist vse. Od (pomaranč, mandarin, kivija, breskev, limon), sm ji ne pustim peveč tega jest. Nekje v zmernih količinah. Grin
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #215 : četrtek, 12.01.2006 : 18:14:12 »

Joj, je luškana! Glede tega, da vse je, tudi pri nas je tako, Jedla bi kakršnokoli sadje ali zelenjavo, samo da je za jest. Kdaj pa ima Pina rojstni dan? Vprašam zaradi tega, ker ja Tai-Či tudi stara 6 mesecev. Pa ko smo že pri rojstnih dnevih, Kal je moral biti enkrat v teh mesecih star eno leto, če se ne motim?
lp
Logiran
pina2005
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #216 : četrtek, 12.01.2006 : 18:32:53 »

Moja tamala ma rojstni 7.avgusta.! A ti imaš kakšne slike od tvojega Tai-Či objavljene?
Če je ta Kal res bel, bi blo možn tut od nje vidt kakšne slike?
res so posrečeni teli naši kužki. Prov dolgčas bi bil, če jih nebi blo.
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #217 : petek, 13.01.2006 : 09:54:39 »

Zivjo,

res je posrecena, mala Pina. Velike, okrogle in crne oci, ki te kar klicejo, da jo vzames v narocje... Nekaj slik najdes tudi na http://pekingese.slohosting.com, kjer sta tudi dva mladicka, ki ju ta vikend oddamo (predvidoma). Zal ze nekaj casa nisem utegnil dodati novih, imam pa namen ta vikend stvari nekoliko urediti in jih v ponedeljek dodati.

lp,
Gregor
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #218 : petek, 13.01.2006 : 22:23:56 »

Moja tamala ma rojstni 7.avgusta.!
Potem, je bila stara 5 mesecev Wink.

A ti imaš kakšne slike od tvojega Tai-Či objavljene?
Če je ta Kal res bel, bi blo možn tut od nje vidt kakšne slike?
res so posrečeni teli naši kužki. Prov dolgčas bi bil, če jih nebi blo.
Slike od Tai-Či si lahko pogledaš tukaj: *****
Od Kala pa slikic zaenkrat še ni na ogled. Marička a bojo kaj kmalu Angry Grin Wink

Lemmy, kam pa odhajata mladička, če ni skrivnost?
lp

[leni je sama zahtevala izbris fotk; Jana, 29.6.2007]
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #219 : nedelja, 15.01.2006 : 18:27:13 »

No, lemmy a sta mladička že v novem domu? Kako je kaj brez njiju? Verjetno je precej prazna hiša.
lp
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #220 : ponedeljek, 16.01.2006 : 08:56:22 »

Uf joj, kako je bilo težko  Cry. Smrt prvega me je grozno prizadela, odhod Miše in Rona pa mogoče še toliko bolj! Ne zato, da ne bi zaupal novim lastnikom, ampak zato, ker sva se tako navezala nanju. V zadnjih tednih sta Miša in Ron zjutraj, ko si vstal, takoj pritekla za teboj. Liza in Fičo bolj počasi reagirata na premikanje (nič čudnega, ob petih zjutraj noben normalen pes ne bo vstajal Wink).

Njuno življenje bova redno spremljala, tako da lahko še kdaj pogledaš stran. Po prvih informacijah sta se lepo prilagodila novemu okolju. Mišo so preimenovali v Bono, ampak za naju bo vedno ostala mala Miška.

lp,
Gregor
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #221 : torek, 17.01.2006 : 14:28:01 »

Koliko pa sta mladička zdaj stara? Se mi ne da gledati nazaj, kdaj sta se skotila sram.
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #222 : sreda, 18.01.2006 : 07:36:35 »

Rodila sta se 13.11.2005, torej sta stara dva meseca in 5 dni. Zelo dobro sta se ze prilagodila novima druzinama, samo na zacetku sta bila malo prestrasena.
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #223 : sreda, 18.01.2006 : 15:55:57 »

Lepo, da sta se kužka prilagodila njunemu novemu življenju. Tudi s Tai-Či pri nas ni bilo problemov, celo prvo noč ni bilo kakšnega posebnega stokanja, samo igrati se je hotela, podnevi pa spati.
lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #224 : četrtek, 19.01.2006 : 16:42:44 »

No, ko smo ravno že pri prilagajanju mladičkov na novi dom, kako pa so kaj vaši pekinezki preživeli prve dni v novem domu?
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines