mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 05.07.2024 : 07:13:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 113084 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #195 : četrtek, 05.01.2006 : 08:16:09 »

Jap, zelo tezko jih bomo oddali. No, tako hudo bo samo na zacetku, ko se bomo locili od njih, saj sva izbrala dobri druzini, v katerih se bosta malcka dobro pocutila!

Cestitke Tai-Ci! A dobi kako nagradico, ki je pridna zunaj?

Ce so v hisi, potem nasih petarde ne motijo. Fico se ujezi samo, ce kak sosed pametuje in po moznosti celo k nam kaj mece! Zunaj je pesem precej drugacna; hitro vidis, kdaj spusti ponosni rep! Srec pa se nismo imeli nikdar nobene slabe izkusnje, da bi nam kdo na sprehodu vrgel petardo. No, je pa res, da je lani ali predlani, ko smo bili se na Vrhniki, ravno nasproti obcinskega ognjemeta, Fico bil povsem iz sebe! Ognjemet je trajal gotovo kakih 20 minut in se je zelo tezko pomiril.

Kaj pa Tai-Ci?
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #196 : četrtek, 05.01.2006 : 18:03:38 »

Ja, Tai-Či dobi nagradico, ko je pridna zunaj in tako bo še kar nekaj časa, da ne pozabi na to! Drugače pa se ne boji petard, obnaša se kot da jih ni. Samo na ognjemet in rakete je zelo lajala, ki jih je gledala skozi okno, da jo je slišal cel blok.
lp
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #197 : četrtek, 05.01.2006 : 19:03:18 »

hehe, verjetno tako kot Fico, ko malo zalaja, potem ba zacne brudnat, kot bi zaganjal kak star avto. Smiley

Aja, saj res, kako je pa Tai-Ci po sterilizaciji? Midva sva tudi Ficota peljala kastrirat in je lepo prezivel in zacelil rane. Le ovratnik mu ni disal... Zaenkrat se tudi spremenil se ni, upam, da se bo s casom vsaj malo umiril, saj ga bo drugace se kap od neprestanega "kreganja" Smiley.

BTW, kako vasi pekinezi reagirajo, ko pridete domov? Naju sedaj ze stirje pricakajo in navduseno pozdravijo.
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #198 : četrtek, 05.01.2006 : 21:15:19 »

Ooooooooo, blagor tebi, kar štirje taki godrnjavčki. Meni se včasih ko pridem domov zdi, da bo Kal spregovoril  Cheesy. Skače, me hoče pojest, smešen je. Včasih ko grem samo v trgovino pa me pozdravlja, kot da me ni blo cel dan Wink . Kako izgleda? Hmmmm, tako da skače po zadnjih nogah kot v cirkusu, pa zraven kiha lai piha, ne vem kaj, godrnja ..... Grin
Petarde ga niti ne motijo preveč. Mogoče če je kakšna zelo blizu ali pa tiste ta glasne, pa malo zagodrnja, drugače pa jih super prenaša.
Leni čestitam za Tai či-ino potrebo samo zunaj. juuuuhuhuhu
Lemmy, mi smo obdržali stike in se tudi vidimo. Zdaj po zimi sicer ne, poleti pa smo se vsaj 1x na mesec.
lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #199 : četrtek, 05.01.2006 : 21:17:33 »

hehe, verjetno tako kot Fico, ko malo zalaja, potem ba zacne brudnat, kot bi zaganjal kak star avto. Smiley

 Grin Grin, ja pri Tai-Či je enako Wink

Ko pridem domov me zmeraj čaka že pri vratih in ko jih odprem se kar zabije v moje noge in cvili in skače od veselja, da jo moram na vsak način pobožati  Cheesy. Čisto ponori, pri vsakem, ki pride domov! Ko zasliši zvonec je že pri vrati in nestrpno čaka.
lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #200 : četrtek, 05.01.2006 : 21:21:05 »

Aja, saj res, kako je pa Tai-Ci po sterilizaciji?

Sploh se ne vidi, da je bila na sterilizaciji. Ovratnik pa ni bil potreben ker je rano pustila čisto na miru! Je bila pridna.
lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #201 : sobota, 07.01.2006 : 12:36:57 »

Kolikokrat je priporočljivo kopati pekineze? Jaz sem danes Tai-Či skopala, ker je imela dlako že prav mastno. Pa ene dvakrat sem jo sprala z vodo, ker je bila grozno umazana.
lp
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #202 : sobota, 07.01.2006 : 19:43:40 »

mah, kaj jaz vem koliko je priporočljivo, jaz Kala nisem nič šparala pa ima ful lepo dlako!
Skoraj vsakič ko prideva iz sprehoda v banjo sprat tačke, pa zavese  Wink (tako jaz pravim dlaki po trebuhu). Kopam ga pa približno 1x na mesec. Zdaj ga že dolgo nisem (po moje ene dva mesce že ne), ker sem ga okopala v snegu  Wink. Drugače pa 1x na mesec no.
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #203 : sobota, 07.01.2006 : 21:14:37 »

Ja, sej je res potrebno 1x na mesec kopat, ker Tai-Či je imela že grozno dlako. Zdej je pa tako lepa Kiss. Drugače ji pa tudi jaz vsakič po sprehodu umijem tačke, ma zmeri tok umazane, sploh ne vem kje to hodi, da se umaže Huh?
lp
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #204 : sobota, 07.01.2006 : 22:01:26 »

Mi nase okopamo zgolj po potrebi in nimamo prav nobenega urnika. Dlake obicajno nimata umazane ali mastne; razen usesa, ki jih namakata v hrano.

Je pa res, da imata po uporabi pasjega sampona, ki vsebuje zveplo izjemno svileno dlako. Ker se bojita fena, ju nikdar ne uspeva posusiti do kraja, tako da se potem pojata po stanovanju in drgneta ob vsak kos pohistva. Predvsem zato, da odstranita "smrdec" sampon s sebe.

lp,
Gregor
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #205 : torek, 10.01.2006 : 13:32:41 »

Zivjo,

trenutno zbirava paket, ki ga bova podarila bodocim skrbnikom Rona in Mise. Ker midva pri nobenem psu nisva dobila nicesar, me zanima, ce ste vi dobili kako popotnico. Zaenkrat bova v paket vkljucila njune najlubse puppy piskote (Choice), nekaj konzervic, igracko, bombazno cunjo (upam, da se bo navzela dovolj vonja), kratka navodila, na kaj je potrebno paziti, kontaktne podatke.

Ce ste vi dobili se kaj drugega, ali pa mislite, da bi lahko dodal se kaj, mi prosim sporocite.

lp,
Gregor
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #206 : torek, 10.01.2006 : 14:23:01 »

Ful lepo, da bosta dala zraven tudi paketek. Jaz nisem zraven dobila nič, razen ustne napotke in brisačko od mamice ;-) Se mi zdi zelo lepo da boste poskrbeli, da ne bodo prvi dnevi za mladička preveč stresni. Super
lp
Logiran
spisek
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


« Odgovor #207 : torek, 10.01.2006 : 16:10:21 »

Jaz sem zraven poleg hrane in igračke dobila še ovratnico in vrvico za mladičke ter plišasto igračko, ki je dišala po mladičkih. Paketa sem bila zelo vesela, še posebej pa mi je prav prišla plišasta igračka, ki je Noxu pomagala pri spanju v prvih nočeh.
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #208 : torek, 10.01.2006 : 19:31:24 »

Mi smo, razen napotkov dobili še plišastega medvedka od mamice.
Spisek a imaš ti tudi pekinezerja?
Logiran
spisek
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


« Odgovor #209 : sreda, 11.01.2006 : 10:00:33 »

Nimam mi je preminil  Cry  pred nekaj meseci, sedaj imam pa 4 mesece starega mopsa. Če bi se odločila še za enega psa bi pa sigurno vzela še enega pekinezerja. Moj je bil črne barve, dočakal je 11 let, vendar pa ga je žal izdalo srce.
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines