mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 08.07.2024 : 02:59:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 113210 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #180 : ponedeljek, 12.12.2005 : 22:05:08 »

Ja Tai-Či je še skoraj prehitro okrevala.
Lepo, da se je Kal zredil nazaj.
lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #181 : četrtek, 15.12.2005 : 17:23:50 »

No, lemmy kot vidim se samo še samička oddaja. A samčka bo pa janja55 vzela? Sta pa res tko lepa mladička (sej vem da skoz to ponavljam, sam če sta pa tok luškana  Roll Eyes)!
lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #182 : četrtek, 22.12.2005 : 16:44:56 »

Marička danes, ko sem šla v šolo sem vaju s Kalom vidla. Je pravi lepotec! Pa tako prisrčno okrog tebe skaklja  Cheesy.
lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #183 : torek, 27.12.2005 : 20:42:48 »

Že spet je zapadel sneg in Tai-Či je vsa nora. Ga tok obožuje Cheesy. Pa tok je smešna ko se ji kepe snege delajo na kožuščku. Kako pa se kaj vaši pekinezki "razumejo" s snegom?
lp
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #184 : torek, 27.12.2005 : 21:45:39 »

Ups, nisem sploh opazila prejšnjega posta! Škoda, ker se ne vidimo večkrat z vama s tai-či.
Zdajle sva prišla iz sprehoda. Kakšne zimske radostiiiiiii. Prav uživala sem, ko sem ga gledala kako skaklja, kot zajček je. smešen je res ful. Sem ga kar pošteno okepala, pa se ni nič pritoževal. Sva bla eno uro zunaj, pa skoz po snegu, pa valjal se je, res je bil luštkan. Kalu pa se nič ne delajo kepe, kar mi je ful čudno, ker se je pri prejšnjem psu to non stop delalo. Tudi ko ga "zakopljem" v sneg  Grin se nič ne prime nanj, tudi ni moker. Samo smešen je pa res ful.  Grin Cheesy
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #185 : sreda, 28.12.2005 : 11:33:21 »

Blagor se Kalu, ker se mu nič kepe ne dalajo. Tai-Či je tok boga ko komi hodi, ker se ji zadaj po ritki naredijo. Pa še pusti mi ne, da bi jih dol dala, ker gospodično to grozno cuka  Roll Eyes.
Sneg pa res ful obožuje. Ona kar sama glavo not zarije pa kepo išče in to tako vztrajno, da druga kepa ni dobra in ona hoče svojo na vsak način. No potem mi jo le uspe prepričat da je druga kepa prav tako dobra. Po sprehodu je pa itak sneženi mož, ni niti sledu o kakšnem pekinezu Grin.
lp
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #186 : četrtek, 29.12.2005 : 22:42:40 »

ha ha leni
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #187 : četrtek, 29.12.2005 : 22:46:04 »

Eh, spet sem predčasno oddala sporočilo  Roll Eyes Leni, da bi jaz videla tega sneženega moža  Grin Luštkano. Kal še kar uživa, ne ve kam bi tekel. Pa zdaj je že toliko snega, da skače po njem ko zajec, sploh ne teče, jaz pa ga hecam, pa mu mečem kepe, on pa čisto razkurjen ker jih ne najde.
Meni se zdi res čudno, da se mu nič ne prime na dlake. No, saj hvala bogu, ampak vseeno. Jaz ga zanalašč malo skepam s snegom, ker je tako mehek. Noben šampon ga tako ne sčisti kot sneeeeeg  Wink Ful ima lepo dlako, res.
lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #188 : petek, 30.12.2005 : 11:02:20 »

Ja no, sej če ima plašček oblečen pol ni tako hudo in ni sneženi mož Smiley. Sej Tai-Či tudi ne ve, kam bi šla v sneg. Pa zdej je problem ker ne ve kje bi se pokakala in polulala. samo je pa tako smešna, ko glavo zarije v sneg pa ima cel obrazček bel Grin.
lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #189 : petek, 30.12.2005 : 18:41:32 »

Marička, zgleda da sva že spet sami ostali na forumu. Pa že tok velik se nas je nabral sedaj pa ni nikogar Sad. Kako so kaj Mufko, Gucci, Ajša in seveda Fičo in Liza (upam da nisem nobenega pozabila)?
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #190 : sobota, 31.12.2005 : 19:44:39 »

Hojla,

mi smo polno zaposleni z nasim narascajem, na internet pa doma tudi skoraj ne hodimo... Skratka, Fico in Liza tudi nadvse uzivata v snegu, Fico se kmalu "upeha", saj z eno kilo kep ne more vec skakat okoli Sad. Liza pa ko zajec, najraje po celcu! Vcasih nam sol dela preglavice, plasca pa ne marata; ce ga oblecemo Ficotu, potem s  enostanvo ustavi in se ne gane nikamor... Bog ne daj, da bi kdo pokvaril njegovo kraljevsko frizuro!

Mladicka zdravo poskakujeta okoli, vecji del dneva prespita, ponoci pa budita Smiley. Jesta briketke, meso iz konzerv. Vcasih poskusita tudi pri Lizi se kaj dobiti, vendar jima ze redkeje pusti. Zal (za nas) se priblizuje cas, ko bodo sli od doma. Sem pa zelo vesel, da smo nasli dve druzini, kjer mislim, da bosta srecna! Predvsem pa upam, da bomo ohranili stike! Vi ste ohranili stike? Meni je zelo zal, da mi nimamo stikov s skrbniki bratov in sester Ficota in Lize.

Za konec vsem skrbikom in malim prijateljem, veliko srecnih trenutkov v novem letu.

Srecno,
Misa, Ron, Liza, Fico, Katja & Gregor

Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #191 : sobota, 31.12.2005 : 20:10:23 »

Naj bo uspešno.
Naj bo očarljivo, igrivo.
Naj bo bahavo, norčavo, zdravo.
Naj bo mirno kot nebo večerno,
minljivo in večno,
preprosto SREČNO 2006!


leni&Tai-Či
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #192 : sobota, 31.12.2005 : 20:15:13 »

Ja lemmy verjamem, da nimate prav veliko časa. Miši in Ronu pa želim, čimveč lepega v novem domu. Kdaj pa vas bosta zapustila? Ne tudi mi nismo ohranili stikov z lastniki Tai-Činih sestrc in bratca. Ubistvu jih sploh nismo spoznali nikoli. Jaz si tudi želim videti kako so kaj drugi, pa žal nimam te sreče Sad.
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #193 : nedelja, 01.01.2006 : 21:21:24 »

Najverjetneje jih bomo oddali sredi januarja. Za ohranitev stikov sem ze vnaprej prosil. Zelo bi bil vesel, ce bi se cez pol leta vsi skupaj srecali, da bi videl, kako mala navihanca "vrtita" svoje skrbike okrog prsta Wink.

No, vsekakor nasa stran ne bo zamrla!

lp,
Gregor
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #194 : nedelja, 01.01.2006 : 21:30:14 »

Lemmy, gotovo se boste težko ločili od Rona in Miše. Povabi še bodoče lastnike na forum, da nas bo malo več.
Juhuhu, Tai-Či večinoma opravlja potrebo samo še zunaj Cheesy. Tok sem vesela. Joj upam, da bo tako zdaj tudi ostalo, ker ponavadi ko jo pohvalim je pa takoj drugače. Baraba mala Angry.
Kako pa so kaj vaši pekinezki preživeli silvestrovanje? A se kaj bojijo petard?
lp
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines