mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 08.07.2024 : 03:26:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 113231 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #135 : sobota, 03.12.2005 : 12:18:53 »

No sedaj se nas je pa kar nekaj lastnikov pekinezerčkov nabralo Cheesy! Gucci a imaš kakšne slikce? Kako pa mu je ime?
Logiran
gucci
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #136 : sobota, 03.12.2005 : 15:58:43 »

Ja, ime mu je Gucci, a ne? Star je deset mesecev, slikc imamo veliko, pa se še nisem naučila, kako se jih da "gor".
Ima pa naš gucci eno hibo: kadar ni v centru pozornosti, zažne renčati na svoj rep in se vrteti v krogu. A to dela mogoče še kdo?
LP  Cheesy
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #137 : sobota, 03.12.2005 : 19:34:41 »

Tudi naša to počne z repom takrat, kadar se noben ne ukvarja z njo!
Glede slikc pa najbolje da si narediš svoj album tukaj http://www.moj-album.com/!
Logiran
mojca32
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #138 : nedelja, 04.12.2005 : 14:25:49 »

lep pozdrav vsem!Zbiram fotke od psičkov pekinezerjev,če ima kdo kakšno prosim, če mi jo lahko pošlje.Hvala.
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #139 : ponedeljek, 05.12.2005 : 09:00:30 »

lep pozdrav vsem!Zbiram fotke od psièkov pekinezerjev,èe ima kdo kakšno prosim, èe mi jo lahko pošlje.Hvala.

Pozdravljeni,

nekaj slik nasih dveh pekinezerjev z mladicki je na *****

lp,
Gregor
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #140 : ponedeljek, 05.12.2005 : 09:08:28 »

Pozdravljeni,

Ima pa naš gucci eno hibo: kadar ni v centru pozornosti, zažne renèati na svoj rep in se vrteti v krogu. A to dela mogoèe še kdo?

To se zdalec ni hiba, ampak logicna posledica "zdolgocasenega" mladicka. Nasa dva se sicer ne vrtita v krogu, ampak poskusata poiskati kako igraco in jo na vsak nacin prinesti nekomu, da bi se z njim igral. Obicajno igrace pospravimo po igranju, tako da nimata srece Smiley.

Vsekakor morate paziti, da vas Gucci ne bo vedno prinesel okoli, ker mu na ta nacin avtomaticno dvigujete polozaj v krdelu, kar pa pri pekinezerjih ni ravno zdravo (no, pri nobem psu, ce sem natancen...).

lp,
Gregor
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #141 : ponedeljek, 05.12.2005 : 21:21:33 »

lep pozdrav vsem!Zbiram fotke od psičkov pekinezerjev,če ima kdo kakšno prosim, če mi jo lahko pošlje.Hvala.
Tukaj na tem linku je tudi ene par slikic od naše Tai-Či sicer pa še ni ravno izraziti pekinezer ker je stara šele pet mesecev ******.
Jutri gre Tai-Či na sterilizacijo držte pesti da bo vse v redu! Poročam kako bo kaj z njo!
lp

[leni je sama zahtevala izbris fotk; Jana, 29.6.2007]
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #142 : torek, 06.12.2005 : 15:32:37 »

uf, me ni en teden, pa se nas je že toliko nabralo  Cool Odlično!!
Pozdravljeni vsi lastniki pekinezov! Komaj čakam, da kakšno rečemo, hehe in da postane tema malo bolj aktivna!
Leni še ne tako dolgo nazaj sva se same pogovarjale  Wink Super res!
Drugače pa jaz nimam nič fotk Kala, ker še nimam digitalnega fotoaparata  sram pa drugič, hehe
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #143 : torek, 06.12.2005 : 15:40:47 »

Res se nas je veliko nabralo Cheesy! Sicer pa sploh ni čudno glede na to da so pekinezki tako prisrčni!
lp
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #144 : torek, 06.12.2005 : 15:49:12 »

Tole je pa tetin senior-KLIK. Smiley
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
gucci
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #145 : torek, 06.12.2005 : 15:53:53 »

Oj, kako se je Tai-Či držala na sterilizaciji? Upam, da dobro. Gucci tudi še mora na strilizacijo, pa se bojim, da smo že malo zamudili, ker je star že 10 mesecev in se je že temeljito naučil označevati svoj teritorij....takrat, ko je treba in tudi takrat, ko ni najbolj zaželeno. A ima kdo kaj izkušenj s sterilizacijo oziroma s spremebo značaja psa po posegu.
Pozdrav.
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #146 : torek, 06.12.2005 : 15:57:27 »

Tole je pa tetin senior-KLIK. Smiley
Mali bajsek! Kako pa mu je ime? Drugače je pa cotkan kot se spodobi za pekinezerja!

Oj, kako se je Tai-Či držala na sterilizaciji?
Zaenkrat še nič ne vem kako je z njo, šele ob petih gremo po njo. Tudi jaz upam da je z njo vse v redu!
lp
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #147 : torek, 06.12.2005 : 16:07:19 »

Ruby mu je ime, v bistvu je pa suhec. Kupljen je bil z rodovnikom (v tujini), ki pa nikoli ni prispel. Star je pa al 13 ali pa 14. Imel je tudi tezave s hrbtenico, pa so ga potem z domaco fizioterapijo postimali in je shodil. V mlajsih letih je imel kar dosti kondicije, sploh ce je z mano hodil naokrog. Zdaj pa uziva v penzionu. Ze slabse slisi in slabo vidi, ampak z zogico se pa se vedno rad igra. Wink
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #148 : torek, 06.12.2005 : 19:54:37 »

No potem pa sem se malo zmotila glede tega da je Ruby bajsek sram.
Tai-Či je že doma in počiva ter na vsake toliko časa malo pocvili. Drugače pa se mi zdi da so veterinarji dobro opravili svoje delo Smiley. Sicer bo sedaj nekaj dni počivanja ampak bomo zdžali.
lp
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #149 : torek, 06.12.2005 : 19:57:54 »

Ma, nimam boljse fotke hehe, je bil digic ze na koncu z baterijami pa se cudno se je postavil.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines