mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 08.07.2024 : 03:31:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 113236 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #120 : torek, 29.11.2005 : 12:29:03 »

Ma ja, saj vem da so  nezdravi! V bistvu oni delajo bolj na okusu, kot pa na zdravju! In zato jih zmaže! Čeprav zdaj mu ne dam cedno zranev pedigree pa že ful lepo je brikete. Mislim da mi je uspelo! Čeprav je bilo kar težko, ker je tale žverca trmasta bolj kot jaz Wink No, tudi jaz ne bom hvalila dneva pred nočjo!
Ej, lemmy, a lahko daš še enkrat gor povezavo od slikic??
lp
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #121 : torek, 29.11.2005 : 12:47:51 »

... ker je tale žverca trmasta bolj kot jaz Wink No, tudi jaz ne bom hvalila dneva pred noèjo!

Hehe. Res nas dobro preiskusajo! Ampak samo dokler ne ugotovijo, da se je nasa volja stabilizirala. Jaz sem se pri Ficotu naucil doslednosti, saj ga le tako prepricas, da je v krdelu nizji od tebe!

Ej, lemmy, a lahko daš še enkrat gor povezavo od slikic??

*****
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #122 : torek, 29.11.2005 : 16:22:23 »

Katere brikete pa je Tai či?
Tai-Či je do sedaj jedla Pro plan zdaj pa sem ji kupila Eukanubo pa se mi zdi, da ji je okus bolj všeč. Bomo še videli kako bo saj pomoje se samo naveliča okusa.
Ce je ponoci ne vozis ven, potem je vsekakor smiselno, da jo navadis na doloceno mesto, saj bo ponoci zelo tezko zdrzala (vsaj zdaj, dokler je se mlada).

Na srečo Tai-Či ponoči nič ne lula, samo prve dni ji je kdaj uspelo narediti lužico, sedaj pa lepo spi celo noč.
Čestitam za končano šolo!
Obema hvala za čestitke! Marička kaj pa Kal se je že naučil prostor?
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #123 : torek, 29.11.2005 : 17:17:26 »

Ja ja, Kal že zna prostor, samo brez noge morm večkrat ponovit, he he!
Kako pa kaj vaši pekinezeki po snegu! Kal kar noče iti na sneg, zdaj ko je malo zmrznilo. Potem pa mu jaz mečem kepe, da si malo pretegne tačke tudi v snegu. Je prav smešen, kot en zajček, pa še take barve je! Upam da ga ne bo kakšen lovec zamenjal, matr Shocked Prej pa, ko je bil mehek sneg pa je norel ko ne vem kaj! Ful je smeško, res!!
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #124 : torek, 29.11.2005 : 20:04:43 »

Ja Tai-Či tudi kar sili na sneg tko da se ji zelo dopade. Jaz ji tudi mečem kepe pol ji ni pa nič jasno ker ne najde bele kepice v belem snegu Grin.
Danes smo se zmenili da gre revica v torek na sterilizacijo. Upam da bo vse uredu.
lp

Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #125 : torek, 29.11.2005 : 20:41:12 »

Ajej, revček mali! Saj naš bi tudi moral na kastracijo, samo se kar ne moremo spraviti k temu! Pa pravijo, da je to boljše naredit, ko so maldi psički!
lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #126 : sreda, 30.11.2005 : 14:55:44 »

Ravno na Gorkičevo jo gremo sterilizirat ker so nam poslali SMS sporočilo da je 20% ceneje. Drugače hodimo na veterinarsko fakulteto k veterinarju samo je tam dosti dražje.
lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #127 : četrtek, 01.12.2005 : 22:36:03 »

Lemmy mladička sta pa tako fino že zrasla čist taprava pekinezerčka sta že. Liza je očitno zelo dobra mamica pa Fičo tudi seveda zelo dobr očka da ga ne bomo pozabili! Smiley A za lastnike že kaj veste kdo bi lahko bil? Verjetno bi bilo dobro že kar počasi zbirat da najdete res taprave! Kaj pa imena ste ju že kako poimenovali al bosta ostala kar brez dokler ne dobita novega lastnika?
Logiran
janja55
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #128 : petek, 02.12.2005 : 10:26:01 »

Lep pozdrav! Kako ste kaj? Že kar neki časa redno berem te strani oz. od takrat ko sem se tudi sama odločila za novega hišnega prijateljčka, pekinezerja.  Wink Komaj čakam da bom tudi jaz z vami delila mišljenja o teh prekrasnih živalcah... lp, janja
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #129 : petek, 02.12.2005 : 15:04:15 »

Lemmy mladièka sta pa tako fino že zrasla èist taprava pekinezerèka sta že. Liza je oèitno zelo dobra mamica pa Fièo tudi seveda zelo dobr oèka da ga ne bomo pozabili! Smiley A za lastnike že kaj veste kdo bi lahko bil? Verjetno bi bilo dobro že kar poèasi zbirat da najdete res taprave! Kaj pa imena ste ju že kako poimenovali al bosta ostala kar brez dokler ne dobita novega lastnika?

Jaz jih ne upam poimenovati, ker ju bo potem tezje oddati. Nad samckom je zelo navdusena Janja. Tudi za samicko so se ljudje ze zanimali. Res se razvijata z nadvzocno hitrostjo, vsaj dan vecja, vsak dan bolj stabilna na nozicah. Zal vseh slik ne morem dati na internet, ker imam precej omejen prostor. Zdaj jih na par ur postavimo na casopis, tako da se polulata tam. Mogoce sta se premajhna, da bi se naucila na papir, ampak malo se morata razgibati Smiley

Res je tudi, da sta Liza in Fico zelo skrbna! Kljub temu pa se bomo tudi mi najverjetneje odlocili, da bomo Ficota peljali kastrirat.

lp,
Gregor
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #130 : petek, 02.12.2005 : 15:26:05 »

Super janja55 da si se tudi ti odločila za pekinezerčka! A pol boš ti vzela enega izmed mladičkov?
Logiran
janja55
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #131 : petek, 02.12.2005 : 15:29:57 »

Ja ravno takrat ko sem se sama odločila za pekinezerčka je lemmy dodal gor spletno stran lize in fičkota. tako sem se takoj pozanimala za kužke. zdaj pa že komaj čakam, da bom šla obiskat mlado družinco...  Smiley mladička sta res krasna.
Logiran
mojca32
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #132 : petek, 02.12.2005 : 18:11:19 »

Lep pozdrav!Mi lahko kdo pove koliko meri odrasli pekinezer vdolžino in kdaj doseže svojo velikost.Hvala.
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #133 : petek, 02.12.2005 : 20:16:00 »

Odrasel pekinezer tehta od 3-5 kg. V dolzino doseze okoli 40-50 cm, plecna visina pa je okoli 15-25 cm.

To doseze pri starosti enega leta. Od takrat ne bo vec veliko zrasel. Kot pri vsakem psu, je potrebno paziti, da ne postane pretezak, saj lahko hitro pride do tezav s hrbtenico, kolki...

lp,
Gregor
Logiran
gucci
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #134 : petek, 02.12.2005 : 22:09:21 »

Pri nas imamo pekinezerja, ki ni niti malo napadalen, ima zelo rad otroke, razveseli se vsakega, ki mu je pripravljen nameniti malo pozornosti. Je pa res alarm na štirih nogah, vendar alarm, ki deluje le za zaprtimi vrati. Ob srečanju je čisto pohleven.

LP Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines