mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 09.08.2024 : 23:21:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132 133 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 381268 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1905 : sobota, 22.12.2012 : 19:45:37 »

...velkam, družba za kavo je itak zmeri dobrodošla objem
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1906 : ponedeljek, 28.01.2013 : 00:15:05 »

Mi smo šli mal naokol, pa še Micki smo vzeli s seboj. Tamali Drekuli Pekuli so zrasle perutke, da je hudič. Zdaj smo že tako daleč, da se NE usajamo v druge pse, ki gredo mimo, kadar ji jaz v naprej napovem, kaj vse jo čaka Evil, če se bo usajala Roll Eyes Zdaj je tiho in se samo še mal trese, medtem ko gre drug pes mimo, pa čeprav se tisti drugi pes dere in zaganja vanjo. Zadnjič smo imeli namreč manjše bližnje srečanje z eno sicer znano in nič nevarno labradorko, ki pa se je spremenila v valečo se gmoto, ko je bila Lila preveč pogumna. Potem je hotela vskočit še Missy, ampak je najprej labika odletela na koncu škornja, potem pa sem jaz na koncu škornja ˝odstavila˝ še Lilo, ki še kar ni odnehala s teženjem. Da ne bo kakšne pomote - nisem je brcnila, sem jo pa dobesedno naložila na čevelj in prestavila za kakšen meter, da ji ni bilo nič jasno (še dobro, da je tako lahka, da to zmore tudi moj k(P)olen).
Zdi se mi tudi, da je štrik od fleksija od Lile glih za par centi daljši od Missynega in se je tamala vedno prerinila pred Mico, da se ji je morala ona ravno s smrčkom v rit zaletavat Lips Sealed in ker Lila (še) ni pridna, ji zdaj fleksi krajšam, da se njen smrček zaletava v Missyjino rit  khm Tamali sicer ni jasno, kako se je fleksi čudežno skrajšal, ampak zaenkrat si bo morala prvo mesto še mal ˝prislužit˝, čeprav mislim, da bo to nekako ob Svetem Nikoli.
Jo pa sicer Missy z ˝neverbalno komunikacijo˝ (beri: šavsne prosti njej s čekani) naviga, kadar je tamala preveč predrzna in se guzi naprej (kadar nista na štriku).
Skratka, stvari stojijo skor t'ko, kot morajo po naravnem redu kozmosa stat plesalec
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1907 : ponedeljek, 28.01.2013 : 00:44:25 »

Ja Lila, kaj ga pa sračkaš! Ne se hecat s Šeflo, ker bo začela grde nemške besede govort, pa kaj kmalu fleksi v kot zabrisala in en luštkan kratek nemški povodec nabavila Evil Potem boš pa videla, kaj se pravi na kuŠke usajat Tongue

Pridni bodita, bejbi, pa Šeflo ubogat  Wink

PS. Če ne boš ubogala mini-dobermanka, ti bo Roko na Siminarju vse svoje nemške rikvizite posodil - od huuude rosfraj ovratnice, do povoTca (adijo cartanje z oprsnicami:P ), pa Fuss pa Platz, pa ušesa dol Evil Šefli se bosta pa zraven fejst žleht režali Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1908 : ponedeljek, 28.01.2013 : 01:04:55 »

Ja mamaF, sem že razmišljala, da bi jo za en čas začela na takratkem štrikcu sprehajat, ali pa ločeno od Mice, Prdo malo. Sej mi je šefica s hribčka prav lepo rekla - nič jo ˝dvigovat˝ - in res se je sama še kar prehitro gor postavila huh
Ampak, ni tako grozno, saj je odzivna na komando. Ravno danes zjutraj, ko so pri sosednjih vratih (smo bili še od doma) eno psico lulat peljali, je Lila zalajala, potempa na prvi moj revsk takoj utihnila in smo imeli potem lepo mir. Bi pa ona, bi, če bi ji pustili. Prava bevskačica zaganjačica bi bila, babura špičasta Roll Eyes
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1909 : ponedeljek, 28.01.2013 : 01:23:33 »

... bo začela grde nemške besede govort ...

boge žvale pri tehle švabicah   Cry Cry Cry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1910 : ponedeljek, 28.01.2013 : 01:23:58 »

Kocka, saj veš, da sem jaz žleht baba (odkar imam Rokota pa sploh), zato je bila moja prva misel "štrik za vrat" pa nema mrdanja Evil
Ampak - glede na to, da vem, da znaš biti tudi ti žleht, ne dvomim, da boš že z "renčanjem" tamali špičke perutničke prirezala Grin

PS. Sem pa sama videla kako je čudežen "takratek štrik" za kuŠke, ki sicer nategujejo svoje pravice, dokler se le da Tongue Prijateljica Ana se namreč pritožuje, kako se bo enkrat še ubila, ker mora se ob šestih zjutraj po temi spotikati z obema borderjema na sprehodu čez travnik. Pa jo jaz debelo gledam, češ, zakaj pa baterije ne prižge Huh Pa pravi, da ni šans, ker njena prinčipesa Bajka, totalno zmešana, ko vidi baterijski snop svetlobe, skače en meter v luft, da bi svetlobo lovila in ni šans vsega tega na povodcih, sploh fleksijih obdržat. Pa sem jo vprašala, če bom lahko enkrat nekaj probala (zlobni plan, hehe).
Potem sem pa en večer Bajko  pripela na Rokov povodec, tamlada dva junca smo pustili, da džirata svoje kroge, jaz pa z Bajko in baterijo "ala, gremo". Me je pogledala tako, kot da vidi merjasca Evil In ko sem prižgala baterijo, je res skočila en meter v luft in se zagnala, a tudi (boga, bogaaaaa kužika Evil ) pristala na tazadnji, totalno šokirana. In potem sem z isto roko držala njen povodec na 1 meter in baterijo, da se je vse skupaj sinhrono premikalo naprej. Pa sva šli. Ana ni mogla verjet očem, Bajka pa še manj, po moje jo je dejstvo, da mora hodit "na kratko" toliko šokiralo, da sploh k sebi ni prišla  Evil In potem sva še nekaj večerov delali eksperimente - en čas sem se jaz z Rokotom in Borisom hecala s trikci itd., Bajka je z Ano in "lučko" divjala brez omejitev, potem pa smo zamenjali in sem jaz z Bajko na povodcu in z baterijo po šolsko šetala, Ana pa oba telička aminirala. V glavnem, ne moreš verjet, ta razvajena princesa je točno zaštekala, kdaj lahko zganja histerijo z lučjo, kdaj se pač samo hodi lepo na povodcu. Sem bila takrat tako našopirjena, da sem takoj No Jinx poklicala in se ji hvalila na vse pretege Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1911 : ponedeljek, 28.01.2013 : 01:30:59 »

Aha, sem pozabila jo malo še pohvalit. Pravzaprav je ena velika faca. Če se te Missy npr. dotika, ali se naslanja nate medtem ko ležiš ali sediš, pa se ti začneš premikat, se bo Missy odmaknila, ker jo pač motiš pri njenem zasluženem počitku. Lila pa ne. Ona se te še bolj začne tiščat in je ful hecna, ker v bistvu nekako poskuša ohranjat enak položaj kot preden si se začel premikat. Torej, če je naslonjena z glavo na tvojo roko in začneš roko premikat, bo glavo obdržala na točno istem mestu na roki, kot jo je imela prej. Popolnoma nič je pri tem ne moti, če mora zato ležati kot polomljena presta, čisto zvita in prepognjena, da je le glava na enakem mestu na tvojem telesu, kot je bila pred premikanjem. Včasih se ji tolk režimo, ker se prav zanalašč dajemo v položaje, ki morajo biti na videz zanjo strašno neudobni, pa ona vseeno vztraja. Saj če ji rečeš, se seveda odmakne, ampak če ji ni treba se pa ne, in je nenehen vir smeha. Pa pusti se prenašat naokoli, česar Mica ne prenaša, pa NORO se valja po snegu, česar Mica tudi ne počne.
Prav faca je Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1912 : ponedeljek, 28.01.2013 : 01:34:58 »

Saj, zato pa je zdaj na glih par centi krajšem fleksiju kot prej in ji ni ama nič jasno. Vleče pa ne, boljš za njo. Imata obe, ona in Mica, na milimeter dolžino fleksija naštudirano in jo prav mori, ker je prej lahko spredaj hodila, zdaj pa ne more več.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1913 : ponedeljek, 28.01.2013 : 01:48:12 »

Cheesy Lila prilepek Smiley
Kakšno njuno fotko nam bi pa počasi že lahko privoščila, kaj praviš, žleht mati Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1914 : ponedeljek, 28.01.2013 : 08:47:41 »

Ane, kako vedo, koliko je dolg fleksi.  Cool Boni zaštarta in še pred "iztekom" fleksija zabremza. Seveda, jst se že vsa napnem, ker pričakujem, da bo potegnila...ampak ne. Ona točno ve. Očitno ji zateg ni fajn in sama bremza.

Lila, ti pa ga špičiš. Ampak, v šeflo ne dvomim. Wink Zdej pa sploh, ko ima "nemško šolo" za desno roko. Samo poglej, kaj se dela revici Bajki.  Shocked Shocked Shocked Roll Eyes Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1915 : ponedeljek, 28.01.2013 : 12:25:09 »

Zdej pa sploh, ko ima "nemško šolo" za desno roko. Samo poglej, kaj se dela revici Bajki.  Shocked Shocked Shocked Roll Eyes Evil
Hm, tega pa ne štekam...
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1916 : ponedeljek, 28.01.2013 : 12:45:18 »

Luna7 je mislila moje nemškožleht nasvete, po mojem Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1917 : ponedeljek, 28.01.2013 : 12:46:57 »

Aja, sem samo 5 ur spala, pa ma malo bolj dolgo lajtngo danes...Sploh mi ni potegnilo o kateri Bajki piše luna7 huh
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1918 : ponedeljek, 28.01.2013 : 13:20:05 »

Luna7 je mislila moje nemškožleht nasvete, po mojem Tongue
Ja, natanko tiste!  Tongue Evil Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1919 : ponedeljek, 28.01.2013 : 15:15:49 »

Toyka, ne ga sr*, s tvojo šeflo ni heca  Evil
Logiran
Strani: 1 ... 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132 133 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines