mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 11:30:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 375365 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #945 : ponedeljek, 27.12.2010 : 13:24:06 »

Samo v mojega ga ne pripeljat, mamo že dovolj gužve brez vašega konca  Tongue  Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #946 : ponedeljek, 27.12.2010 : 13:48:40 »

O, šit, kocka, kako me ta zgodba spominja na najbolj bedne trenutke, ko sem še živela s starima ...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #947 : ponedeljek, 27.12.2010 : 13:52:28 »

Smo v isti hiši, pa jih ponucamo za občasno varstvo. 10x je ok, ta enajstič pa mu nekaj spet v glavo skoči  Lips Sealed
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #948 : ponedeljek, 27.12.2010 : 15:52:26 »

Si prav predstavljam Missyko, kako vsa srečna golta ogromne reči 'unga od juhe' Grin Evil.
Drugače pa poznano Roll Eyes. Mi ne živimo skup, pa jim vseeno rata. Otroke pred kosilom z enormnimi količinami čokolade nafutrat, psa božat, ko izsiljuje in najbolj nadleguje, od mize dajat hrano Sad... naslednjič ga povabi na čiščenje, čeprav pomagalo pa itak ne bo...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #949 : torek, 28.12.2010 : 09:04:14 »

naslednjič ga povabi na čiščenje, čeprav pomagalo pa itak ne bo...
Sem že razmišljala o tem, ampak res, pomagalo ne bo prav nič. Njemu se pač en film vrti, ki ni enak našemu.
Čeprav je baje potem naslednji dan komentiral, da zdaj pa res ne bo več dajal hrane psu.
Ja, najbolj mi gre na jetra tisti odnos, ko me gleda, kima, zraven si pa misli - pa kaj spet kompliciraš, pretiravaš, paničariš Lips Sealed Lips Sealed...
Kot da je zame to hobi, da fotra prepričujem o tem, da naj psa ne futra butnglavc.
Za hobi baje rajš kaj druzga počnem, se mi zdi... Roll Eyes
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #950 : sreda, 29.12.2010 : 23:38:10 »

Ja, kocka, to so pa starši. Kaj misliš, da si samo ti loterijo zadela? Bi ti jaz dala mojo mamo na par dni, pa bi fotru prec spomenik postavila Wink

K sreči jo je glede čudne hrane Mila gladko izignorirala, ampak metodo "gledam te i ne čujem" obvlada sto na uro. Pride k meni in vpraša "Kaj bi jutri za kosilo, nekak sem se zaželela rib, a naredim brodet?" Jaz rečem, Ja, ribe bodo super, prosim naredi. Ona se obrne, gre v skrinjo in ven potegne - krmenadlce. Pol ko jo vprašaš zakaj, pa reče "Ker je tako boljše"
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #951 : sreda, 29.12.2010 : 23:47:43 »

To je pa čisto  kot pri moji. Zvoni nekdo spodaj pri vhodnih vratih, mama gre dol, pes hoče na vsak način za njo, mati me pogleda in vpraša: "A naj ga vzamem s sabo?" "Ne, samo vrata boš odprla, pa ti bo stegnil". Mati: "No, Sanček, pol pa pojdi z mano."
Na to njeno ignoranco in nasprotovanje se še vedno nisem navadila. Shocked In mati so super v primerjavi s tastarim.  Lips Sealed
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #952 : četrtek, 30.12.2010 : 08:59:58 »

  Ah, take scene se tudi nam nakazujejo, zaenkrat pa še gre...  Grin
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #953 : četrtek, 30.12.2010 : 09:03:15 »

Joj, jaz sem pa mislila, da sem osamljena v svojem trpljenju....  Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #954 : četrtek, 30.12.2010 : 09:55:58 »

O drage moje sotrpinke - kok vas je fino brat  Evil predaja
Sam kaj če bomo me iste ko bomo stare Shocked? Buh nas obvari te nesreče stop butnglavc
Naj samo povem da mati je še kar , ker je pač za to primeren material in me zdaj kolikor toliko upošteva Cool Azn pevka, sam fotr, ta pa ne, ta je pa trmast k mula hudič*** jezen jezen butnglavc butnglavc
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #955 : četrtek, 30.12.2010 : 10:25:27 »

O, jaz se lahko pa samo pohvalim (z vami pa vseeno fajn sočustvujem Sad ). Moja tašča je sinoči prinesla en krožnik s kuhanim kurjim mesom+kostmi iz kurje juhe in me je prav lepo vprašala, če bi naš Roko to lahko jedel, sicer bo vrgla stran (ker tistega mesa od stare kokoši pri njih itak nobeden ne mara).
Sem bila prav vesela in sem ji rekla, da mu lahko da košček mesa, samo ne kar zastonj  Smiley Malo me je debelo gledala, potem pa sem ji še razložila, da mora pes za priboljšek nekaj "narediti", da si ga zasluži, pa mu je ulazala "sedi" in bila fuuul ponosna, ker jo je ubogal  Grin (itak, če je imela pa v roki dišečo kuro Evil )
Potem sem ji še enkrat malo obnovila, zakaj psi ne smejo takih kosti in fuuuul poudarjala driskanje in morebitno bruhanje - to namreč pri njej pali bolj kot vse drugo, ker ima rada sterilno čisto bajto in je jasno, da "Ona mu pa že ne bo od mize dajala", ker - citiram "psi vse spackajo po tleh, če ti pa še potem bruhajo, je pa sploh grooozno"  Evil Cheesy

Imam srečo, da se nihče od mojih v hiši (niti otroka ne) ve btika v prehrano naših živali oz. jim dajo jesti točno tisto, kar grozna mamaF določi  Evil Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #956 : četrtek, 30.12.2010 : 10:29:38 »

O, Missy pa oprosti za smetenje tvoje teme s kurami Cheesy
Sem hotela že ene par postov nazaj pohvaliti tvojo bleščečo lepoto in predvsem Tvojo služabnico, ker je koooončno dojela, da na golem, trdem kavču pač ne more spati nobena Princeska Tongue Wink

Edino ena nevarnost obstaja ... da se bodo spet kje našli zlobni jeziki in začeli natolcevati, da si obsojena na "izključno notranje bivanje"
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #957 : četrtek, 30.12.2010 : 11:01:39 »

Edino ena nevarnost obstaja ... da se bodo spet kje našli zlobni jeziki in začeli natolcevati, da si obsojena na "izključno notranje bivanje"
Sem že daaaavno nazaj pojasnila, da prevladujoče notranje fotke NE pomenijo tudi tega, da je pes skoz noter. MamaF, moraš bolj natančno Mickino temo brat cccc... Evil Pomenijo samo to, da mi fotič ni podaljšek roke Tongue in da ga pač skoraj VEDNO pozabim vzeti s seboj, kadar gremo kam ven na daljši sprehod.
Tistih dnevnih sprehodov za lulanje in kakanje pa že ne bom fotkala (no, tam mi pa itak niti na kraj pameti ne pade, da bi ob 6.00 zjutraj ali ob osmih zvečer v črnočrni temi na -10 stopinj fotkala psa Roll Eyes stop butnglavc)
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #958 : četrtek, 30.12.2010 : 11:09:15 »

Grin Saj jaz vse to vem, Missy, imamo pri nas tudi vedno eno roko premalo za vso mašinerijo s sabo vlačit. Samo ... enkrat se je že meni skoraj zgodilo, da so me "pasje" skoraj prijavile, češ, da imam Roka namesto mačk notri zaprtega  Tongue Roll Eyes
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #959 : četrtek, 30.12.2010 : 11:43:28 »

Tistih dnevnih sprehodov za lulanje in kakanje pa že ne bom fotkala (no, tam mi pa itak niti na kraj pameti ne pade, da bi ob 6.00 zjutraj ali ob osmih zvečer v črnočrni temi na -10 stopinj fotkala psa Roll Eyes stop butnglavc)
Hohoho, kocka, pa ne da sva v isti služb?!?!  Grin trmoglavka butnglavc
Heh, jaz moram za praznične dni, ko sem celo fraj, zelo dobro premisliti vse gibanje in načrte, da imam vse pri roki, ko se gre ven v SONCU....  Evil
Logiran
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines