mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 05.07.2024 : 20:35:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 375607 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #480 : petek, 02.10.2009 : 22:19:37 »

Khm, prva slikica je pogled z okna naše spalnice. Tale jesenska bahavost je res nekaj prekrasnega, še posebej, če je tako blizu, da jo z okna brez težav dosežeš z roko Wink Wink Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #481 : petek, 02.10.2009 : 23:06:39 »

... in pol bogi pes mora ležat na barvno usklajenih blazinah - kaj se eni greste, madonasanta Cheesy Cheesy

Misika Kiss Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #482 : sobota, 03.10.2009 : 08:26:26 »

Missy - manjša od grahovega zrna... Kiss

(Skoki je tudi ekspert za poušter špilat  Roll Eyes)

Maja
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #483 : sobota, 03.10.2009 : 08:34:41 »

Lep jesenski kic  Smiley Vidim, da Missy nabira moci za sindikalni piknik  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #484 : petek, 09.10.2009 : 08:22:51 »

(Skoki je tudi ekspert za poušter špilat  Roll Eyes)
Naša tamala je ugotovila, da je Missy ful mehka in topla in dejansko včasih glavo da nanjo (na stegno) in tako skupaj ležita Kiss. Ko se pes naveliča, pač vstane in gre stran, dokler pa to pusti pa mislim, da tudi Missy to čisto ustreza.

Zdaj pa še tole Angry Angry Angry
Včeraj nam jo je Missy skliznila in vsaj 10 minut tega ni nihče opazil Shocked Huh.
Naši pijejo kafe na vrtu, pes se na vrtu sonči in fehta, jaz vprašam, če jim lahko pustim psa dol, fotr se strinja (torej ve, da morajo pazit na vrata) in jaz grem gor nekaj prčkat.
Ko pridem dol po kake pol ure psa nikjer.
Panika, že vidim, kako me ganjajo naokoli, ker sem izgubila psa in kaj vse se je hudega psu zgodilo.
Letam okoli hiše in jo kličem, grem do sosedov, pa mi sosed popolnoma mirno prijavi, ja je bila kakih 10 minut nazaj pri nas na dvorišču (hvala prijazni sosed, ker si me obvestil, da mi je pes ušel, majke mu Angry), se derem ko zmešana, pol jo pa vidim kako pridirka izza njihove hiše, vsa nasmejana, packa mala. Pride k meni Kiss, ji dam tisto Poli, gre ko Lipicanec z mano domov v kasu in naskakuje še drugi kos Poli, ki ga držim v roki.
In doma dobi še tega in jaz cela srečna, ona pa tudi.
In pol mi mati, ki je bila ob najavi, da jim bom pustila psa na vrtu mirno reče, ja moraš drugič povedat, da jo boš dol pustila Shocked Shocked. Ja saj sem, ane??? So malo delali na vrtu in so vrata občasno pozabili zapreti Roll Eyes.

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #485 : petek, 09.10.2009 : 08:41:16 »

Joooj, kocka, s temi starši je križ. Meni so zadnjič otroka pozabili pri njih v dnevni (in šli nekaj brskat po vrtu).
''Ja, moraš drugič povedat, da jo mi pazimo''. (Zgleda pozabljivost dela svoje in trikrat rečt še kar ni zadost, jao Roll Eyes!).
Samo da je Missyka živa in cela Smiley...

Tole s crkljanjem pa poznam - naša ta mala da en prst v usta, drugega pa zakoplje v Pici in pri tem take face dela, da se ji oči od užitka na gor obračajo. Kul, tele naše živalce, še za babysitting jih lahko občasno vprežemo, hehe Tongue.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #486 : petek, 09.10.2009 : 09:06:12 »

A sem jaz sploh tlele povedala, kolk je Missy lepa?? Nisem, a ne?? No, zdaj pa bom: Missy je TAKOOO lepa, da to pa res ne morš Kiss Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #487 : petek, 09.10.2009 : 09:45:22 »

Hehehe FŽ, mojim je tudi enkrat moj tamal ušel, so ga našli na koncu ulice in se mi mati kakih 5 let sploh ni upala povedat Shocked Roll Eyes

Cats Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #488 : petek, 09.10.2009 : 09:59:15 »

Ojoj Missika  Shocked Še dobro, da je tvoja šefica prčkala gor samo par minut. Kar se pa staršev tiče, imam jaz takšno mnenje  Lips Sealed. Mojih živali nikoli v življenju ne bodo pazili. Za mačke imamo zunanje izvajalce  Tongue, za Flipa pa  Roll Eyes

Drugače smo pa mi tudi Missiko spoznali  Cheesy. Flipa sploh videt ni hotla. Jo kar vidim, kako super varuška je, za razliko od nekaterih, ki ta poklic ne bi mogli opravljati  Roll Eyes. Krasna, krasna, šefica pa tudi  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #489 : petek, 09.10.2009 : 10:28:25 »

Moon, živimo v isti hiši in glede na krasno vreme se mi jo je zdelo škoda vzet s sabo noter, imamo zagrajeno dvorišče, sem pa jih opozorila, da bo stala zunaj, pravzaprav sem jih vprašala, če jim je to OK, ravno zato, ker so vrata in se hodi ven in not (dvorišče / vrt).
Za Missy so sicer krasno poskrbeli, ko je bila pri njih v varstvu en teden.
Pravzaprav sem tole zgodbico dala gor zato, da se vidi, da se hitro lahko kaj zalomi, tudi če si poskrbel recimo za vse varnostne ukrepe. Ograja, nadzor... , ko sta v igri človeški in pasji faktor.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #490 : petek, 09.10.2009 : 10:44:18 »

Ne sej vem. Se zgodi včasih in fajn je če imaš take starše, da jim lahko zaupaš. Jaz takšnega zaupanja nimam, pa ne zato, ker se lahko kaj slučajno zgodi, ampak ker so ultra pametni in delajo tisto, kar ne bi smeli. Tko pač je.
Fajn, da ima Missika super babico in dedka  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #491 : petek, 09.10.2009 : 11:12:11 »

No ja, tudi onadva imata svoje fore Roll Eyes Undecided Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #492 : četrtek, 05.11.2009 : 13:27:24 »

Missy se je po enem letu in drobiž, potrjeno pridružila družini Žogarjev Kiss Najraje se žoga notri.
Zelo dobro ve, kaj pomeni ˝prinesi˝ in ˝išči˝. Se pa hitro naveliča, kosmatula naša, dela samo dokler ji paše, pol gre pa dekoracijo špilat na kavč Cool Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #493 : četrtek, 05.11.2009 : 14:50:29 »

Ja, brihtna punca, menda ja se ne bo pustila človekom izčrpavat Kiss Kiss Grin
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #494 : četrtek, 05.11.2009 : 15:14:38 »

Missyka, welcome med ŽOGARJE Cheesy Grin  Kiss

Naše kosmato je zadnjič med notranjim žoganjem vrgel žogo:
1x na jedilno mizo => posledica: razbita vaza  Angry in ekstremno hiter pobeg pesjankota v kočo, češ: N-I-S-E-M bil jaz  Roll Eyes
1x v stensko ogledalo => brez posledic za ogledalo, in 3 sekunde kesanja za kosmatinca  Tongue
1x direktno meni v glavo Evil, ko sem ležala na kavču => sicer posledice niso bile tako vidne kot so običajno pri Moonbeam familiji Grin, me je pa skoraj kap od presenečenja Undecided
247x nežen spust žoge v naročje, pospremljen z milim pogledom: a bi se laaaahkooooo proooooosim mal z mano igrala, nooooo 
Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines