mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 30.09.2024 : 07:20:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 388272 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #390 : četrtek, 16.07.2009 : 08:43:12 »

Hvala Smiley, si mi pa sedaj dala idejo - morali bi imeti tablico z napisom Pozor, hud(o lep) pes Grin
Bomo mogoče kar s flukijem dopisali Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #391 : četrtek, 16.07.2009 : 08:44:36 »

Hvala Smiley, si mi pa sedaj dala idejo - morali bi imeti tablico z napisom Pozor hud(o lep) pes Grin.
Bomo za prvo silo kar s flukijem dopisali Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #392 : četrtek, 16.07.2009 : 08:46:02 »

Kva pa je zdej to - sem mislila, da prvič ni post šel skozi, pa sem tipkala dvaktrat.
He, bomo dopisali še: s hudo blont lastnico Grin Grin Grin
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #393 : četrtek, 16.07.2009 : 09:14:15 »

Blondinkam nam je marsikaj odpuščeno (pa tut če smo iz tube Tongue) Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #394 : sreda, 22.07.2009 : 14:13:51 »

Naša ˝Micka Kovačeva˝ bi po tanovem jagala mačke Angry.
Odkar sosedov maček večkrat žura na našem vrtu in se ˝kao˝ igra z Missy, je babnca pogruntala, da bi bil takle šport zanjo fuuul zabaven Angry Shocked
Saj je itak vedno na fleksiju in vedno odreagiramo na take poizkuse, ampak ona bi kar še Angry
Hja, bomo videli, kaj in kako in kakšen bo uspeh z odvračanjem pozornosti Undecided
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #395 : sreda, 22.07.2009 : 15:26:10 »

Hehe, če k Mili ne upaš, lahko pa enkrat k nam v isto bajto Missy pripelješ. Moja dva mačka samo zabodeno gledata, če ju hoče kdo preganjat, pa kakšen buc potalata (Geri zna pa tudi kakšno klofuto stisnit, če res nič drugega ne zaleže - ampak prej pospravi kremplje).  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #396 : sreda, 22.07.2009 : 15:44:23 »

Naša ˝Micka Kovačeva˝ bi po tanovem jagala mačke Angry.
A, zatoooo se tako Mili dobrikala Grin Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #397 : sreda, 22.07.2009 : 15:45:47 »

Saj Missy se je hotla ful igrat, pa je maček skoraj vedno kar hitro pobegnil Undecided.
Zdaj je pa na gušt prišla, kako je fino plen jagat naokoli. Pomoje se ji fino zdi, da nekaj laufa pred njo naokoli, kot bi ji kdo žogo metal Roll Eyes.
Ker če bi jo maček počakal in se z njo igral, ga ne bi preganjala in bi se igrala Smiley
Jo je prav tale maček naučil, da se sedaj zaganja za njimi Angry.
Ampak mačku žal ne morem preprečiti dostopa na naš vrt in kadar pride, se malo pretegne naokoli in ko ga Missy opazi, se zaleti za njim.
Sicer sedaj prihaja vedno bolj poredko, ker sem sosedi rekla, da če bo kdaj iskala mačka, se lahko zgodi, da je pri nas zaprt v kleti, ker gre notri, pa tega nihče ne opazi Tongue
Očitno je dojela namig Cool in ga skoraj ni več pri nas, samo Micka se je pa ene neumnosti navadila Sad

Hvala za vabilo Cheesy, ja, res nimamo dovolj jajc Roll Eyes za obisk pri Mili Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #398 : sreda, 22.07.2009 : 15:51:21 »

 Smiley Jaz tudi ne bi čepela pri miru, če bi mi po vrtu hodila sosedova mačka  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #399 : sreda, 22.07.2009 : 15:54:04 »

A, zatoooo se tako Mili dobrikala Grin Grin Grin
Saj v bistvu so krivi sami mački Tongue. Tisti, ki tečejo pred njo, so zanimivi za jagat Shocked, tisti ki se igrajo, so pa zanimivi za igro Kiss.
K Mili smo se pa, glede na njeno reputacijo, prostovojlno hoteli žrtvovat kot poizkusni zajček, če bi si pa le premislila glede sostanovalca Cheesy.
Ampak tisto vljudno povabilo nam je pa nekako nagnalo strah v kosti Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #400 : petek, 24.07.2009 : 14:50:21 »

Missy je bila včeraj v Volčjem potoku Smiley.
Bila je fuuul pridna, izgledala je zelo zadovoljno, dami očitno tista krasno pokošena travca zelo sede Roll Eyes
Me je pa presenetila, ko je brez najmanjšega pomisleka hodila po tistih lesenih čokih, ki so zabiti v vodo namesto potke, med katerimi je razmak, tako da se vidi voda - šla je čez, kot da gre po navadni potki. Pa da vidite tiste OGROMNE ribe, ki so plavale po jezercih Shocked Shocked
Prav tako je hodila po ozkem deblu, kot da ni nič. Pridna punca, zelo pridna punca Kiss Kiss
V trenutni vročini priporočam obisk, je par stopinj hladneje kot drugod. Za tiste z malimi otroci pa - imajo krasno prenovljeno in precej povečano otroško igrišče.
Med tednom popoldan je res fajn, ker razen na otroškem igrišču praktično ni nikjer nikogar Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #401 : petek, 24.07.2009 : 14:56:09 »

Oooo super Smiley
Nisem vedela, da lahko gre pes noter. Bo treba enkrat pokukat tja. Bravo Missy  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #402 : petek, 24.07.2009 : 15:01:07 »

Prav tako je hodila po ozkem deblu, kot da ni nič. Pridna punca, zelo pridna punca Kiss Kiss

Ja, saj zato pa učimo "ovire", da se pol lohk pesjani na takem družinskem izletu ful izkažejo. Cool Smiley
pridna pesjanka, itak! Kiss

Katarina
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #403 : petek, 24.07.2009 : 15:04:57 »

Pes lahko gre noter, je pa treba nekaj malega plačat Smiley.
Mi smo jo nekako nenamerno prešvercali. Na blagajni sem pozabila povedat, da imamo s seboj psa, ker jo je moj držal, pa nekaj smo komplicirali z drobižem...., tista punca pa tudi ni nič komplicirala, ko smo šli naprej. Sem se pravzaprav šele ob odhodu, ko sem gledala cene letnih kart spomnila, da smo pozabili plačati še zanjo.
Bi pa Flipija nekoliko težje ˝zatajili˝, se mi zdi.... pomoje bi bil precej bolj opazen kot naša Micka Cheesy
Ampak pazi to: letna karta za psa je dražja kot za otroka Shocked Shocked Huh
Sicer fino, da je za otroke ceneje, ampak ponavadi je vedno obratno Undecided

Tršica, hvala za pohvale, bom ji prenesla naprej Cheesy Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #404 : petek, 24.07.2009 : 15:14:46 »

He he, zatajili Missy  Tongue. Samo, da je ne spregledate pri kosilu  Smiley
Sem si pa za sekundo predstavljala nas, kako letimo iz parka, za nami pa garda, ker je Flip po nesreči stopil na en tulipan, ker je videl čebelo  Tongue Cool
Logiran
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines