mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 10:16:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 375077 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #960 : četrtek, 30.12.2010 : 11:45:57 »

Ja sva, v službi naših kosmatih visočanstev pevka predaja
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #961 : četrtek, 30.12.2010 : 11:48:52 »

  Afro Hm, pa res....
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #962 : četrtek, 30.12.2010 : 18:54:47 »

Sam kaj če bomo me iste ko bomo stare Shocked? Buh nas obvari te nesreče stop butnglavc
Ampak res, glede na množičnost pojava... Ajej, upam da ne bom taka. Roll Eyes

Imam srečo, da se nihče od mojih v hiši (niti otroka ne) ve btika v prehrano naših živali oz. jim dajo jesti točno tisto, kar grozna mamaF določi Evil Wink
Enako pri nas (ok, otroke izvzamemo, ker sva s sestro ta 'otroka'). Je pa res, da ogromno poslušam, kako stradam ubogo revo (pač rada prosjači, ona bi itak še papir pohopsala, če bi lahko Roll Eyes) in kako jo mučim, ker ji nič 'z mize' ne dam. Roll Eyes (pri Lesi je bilo drugače, s prihodom Neli sem pa nov red uvedla in se vsem zdim grozna Evil)
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #963 : četrtek, 30.12.2010 : 21:16:15 »

Pri nas samo oba tastara fotra dajeta od mize Angry Angry butnglavc butnglavc
Otroci lepo dvignejo ritke in ji dajo v njeno posodo, če je kaj takega, kar ji lahko dasta brez škode in tudi vedno prej vprašata, če lahko to poje.  Kiss Kiss
Tastaredva pa ne. kar direkto od mize jo futrata, kljub temu da sem stokrat povedala, da se to pri nas ne dela. Kot da sem zrak. Za crknt Lips Sealed Lips Sealed
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #964 : četrtek, 30.12.2010 : 21:25:23 »

Popravek kocka... ženska si Grin to je drugo kot zrak... Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #965 : četrtek, 30.12.2010 : 21:48:40 »

Popravek kocka... ženska si Grin to je drugo kot zrak... Tongue
zna bit precej bolj nevarno kot zrak....  Tongue Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #966 : sobota, 01.01.2011 : 17:01:47 »

Evo, za vse, ki so tukajle nesramno natolcevali Angry Angry, da psa nič ven ne peljemo, smo hitro pofotkeli tole:
- takole me spakirajo Shocked



- šefla in jaz Cool







- pa še malo moje slepeče krasote  Tongue





- pa še takole me vlačijo naokoli Roll Eyes. Je imela potem tamala Šefla od tastare Šefle en šnelkurz, kako se pravilno dviguje take kosmate princeske, kot sem jaz Afro



Zdaj pa se spet pripravite na kakšnega pol leta notranjih fotk Evil predaja
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #967 : sobota, 01.01.2011 : 17:14:03 »

OMG, kak majhen pes in kako velik avto  Shocked Roll Eyes   A ste vi prepričani, da nimate doma še kakšnega bernca?  Tongue
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #968 : sobota, 01.01.2011 : 19:22:44 »

Lepa Missy. A ni revice strah v tako velikem avtu?
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #969 : sobota, 01.01.2011 : 21:03:50 »

Ne, nimamo bernca, čist ziher ga nimamo, no vsaj ob zadnjem štetju ga ni bilo Tongue Roll Eyes
Zakaj pa bi jo bilo strah? Saj je v boksu, ki ga je navajena Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #970 : sobota, 01.01.2011 : 22:15:08 »

Ampak lepa je pa vsak dan bolj! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #971 : nedelja, 02.01.2011 : 02:27:01 »

Ooooooooo, Missy, kako si pa ti lepa pri dnevni svetlobi Wink kljub temu, da ni treba fleša, se ti dlaka tako lepo sveti Kiss Kiss
Ja, meni se zdi tisti boks fuuul majhen, si nisem predstavljala, da si taka mini ljubka princeska Wink
PS: Tvoja Tamala Šefla je pa ful luštna Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #972 : nedelja, 02.01.2011 : 13:55:29 »

O, missy, pa ti si res velika mala svetleča se krasota!  Kiss
In, verjetno imaš tako velik avto zato, ker bo deda mraz z veliko noč prinesel ... še kakšnega pasjega bratca, ki ga boš ti komandirala. Da ne boš tako zadnja na lestvici...  Huh
Tista s tamalo je pa super fotka!  Cheesy Obe zadovoljni in veseli gospodični!
Missy, tebi res gre dobro!  Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #973 : sreda, 19.01.2011 : 10:07:30 »

Khm. Saj veste, da se skoraj vsakemu psu kdaj uspe izmuzniti skozi dvoriščna vrata, ane? Sicer redko, ampak le. Sploh če jih odpirajo (pa tudi dosledno zapirajo Kiss Kiss) otroci. Tako, med nogami. In pri nas imamo veliko srečo. A kakšno? No, tako, da pri sosedih hranijo zunanje mačke. In potem sploh ni vprašanje, kam letet za psom. Ker ni variante, da bi šla kam drugam, kot k hrani, požrešnica podhranjena.
Je pa res, da odkar je pogruntala, kje dobi hrano, veliko bolj pozorno čekira, kdaj se bo pokazala priložnost za pobeg Angry.
In potem tamali panično tulijo - maaaaamiiii ooooo, mamiiiiiiiii Missy je ušla, maaaamiiiii pejd jo iskattttt, hiiiitrooooo, maaaaaaaaamiiiiiiiiiii  Kiss Kiss.
Se že ve, da pes nima kaj sam naokoli lutat, ker je nevarno, da se ji kaj zgodi Smiley Smiley
Aaah, takle mamo....
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #974 : sreda, 19.01.2011 : 11:26:47 »

Mulčki so posebna kategorija...
Pri nas smo do zdajšnjih 2,5let strenirali zapiranje v nulo. Tamala vedno dvakrat proba, ali je zaprto, ko gre ven. Smo pa pri njenih dveh letih tudi parkrat pobirali mačke po štengah pred vrati, ki vodijo na vrt, ker je bila še prepočasna pri zapiranju. No, na srečo je tudi pri nas začela takoj tulit 'mamiiii, pomageeeej, Pici je odprla vrataaaa (se ve, kdo jih je)'. No, Pici je sploh nesramna, ker je že taprvič natančno skužila, kako je s tem - da greš k njej, ker jo loviš. Ona je tako ne more prijet, ker se ji odmakne za dve stopnici in ko prideš bliže spet... Ko sem prišla intervenirat jaz, je tudi probala, malo stran, pa potem še en metrček stran na travico... je imela pa šibko točko en kot ob hiši, ki ga očitno ne zmore v svoj sistem naložit -no, tam sem jo potem na eno in isto finto vseh parkrat kolikorkrat smo tole doživeli. Meni je poleg tega enkrat tole odpiranje zagodel še pes, zdaj smo pa že od poletja brez nesreče, otrok hvala bogu ratse in se uči, ET pa tudi počasi panika 'lovi mamo, da se ne zgubi' vsaj malo popušča (poleg tega vedno zaklenem, ko grem ven).
Če Missy stanuje v običajnem okolju stanovanjskih hiš, manjša cestica pred hišo itd. vseeno ni tako nenevarno. Recimo da un vaš sosed DA istočasno smukne ven... Kaj če probate na vrtna vrata namontirat tisti fedr, da se vrata sama takoj za otroci zaprejo? Mi smo zdaj za notranja vrata končno nabavili bunko, ker mi je začela tamala sama not in ven hodit, pa mi to zaradi obojega ni ok, rajši grem odpret in sproti še izprašam kam in kako se odhaja (jo je treba sicer še namontirat, ampak ti rečem, da se že zdaj boljše počutim Wink).
Logiran
Strani: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines