mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 08.07.2024 : 23:33:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 376125 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #630 : petek, 12.03.2010 : 13:16:31 »

Hja, njegova rama je ziher za jokati, po ulici pa osvajaš lepotce. Vse smo prebrali  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #631 : petek, 12.03.2010 : 13:20:28 »

 Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #632 : petek, 12.03.2010 : 13:20:43 »

Aja, ker se štriki ob norenju večkrat zavozljajo, se potem z novimi ˝znanci˝ občasno sredi ulice tudi objemam in lovim naokoli Cool Evil
Tale me je pa nasmejala... Objemanje z novimi "znanci"..... Tongue Grin Grin
Missy, ti že veš!  Cheesy Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #633 : petek, 12.03.2010 : 13:23:59 »

Ja, če je treba pa štrik preprijet, ker je zavozljan. A vi tega nikoli ne počnete Shocked
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #634 : petek, 12.03.2010 : 13:27:48 »

Ja, če je treba pa štrik preprijet, ker je zavozljan. A vi tega nikoli ne počnete Shocked


Ne  Grin  Eni imamo norce na štriku in buhnedaj, da povleče, ko je vse zvozlano  Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #635 : petek, 12.03.2010 : 13:32:57 »

Ja, če je treba pa štrik preprijet, ker je zavozljan. A vi tega nikoli ne počnete Shocked

Ja, ja,...
Seveda, jst ponavadi postanem satelit s svojo luno (in Luno) okoli drugega, ki enako misli, da je satelit.  Tongue Huh Cool Cheesy Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #636 : torek, 16.03.2010 : 13:10:01 »

Naša kosmata baba je bila spet deležna ene ˝verbalne˝ korekcije Angry
SPET je renčala na tamalo, in to dvakrat v eni minuti. Sicer je bila tamala ˝kriva˝ v toliko, da se je obešala po Micki in jo objemala na polno, pa vseeno.
Najprej je zarenčala samo malo, pa niti nismo bili dovolj pozorni in sem mislila, da le nekaj brunda, kot to včasih počne. Potem jo tamala še enkrat objame, Micka pa zarenči bolj na glas, prav zares.
Tamala je zadužila en govor o ne-teženju psu Angry, Missy pa je zadužila eno renčanje z moje strani Roll Eyes.
Sam to bi moral film posnet, res. Takoj ko sem tamalo napodila stran, je pes točno vedel, da ga je posr**. Jaz začnem renčat, v tapravi pozi, ampak kakšno faco je pa Missy naredila, to je bilo pa neverjetno Shocked.
Se je kar pomanjšala, gledala me je s faco ničkrivasajvemdasemgausrala, ušesa čisto dol in nazaj Shocked
Mislim, ne vem no, ampak pri nas to renčanje, vihanje žnablov in fiksiranje bolj zaleže kot kakršnokoli kričanje, stresanje za gubo, pošiljanje na prostor ipd. Kratko, tiho in zelo učinkovito. Uporabimo res redko, predvsem ko vzdržujemo hierarhično lestvico, ali ko se ˝borimo˝ za hrano sram
Se je pa treba močno kontrolirat, da med tem ne bruhneš v smeh, sploh ko te tamali gledajo in se ti režijo, ko cucka špilaš .
Priznam, da sem potem letela v kuhinjo se režat na polno, ker je bilo smešno kot v teatru Evil.

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #637 : torek, 16.03.2010 : 13:14:42 »

Aja, prvi del ni bil smešen, da ne bo pomote, sem bila res huda, potem ko pa začneš špilat majmuna, ups, cucka, in te folk pri tem gleda, no tisto je pa smešno sram Grin
Pa še ˝jeza˝ se ti hitro razkadi, ko se moraš na koncu sam sebi režat Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #638 : torek, 16.03.2010 : 13:33:15 »

Zadnjič je ena gospa spraševala, če je Missy breja in še pred tem so spraševali eni sosednje našo babi, če bomo imeli mladiče Shocked butnglavc predaja
Jaz ne vem več kaj narest, razen da jo na light brikete prešaltam, sploh pa ni tako zelo zavaljena, res pa tudi ni neke izklesane športne postave sram Undecided
Priboljškov in hrane ˝od mize˝ praktično ne dobiva, je pa res, da jo spet moj hrani, očitno bom morala spet jaz začet, pa še to se mi ne zdi kakšen preverjen recept.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #639 : torek, 16.03.2010 : 13:48:39 »

Hahaha, tale o brejosti je pa dobra....  Grin Grin
Tole o vrnitvi na isti način mi je tudi znano. Ko sem mojo nazaj "ugriznila" za taco, sem isto dobila takšen pogled  Shocked Shocked Shocked in potem tega ni nikoli več naredila  Cool.

Luštni ste!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #640 : torek, 16.03.2010 : 14:20:37 »

Naj pa še to povem o ˝brejosti˝, pa da se ne bo slišalo kot izgovarjanje - Micka ima en tak nesrečen geštel, plus da je rahlo baročna Roll Eyes
Ima zelo širok in globok prsni koš, kratke tace, pa še na trebuhu ima ene nemarno dolge svetle kocine, ki so precej daljše od ostale dlake, pa še svetle so, medtem ko je okoli pretežno črna. Če jo s strani pogledaš, res izgleda ko da je žogo pojedla predaja pevka
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #641 : torek, 16.03.2010 : 14:24:08 »

Pri nas se pa Pika ne da motiti, medtem ko spi, ampak izključno tedaj, ko dama spi. Bog ne daj, da jo zbudiš iz njenega sladkega spanca tako, da jo hočeš z roko prebudit, takoj bi te šavsnila. Meni res ni smešno takrat. Zato jo sedaj prebujamo na tak način, da jo pokličemo. Potem pa ona lepo ustane, in je vse v redu. Sem jo pa enkrat, ko je to naredila (samo sem pravi čas roko odmaknila) hotela "šavsniti" nazaj, ampak je dobila pravi napad, ampak res NAPAD panike.  Undecided Kako je vpila, vreščala, vsi smo jo samo gledali.  Shocked

Jaz mislim, da ima tole od prej, neka travma je to, ker se je od začetka tako bala naše roke, sploh fantove, da se tudi pobožat ni pustila. Sedaj se rada boža, ne mara pa posebno tega, da na hitro z roko mimo njene glave opletaš. Drugače se rada crklja. In če jo pogledaš po gobčku, ima stare brazgotine, reva...

Aja, tudi mene so za Piko že spraševali, če je breja. Ima tudi takšno hruškasto postavo, ampak se redno in veliko giba. Se ji lepo vidijo tudi mišice, čez trebuh pa je res vedno malo širša - nima preveč skladne postave.  Smiley Ampak meni je lepa.  Kiss
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #642 : sreda, 17.03.2010 : 10:41:48 »

Naj pa še to povem o ˝brejosti˝, pa da se ne bo slišalo kot izgovarjanje - Micka ima en tak nesrečen geštel, plus da je rahlo baročna Roll Eyes
Ima zelo širok in globok prsni koš, kratke tace, pa še na trebuhu ima ene nemarno dolge svetle kocine, ki so precej daljše od ostale dlake, pa še svetle so, medtem ko je okoli pretežno črna. Če jo s strani pogledaš, res izgleda ko da je žogo pojedla predaja pevka


Dokler sprasujejo ljudje, ce je macka breja, se ni za sekirati...vecji problem je, ko zacnejo tebe sprasevati, ce si noseca, pa seveda znake, ki so si jih interpretirali z nosecnostjo, kazejo samo na zgoraj omenjeno "barocnost"  Evil Grin Wink Tongue



Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #643 : sreda, 17.03.2010 : 12:45:56 »

vecji problem je, ko zacnejo tebe sprasevati, ce si noseca, pa seveda znake, ki so si jih interpretirali z nosecnostjo, kazejo samo na zgoraj omenjeno "barocnost"  Evil Grin Wink Tongue
Nič bat, že doživeto in preživeto  sram Lips Sealed Cool  pevka
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #644 : petek, 02.04.2010 : 21:42:55 »

Po ogledu Vixijine dizajnersko minimalistično Tongue opremljene spalnice, ki jo je dala gor samo zato, da nam nabija slabo vest in nas živcira butnglavc Kiss, sedaj kot kontraudarec vračam s tole fotko, ki je vzeta iz RIL ROZA LAJFA pevka



Drage moje, komot spet mirno zadihate, se ležerno nagnete nazaj in lagano živite dalje Cool

Pa še dve kar tako Smiley




Čist nič uživčnjena kocka vegi pevka
Logiran
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines