mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 10:57:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 375226 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #495 : četrtek, 05.11.2009 : 16:02:18 »

1x direktno meni v glavo Evil, ko sem ležala na kavču => sicer posledice niso bile tako vidne kot so običajno pri Moonbeam familiji Grin, me je pa skoraj kap od presenečenja Undecided


 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
 


Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #496 : četrtek, 05.11.2009 : 22:44:07 »

Hahaha Soul, Grin pri nas je situacija mal obrnjena Azn.
Ene dvakrat ona prinese in se hoče žogat, pol pa jaz njo gledan z milim pogledom, če bi se laaaahkooooooooooo prosim še mal žogali
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #497 : sobota, 05.12.2009 : 23:49:07 »

Meni je Miklavž nekaj prinesel  Angry Sad
No, pomoje mi je nekaj prinesel Parkelj Evil
Za Miklavža sem dobila nagobčnik Shocked
In moja je imela prste vmes. Baje me je zalotila, da se drajsam po riti in otepam z ušesi. Pa mu je pisala (kt da jest ne znam Angry)
in zdaj ga imam. Pravi nagobčnik.
Ma kaj jaz vem, zdaj govori nekaj o enih vrečkah. Pa sem vse prešnofala, če me kje čakajo kakšne vrečke z darilami, pa nisem nič našla.
Najbrž bo šlo za kakšne druge vrečke. Take, kjer so notri darile za veterinarje. Najbrž, no, ker govori o njih in da tam nisem preveč pridna  butnglavc butnglavc trmoglavka
Jaz sem resnično zmedena, vedno me hvali da sem pridna in da sem njena lubica. Ne vem no zdaj, kaj je to.
So se za krajši trenutek nagobčnika držali koščki pečenega purana in je bilo dobro, zdaj pa purana ni več in je ostal samo še nagobčnik in to ni več zelo dobro

Kaj pa je vam prinesel Miklavž Undecided?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #498 : sobota, 05.12.2009 : 23:55:32 »

Meni je prinesel malo čohanja  Cool ampak to ni nič v primerjavi s tistim, kar bodo parklji odnesli  Wink Sem jim že vse v pismu pojasnila Evil Evil

M.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #499 : sobota, 05.12.2009 : 23:56:30 »

Mila, ti si pa ena prebrisana packa Evil Evil Evil
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #500 : nedelja, 06.12.2009 : 00:06:39 »

Uboga Missyka, tole je bil parkelj, da veš!
Sicer pa - kako sploh veš, da je ta grdobija zate, lahko da so tvoji kaj pomešali in darilo od kake tašče tebi podtaknili Wink.
Pri nas je Miklavž ravnokar vse zložil na mizo. Smo se zmenili, da bomo pridni do jutra in počakali, da se zbudijo vsi prebivalci in skupaj pregledajo letošnjo bero.

Pici je seveda takoj navalila, vse je letelo okrog. Trenutno napada travo, ki jo je v bistvu dobila Milenca - ne vem, če je bo do jutra, ko ona vstane, sploh še kaj ostalo. Potem je dobila nekaj krznenega na fedru za pretepat, ampak so ji že skrili v predal, ker je kot rečeno vse živo letelo okrog in ropotalo ko pri norcih od veselja. Je vložila precej napora v poskuse vdiranja v predal, a so se vsi izjalovili. Zdaj od gneva napada še neke Milencine priboljške, tako da bodo kmalu čist vse mačje miklavžaste zadeve romale nekam na varno Roll Eyes.
Je prinesel tale Miklavž še neke zadeve, ki sicer ne zgledajo uporabne niti za pretepst, niti za pojest, ampak vsaj malo nakravžljat se jih pa očitno le splača, je rekla Pici...

P.s.: kocka, a si že probala ji dat jest kaj, kar dobro strdi blato - to dostkrat sprazni vrečke, da ne boste za brez veze hodili.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #501 : nedelja, 06.12.2009 : 00:14:31 »

Ne vem, kaj bi ji dala, razen lešnikov, mogoče. Te ima rada, veliko dela in zabave ima z njimi ko jih tre, pa še tri dni trdo sračka po nijh Evil
Sicer ne preizkušam preveč rada različne hrane, ker ji je ta zaenkrat super ustrezala, po marsičem pa ima še bolj mehko blato. Itak bi jo pa bilo treba na nagobčnik enkrat navadit, je rekla tršica, tako da je bila prilika ravno prava, za pisat pismo in začet trenirat pevka.

Meli in preCednica, za vaju je Miklavž pustil nekaj pri nas. Ne vem, ali je falil naslov ali kaj, ampak za vaju je, res
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #502 : ponedeljek, 07.12.2009 : 10:37:07 »

Poleg nagobčnika mi je Miklavž prinesel še en dan norenja na snegcu Cheesy Cheesy, priboljške za dober odpoklic v obliki mačjih briketov in, pazi zdaj to: GRETJE OB KAMINU!! Azn vegi vegi bravo
Moja Šefla je nekje prebrala, na enem forumu baje, da mora imeti vsak tapravi Horjulc svoj kamin. Ker ga mi doma Shocked Sad nimamo (in tudi Miklo mi ga letos ni prinesel), me je peljala na dozo uživancije ob prijetno prasketajočih plamenčkih.
Mislm, KOK PA TO PAŠE super
Da ne bi bilo slučajno kakšnega kršenja pogodbenih določil in da ne bi bila slučajno za kaj prikrajšana, ne....


Meli in preCednica, za vaju je Miklavž pustil nekaj pri nas. Ne vem, ali je falil naslov ali kaj, ampak za vaju je, res

A sta vidva vidla tole, al ne? Al imata tolk vsega, da ne rabita mogoče???
Jaz komot namesto vaju ponucam. In ne, niso ribe Tongue

Čao, Missy Grajska
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #503 : ponedeljek, 07.12.2009 : 11:07:25 »

Vidla, vidla Cheesy Daj kakšen hint, npr ali redi Wink Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #504 : ponedeljek, 07.12.2009 : 11:44:59 »

Ne, poskrbi za še bolj vitko linijo. Nekaj za damo in nekaj za fuzbalerja
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #505 : ponedeljek, 07.12.2009 : 12:07:11 »

Kaj pa kakšne slikce Missy, kocka ?  Wink Ste jo kaj slikali zadnje čase ?  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #506 : ponedeljek, 07.12.2009 : 12:59:48 »

Smo, ampak ker vedno slikam notri, so tematsko vedno enake vegi. Ne vem no, zakaj fotičem ne vgradijo funkcije metanja za lastniki, ko odhajamo ven. Jaz ga vedno pozabim. Sem pa slikala s telefonom Micko in kamin, samo moram zdaj to s telefona dol spravit. Ko rata pa pripopam, samo kvaliteta bo bolj telefonsko švoh.
Hja in ob vsem napisanem sem si zaželela in tudi dobila nov (baje tudi precej dober, tako vsaj pravijo) fotoaparat.
Zdaj pa nimam une zadeve za kartico not vtaknit, ker zdaj moram tudi to novo nabavit, stara ni taprava trmoglavka
Mislim, kaka luzerka sem ti jaz za te stvari Lips Sealed

Ko se bo kaj premaknilo, bodo pa še frišne fotke butnglavc butnglavc butnglavc.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #507 : ponedeljek, 07.12.2009 : 13:02:00 »

.......Ne vem no, zakaj fotičem ne vgradijo funkcije metanja za lastniki, ko odhajamo ven. Jaz ga vedno pozabim.
....
no hvala, evo, sva že dve.  Sad sram
Funkcija metanja za lastniki bi bla res debestična pogruntavščina! Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #508 : torek, 08.12.2009 : 00:10:48 »

Pa dej no, Kocka, še kšno "tematsko s kavča" prilimat, vsaj za nas mačkarje, ki itak nismo vajeni kakšnih hudih adrenalinskih poz zdejle pozimi  Cheesy Grin
Jaz bi pa prav rada vidla Missyko, kako pozorno pazi na povštre  Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #509 : torek, 08.12.2009 : 09:07:41 »

Jaz bi pa prav rada vidla Missyko, kako pozorno pazi na povštre Kiss Kiss Kiss

Ej, to je pa že tolk dobr natrenirala, da bi bila komot svetovna prvakinja, daleč pred ostalo konkurenco.
Zdaj pa sledi naslednja stopnja.
Vse povštre bom zamenjala za manjše, da se bo zdaj natrenirala namontirat na manjši povštr, brez da bi kaj njeninih okončin in pritiklin čez viselo. Da bo napredovala v mojstrstvu, ne? Ima ogromen potencial, predvsem pa je pri treningu zelo zavzeta, natančna in potrpežljiva. Zna fikus špila zelo dolgo in povsem neopazno . To so lastnosti zmagovalcev bravo Afro
Logiran
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines