mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 29.06.2024 : 07:40:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 374814 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #225 : ponedeljek, 06.04.2009 : 21:08:00 »

Hehe FŽ in moonbeam, jaz že kakšnih 9 let ne lulam sama (pa še kej drugega tudi ne Lips Sealed).
Torej odkar imam otroke. Med mojima dvema je namreč skoraj 5 let razlike in ko je tamal nehal hoditi za mano, je pa začela tamala.
Zadnje čase mi sicer občasno že celo uspe Cool Roll Eyes Grin, sploh če ima Missy kakšno bolj pomembno opravilo, npr vatanje braun boje... Cheesy ali fehtanje
O kakšnem ali dveh dodatnih prebivalcih v naši hiši pa sploh ne razmišljam, če hočem da moj ostane še živ Undecided, kar pa ima seveda prednost pred dodatnimi kosmatinci Wink

Pa ja, jaz dobro vem kaj imam, ker moja Missy je ZLATA Kiss Kiss Kiss kulska pasja punči Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #226 : torek, 07.04.2009 : 11:19:58 »

Ej, še to vam moram povedat Roll Eyes.
Pri jogi te naučijo tehnik sproščanja (vizualizacija) in ker sem zadnja dva meseca večkrat kar precej pod stresom, sem nekajkrat poizkusila, ko sem bila zares popolnoma uživčnena in nisem vedela, kaj naj sama s sabo Lips Sealed
In predmet moje vizualizacije je - Missy, oz. njena rep in rita, ki ju kar odnaša sem in tja, kadar me je ful vesela ko pridem domov. Takrat je res pri miru samo njena glava, ostali del telesa se kar premetava sem in tja.
Ne boste verjeli, ampak to se je zgodilo kar samo po sebi in sedaj sem ugotovila, da mi je ta prizor v glavi najbolj všeč in zares me sprosti in pomiri.
Pa naj še kdo reče, da kosmatinci ne vplivajo dobro na počutje ljudi.
Pa ne mislit da sem ena zmešana kura, samo to je pač moj prizor v glavi. Eni pač vizualiziraj cvetoče travnike, pa morje, pa gore..... jaz pa Micko Roll Eyes Kiss Kiss
Mislm kva Cool
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #227 : torek, 07.04.2009 : 11:34:11 »

Eni pač vizualiziraj cvetoče travnike, pa morje, pa gore..... jaz pa
... migajočo kosmato rit Grin Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #228 : torek, 07.04.2009 : 11:36:21 »

Aha, mehko in okroglo Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #229 : torek, 07.04.2009 : 21:16:41 »

Aha, mehko in okroglo Cheesy Cheesy Cheesy
eeeeej bravo, kocka, za tole vizualizacijo!  Cheesy Grin Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #230 : sreda, 08.04.2009 : 09:19:28 »

Ravnokar se je zgodilo nekaj fuuul noro dobrega Cheesy Cheesy Cheesy.
Nima direktne veze s pasjo temo, se pa navezuje na moj prejšnji post povezan z vizualizacijo Roll Eyes.

Od danes naprej je izginil razlog, ki je bil povod za potrebo po vizualizaciji kosmate migajoče riti... Cool
Sorči Missy, obljubim pa, da bom kljub temu še naprej večkrat pomislila nate.... Kiss Kiss Kiss Kiss
Jaz mam te rada Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #231 : sreda, 08.04.2009 : 09:31:28 »

Hm, a tole je dražanje forumskih firbcev, kocka, a?
Si zadela na lotu? Izvedela, da si denacionalizacijska upravičenka in dobiš ene tri tovarne? So se vsi uživčneni ljudje odselil iz vaše ulice?
Nekaj finega je na vidiku, povej že, no! Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #232 : sreda, 08.04.2009 : 09:40:15 »

Neeee, nič takega ogromnega, sem pa bila tako vesela, da sem mogla mal napisat, sploh ker se res neposredno navezuje na tisto kosmato vizualizacijo.
Je pa zame pač zeeelo pomembno, sploh v današnjih ˝recesijskih˝ časih sram.

Bi pa bilo faaaajn, če bi se zgodilo vse zgoraj našteto Cheesy Cheesy Cheesy (ali vsaj prvi in drugi del, uno tretje mi ni tako uiber pomembno, saj je večina sosedov vsaj neškodljivih (izjeme izvzete), če že niso lih super duper)


Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #233 : sreda, 08.04.2009 : 10:47:15 »

A si dohodnino nazaj dobila?!?  Grin
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #234 : sreda, 08.04.2009 : 10:52:47 »

Še tule sporočam, da je Kockine sreče in dobrote deležna tudi Pika (samo ona še ne ve). Kocka ji bo častila sterilizacijo!

Hvala ti še enkrat! Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #235 : sreda, 08.04.2009 : 12:01:37 »

Neee, je pa res, da bo prav tegale dogodka omenjena zgoraj deležna Pika. Sem se zaobljubila, da če rata, potem bom plačala.
In je ratalo in jaz plačam Cool Cheesy Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #236 : sreda, 08.04.2009 : 12:44:45 »

Jah, lepo lepo Smiley... hm, hm, zdej bi pa že rekla, da si enega fajn bogatega tajkuna ujagala Grin...
... samo se mi zdi, da si ti že ulovila, kar je blo za ulovit  Wink, tako da samo čestitke - tebi in Pikici Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #237 : petek, 10.04.2009 : 21:42:36 »

Neee, gre za precej bolj eksistencialne zadeve.... Huh
Pri nas na veliko šibajo ljudi iz firme. Govori se o 400-500 ljudeh, po najbolj črnih scenarijih do 800. Seveda gre za govorice, kaj je res se natančno ne ve Roll Eyes In to gre tako, da kar ukinejo cel oddelek. Ena od izbrisanih sem bila tudi jaz Roll Eyes. Pa sem se prijavila na eno razpisano delovno mesto...
In sem bila izmed skoraj 800 (ja, prav ste prebrali - OSEMSTO) prijavljenimi kandidati izbrana Cool. Ker je pa treba usodi včasih malo pomagat, sem si obljubila, da če me izberejo naredim še nekaj dobrega. In tako imam jaz novo službo Cheesy, Pika pa je porihtana Kiss Kiss
No, a ni kul???
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #238 : petek, 10.04.2009 : 21:46:07 »



Oke, zdaj pa priznaj, da so te pravzaprav klicali z Radija Center in si zadela deset tisoč ojrov, sam nočeš povedat  Wink  Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #239 : petek, 10.04.2009 : 21:49:06 »

Nop, kar sem napisala je čist res Sad.
Ni pa trenutno pomembno, v katerem podjetju se to dogaja, tako da - pššššt Cats.
Sem pa bila 2 meseca zeeelo uživčnena zaradi cele situacije in migajoča kosmata rit mi je včasih pač pomagala Wink
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines