mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 05.07.2024 : 04:51:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 136 137 138 139 140 [141] 142 143 144 145 146 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 375475 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2100 : torek, 21.05.2013 : 21:33:50 »

Sonny je to izpopolnil v nulo Cool: zleze pod dekco, vstane, da se dekca lepo enakomerno razporedi okoli njega, potem se pa na hitro zavrti okoli svoje osi in se vrže dol  Grin. Tako "šotor" nima nobenega vhoda/izhoda, so vsi konci lepo pod njim zadelani  Lips Sealed. Jaz pa ves čas preverjam, če še diha – ker tam spodaj verjetno ni prav dosti kisika  Huh
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2101 : torek, 21.05.2013 : 21:39:28 »

Sonny je to izpopolnil v nulo Cool: zleze pod dekco, vstane, da se dekca lepo enakomerno razporedi okoli njega, potem se pa na hitro zavrti okoli svoje osi in se vrže dol  Grin. Tako "šotor" nima nobenega vhoda/izhoda, so vsi konci lepo pod njim zadelani  Lips Sealed. Jaz pa ves čas preverjam, če še diha – ker tam spodaj verjetno ni prav dosti kisika  Huh

No, prav to isto sem jaz hotela povedat. Zdaj sem se sicer navadila, na začetku pa mi ni bilo jasno, kako lahko diha, če je zadekana z vseh strani. Me pa veseli, da so še podobni norci kot naša Cocktica...
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2102 : torek, 21.05.2013 : 21:39:43 »

Kolk mate eni kul pse, ki se kar sami skrijejo pod dekco!  ljubezen ljubezen
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2103 : torek, 21.05.2013 : 21:44:33 »

Eni mamo kul pse, ki se znajo v dekce zavijat  Lips Sealed, drugi imajo pa kul mačke, ki na televiziji in v gledališčih nastopajo  Grin
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2104 : torek, 21.05.2013 : 23:29:42 »

 bravo Afro

Jaz pa ves čas preverjam, če še diha – ker tam spodaj verjetno ni prav dosti kisika  Huh

Naš mali tako preživi vsako noč  Shocked, brez zračnika, mogoče pa so se mu zato malo možgani skisali  Tongue

Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2105 : torek, 21.05.2013 : 23:34:18 »

... mogoče pa so se mu zato malo možgani skisali  Tongue

To bi pri Sonnyju odgovorilo na marsikatero vprašanje 
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2106 : torek, 21.05.2013 : 23:48:40 »

Kadar je mraz, zlezeš v priročno hiško in na toplem mal zadremaš Cheesy

v takihle hiškah pri nas pančata Tarči in Gusar. kok to luštn v rit greje  Cheesy

ostali trije so bili pa prostoživečkoti in jih v eno tako luknjo zaboga ne spraviš, pa bogvar, da katerega pokriješ.
je panika prec.  Shocked
zgleda, da to dojemajo kot past.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2107 : sreda, 22.05.2013 : 06:25:38 »

Naši dve se ne znata sami pokrit z dekco, zato je Lili očitno izkoristila gužvo in zlezla v hiško. Kadar jo pa jaz pokrijem, takrat pa ostane kar nekaj časa pokrita. Je pa nikoli ne pokrivam čez glavo. Missy pa očitno ni tako zmrznjena. Ji sicer paše, da je mal pokrita, potem pa vstane in gre Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2108 : sreda, 22.05.2013 : 11:59:38 »

Pri nas ni šans, da bi Mila bila pokrita, takoj znori. Muš je pa cel blažen, ko se zavleče kam globoko pod kovter. Melko je pa šele zadnje čase odkril čare pokritosti, do takrat je imel deke izključno za drugačne namene  Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2109 : sobota, 06.07.2013 : 23:44:31 »

Samo pokorno javljam, da sta Micki še živi in zdravi, ter na kavču drnjohata v blaženi nevednosti, da bi za cimra kmalu dobili dalmatinskega mačjega mladiča Roll Eyes
Mamo mi en dan pečenje na žaru v kampu in se pritepe en mačji mladič. Moj mu po koncu odnese en mal hrane, mlado to požre in spleza na drevo nad mizo in si potem ne upa dol, ker smo eni štirje sedeli za mizo pod drevesom. Moj malo za tem pride pod drevo in takoj ko ga mače zagleda, dobesedno zavpije in zleze mojstrsko z drevesa in naprej fehta in afne gunca naokoli. Pol zvečer mi kartamo in malo kosmato glumi opico na naši terasi, ko končno ugotovi da je zmatran, se uleže mojemu ob nogo in zaspi Shocked Cool
Za znort trmoglavka Saj ne, da moj seveda takoj pove, da mačka domov peljali NE BOMO Angry in da jaz potem celo noč sanjam o mačkih, zjutraj u ranu zoru letim kupit mačjo hrano, mačka pa pol do konca dopusta (to je 2 dni) ne prinese več naokoli Lips Sealed je pa bil živ, saj so ga moji mulci videli, kako so se eni drugi mulci z njim igrali na drugem koncu kampa. No, mačja hrana je prišla z nami domov, maček pa pač ne. Mi je pa bilo strokovno pojasnjeno, da do konca sezone se bo v kampu vedno našel kdo, ki ga bo nafutral, po koncu sezone pa si bo itak že toliko opomogel, da se bo znal tudi sam znajti Huh.
Je bil tamau tak model, plezal je kot opica ali veverica, afne guncal 100 na uro in če bi se nam prilepil (oz. ne bi mrknil tista dva dni), bi bilo veliko možnosti, da bi iskali naokoli po Dalmaciji veta, da bi ga vsaj razparazitili, če ne drugega predaja
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #2110 : nedelja, 07.07.2013 : 08:29:40 »

Jaz imam na morju vedno take težave.  objem Le, da je redko kakšen muc prijazen in ti potem olajša odločitev, ali ga pobasati s seboj, ali ne, ker ga itak ne moreš ujet. Sad

Res jih v sezoni vsi hranijo, kar se tiče pa ne-sezone... No, jaz nisem nikoli videla istega mačka 2 leti zaporedoma. Lips Sealed
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2111 : nedelja, 07.07.2013 : 17:15:19 »

Ja, saj vem da jih čez zimo zmanjka Sad. Tamala je pa takoj rekla, da naj ga peljemo v zavetišče ljubezen Tale se je pa prav zvil ob nogi in zaspal. tudi kos mo vstali izza mize in šli stran, je on še kar spal Kiss Ampak je šel potem svojo pot Undecided
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2112 : ponedeljek, 08.07.2013 : 07:46:33 »

Tudi meni se je zgodilo, da sem pobasala dva pasja mladiča v kempu na Cresu in ju pripeljala domov. Pustili so jih tako na eni samotni jasici, kamor turisti niso ravno zahajali, ampak je bilo vseeno sredi kampa. Reveža pasja sta še dišala po materinem mleku. Najprej sem opazila enega, potem sem šla pogledat in našla še enega, malo bolj prestašenega. Jasno, dobila sta hrano, ki se jo je dalo kupit v kempu, in čez dva dni smo ugotovili, da sta reveža res zapuščena. In, sta bučkota šla v avto v škatlo in čisto tiho prespala mejo, kot bi vedela. Jasno, na začetku sta vpila kot zmešana. Na trajektu pa spala kot angelčka. Smo imeli kar projekt, da se ne bi drla vsem na očeh...  Lips Sealed
Doma smo ju veterinarsko poštimali in ju oddali.  Smiley Mislim, da sta šla v dobre roke.  Cheesy Cheesy Cheesy
Zato se kempov kar malo bojim... Roll Eyes Lips Sealed
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2113 : četrtek, 18.07.2013 : 16:50:15 »

Evo, ker vsakaj stvar enkrat prav pride, sem za spremembo enkrat vesela, da se občasno Micke oglasijo, ko se okrog hiše kaj dogaja. Sicer tega ne maram in v bistvu zatiram, ampak zdej sem pa vesela. V naši neposredni bližini so v zelo kratkem času že 4x vlomili, od tega 2x v isto bajto (pa so jih, amaterje, obakrat zalotili Lips Sealed). in policaji pravijo, da je tega pri nas in v okoliških krajih ogromno, baje povprečno kar okoli 7 vlomov na teden.
Tako da, Micke, dejte si duška  Cool Cool Undecided
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2114 : četrtek, 18.07.2013 : 16:58:35 »

Uf Undecided. Pa so tiste vsaj strpali v zapor ali še veselo vandrajo okoli? Lips Sealed
Logiran
Strani: 1 ... 136 137 138 139 140 [141] 142 143 144 145 146 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines