mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 28.06.2024 : 02:11:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 374720 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1050 : nedelja, 15.05.2011 : 19:15:43 »

Ne samo da zunaj uliva kot pri norcih, zdej me je Šefla začela zavijat v prozorno folijo za živila Shocked Angry, kot da sm Šnicl, al pa Brokoli vegi vegi
In jamra, da moram tud v dežju kakat. A nima pojma, da na takle deževen dan ˝serjejo˝ samo politiki in meneđerji, pošteni vodeboječi psi bi pa KOMOT počakal, da neha padat Lips Sealed Lips Sealed
Desno taco mi povija, kaj a misli da bom zato brez celulita al kaj?? Pol bi mi mogla vsaj kakšen anticelulitni ali ap firming gel spodaj dat, čeprav jaz tega itak ne rabim, ker sem šen po naravi, bi pa bila vsaj v trendu s spomladanskimi lepotnimi kurami.
Imam pa srečo, da mi ni notr namazala zenfa al pa zelenega popra, kot na biftek jezen butnglavc
Mislim, te neizživete kuharce, nej gre si raj biftek kupit v štacuno, namesto da na moji taci folijo nuca...
Sem pa v dveha minutah, medtem ko mi je menjala povoj zjutraj na taci uspela tisto nemarno glavo od klopa spet fejst obdelat veselje bravo pevka. Je pozabila flajšter pripravit - dobra priprava je pač pol uspešno opravljenega posla, pa je očitno na to pozabila Evil Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1051 : nedelja, 15.05.2011 : 19:20:51 »

Tebi Tvoja vsaj kure privošči, pa še lepotne, Moji še na pamet ne pride, da bi kaj tazga storila. Sem ti kr fovš, zaradi kur, da se razumemo, ne pa zaradi dežja - pri nas je tudi šit, ker pada na okno in Moja noče uno poličko odzunaj do suhega pobrisat, pa še pričakuje, da bom tam v vodi sedela  butnglavc

Zdej pa grem še mal TR strašit, danes so nekaj delali v kopalnici in še skače na vsak zvok, teslo  Evil

Lp, M.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1052 : nedelja, 15.05.2011 : 19:21:10 »

   Missy, jaz te ful dobr razumem. Tele Naše so vse mal nore, se strinjam s tabo. Čeprav, kakat pa le pejd - se človk (pardon, pes) potem precej boljše počuti. Cool
Te lepo pozdravljam
Cockta, čiiiiist moker pes
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1053 : nedelja, 15.05.2011 : 19:30:18 »

... ma ja, sej sem šla že dvakrat Lips Sealed
Aja, je pa vsaj ena mičkena dobra stran vse te štorije z glavo in povijanje. Po vsakem povijanju s povojem ali pa folijo potem dobim priboljšek - Poli, sir, domač pecivo (vse sicer v mikroskopskih porcijah) - kar ima pač že pri roki, tako da kar malo potrpim. Sem pridkana, ane?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1054 : nedelja, 15.05.2011 : 19:44:38 »

Missy, vse kure ti bodo samo dobro dele, boš videla! Danes je itak dan za počivanje, poglej, kaj je Zofka naredila pri Flipijevih....totalno poseko!  Roll Eyes Shocked Tko, da imaš še srečo, da te spljoh ven peljejo! Pri nas je gospa dobila pelerino, zato, da jo vsi potem gledajo iz avtov in, da ji je nerodno.
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1055 : nedelja, 15.05.2011 : 20:37:49 »

Missy, sporočam ti, da maš čisto prav! Poznam take izoade šefic, ko dežuje... Roll Eyes . Malo kaplja, pa že neki plašči, pa brez norenja po blatu Roll Eyes ... Sporočam ti pa še, da lahko šefice hitro okol preneseš - pač ne stopiš iz hiše in se zunaj ne premikaš, če imaš na sebi to navlako Grin !! In če hočeš v lužo - se delaš, ko da samo vohaš okoli, potem pa, ko šefica ni tako pozorna - hop v lužo Cool . Preverjeno deluje (z nekaj stranskimi učinki alla dretje, pa lahko tudi kakšna zaušnica... Ampak se splača  Evil )

Nič kaj modna pesjanka Ajša
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1056 : nedelja, 15.05.2011 : 22:02:30 »

Ajša, saj mi s polivinilom ovije samo tisti del, kjer imam povito taco. Je pač Gorenjka in mi noče vsakič, ko grem ven in zmočim povoj, novega sanitetnega materiala gor limat. Škrtababa
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1057 : nedelja, 15.05.2011 : 22:06:18 »

... pa še na foro me je vrgla. Ko se kao nisem hotla premikat s tisto navlako na taci, je začela rezat Poli. In kako naj bo potem pošten sestradan pes pri miru Huh Sem letela do nje, da dobim vsaj tisto drobtinico... in veš kolk je bla potem žleht Shocked s Poli je letala po sobi, jaz pa za njo. In ko sem dobila tistih par drobtinic in spet začela taco nosit postrani, je mrtvoladno rekla, naj neham glumit gljivu, ker sem še sekundo nazaj letala po sobi kt ubrisana. Zahrbtnica izdajalska butnglavc jezen
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1058 : ponedeljek, 16.05.2011 : 20:20:43 »

Poznamo take prešuštnice Roll Eyes ... No, saj če imaš povito samo taco, še ni taka kriza, ma vseeno te razumem Wink . Veš kaj, drugič se ne premakni niti za milimeter, ker boš vidla, ko se pa boš, bo nagrada priletela v sekundi Azn .
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1059 : torek, 17.05.2011 : 09:22:12 »

  Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1060 : torek, 17.05.2011 : 13:53:09 »

... pa še na foro me je vrgla. Ko se kao nisem hotla premikat s tisto navlako na taci, je začela rezat Poli. In kako naj bo potem pošten sestradan pes pri miru Huh Sem letela do nje, da dobim vsaj tisto drobtinico... in veš kolk je bla potem žleht Shocked s Poli je letala po sobi, jaz pa za njo. In ko sem dobila tistih par drobtinic in spet začela taco nosit postrani, je mrtvoladno rekla, naj neham glumit gljivu, ker sem še sekundo nazaj letala po sobi kt ubrisana. Zahrbtnica izdajalska butnglavc jezen

Ja uboga reva, kaj si tale Tvoja dovoli! Pa to je nezaslišano!  jezen
Ampak, kot sem že Rokiju povedatla - "Vse se vrača, vse se plača!" Tudi za r... od Tvoje šiba raste, brez skrbi!  Evil
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1061 : sreda, 18.05.2011 : 12:26:15 »

... pa še na foro me je vrgla. Ko se kao nisem hotla premikat s tisto navlako na taci, je začela rezat Poli. In kako naj bo potem pošten sestradan pes pri miru Huh Sem letela do nje, da dobim vsaj tisto drobtinico... in veš kolk je bla potem žleht Shocked s Poli je letala po sobi, jaz pa za njo. In ko sem dobila tistih par drobtinic in spet začela taco nosit postrani, je mrtvoladno rekla, naj neham glumit gljivu, ker sem še sekundo nazaj letala po sobi kt ubrisana. Zahrbtnica izdajalska butnglavc jezen

revčka si. že to je dost hudo, da ne štekajo, da je v obupnem boju za preživetje z maksimalno koncentracijo adrenalina in endorfinov v telesu bolečina vsaj za trenutek postala znosna. pol ti pa še rečejo, da nehaj glumit gljivu  Angry
boga boga Missika  Kiss Cry
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1062 : sreda, 18.05.2011 : 20:12:01 »

Mja, nas, psov itak nihče ne šteka Roll Eyes ...
Ampak, kaj bi pa potem šele mačke rekle Grin Cheesy !
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1063 : četrtek, 19.05.2011 : 07:53:41 »

Spet isto jezen jezen jezen
Taca je bila že odvita, juhej, in Šefla je neki momljala, da že ful dobr izgleda, nič rdeče in suho. Ker pa je nenatančna šlampasta površnica, sem ji morala danes celo noč dokazovat, da taca še NI v redu in sem jo lizala in lizala in lizala. Če bi pleh muska zraven špilala bi jim vse trobente in klaritenete zalilo Evil Evil
Sicer Šefla ni samo šlampasta, ampak na srečo tudi lena, tako da se ji ponoči ni dalo traktorja zalaufat in riti dvignit s postelje, je pa zato takoj zjutraj sledilo ponovno povijanje tace butnglavc
Mnja, bomo vidli, kdo bo koga khm Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1064 : četrtek, 19.05.2011 : 08:44:13 »

  predaja Missy, ti pa si prava ...  Evil
Logiran
Strani: 1 ... 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines