mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 03.09.2024 : 23:17:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 288374 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #750 : nedelja, 15.03.2009 : 23:51:00 »

Tole pa zgleda tko kot skok v vodo  Smiley. Lepo ujeto v sliki. Nisem vedela, da imate plavalne urice tudi. Bi se mi tudi vpisali  Tongue
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #751 : nedelja, 15.03.2009 : 23:54:43 »

Super Skoki! Cheesy Pa veverica je tudi v svojem elementu. Tongue Cheesy
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #752 : ponedeljek, 16.03.2009 : 08:00:08 »

Tole pa zgleda tko kot skok v vodo Smiley. Lepo ujeto v sliki. Nisem vedela, da imate plavalne urice tudi. Bi se mi tudi vpisali Tongue

Tudi jaz sem takoj na to pomislila! Grin Grin Grin


Res bi se lahko skupi spravili tisti, ki jih je dr. Matko sešraufal in mu poslali taleteče fotke bivših pacientov.  Wink
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #753 : ponedeljek, 16.03.2009 : 09:06:56 »

Se strinjam, dr. Matko naredi iz bogih revežev najboljše leteče pse Cheesy
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #754 : ponedeljek, 16.03.2009 : 19:33:43 »

Pasja babica ful vesela, da ima tako športne kužnuke!  Smiley pa kako sta luškana!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #755 : ponedeljek, 16.03.2009 : 22:01:59 »

Skoki Cheesy Kiss Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #756 : torek, 17.03.2009 : 22:17:33 »

V naš dom je priletel en ogromen NLP, ki se mu reče nov kauč! Wink Psa sta naudušena in prepričana, da sem ga kupila samo zanju. Pasji boji so se preselili s tepiha v višave in sploh se ju ne da več spravit na tla. Razen, če ne gresta koga ali česa nalajat.  Cheesy
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #757 : sreda, 18.03.2009 : 11:15:04 »

Po mojem si mislita koooočnooooooo nov kavč za naju Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #758 : sreda, 18.03.2009 : 23:09:29 »

Mi imamo spet revolucijo  Angry - bonitete so do nadanjega ukinjene. (kauč tudi)
Skoki je hujši in ne misli da je človek, ampak nadčlovek.... Poco me ščipa...


grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....
(zakaj že dva možata norca v mojem domu Roll Eyes Tongue?)
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #759 : sreda, 18.03.2009 : 23:15:47 »

Hehe, še dobro, da te Lars nič ne ščipa Tongue Tongue Tongue

No, upam da bodo bonitetni ukrepi kmalu obrodili sadove in boš lahko spet popala kakšne cukrfotke s kavča Wink Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #760 : sreda, 18.03.2009 : 23:52:00 »

Ooo nov kavč  Cheesy. He he, pa že vstop prepovedan. Mi smo tudi kr nekaj časa nazaj ukinili kavč, ker je grizel in bil pregrob. Ga je srečala pamet  Smiley. Kavča pa več ne dobi, ker takoj, ko mu malo popustim, rata takšen %&/(=/)/(&&$%$$#()&/%&?=()/&/%#$")(/
Torej, ostala sem brez kavčarja  Tongue. Ziher jih malo luna nosi. Jih bo talni režim streznil  Tongue Roll Eyes
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #761 : četrtek, 19.03.2009 : 10:02:01 »

Ne nosi ju luna, ampak sezona gonečih psic na agilityju...  Roll Eyes
Skoki je včeraj na vsak našin poskušal od ženskega spola naskočit vse kar se je dalo. Poco ga seveda posnema. Jaz pa bentim! Barabe pasje!
Poslušnost pri Skokiju je trenutno na "off" - jo bomo že nekako spet vključili. Poco je veverica. Samozavestna veverica.

Noč smo mirno prespali vsak na SVOJEM prostoru. Zajtrk smo si prislužili.

Če ne bosta pridna jima bom v dnevno sobo naselila kako dominantno sitno prico, ki ju bo maltretirala! Zihar ima Smetka kako na zalogi. Angry
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #762 : četrtek, 19.03.2009 : 17:31:15 »

Mogoče se soočamo z grozno epidemijo svojevoljnosti prepolnih pasjih riti? Namreč - tudi angelci Vanni niti na kraj pasje pameti ne pade, da bi vadila, ubogala in naredila vsaj eno vajo za današnjo šolo (pa včeraj je bila tudi čist trmasto šnavcerska, pa predvčerajšnjim tudi).  Grin
Bomo cepili  Grin
Za začetek grem sprehodit in nahranit naša mulčka...
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #763 : nedelja, 22.03.2009 : 15:31:31 »

Včeraj sem pa imela čast prečohat Skokislava (ki proti tamaučkoma zgleda res cel možakar Wink) in Pocota, ki je res ena mejhna, mehka, prijazna naročna veverica.
Majas, mislim da lahko kmalu ob takem obnašanju ko ima obiske pričakuješ kakšno ''Gibanje za prenehanje šikaniranja in priznanje Pocota kot mečkabilne veverice, ki nikomur nič noče'' Wink Tongue
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #764 : nedelja, 22.03.2009 : 16:48:32 »

Poco je res mehek in zlat, pravi Zlatko, dokler ga huda mravljica, ki biva v njegovi podzavesti ne popade... hehe Wink
Sem vesela, da se je tako lepo obnašal včeraj. Skoki je pa itak vedno pripravljen na mečkanje. Pa fen frizuro si mu še dolžna, tako da moraš še kdaj prit! Smiley

Najzabavnejši del si pa zamolčala Cool - Skoki se je včeraj doma pokakal in to ogromno - 3 kupe je med koncertom ustvaril v stanovanju. Zakaj? Ker nima časa zunaj kakat. Tokrat ni bil razlog dež, ampak palčke, ki jih je treba jest. Vse je treba pojest. In potem za kakanje zmanjka cajta.... Do nadalnjega ne jemo palčk. Nerodno mu je bilo pa tako, da je bil prav smešen.  Roll Eyes Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines