mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.07.2024 : 09:15:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 283648 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #705 : petek, 06.03.2009 : 23:19:18 »

Za nami je nov podvig - agility x2! Wink
Imamo naravnega talenta v familiji (pa to ni Poco Roll Eyes Tongue), pa jaz tudi ne... Cheesy!)!!!

Lp, Maja Smiley
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #706 : petek, 06.03.2009 : 23:28:33 »

Uhm, zadnjič je skoki nekaj skakal..... pa menda ni...Huh
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #707 : petek, 06.03.2009 : 23:52:22 »

Za nami je nov podvig - agility x2! Wink
Imamo naravnega talenta v familiji (pa to ni Poco Roll Eyes Tongue), pa jaz tudi ne... Cheesy!)!!!

Lars? Grin
Al mati Luvana? Smiley
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #708 : sobota, 07.03.2009 : 00:38:58 »

Jst mam pa malo Vannico na sumu, da bi znala bit. Tongue
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #709 : sobota, 07.03.2009 : 00:40:41 »

Skokislav, sem jaz vedela, da ti skrivaš še veliko talentov Smiley Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #710 : sobota, 07.03.2009 : 08:01:21 »

Skokislav je talent! Skače kot norc, samo čaka, da mu povem kaj bi rada - seveda še ne pozna zadev - ga pa zanima in je res faca, kako dirka okrog s svojimi krivimi kratkimi nogami. Ničesar se ne boji! (v primerjavi s Pocotmo, ki se med drugim ful boji tudi, khm, recimo naše tršice... Roll Eyes sram).
Tamala Vanna in mati hodita na RO (jima tudi kar gre).
Poco je pa dete v cvetu pubertete. Včeraj on ne bi skakal, ne bi plezal, ne bi ničesar... še priboljškov ni hotel od mene. Bi se pa igral s sošolci, pa po tleh iskal priboljške... Cool Ga nismo silili in čakamo, da mine ta faza, al kako se takim najstniškim foram reče.
Do novih sošolcev sta BP - Skoki laja in vabi na igro (psi mislijo, da jih hoče najmanj požret), Poco bezlja, kakor se spodobi za malo veverico in poseda na visokih položajih (od koder ga seveda vztrajno mečem dol). Kopala sta kot norca - je treba preusmerit pozornost - jaz sem pa seveda vztrajno zakopavala za njima...
Hehe... pa imamo nov hobi.
Danes samo upam, da Skokija ne bo kaj bolelo, ker drugače ne bomo več skakali!

Lp, Maja Smiley
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #711 : ponedeljek, 09.03.2009 : 23:27:39 »


Tamala Vanna in mati hodita na RO (jima tudi kar gre).

To pa to - sem že skoraj popolnoma "poslušna", Vanna malo manj (bi ponovila vajo 2x, 3x, pol je pa itak brez veze, saj zna še kaj drugega, težjega - npr. štrudel).
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #712 : torek, 10.03.2009 : 22:18:09 »

To pa to - sem že skoraj popolnoma "poslušna", Vanna malo manj (bi ponovila vajo 2x, 3x, pol je pa itak brez veze, saj zna še kaj drugega, težjega - npr. štrudel).

 Grin Grin Grin

Mi smo vsi mal nori, se mi zdi...ampak a ni fino?

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #713 : sreda, 11.03.2009 : 07:54:18 »

Grin Grin Grin
Mi smo vsi mal nori, se mi zdi...ampak a ni fino?

aha  Grin Grin

Poco postaja desc - lulanje z dvignjeno nogo že kar obvlada. Samo še čakam, da bo začel možačit in besno zakopavat svoje lužice... Roll Eyes
Smo že s sprehoda, ker je pri nas na čuvanju Vanna, ki je bolj zgodnje sorte. Poco je še zaspan, ona ga pretepa in grize, on pa uživa. (Skoki je ziher potiho odšel nazaj v posteljo, ker ga ni ne videt ne slišat in takrat ponavadi spi. Wink)
Torej vse BP in to je fajn! Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #714 : sreda, 11.03.2009 : 21:59:52 »

Ej, super da ste super Cheesy Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #715 : četrtek, 12.03.2009 : 11:34:21 »

Ko je moj talent Skoki včeraj pridno vadil agility, je Poco čuval...  Roll Eyes Huh
In kaj je čuval? Zraven boksa kamor sem ga "pospravila" je bilo pasje bruhanje - zaklad!!! Mali bebec je stražil svinjarijo z dušo in telesom. Lajal je in renčal, če je kdo prišel zraven. Ko je imel mir je pa sedel in stražil... Še iz avtomobila je buljil, da slučajno ne bo kdo pojedel njegovega zaklada... in se zelo razburjal.
Ta tamali je res usekan... Roll Eyes sram
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #716 : četrtek, 12.03.2009 : 11:38:21 »

Citat
Še iz avtomobila je buljil, da slučajno ne bo kdo pojedel njegovega zaklada... in se zelo razburjal.

Ja, sigurno ste bili vsi videt lačni, pa se je zbal za tale "zakladek" Grin Grin
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #717 : četrtek, 12.03.2009 : 11:39:31 »

Grin Grin Grin Grin Poco bruhecguard.

Kaj pa kaksne Skokijeve agilitaske fotke? Cool
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #718 : četrtek, 12.03.2009 : 11:40:56 »

Samo še čakam, da bo začel možačit in besno zakopavat svoje lužice... Roll Eyes

Fru se javi, da ga nemudoma vzame v svojo šolo! Tongue
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #719 : četrtek, 12.03.2009 : 11:47:44 »

Kaj pa kaksne Skokijeve agilitaske fotke? Cool

Zaenkrat jih še ni - ker sem preštorasta za tak podvig (Po poligonu se podim kot kaka koka in jima delam sramoto - še tršica mi je rekla, da sem štorasta... sram); mogoče pa zato Poco noče sodelovat z mano)- mormo enkrat Xeno nahecat za kak fotosešn, pa posnet bi ga bilo fajn kako dirka in dr. Matkotu pokazat (pa še komu drugemu - sploh kakemu takemu ki je videl njegove rentgenske posnetke in ne vrejame, da tak pes sploh hodi!). Cheesy

Skoki je tudi izredno poslušen (za naše kriterije) - čaka na mestu, šele na komando zalaufa. Tudi kadar ga prime it težit sošolkam, odpoklic dela. Ga imam pa vseeno na slednem štriku za vsak slučaj - ziher je ziher (jest sem pa baje kontrolfrik Tongue).

Tale agility nam je fajn popestril življenje!

Fru se javi, da ga nemudoma vzame v svojo šolo! Tongue

Maja pravi: ne, hvala.  Grin Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines