mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.07.2024 : 11:23:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 283744 krat)
0 članov in 46 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #585 : petek, 30.01.2009 : 07:57:51 »

Vam pravim, tale januar je zaj****. Še dobro, dasmo že 30.; februarja bo vse boljše. Ko se primaja pomlad, pa sploh.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #586 : petek, 30.01.2009 : 09:25:59 »

Kako pa zgleda tale revolucija?

Mokro/poscano Angry.
Če mu kaj ni prav, se polula na kavč, pa potem po celem tepihu, pa po svoji postelji.... (med tem me gleda v oči in guba čelo). Tako me "kaznuje" za vse česar mu ne pustim delat (npr. grizt pohištva, ustrahovat Skokija, cufat tepiha...). Sedaj živi v svoji kletki - razen "rutinskih izpustov", sprehodov in hranjenja. Se je danes na sprehodu vzorno obnašal, zato se zdajle lahko malo igra.
Se mi preprosto ne ljubi cele dneve igrat igrice kdo bo koga, ker vem, da vsakič tako ali tako zmagam jaz. Tongue

Skoki je pa tako priden, da sem ponosna nanj. Zadnič sva šla skupaj na drink in je hodil "poleg" po Ljubljani. Pa v lokalu se je obnašal vzorno (samo malo je prijateljsko nalajal psa pri sosednji mizi), jedel je ribice in se hodil čohat k vsem, ki so to želeli. Do otrok je super, grelne blazine tudi ne rabim, skratka moj velik sonček. Kiss

Ah, moji "malo mešano cesta kužkis" (tako se baje po slovensko reče dvema majhnima mešancema). Smiley
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #587 : petek, 30.01.2009 : 17:10:03 »

Ojej, majas, upam da boste čimprej čez tole krizo! Kdaj naj bi pa Poco prišel iz pubertete?

Skoki je pa res vzoren, mogoče ga moraš naštimat da še on navidez malo nagaja, Poco te gotovo hoče samo zaposlit da ti ni preveč dolgčas, če bi še Skoki svoje odigral bi pa mulc mogoče malo uvidevno popustil Wink Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #588 : petek, 30.01.2009 : 17:22:27 »

 ::)Majas a si prepricana, da ne potrebujes izganjalca hudickov. Tole je tipicen primer, ki zahteva po sveti vodi  Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #589 : sobota, 31.01.2009 : 01:04:52 »

Majas, nazdravje - al kaj naj rečem...  Huh
Za lastništvo primerka iz Pocotove vzrejne linije bi bilo vsekakor treba obvezno potrdilo o psihični stabilnosti in vzdržljivosti uvest, ker tole pa res ni za vsakega.

Hm, kako se ga bi dalo še kaznovat, če normalne metode ne pomagajo?
Recimo da najamete nekoga, da ga v ključnem trenutku fejst polula nazaj in mu vrne milo za drago? Grin

Pa še bolj zares - a se ga da še s čim zaposlit?
Mogoče bi mu pa kak agility ali podobna aktivna dejavnost malo energije odvzela, da ne bi stalno na neumnosti mislil? Ali pa tolko sprehoda, da bi na koncu res dol padel...?



Revček Pocek, ujetnik svojega karakterja Sad:
 
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #590 : sobota, 31.01.2009 : 10:15:22 »

Hm, kako se ga bi dalo še kaznovat, èe normalne metode ne pomagajo?

Ignoriram ga - popolnoma, kadar ga lomi. Pa pomaga. Ne vidi smisla/torej mojega kriljenja in vpitja/ in odneha.

Recimo da najamete nekoga, da ga v kljuènem trenutku fejst polula nazaj in mu vrne milo za drago? Grin

To bi mu bilo ful všeč (mahnjen je na vse oblike vode Tongue) - ko grem jaz lulat ima ceu žur - čaka, da potegnem vodo! Bobna po školjki in poskakuje. Sem se že pri Skokiju sprijaznila, da mi povsod sledi... Tako da imam včasih 3 pse v koplnici Roll Eyes sram...

Na agility se prijaviva v kratkem - je zelo brihten za učit se razne stvari (boji se tudi ničesar), tako da bo po mojem super! (če ne bo hotel zbutat vseh sošolcev, ker potem me bodo vsi križem gledali, ko ga bom iz gatk stresala Huh).

Ali pa tolko sprehoda, da bi na koncu res dol padel...?

Poco dol pade najprej od vseh treh - Vanna ima pa največ energije. Maltretira Pocota na vse načine, ga vleče za nogo, ko hoče pit vodo, se valja po njem... (na njo nikoli grdo ne odreagira - še kadar jo napade, jo kar ok in zobke zasadi v njeno bundo in ne vanjo).

Danes smo že pobrisali taprvo lužo - je šel na ploščice v kopalnico (skril se je in potem je prišel do mene in se ulegel na hrbet. Ga nisem kregala, ker očitno res ni zdržal do sprehoda. Ponoči je pil preveč vode, ker sem jima pustila noret, ko sem prišla domov. (Tako da sem za tole lužico kriva kar sama... sram).

Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #591 : ponedeljek, 02.02.2009 : 13:13:58 »

(če ne bo hotel zbutat vseh sošolcev, ker potem me bodo vsi križem gledali, ko ga bom iz gatk stresala Huh).

Ta občutek pa dobro poznam  Undecided Angry Roll Eyes

Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #592 : ponedeljek, 02.02.2009 : 21:38:28 »

Poco je že skoraj dva dni sumljivo priden Smiley. Učiva se trikcev (skakanje v škatle, na škatle, iz škatel, s škatle na stol...), na sprehodu ga ima "pod kontrolo" Skoki in ga presenetljivo uboga. Tamali ima lahko palčko, če je priden, drugače dam povelje Skokiju naj mu jo vzame - se super obnese in tudi Skoki se lepše vede. (je en navaden policaj Tongue)
Za agility smo v čakalni vrsti, upam, da se uspemo priključit skupini sredi marca. Pa tudi na azilaše bomo hodili - ga bom že spravila v red, mulca malega! Cool
 
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #593 : ponedeljek, 02.02.2009 : 21:57:30 »

Pocek je pa res en poseben patron -
od tega, da ga je treba iz varnostnih razlogov kot hrčka gojit v posebni kletki, do grozilnih izpadov in lulancij povsod in ob vsakem času, stotine požrtih lastnih drekcev plus enega klavirja plus številnih ostalih 'malenkosti'...

In Majas je ob vsem tem čisto dobre volje in srečna  Smiley
Kar neverjetno, da se tolkle potrpežljivosti lahko skup nabere v enem samem bitju...
Tale mulček pasji ima neznaaansko srečo da te ima, ampak čist zares.  Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #594 : sreda, 04.02.2009 : 09:49:55 »

Poco je še zmeraj priden Kiss Kiss Kiss (zelo in sumljivo priden!)

Skokiju se je pa včeraj zvečer na sprehodu sfuzlalo in je napadel nič hudega sluteč policijski avto!!! Shocked Razloga za napad ne vem - mozgam, pa mi ni nič jasno. Skokiju se je po domače povedano "odpeljal"; zaganjal se je, norel, napadal in komaj sem ga umirila... Angry

(da ni gen za zbutavanje preskočil iz psa na psa...?)
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #595 : sreda, 04.02.2009 : 10:22:49 »

Ojej, đentelmen Skoki se je nalezel od Pocija Shocked
Ne morem verjet.
Morda pa je samo izražal protest proti izvršilni veji oblasti, kaj pa veš Tongue
Pač svoboda govora dopušča marsikaj Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #596 : sreda, 04.02.2009 : 10:27:26 »

(da ni gen za zbutavanje preskočil iz psa na psa...?)

Predstavljajte si majos, kako se zagovarja na genetiko v policijski postaji... "Ne ne, gospod policaj, ta pas vas pravzaprav sploh ni napadel, kriv je un ta drug, ki je med napadom bil doma" Grin Grin Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #597 : sreda, 04.02.2009 : 10:27:59 »

Pes, pes, ne pas, še name je kak napačen gen skočil, očitno  Angry Grin Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #598 : ponedeljek, 09.02.2009 : 22:44:34 »

Pri nas "geni" očitno skačejo v vse smeri...
Glihkar sem našla Larsa na vseh štirih, ko sta s Skokijem vlekla za tavelik štrik, no saj ne bi bilo nič čudnega to, če ne bi imela štrika oba v "gobcu" (pa oba sta s polnimi usti štrika renčala). Vanna in Poco sta iz varne razdalje vse skupaj opazovala... Roll Eyes Tongue

 Grin Grin Grin svašta
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #599 : ponedeljek, 09.02.2009 : 22:47:41 »

Za crknit! Grin

A se je včeraj na smučanju kaj takega zgodilo?  Grin Ker moj je tud neki ''čuden''. Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines