mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.07.2024 : 11:27:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 283804 krat)
0 članov in 93 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #480 : ponedeljek, 22.12.2008 : 20:47:06 »

Ja, Skokijev biznis Cheesy Cheesy
S Pocotovim fotrom sva odprla skandinavski koktajl bar - ste vljudno vabljeni (imamo škatlo za Horjulčke, ki se fino polni, pa letake talamo - pa ubogim gostom, ki imajo živali težim s s/k... pa z izklučno notranjimi mačkami Tongue). Še dobro, da me Lars ne razume Roll Eyes Cool.
Poco Penzelj se je danes 2x posral doma (takoj po sprehodu) in enkrat polulal (je bil jezen name, ker mu nisem pustila razturit kopalnice... Angry)...

lp, maja Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #481 : ponedeljek, 22.12.2008 : 20:52:31 »

Skandinavski bar?? A pol une ribice namesto čipsa strežete ali kaj?  Cheesy

Eh, če bi vedela - pa dva dni sem se po Stari Ljubljani potepala, le tam gor nisem zavila... Pa drugič.  Wink
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #482 : ponedeljek, 22.12.2008 : 21:13:03 »

Jutri popoldan se bomo s Kajo sprehajali po stari Ljubljani in vas mogoče pridemo pogledat. A bosta Skoki in Poco na delovnem mestu?
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #483 : torek, 23.12.2008 : 08:01:03 »

A bosta Skoki in Poco na delovnem mestu?

Ne, Poco bo okreval po operaciji - ga zdajle peljemo, Skoki bo pa v varstvu pri starih starših (imamo gužvo danes, pa bi bilo preveč za njega - se mora počasi navadit) Smiley

A pol une ribice namesto èipsa strežete ali kaj? Cheesy

ja, ampak samo za štirinožne obiskovalce! Cool Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #484 : torek, 23.12.2008 : 08:20:35 »

Jupiiii, midva z možkom morava tud prit pogledat. Jaz sem vodka fenica, pravzaprav je to edini alko, ki ga pijem - sploh. No sedaj bolj malo. Včasih pa olala Roll Eyes. Sem pa spet začela nabirat formo Smiley.
Poznam še nekaj normalnih (beri: ne zateženih pijandur) pivcev težke kategorije, ki so ponavadi veseli novih pridobitev te vrste in jih moram nujno obvestit o noviteti...

Poco, pa ne ga srat (in to dobesedno Tongue), sej zdej si že velik fant, pa še obetavna kariera vunbacitelja je pred tabo Cheesy
Skoki, teb pa enga lubčka, ti tryseksualček. boš pa sedaj v novem placu gotovo spoznal eno goro ljubljanskih finih pasjih damic, a ne?? Roll Eyes Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #485 : torek, 23.12.2008 : 14:03:48 »

Poci-Poc je doma in je revček. Miren, tih in priden. Skoki mu da mir, Vanna ga pa izziva in sploh ne razume kaj se dogaja... Roll Eyes
Smo ga mogli it predčasno iskat, ker je galamil Roll Eyes Cool - poskakoval po kletki, si spulil kar se je spulit dalo, tulil in nagajal. Pocko, pač - naš mali sonček. Je na dieti - papal bo samo kuhano meso, dokler se ranice ne zacelijo - je naudušen!

Kocka, se vidimo! Wink
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #486 : torek, 23.12.2008 : 15:42:49 »

A tečne pasje dame, ki se trudijo pustit vtis kamorkoli pridejo, tud sprejemate? :p
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #487 : torek, 23.12.2008 : 18:41:25 »

O Poci, ne pozabit zobni miski zobkov nastavit pod posteljo  Wink
Bos sigurno kaj ribjega nasel spodaj  Roll Eyes
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #488 : sreda, 24.12.2008 : 09:21:33 »

A teène pasje dame, ki se trudijo pustit vtis kamorkoli pridejo, tud sprejemate? :p

Frujka je vedno dobrodošla Wink

Poco je prejamral noč, ga pomojem kar boli. Skoki ima pa neke nove ideje glede načina spanja. Mame se je treba tiščat za vsako ceno - tudi če je na smrt vroče. Klop pasji! Wink Glava na mojem pouštru, rit na Larsovem... pa vsake toliko lupčka fašem, da res ne bi pozabila, da je on moj sonček. (sonček, s konkratnim pasjim zadahom  Roll Eyes Tongue)
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #489 : sreda, 24.12.2008 : 19:26:35 »

majas, majaj - kljub vsem težavam vam je fuuul elpo. Pa saj se zavedaš tega, aneda. Luštni ste u iber, res.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #490 : sobota, 27.12.2008 : 15:55:38 »

Poco je bil danes 3 ure v službi - se je obnašal letom (khm mesecem primerno) Roll Eyes Tongue... malo je bil v boksu, malo je delal red, pa na smrt ga je skrbelo kadar sem mu zginila izpred oči (mamin sine Kiss). Napadel je samo enega psa, ki je šel mimo, pa nalajal eno stranko - na srečo ga nihče od gostov ne jemlje resno Cheesy Grin! Prav priden je bil, če dobro premislim. Pa ob Slovenski sva hodila in se niti v en avto ni poskusil zagnat... Mogoče pa še nekaj bo iz malega penzeljčka Tongue!
(Skoki spi in med spanjem je in počiva...)

Lp, Maja Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #491 : sreda, 31.12.2008 : 14:34:08 »

V novem letu vam želimo:

Veliko smeha Grin


Veliko ljubezni Kiss


Veliko daril Cool






Veliko lumpastih psov Cheesy




Veliko novih igrač Tongue




Veliko dobrih prijateljev Smiley








Da ne bi bili lačni


in da vas ne bi zeblo.


In da bi se lahko vsaj malo naspali in spočili Tongue

(Skokija ful skrbi, da premalo počiva Roll Eyes)


(ta žvau je drugače ful huda in nevarna Tongue)


Vsi skupaj vam želimo srečno veselo in uspešno novo leto! Imejte se radi, pazite na svoje bolj in manj kosmate sostanovalce Tongue in ne pogledat stran in zamižat, ko vam prekriža pot nekdo, ki rabi vašo pomoč.
Hvala vam za pomoč in nasvete, sem res vesela, da smo se spoznali!

Maja + fantje Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #492 : sreda, 31.12.2008 : 14:45:04 »

pa še link do božičnega albuma: http://www.moj-album.com/uredi/kuzaskoki/14550319/  Wink
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #493 : sreda, 31.12.2008 : 15:39:09 »

Maja, a danes delate?
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #494 : sreda, 31.12.2008 : 16:54:08 »

Delamo - samo ne vsi (pesjani imajo frej Wink)
Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines