mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 03.09.2024 : 22:23:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 288329 krat)
0 članov in 29 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #180 : sobota, 25.10.2008 : 20:45:08 »

Bravo, Skoki! Cheesy  Smo veseli zate. Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #181 : ponedeljek, 27.10.2008 : 16:29:42 »

mi smo še vedno ok - zdravnica je odredila konec strogega mirovanja (on itak nima pojma kaj je to Roll Eyes), pa konec stroge diete (samo briketi in nič drugaga)... tako da je Skoki spet zadovoljen - preganja veverice (tako se tudi uradno od zdaj naprej reče našim tamalim psom Wink), je kozji sir, pa še dežuje - dež ima pa tako ali tako zelo rad odkar smo "izumili" fen Grin. ven se gre v dežnem plašču, potem pa takoj v kopalnico, pa fenat se - kako užive, mulc moj. pa fehta za še, če slučajno prehitro neham. Smiley

hvala še enkrat za vse lepe misli in želje, lp, maja Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #182 : ponedeljek, 27.10.2008 : 16:33:24 »

kopalnico, pa fenat se - kako užive, mulc moj. pa fehta za še, če slučajno prehitro neham. Smiley


kaj pa drugega - glede na njegovo doooooolgo valovito dlako brez fena res ne gre! Me prav zanima, kolk so ga v "prejšnjem življenju" fenal, ja... Grin Roll Eyes Smiley

Katarina
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #183 : sreda, 29.10.2008 : 09:24:00 »

Ima rad fen...Kak kulsko Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #184 : sreda, 29.10.2008 : 23:17:03 »

Skokijeve tazadnje nogice niso ok - mu dajem zdravila (hvala). Danes mi je zajokal ob skakanju s kavča. Šepa bolj kot ponavadi. Revež mali res nima sreče. Sad Razmišljam če bi ga peljala na kontrolo k dr. Matku... ne vem. Mogoče še malo počakam; kak teden, da ga ne bom po nepotrebnem matrala z obiski pri veterinarju.
Poco ima poscan dan - bi lulal samo v kletki, zunaj pa ne Angry.

Bo že boljše kmalu - upam, če ne jih dam nazaj TongueGrin Grin Grin
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #185 : sreda, 29.10.2008 : 23:18:53 »

Maja, klopnih bolezni Skoki nima? Je ziher spet "stara bojna poškodba"?
Korajžno, sej bo. Pač taki dnevi so, sami po sebi mal uscani Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #186 : sreda, 29.10.2008 : 23:24:45 »

Ja sej res. Sigurno je še vreme malo krivo  Roll Eyes  Ah Skokec, ti mala bojevniška rita, Maja bo že poskrbela zate. Drugače ne zna  Wink  Poco je pa itak še mala maza z dudo. Bo že prerasel svoj ego in začel delat kot se za bojevniškega psa spodobi.  Držite se bojevniki mali  Kiss Kiss
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #187 : sreda, 29.10.2008 : 23:30:28 »

Ježeš Skokec mali, hitro se pocajtaj! Poco, ti pa preden bodi pa ne delaj Maji dodatnih skrbi zdaj ko Skoki rabi več pozornosti.
Upam, da ga je zdajalo samo vreme in da ni hujšega. Lupčka mu pošilja naša veteranka Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #188 : sreda, 29.10.2008 : 23:35:51 »

Dej Skoki no, porihtaj se, upamo in držimo tačke, da te zares daje samo vreme in ne kaj hujšega. Missy je že pristala na fotosešn, ne samo to, prav veseli se ga Smiley
Očitno je Poco začutil, da Skoki dobiva preveč pozornosti, pa si jo je en košček priboril še zase....Ti, ti, junior...
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #189 : četrtek, 30.10.2008 : 17:43:27 »

Maja, klopnih bolezni Skoki nima? Je ziher spet "stara bojna poškodba"?


ga bomo dali testirat - ko neha z antibiotiki: za borelijo in erlihijo. boljše je bit ziher. noče niti preveč okrog hodit. danes se mu vsaj ljubi tamaladva pretepat, kar je dober znak - šepa pa konkretno...

Poco je preživel prvi službeni opravek izven Ljubljane - pokušanje fensi-šmensi žganih pijač v Kopru Tongue se je obnašal Pocasto in malo protestiral, v totalu mu je pa kar dobro šlo Smiley pit mu pa nisem pustila, je še premlad Grin Grin

kot berem v ostalih temah kar precej potencialnih "pijančkov" prihaja iz horjulskega griča Shocked in še dobro da imajo odgovorne lastnike, ker če ne bi ga sigurno popivali okrog po svetu Wink
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #190 : četrtek, 30.10.2008 : 18:53:31 »

majas.... še veš ne kakšna je naša pijančka... moram alkohol skrivat kot pred otroci... ker je sposobna tudi steklenico preverniti...
PePsi, a mamo to po mami al je bil oče bolj "vaški pjanček"?

Sicer pa majas- a je Poco še tako "problematičen" kot v Horjulu? Ker enkrat je priden pa srčan, drugič je pa trmast... a mu malo volja niha Smiley?
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #191 : četrtek, 30.10.2008 : 19:36:12 »

Poco je ful smešen pes - angelček in hudiček v enem. Lubica mala te ovije okrog prsta in se crklja kot največja mucka, čez par sekund se pa že poskuša Skokiju za vrat obesit. Čuva vse kar se čuvat da - bog ne daj, da bi Skoki hotel pogledat njegov prazen krožnik, ali pa it v kletko - znori v sekundi. Pa takoj tudi odneha in se vrže na hrbet, ko zasliši moj nežni glasek, ki pravi "NE SME". Skoki ga fino prenaša, ker je tamal res težek, samo imam občutek, da ga ne jemlje glih najbolj resno - v stilu "kaj bojo men te veverice Roll Eyes". Navadili smo se ga - je pač otrok, ki rabi stalni nadzor in stroga starša. Wink Vanno pa uboga in spoštuje (ali je pa bučnam zaljubljen vanjo) - mu sme narediti čisto vse in njega to nič ne moti - tamala lahko na njem sedi, leži, mu vzame hrano iz ust... you name it Tongue. Dolgčas nam ni - in res je fino ko dobijo svojo dnevo dozo bikovega pimpeljčka in je potem pol ure čisto mir Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #192 : petek, 31.10.2008 : 22:04:18 »

Skoki ga fino prenaša, ker je tamal res težek, samo imam občutek, da ga ne jemlje glih najbolj resno - v stilu "kaj bojo men te veverice Roll Eyes"

 Grin  Grin  Grin
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #193 : nedelja, 02.11.2008 : 17:02:17 »

Skoki in Poco danes v živalskem vrtu:


[attachment deleted by admin]
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #194 : nedelja, 02.11.2008 : 17:15:20 »

kako pridna in lepo vzgojena fanta Wink

ja, smo šli na ekskurzijo u ZOO - 3x človek, gdč. Pegica, Skoki, Poco

Poco je plaval v neki večji mlakuži, pa rinil v vsako kletko, ki je imela vodo ali pa vsaj kaj pernatega za zbutat; Skoki je malo lajal - ampak ni težil (mamin priden fant); Pegica je pa itak dama in se je obnašala tako, kot da ona vsak dan po živalcu šeta Wink
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines