mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.07.2024 : 09:17:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 283653 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #90 : sobota, 04.10.2008 : 17:45:09 »

O, a boste tut jutri kaj v Tivoliju? Na čem daljšem kot samo letečem kakanju in lulanju? Ker potem pridemo tudi mi Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #91 : sobota, 04.10.2008 : 18:04:07 »

se ravno menim s Sisijinimi - okrog 2h ali 3h! pridete še vi? bi bilo super! pa gremo čez rožnik na kavo Tongue

lp, maja Smiley
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #92 : sobota, 04.10.2008 : 18:05:54 »

Wuhu! Je že na netu, super prispevek, pa še tršica Katarina zraven. Fajn. Za vse, ki s(m)o zamudili na TV, tu je link: http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rtvoddaje&op=web&func=read&c_id=22062

lp
Tjasa
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #93 : nedelja, 05.10.2008 : 10:30:33 »

Maja VSE NAJBOLJŠE  Wink   Pri dveh, oziroma treh navihancih pa dvomim, da ti bo manjkalo  Kiss   Lepo praznujte  Smiley
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #94 : nedelja, 05.10.2008 : 10:51:34 »

Skoki in Poco, jaz pa imam vprašanje za vajino šefico:
ribice (te posušene girice, ki se brez problema dobijo pri nas) se mi zdijo dokaj slane. A je to kej nevarno za naše pesjanarje??
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #95 : nedelja, 05.10.2008 : 11:07:53 »

ribice (te posušene girice, ki se brez problema dobijo pri nas)
Jaz pa imam problem ravno pri tem, da nikjer ne dobim ribjih priboljškov. Sem bila že v štirih različnih trgovinah za živali, pa nikjer nimajo Sad
Kje jih vi kupujete?
Lp, Teja

p.s. majas vse najboljše.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #96 : nedelja, 05.10.2008 : 11:18:12 »

Skoki, medijska zvezda Cheesy Prav pompozen je zgledal, Poco pa za premečkat in prelupčkat Smiley

Vse najboljše Smiley
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #97 : nedelja, 05.10.2008 : 11:26:53 »

miss teja: mi dmo blo 14 ni suhem, ker jih v Kranju nikjer ni bilo. Včeraj sem ji dobila v qulandiji Smiley ostala je samo ena škatla, ostalo sem pokupila, da ne bomo spet 14 dni na suhem, ker jih zamanjka.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #98 : nedelja, 05.10.2008 : 11:28:20 »

Jaz pa imam problem ravno pri tem, da nikjer ne dobim ribjih priboljškov. Sem bila že v štirih različnih trgovinah za živali, pa nikjer nimajo Sad
Kje jih vi kupujete?
Lp, Teja


Jaz sem jih kupila že v večini teh "verižnih" živalskih trgovin. Prodajajo jih kot priboljšek za muce. Stanejo pa cca 1 ojro na pokec.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #99 : nedelja, 05.10.2008 : 11:30:51 »

Hehe očitno jih zmanjka takoj Grin Jih imajo vsi radi. Naš obožuje ribe, sicer mu pa kaj drugega ne preostane saj je alergik.
Hvala,



Prodajajo jih kot priboljšek za muce.
Verjetno jih zaradi tega nikjer niso imeli, saj sem spraševala po ribjih priboljških za pse. No, zdaj vem kaj moram reči. Smiley

Lp
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #100 : nedelja, 05.10.2008 : 12:12:06 »

hehe... hvala vsem za rojstnodnevne čestitke! Wink
moji mi želijo poleg vsega predvsem veliko zdravih in lepo vzgojenih psov Cheesy

fantje so danes še posebej pridni (Poco je zaenkrat samo 1x bruhal, kar je zelo fajn; Skoki je skoraj celo noč spal ob meni pod kouterčkom - tega ponavadi ne počne, ker ima rad mir), Lars je pa tako ali tako priden in skrbi za Pocotovo tačko in vneti ušesci...

ribice (nove!) sem odkrila v BTC-ju v trgovini Mr Pet - naravno sušene, imajo pa tudi rakce - izgleda zelo slastno; Skoki je sprobal in mu je bilo izredno všeč. je tudi na mačjem oddelku!

Miss Teja - od kod si? se lahko zmenimo kdaj za kako vrečko suhih rib "tafensi" iz Norveške za tvojega alergika Tongue

lp, maja Smiley
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #101 : nedelja, 05.10.2008 : 12:26:57 »

Miss Teja - od kod si? se lahko zmenimo kdaj za kako vrečko suhih rib "tafensi" iz Norveške za tvojega alergika Tongue


majas sem iz Velenja, če pa boš imela na zalogi te ribice iz Norveške, pa lahko brez problema pridem do Lj. Smiley
Kakšna pa je razlika med npr. ribicami v BTC in Norveškimi? Smiley

Lp
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #102 : nedelja, 05.10.2008 : 12:30:55 »

Kakšna pa je razlika med npr. ribicami v BTC in Norveškimi? Smiley

se mi zdi, da je kvaliteta zelo podobna! oboje je le meso, naravno sušeno!

lp, maja Smiley
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #103 : nedelja, 05.10.2008 : 14:54:34 »

majas a prosim odgovoriš še meni, če si slučajno spregledala. Meni se zdijo ful slane te girice za "mucke". A to lahk kaj nevarno za psa? al pa kakokroli...
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #104 : nedelja, 05.10.2008 : 16:15:59 »

majas a prosim odgovoriš še meni, èe si sluèajno spregledala. Meni se zdijo ful slane te girice za "mucke". A to lahk kaj nevarno za psa? al pa kakokroli...

joj, je bilo toliko vsega, da sem spregledala...
kako se ti zdijo slane? ribice so same po sebi malo slane, soli dodane pa ni v teh, ki jih mi kupujemo. moji tudi niso bolj žejni kot ponavadi kadar jih jejo... si kupila tiste v kartonasti škatljici?

lp, maja Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines