mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 08.09.2024 : 19:21:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moja Kaja, moja Keli in moja Kiara
Strani: 1 ... 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 ... 148   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja Kaja, moja Keli in moja Kiara  (Prebrano 288985 krat)
0 članov in 59 gostov pregleduje to temo.
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1125 : nedelja, 13.02.2011 : 08:21:41 »

Branka in Itam, hvala vama za lepe želje. Tudi vama želim, da so vajini ljubljenčki čimdlje zdravi in vitalni.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1126 : nedelja, 13.02.2011 : 14:24:57 »

Hvala tudi tebi  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1127 : nedelja, 13.02.2011 : 20:40:45 »

Kaja z vidom nima težav (razen ko je tema oz. ko zasvetijo luči), sliši pa tisto kar hoče. Npr. ko spi na postelji in grem v kuhinjo in odprem vrečko s priboljški, da takoj glavo pokonci, ušesa pokonci in čaka, da kaj dobi.

Najbolj hecna pa je ko na poti na Rožnik hodi brez povodca. Mi gremo tja izven glavne poti po gozdu. Celo pot hoče dirkati kot Keli. A vedno moram biti jaz za njo. Če slučajno ne grem točno za njimi, se Kaja po nekaj metrih ustavi in gleda kje sem jaz in potem gre nazaj do tja, kjer me je zadnjič videla, kljub temu, da jo jaz kličem iz druge strani.

Jo je pa Keli precej pomladila. Postala je bolj družabna in vesela. Ful lepo ju je gledati, ko Kaja stoji pred ležečo Keli in maha z repom ter laja na njo, kot da ji govori naj vstane.

Mislim, da veliko pomeni, da se veliko gibamo in tudi pri hrani smo bolj pozorni.

Super da je Kaja še vedno tako vitalna Smiley, tudi moj Boni se je kar pomladil odkar imamo Poppyja, je pa res da je on še vedno bolan.
Kaja in Keli sta res lušni skupaj, vidi se da se imata zelo radi Kiss Smiley,  isto kot moj Boni in Poppy. Imeti dva psa iste pasme se mi zdi res najboljše ker se najbolje razumejo (vsaj kavalirji). Smiley Pošiljamo poljubčke obema. Kiss Kiss
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1128 : sreda, 16.02.2011 : 08:47:25 »

Pri Vini ne pride v postev se en pes. Vcasih je bila na mojo Kajo precej navezana in ji je zunaj vedno sledila. Sploh od takrat naprej, ko je zacela slabse videti. Z Bagi taksnega odnosa nimata. Zivi pa se z dvema mackama, ki ju sicer prenasa, dvomim pa, da ju ima rada. Grin In tudi mladic bi ji bil odvec, ker rabi predvsem mir. Je malo posebna. Roll Eyes Roll Eyes Wink
Logiran

pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1129 : sreda, 16.02.2011 : 21:37:56 »

Se še spomnim, kako so meni vsi odsvetovali, da vzamem še eno psičko. Še veterinarka mi je rekla, da ne ve kako bo Kaja prenesla novo članico, ker je ona takšna princesa.  Zato sem tudi tako dolgo odlašala z novo članico. Pa nas je Kaja vse presenetila. Mene je bilo tako strah kako bo. Potem pa me je že vzreditelj pomiril, ko je videl Kajo in Keli skupaj in rekel, da se bosta dobro razumeli.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1130 : sobota, 19.02.2011 : 20:46:41 »

Danes smo dopoldan šli na Rožnik. In pridemo skoraj do gostilne, pa najina šefica ugotovi, da nama je zgubila povodec. Jaz in šef sva počakala, Keli in šefica pa sta tekli po poti skoraj do Cekinovega gradu in potem seveda še nazaj, a povodca nista našli. No, sedaj nama mora kupiti novega (upam, da ne bo kaj manj priboljškov Angry)

Ko sva s šefom čakala, sva zagledala 4 srne. Jaz se jih nisem nič bala, one pa tudi mene ne.

Ko smo se vračali, smo v Tivoliju srečali Cocto in njene prijateljice.

Popoldan sta šefa šla v trgovino in prinesla namesto hrane domov igračo. In to takšno, ki sem jo jaz že imela, pa jo je Keli uničila. Sedaj morava za priboljške še delati. Angry

Pa lep večer vsem,

[slika je izbrisana]
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1131 : sobota, 19.02.2011 : 21:38:11 »

Revčici mali  Kiss Kiss da morata za priboljše delati  Angry Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1132 : sobota, 19.02.2011 : 21:39:41 »

Uuu, takele igrače imajo pa samo zelo pametni kužki. Ampak to vidve itak zgledata že od daleč, tako da se bosta gotovo zelo zabavali. Kiss Kiss  
Zelo lepo vas je bilo srečati! Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1133 : sobota, 19.02.2011 : 21:59:12 »

Joj, pa kako lahko tako trpinčite psa Roll Eyes Tongue Grin

Kako so se razumele same babe Tongue?
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1134 : sobota, 19.02.2011 : 23:35:59 »

Super novo igračko imata, Kaja in Keli, zdaj imata verjetno polno dela z njo... Wink
No, pa še nov povodec bosta dobili, na priboljških se pa itak ne sme šparati, kajne! Smiley
Poljubčke obema! Kiss Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1135 : nedelja, 20.02.2011 : 08:46:43 »

Same babe so se super razumele (no, zaradi samih bab na kupu bo danes verjetno dež). Pepsine lepotičke so tako lepo vzgojene.

Igračka ju pa zelo zanima. Keli čepke dvigne z zobmi, Kaja pa tolče po njih z tačko, da potem čepki letijo po vsej sobi.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1136 : nedelja, 20.02.2011 : 14:34:31 »

Še ena današnja iz sprehoda na Rožnik. Smiley

[slika je izbrisana]
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1137 : nedelja, 20.02.2011 : 16:42:42 »

Hehe, zanimivo, da imata vsak svoj način igre Smiley

Luškana fotka  Kiss Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1138 : nedelja, 20.02.2011 : 19:23:48 »

Igračka ju pa zelo zanima. Keli čepke dvigne z zobmi, Kaja pa tolče po njih z tačko, da potem čepki letijo po vsej sobi.

To je pa zagotovo prav prisrčno za videt, kako se igrata vsaka na svoj način Smiley, lepotički sta Kiss, a imata nove plaščke?
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1139 : nedelja, 20.02.2011 : 19:49:23 »

Kaja ima slabše zobe in ne more z zobmi prijeti čepke, pa si pomaga s tačko. Keli pa bolj kot priboljški zanimajo čepki. Je pa Kaja pametna:ko Keli dvigne čepek, ona hitro v gobček priboljšek, ki se skriva pod čepkom.

Puloverčki so od lanskega leta in so ravno prav topli za zdaj, ko ni več tako mrzlo.
Logiran
Strani: 1 ... 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 ... 148   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moja Kaja, moja Keli in moja Kiara
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines