mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 18.09.2024 : 01:28:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Okoljevarstveni kotiček  |  Tema: TESTIRANJE NA ŽIVALIH
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 21   Dol
Natisni
Avtor Tema: TESTIRANJE NA ŽIVALIH  (Prebrano 56518 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #150 : ponedeljek, 07.02.2011 : 23:07:31 »

Ok, kugla, kis in oreščki. Razumem.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #151 : torek, 08.02.2011 : 00:16:24 »

 Grin
Logiran
an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #152 : torek, 08.02.2011 : 00:19:23 »

Še vrstni red rabim in kaj gre kam... Wink
za oreške in kuglo mi je jasno, kaj pa kis? Tam v predal za prašek?
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #153 : torek, 08.02.2011 : 00:31:36 »

Ja, najbolje. Lahko sicer tudi v boben (nekateri tako delajo, ampak meni se zdi bolje, da se z vodo premeša že v startu) ali v predal za mehčalec (tudi tako priporočilo sem dobila in sem dolgo tako delala, pa dodala nekaj kapljic  eteričnega olja zraven). Zdaj dam kis v predal za prašek, kuglo in oreške v boben, par kapljic eteričnega pa v predal za mehčalec. Če pa daš cunje v sušilc, nakapaš na eno krpico, pa vržeš zraven v sušilc. Ampak nič ni nujno, ne bodo cunje po kisu smrdele v nobenem primeru! Pa tudi mislim, da bi bila kugla brez kisa čisto OK, ampak sem se kar navadila na ta kis, nenazadnje je tudi čistilno sredstvo Wink. Aja, za bele cunje je priporočljivo (piše v navodolih) dodati žličko ali dve belila na osnovi kisika (se dobi pri eko čistilih v lončkih) - v predal za prašek. Ker se s kisom peni, ga takrat dam raje v boben. Mal eksperimentirat pa probat Wink. Ne grize Tongue
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #154 : torek, 08.02.2011 : 00:32:28 »

Aja, vrsti red? Zmečeš not vse, vklopiš in greš Wink.
Logiran
an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #155 : torek, 08.02.2011 : 13:07:18 »

 Grin Grin
ja, sploh sem narobe napisala vrstni red. Bolj krajevni red - kam gre kaj, ne kdaj gre kaj.
Kakšen kis uporabljaš? Jaz imam za čiščenje navadnega jabolčnega. Avto pa peremo s tistim za vlaganje. Ni za verjet kako gredo speštane in prisušene muhce fino dol!
Ravno za bela oblačila me je skrbelo, zato jih še vedno perem s praškom. Moram pa še to probat.

A bi novo temo odprla, ali kar tukaj povem - danes sem sprobala Logona mineralno glino, sva obe s hčerko oprali lase in naredili obrazno masko. Zelo zelo zadovoljni obe. Lasje mehki, z več volumna, koža gladka. Bomo pa vidli kaj bo jutri.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #156 : torek, 08.02.2011 : 23:24:19 »

Grin Grin
ja, sploh sem narobe napisala vrstni red. Bolj krajevni red - kam gre kaj, ne kdaj gre kaj.
Kakšen kis uporabljaš? Jaz imam za čiščenje navadnega jabolčnega. Avto pa peremo s tistim za vlaganje. Ni za verjet kako gredo speštane in prisušene muhce fino dol!
Kis za vlaganje - alkoholni.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #157 : sobota, 12.02.2011 : 14:29:39 »

Preizkusila orescke in sem navdusena. Perilo je lepo oprano in lepo disi (jaz stalno ovohama sveze perilo in vcasih ga takoj dam prat se enkrat ce ne disi lepo  sram). Bomo videli koliko casa bo v omari obdrzalo vonj. Hvala za idejo. Wink lp
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #158 : sobota, 12.02.2011 : 20:38:57 »

No, a s' vidla! Afro 

Pa še ful denarja boš prišparala in bo več ostalo za živalice. Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #159 : sobota, 12.02.2011 : 23:57:32 »

Saj vem da se reklam tukaj ne sme delati, pa me vseeno zanima kje ste ve kupile te kroglice in za kakšne oreščke se tu gre. Glede na to, da smo šestčlanska družina bi bil prispevek k manj onesnaženem okolju kar konkreten. Naj vprašam še to, kako bi se zadeva obnesla v izredno mehki vodi (jo lahko uporabljam tudi za likalnik). Jana, prosim zamiži na eno oko, če bo prehuda reklama Roll Eyes .
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #160 : nedelja, 13.02.2011 : 00:03:31 »

Oreščke se dobi v hipermarketih najboljšega soseda, na polici z eko čistili, pa tudi v raznih manjših eko trgovinah - na ljubljanski tržnici tudi na stojnici med arkadami in zaprto tržnico. Mislim, da z mehko vodo ne bi smelo biti težav, nisem pa sprobala.

Piše v navodilih, da so dobri tudi za živali, namesto šamponov. Aja, jaz jih dam kar v belo bombažno nogavico, ker so priložene vrečke majhne in se rade odvežejo Wink
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #161 : nedelja, 13.02.2011 : 01:07:44 »

Ima jih tudi madal bal oz. sewa na Starem trgu v Lj.
So pa to dejanski oreščki Smiley rastlinskega izvora zadevica, ki je popolnoma eko, po uporabi jih odvržeš med bio gospodinjke odpadke ali v kompost.
Najbolj bo, da si o njih prebereš kaj več kar sama (da ne dajem linkov, za katere nisem ziher), vpiši "pralni oreščki" v strica googla pa bo Wink
Logiran
an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #162 : nedelja, 13.02.2011 : 01:35:45 »

Jaz sem prala z njimi  lase, da sem sprobala. Je primerno tudi za živali, ampak BOHNEDEJ da pride v oči. To pa tako svinjsko peče - no, če katera ne verjame, lahko sama proba, ampak - raje verjemite.

Moj dragi pravi, da njegove športne cunje - seveda sami neki techi in kaj vem kakšni materiali... oddajajo vonj mačjega stranišča. Pred čiščenjem seveda. Zato dodajam evkaliptovo eterično olje.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #163 : nedelja, 13.02.2011 : 14:46:32 »

Jaz sem prala z njimi  lase, da sem sprobala. Je primerno tudi za živali, ampak BOHNEDEJ da pride v oči. To pa tako svinjsko peče - no, če katera ne verjame, lahko sama proba, ampak - raje verjemite.


Točno to, zato jaz močno odsvetujem, da se s tem kopa živali. Jaz sem mojega kopala z naravnim, organskim otroškim šamponom, po katerem ne pečejo oči, četudi zaide vanje.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #164 : petek, 18.02.2011 : 18:45:54 »

Citat
Saj vem da se reklam tukaj ne sme delati, pa me vseeno zanima kje ste ve kupile te kroglice in za kakšne oreščke se tu gre.

Jaz imam krogle Eco Glosion iz Sanolaborja, orescke pa ene iz DM-ja.
Logiran

Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 21   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Okoljevarstveni kotiček  |  Tema: TESTIRANJE NA ŽIVALIH
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines