mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 18:55:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Okoljevarstveni kotiček  |  Tema: TESTIRANJE NA ŽIVALIH
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 21   Dol
Natisni
Avtor Tema: TESTIRANJE NA ŽIVALIH  (Prebrano 55035 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #60 : torek, 11.01.2011 : 21:01:29 »

Testirani so celo LIPTON ČAJI Lips Sealed Shocked butnglavc
KLIK
Logiran
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #61 : torek, 11.01.2011 : 21:53:04 »

O, groza pa končno eni čaji, ki sem jih lahko pila brez sladkorja Cry butnglavc
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #62 : sreda, 12.01.2011 : 10:13:30 »

Ooo, za crknt  Shocked Angry
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #63 : sreda, 12.01.2011 : 10:27:55 »

Pa ste kdaj opazili, da se prav te firme največ (morda kar edino te) reklamirajo na televiziji? In, da so naše povprečne trgovine polne pretežno njihovih izdelkov? Lahko bi naštela tri vodilne s tega seznama, ki so ene in edine v najboljšem sosedu-v supermarketu. In, druge sploh ne pridejo zraven...
Bljaki jaki.....  sram bruham

Imam pa vprašanje: kaj pa te znamke, ki so znamke Hoferja in Lidla in podobno...? A kdo kaj o teh ve? V bistvu me zanima pesek od Hoferja...  Huh
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #64 : sreda, 12.01.2011 : 10:51:43 »

Ja, smo opazili Lips Sealed
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #65 : sreda, 12.01.2011 : 11:12:50 »

Ja, pa čokoladice ipd podjetja Mars (Twix, Snickers...) so tudi testirane na živalih: KLIK  bruham

Ko sem še živela v manjšem kraju (10+ let nazaj) je bil kar problem dobiti izdelke, ki niso testirani na živalih. Najboljši sosed in to je to. Govorim predvsem o kozmetiki, takrat še pomisila nisem, da bi lahko čokolade testirali na živalih.  Shocked Sedaj je seveda precej boljše, če ne drugega je cel kup internetnih trgovin.

Kar pa se tiče živil se mi zdi problematično, ker ponavadi piše npr. "izdelano v EU za npr. Ho***". In kako naj zdaj vemo kdo to proizvaja?! Sledljivost živil pa taka.  Lips Sealed



Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #66 : sreda, 12.01.2011 : 11:41:17 »

Podjetje Mars ima poleg čokoladic tudi riž Uncle Bens, žvečilne Orbit in Pedigree, Whiskas in Royal Canin
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #67 : sreda, 12.01.2011 : 12:59:14 »

Mhm.  Lips Sealed  Za RC sem šele pred kratkim opazila in sem trenutno v fazi menjave hrane (še dobro, da mačka ni izbirčna glede briketov oz. ni RC junkie).  Tongue Sem že slišala, da kompliciram, ampak meni se zdijo te stvari pomembne in glede na to, da imamo toliko izbire se mi zdi precej enostavno.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #68 : sreda, 12.01.2011 : 13:04:47 »

Ja, pa čokoladice ipd podjetja Mars (Twix, Snickers...) so tudi testirane na živalih: KLIK  bruham

Govorim predvsem o kozmetiki, takrat še pomisila nisem, da bi lahko čokolade testirali na živalih.  Shocked

Ne morem verjet, a tudi Mars testira na živalih, ma nezaslišano! butnglavc Jaz pa s takim veseljem jem te čokoladice, bruham ah, sej ne moreš verjet da ne nehajo testirat na živalih. Angry
Logiran
an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #69 : sreda, 12.01.2011 : 16:53:47 »

Mene pa zanima Erdal Rex, če je katera zasledila. Imajo čistila Frosch, prav tako  pralni prašek, mehčalec....
Čistila so precej naravna, še testiranje me zanima.
Za pranje perila pogosto uporabljam nepalske oreščke. Primerni so tudi za nego las. Preizkušeno najprej na meni, potem na hčerki.
Nivea je definitivno testirana na živalih. Nekje sem zasledila, da je Neutrogena tudi, zato sem jo nehala kupovat.
Barve za lase ima (netestirane) Logona krasne.
Mislim, da Hofer ne testira na živalih. Sem brala v eni mali knjižici, ki se mesečno dobi v lekarni....Za zdravo življenje ali nekaj takega, so bila objavljena testiranja in je moška kozmetika Prince iz Hoferja prepričljivo zasedla prvo mesto - v pozitivnem smislu.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #70 : sreda, 12.01.2011 : 17:31:50 »

Mene pa zanima Erdal Rex, če je katera zasledila. Imajo čistila Frosch, prav tako  pralni prašek, mehčalec....
Čistila so precej naravna, še testiranje me zanima.

Ne testirajo.

Nivea je definitivno testirana na živalih. Nekje sem zasledila, da je Neutrogena tudi, zato sem jo nehala kupovat.

Tudi ja.


Mislim, da Hofer ne testira na živalih. Sem brala v eni mali knjižici, ki se mesečno dobi v lekarni....Za zdravo življenje ali nekaj takega, so bila objavljena testiranja in je moška kozmetika Prince iz Hoferja prepričljivo zasedla prvo mesto - v pozitivnem smislu.

Hofer je na sivi listi in rezultati revij niso verodostojni, sploh ne tudi zato, ker se največkrat testira učinkovitost, ne pa tudi varnost, še manj pa etičnost napram živalim.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #71 : sreda, 12.01.2011 : 17:45:25 »

Barve za lase ima (netestirane) Logona krasne.

an-ja, kje se pa dobi te Logona barve, ki jih omenjaš? Nisem jih še videla nikjer.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #72 : sreda, 12.01.2011 : 18:22:09 »

Pepsi,
Logona barve imajo v našem koncu (Gorenjska) v Metini zeliščni lekarni v Radovljici. Sem jih pa videla v Živa centru v Ljubljani, kjer najraje nabavljam. Vedno dobim testerjev za cel mesec....
http://shop.zivacenter.org/index.php?kategorija=28

Mel, hvala za info o Erdal Rexu. Sem kar navezana na ta čistila, jih priporočam.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #73 : sreda, 12.01.2011 : 20:26:18 »

Hvala!  Kiss  Bom šla jutri raziskovat. Me je že nečak vprašal, če si bom barvala prirastek. Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #74 : četrtek, 13.01.2011 : 17:03:19 »

V Hoferju dobijo naslednji teden kozmetiko z  BDIH certifikatom.
Torej vsaj ta ni testirana na živalih.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 21   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Okoljevarstveni kotiček  |  Tema: TESTIRANJE NA ŽIVALIH
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines