mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 22:06:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 252 253 254 255 256 [257] 258 259 260 261 262 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 333053 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
ursika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 118


« Odgovor #3840 : četrtek, 21.08.2008 : 18:10:09 »

Jaz sem tudi prvič, ko je prišla Ruby od frizerja, jokala od smeha. Zdaj pa mi je lepša ko je postrižena, pa še povsod lahko greva brez težav. Čeprav morem rečt da mi še vedno lep, dolgodlak Shih Tzu polepša dan.  Cheesy
Logiran
ursika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 118


« Odgovor #3841 : četrtek, 21.08.2008 : 18:15:17 »

Pa še eno vprašanje. Bila sem v lekarni pa so rekli da Plivasept šampon ne obstaja temveč da obstaja samo tekoče milo. Poleg tega me je začudeno gledal saj je plivasept alkoholno razkužilo. Kako bi to naj pomagalo pri alergijah?
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #3842 : četrtek, 21.08.2008 : 18:16:45 »

Eva D., Endy je sedaj malo kitajček pa malo levček. Smiley  Luštkan je zelo! Wink


Kimi*, super, da se je pri vama z Lino vse izteklo, tako kot mora, kar se zdravstvenih težav tiče. Oči so le oči, se mi zdi, da so še posebno pri živali še bolj pomembne.

Jaz sem tudi prvič, ko je prišla Ruby od frizerja, jokala od smeha. Zdaj pa mi je lepša ko je postrižena, pa še povsod lahko greva brez težav. Čeprav morem rečt da mi še vedno lep, dolgodlak Shih Tzu polepša dan. Cheesy
Čeprav nisem take sreče, da bi sploh kakšnega dolgodlakega srečala. Undecided
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #3843 : četrtek, 21.08.2008 : 18:24:32 »

Pokica, se lahko zmenimo za kaksno srecanje z dolgodlakci Smiley Tongue...
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #3844 : četrtek, 21.08.2008 : 18:55:34 »


Jaaaaaa!! Cheesy

Kaj pridete vi k nam ali naj odrinemo mi proti severu? Cool Grin
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #3845 : četrtek, 21.08.2008 : 19:02:08 »

1. do 3. september je v mojem rokovniku se prost... Lokacija: Slovenija Smiley.
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #3846 : četrtek, 21.08.2008 : 19:07:26 »


Se pravi, termin NI več prost! Wink Grin
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #3847 : četrtek, 21.08.2008 : 20:48:03 »

kdaj pa bomo postavili termin v mb-ju? Wink
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #3848 : četrtek, 21.08.2008 : 21:34:36 »

Ojla!

sessa in ostale "pasje mamice" v okolici Mb-ja  Grin. Jaz in Endy bi bila tudi za to, da se postavi en termin za druženje naših kosmatih in (manj kosmatih) malčkov, bi se z veseljem pridružila...

Prej pozno popoldne proti večeru sva se odpravila na Pohorje, pa nisva hodila po jasi, ampak sva kar čez gozd usekala pot  Tongue! Zanimivo ga je bilo gledati prvič v gozdu... Ful happy izraz je mel na obrazeku, najbolj zanimivi so bili pa storži - jih je bilo toliko, le gobček je bil premali, da bi lahko vse naenkrat vanj spravil  Cheesy...

Zanimivi so bili odzivi ljudi, ki naju poznajo... Baje je nerazpoznaven in pravijo, da so mi pri frizerju psa zamenjali... Ampak sem preverila tetovirno številko in je taprava, tak da zgleda, da je res moj, čeprav z malo bolj živahnim karakterjem  Roll Eyes. Tudi Endyjevi pasji prijatelji so ga malo "čudno" gledali... češ kaj se je pa s tabo zgodilo? Pa ful bolj lepo, z občutkom so se igrali z njim... Še včeraj so ga cufali za dlako in vlekli za čop, danes pa so se ga raje "izogibali", da mu ne bi kaj naredili... Res se mi zdi ful bolj "ranljiv", taki suhek je  sram... Tak da imam zdaj še večji strah z njim na sprehode hodit, kot sicer... Z velikim psom sem imela občuek neke varnosti in samozavesti, z Endyjem pa se včasih prav bojim in samo čakam, kdaj bo proti nama uletel kakšen "ziran" pes, sicer so mali mimoidoči psi (po mojih izkušnjah) veliko bolj "napadalni" in nesocializirani kot pa veliki...
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #3849 : četrtek, 21.08.2008 : 21:56:29 »

Veš kaj pokica 3 dni je pa kar malo too much za cohanje dolgodlakcev, te bojo še roke bolele  Grin tko da predlagam da kak dan odstopiš še kakšni drugi čohalni roki  Wink Moje roke so tudi proste v tem terminu  Cool

Ursika ta Plivasept se ne dobi v lekarni, oz. če točno veš za kateri plivasept gre potem ti ga lahko naročijo (tako so meni razložili, oz. je rekla da za sigurno naj prinesm deklaracijo in bodo naročile), ta ki ga imajo v lekarni pa ni primeren in lahko naredi več škode kot koristi. Ta pravega (roza barve je) dobiš na veterini.
Logiran
ursika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 118


« Odgovor #3850 : četrtek, 21.08.2008 : 22:12:21 »

Ja ampak na naši kliniki ga nimajo  Sad Sem vprašala
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #3851 : četrtek, 21.08.2008 : 22:27:33 »

Veš kaj pokica 3 dni je pa kar malo too much za cohanje dolgodlakcev, te bojo še roke bolele Grin tko da predlagam da kak dan odstopiš še kakšni drugi čohalni roki Wink Moje roke so tudi proste v tem terminu Cool

Kimi*, sploh ni problem, se bova že zmenili! Angry 
Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #3852 : četrtek, 21.08.2008 : 22:44:19 »

Ursika, če se boš odločila oditi k dr. Stariha Pipanovi v Ljubljano, kot ti je predlagala Kimi, imajo Plivasept na kliniki, kjer dela (Prva klinika na Gorkičevi).
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #3853 : četrtek, 21.08.2008 : 23:14:06 »

Jaz imam doma Plivasept, če ste iz Maribora in ga nujno rabite. Je pa to tekoče milo ali nekaj takega...roza barve stvar, dobila po naročilu v lekarni.  Wink Če je nujno, samo javite in se lahko dogovorimo.

Lp
Logiran
ursika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 118


« Odgovor #3854 : četrtek, 21.08.2008 : 23:26:35 »

Ta trenutek je alergija malo usahnila. Ni mi jasno zakaj ampak je. Zdaj pišem dnevnik kje se sprehajava (če sva kje izven standardne poti), kje kaj cveti, kakšen posladek dobi (če ga dobi) in podobno. Mogoče bo pomagalo ugotoviti vir alergije. Ponoči pa jo oblečem da se nebi čohala (jaz na žalost zelo trdno spim in nočem da se spraska med tem ko sem jaz v nezavesti). Čeprav zadnja 2 dni strašljivo mirno spančka, ko dojenček se stiska k meni in cmoka.  Cheesy Zjutraj sem se zbudila in je bila čisto k meni stisnjena pa je spala res trdno. To je po moje že korak naprej.
Se pa bom naslednji teden odpeljala v Ljubljano, morem pa preverit kako delajo ker imam res smotan urnik v službi naslednji teden in sem samo 1 dan prosta.
Sem pa jo danes dala zavarovat Cheesy Še poslikali so jo Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 252 253 254 255 256 [257] 258 259 260 261 262 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines