mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 17.08.2024 : 07:25:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 199 200 201 202 203 [204] 205 206 207 208 209 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 338474 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #3045 : nedelja, 04.05.2008 : 21:28:19 »

Verjetno si mislila inkotentna. Vendar če psička ni sterilizirana prinese to kup težav npr. navidezna brejost, vnetje spolovil ipd.
Moja poanta je, da je seveda tvoja odločitev ali jo boš dala sterilizirati ali ne, a vendar pazi, da ne bo potem kakšnih ups mladičev ali celo načrtnih mladičev, zaradi egoizma.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #3046 : nedelja, 04.05.2008 : 21:31:12 »

ups inkontinentna.
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #3047 : nedelja, 04.05.2008 : 21:39:08 »

Majaoko, tvoje reakcije veliko povedo o tvojem poznavanju pasme se bolj pa o tvoji kulturi obnasanja na forumu.
V Sloveniji obstajajo inspekcije, ki se ukvarjajo s ponaredki. Ce poskusas prodati cenen ponaredek za Rolex te zagotovo ne bodo trepljali po ramenih za tvoj trud. Lahko zalis in zmerjas ljudi, ce ti je to v veselje, ampak s tem ne spremenis dejstva, da nimas originala.
Rodovnik je certifikat, v njemu so zapisani predniki. Za verodostojnost jamci kinoloska zveza, ki ima veliko vecjo kompetentnost kot ti ali clovek, ki ti je prodal tvojega kuzka.

Lp
Irena
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.370


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3048 : nedelja, 04.05.2008 : 22:01:32 »

Ja sem prebrala Roll Eyes No sej nima veze, samo nadvsa smešno je, da govori, da imam mešanca, ko je pa sploh ni videla in nima pojma kdo so njeni predniki...Lahko, da ima ravno ona mešanca pa tega sploh še neve, ker danes ta rodovnik ne pomeni čisto nič več, ker se ga lahko tudi kupi (če imaš veze).
Poznam tudi nekaj ljudi, ki je imelo psa z "rodovnikom" pa so ga samo po veterinarjih vozil, ali jim je pa še zelo mlad umrl zaradi kakšne bolezni....
Tko, da ja, meni rodovnik ne pomeni čisto nič.č

Kaj tebi pomeni rodovnik, je dejansko popolnoma nepomembno. Pomembno je dejstvo, da tukaj nismo na bolsjaku in ne bomo cenkali "ima"  ali "nima", "je" ali "ni". Prav tako ne bodo neumnosti ostale zapisane kot svete resnice, zato nekaj najosnovnejsih pripomb:

Citat
nadvsa smešno je, da govori, da imam mešanca, ko je pa sploh ni videla in nima pojma kdo so njeni predniki...

Tudi ti nimas pojma, kdo so predniki tvojega psa. Imas samo besedo nekoga, ki je za mesanca od tebe dobil denar. Tudi jaz bi prodajala neumnosti, ce bi se nasli naivci, ki bi jih placevali. Poreklo se izkaze samo z dokumentom in zaupanjem vanj. Besedi zasluzkarja ni za verjeti niti takrat, ko podnevi trdi, da je dan.

Citat
Lahko, da ima ravno ona mešanca pa tega sploh še neve, ker danes ta rodovnik ne pomeni čisto nič več, ker se ga lahko tudi kupi (če imaš veze).

Danes pomeni rodovnik tocno to, kar je ze od nekdaj. Ker pa je "tam zunaj" toliko pohlepnezev in takih kupcev, kot si ti, je v javnosti navidezno izgubil na vrednosti. Ce ves, kaj kupujes, tudi ves, kako mora izgledati pravi rodovnik in kako morata izgledati pravi vzreditelj in pes, ki ti ga prodaja. Ker pa kupujete pse kot kruh, vam je vseeno, ce je rodovnik z bolsjaka, pes pa samo v nekaj kocinah podoben pasmi s slike v knjigi. Za glupe kupce je vseeno, ce mu prodajalec namesto rodovnika da prazen list papirja. Zaradi tega sploh laufa posel preprodajalcem in steparjem in zaradi tega se lahko na trgu pojavljajo "prazni" rodovniki.

Citat
Poznam tudi nekaj ljudi, ki je imelo psa z "rodovnikom" pa so ga samo po veterinarjih vozil, ali jim je pa še zelo mlad umrl zaradi kakšne bolezni....

Koliko je to "nekaj" ljudi? In kaj pomeni "rodovnik" (napisala si v navednicah)? In koliko ljudi sploh poznas, da imajo psa? Si kaksno statistiko delala (seveda na znanstvenih podlagah ...)? Koliko star pes je "zelo mlad"? Koliko psov med "zelo mlad umrl" je bilo danih na avtopsijo?

Tisto, cesar na tem forumu ne prenesem, je trditev, da so eni psi bolj zdravi od drugih. Prva bi bila, ki bi objavila taksno trditev, vendar samo v primeru, da bi kdo naredil ustrezno znanstveno in verodostojno raziskavo. Ker tega NI, ne prenesem takih izjav, posebej ne od ljudi, ki so v zivljenju srecali nekaj psov, sanja pa se jim ne o problematiki prevelikega stevila psov, o rodovnikih, o vzreji, o zasluzkarjih, steparjih, puppy millih, se o tem, kaj je potrebno za trditev, da je nek pes predstavnik svoje pasme ne.

majaoko, vse lepo in prav, rada imej svojega psa, lepo delaj z njim, kot je potrebno delati z vsakim psom, ki je ze na tem svetu, ne glede na njegovo poreklo ali izgled. Prosim pa te, da se tukaj vzdrzis pisanja v stilu zgornjih citatov. Za tako pocetje je treba imet kaj podlage in argumentov, sicer bo nase druzenje zelo kratkotrajno.
Logiran

majaoko
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 54


« Odgovor #3049 : ponedeljek, 05.05.2008 : 15:22:45 »

Mogoče res še nevem veliko o tej pasmi, ampak očitno vseeno vem več od tistih, ki trdite, da imam mešanca  Smiley No kakorkoli vaše mnenje me ne zanima, ker vidim, da ste tukaj sami "kulturni " ljudje.
Prvo kar naredite, ko nova oseba pride na forum je, da ga vprašate:

- ali ima tvoj pes rodovnik
- če ga slučajno nima je ničvreden mešanec (po vašem skromnem mnenju)
  in lastnika takega psa niti ne pozdravite (kultura), ampak ga vprašate ali ga
  bomo sterilizirali/kastrirali
...

Imela sem že psičko in vem kako je, ko se goni (ni tako kot ste opisali tukaj).
Vi se samo bojite, da bo moja psička imela mladičke  Wink

Veliko ljudi si ne more privoščiti psa za 1000 EUR ali to pomeni, da ga sploh nesme imeti?
 Ali bi bili pripravljeni prodati RODOVNIŠKEGA psa za manj denarja družini, ki si ga drugače nebi mogla privoščit? Seveda ne, ker vam je cilj zaslužek.

No pa lep dan še naprej in se opravičujem če sem koga užalila v prejšnjih postih  Wink (to ni bil moj namen)
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #3050 : ponedeljek, 05.05.2008 : 15:34:27 »

Citat
- če ga slučajno nima je ničvreden mešanec (po vašem skromnem mnenju)
Shocked Kdo pa pravi da so mesanci nicvredni?? Ocitno imas nekaj proti measncem ....... skoda, sem mislila, da si ljubitelj zivali.

Citat
Veliko ljudi si ne more privoščiti psa za 1000 EUR ali to pomeni, da ga sploh nesme imeti?
Tako je... ne samo da si ne zasluzis pasemskega psa, ne zasluzis si nobene zivali, ce nisi pripravljena odgovorno se pripraviti na lastnistvo. Pes (rodovniski ali pa mesanec) je strosek in vsota, ki jo placas za mladica je zgolj zacetek. Na stran pac dajes manjso kolicino denarja vsak mesec in ko zberes zadostno vsoto, si kupis psa.  Smiley

Citat
Ali bi bili pripravljeni prodati RODOVNIŠKEGA psa za manj denarja družini, ki si ga drugače nebi mogla privoščit? Seveda ne, ker vam je cilj zaslužek.
Pomisli se enkrat.... vsi stroski, ki gredo v vzrejo se ne morejo primerjati s stroski, ki jih vzreditelj dobi od mladicev. Vzrejni pregled, vsi testi, ki jih psica mora opraviti, da se dokaze da je zdrava in bo imela zdrave potomce, veliko jih tudi razstavlja, potem je tu cena samcevega skoka itd.

lp
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #3051 : ponedeljek, 05.05.2008 : 15:50:12 »

Poleg tega, kar so ti ostali napisali, naj samo dodam:

rodovniški mladički pasme shih tzu se v Sloveniji prodajajo za manj kot 1000 evrov. Povprečna cena je 800 evrov. Torej, na tvoje vprašanje odgovarjam:

Da, bi prodala mladiča slovenski družini za manj kot 1000 evrov.

Takšne, kot si ti, pa bomo še naprej opominjali na določene stvari. In veš, zakaj?

Zato, ker me vsak teden kliče kdo, ki v solzah išče rodovniškega mladička, ker mu je prejšnji nerodovniški do rosne starosti šestih mesecev poginil zaradi odpovedi ledvic, krvnega obtoka ali preprosto zaradi prešibkega imunskega sistema. Vse to je posledica neodgovorne nerodovniške vzreje brez veterinarskih pregledov in mučenja psic, ki vse izzčrpane kar naprej kotijo. Tega pri rodovniški vreji ni zaradi pravil, ki veljajo in ki se upoštevajo, drugače mladiči ne dobijo rodovnika.

Pa tudi zato, ker se mi pogosto dogaja, da me na ulici ustavljajo lastniki nerodovniških shih tzujev in me sprašujejo, katere pasme je pes, ki ga imam na drugi strani vrvice. Ko jim povem, da je shih tzu, se moji sogovorniki znajdejo v veliki zadregi.

Zanimivo, da veš, da je tvoja psička tipična predstavnica pasme. Mogoče je res. Po kakšnih merilih pa to veš?

Tvoja psička je tvoja edina in najlepša, toda že zaradi lepih manir in spoštovanja do mnogih, ki so več dni gledali umirati nerodovniškega šicujskega mladička ne propagiraj nerodovniške vzreje.

O zasluškarstvo pa ne bi. Če si si prebrala predlagane linke, potem veš, da največ zaslužijo tisti, ki štepajo mešance s čim manj vloženega truda in denarja ter jih prodajajo naivnim kot čistokrvne pse. Vsak pes brez rodovnika pa je avtomatično mešanec, ker nima nobenega dokazila o svojih prednikih. To ni mišljeno slabšalno. Vsak pes, ki je na tem svetu, si zasluži najboljše možne skrbnike. Noben pes pa si ne zasluži, da bi bil sredstvo za bogatenje nevestnežev.

Sicer pa, če ti tu ni všeč, greš lahko mirno kam drugam. Ne maram se družiti s tistimi, ki propagirajo nekaj tako ogabnega kot je nerodovniška vzreja. Iz zgoraj navedenih razlogov.

lp
Logiran
lana_
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #3052 : ponedeljek, 05.05.2008 : 15:59:04 »

Majaoko na tem forumu sodelujejo ljudje, ki se že ogromno let ukvarjajo s kinolkogijo in ne vem, če je najbolj pametno, da njihova mnenja, kar v nič mečeš in take pišeš. Sicer pa ne potrebuješ diplome na področju  vzreje psov. Dovolj je že, da si prebereš nekatere teme na tem forumu in ti bo kristalno jasno, da imaš doma mešančka, čeprav si ti trdno prepričana, da ni tako.

Citat
Vi se samo bojite, da bo moja psička imela mladičke  Wink
Jah no je že preveč takih čistokrvnih brez rodovnika. In ti povem, da take mešančke s cest pobirajo ravno tisti, ki se po tvojem mnenju tukaj "bojijo", da bi tvoja psička imela mladičke. Nekateri pa se vsaj tega zavedamo. Undecided

Kljub vsemu pa ti želim veliko lepega s tvojo psičko in srčno upam, da bo z njenm zdravjem vse v redu.
Logiran
majaoko
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 54


« Odgovor #3053 : ponedeljek, 05.05.2008 : 16:12:41 »

Poleg tega, kar so ti ostali napisali, naj samo dodam:

rodovniški mladički pasme shih tzu se v Sloveniji prodajajo za manj kot 1000 evrov. Povprečna cena je 800 evrov. Torej, na tvoje vprašanje odgovarjam:

Da, bi prodala mladiča slovenski družini za manj kot 1000 evrov.
Poleg tega, kar so ti ostali napisali, naj samo dodam:

rodovniški mladički pasme shih tzu se v Sloveniji prodajajo za manj kot 1000 evrov. Povprečna cena je 800 evrov. Torej, na tvoje vprašanje odgovarjam:

Da, bi prodala mladiča slovenski družini za manj kot 1000 evrov.

Takšne, kot si ti, pa bomo še naprej opominjali na določene stvari. In veš, zakaj?

Zato, ker me vsak teden kliče kdo, ki v solzah išče rodovniškega mladička, ker mu je prejšnji nerodovniški do rosne starosti šestih mesecev poginil zaradi odpovedi ledvic, krvnega obtoka ali preprosto zaradi prešibkega imunskega sistema. Vse to je posledica neodgovorne nerodovniške vzreje brez veterinarskih pregledov in mučenja psic, ki vse izzčrpane kar naprej kotijo. Tega pri rodovniški vreji ni zaradi pravil, ki veljajo in ki se upoštevajo, drugače mladiči ne dobijo rodovnika.

Pa tudi zato, ker se mi pogosto dogaja, da me na ulici ustavljajo lastniki nerodovniških shih tzujev in me sprašujejo, katere pasme je pes, ki ga imam na drugi strani vrvice. Ko jim povem, da je shih tzu, se moji sogovorniki znajdejo v veliki zadregi.

Zanimivo, da veš, da je tvoja psička tipična predstavnica pasme. Mogoče je res. Po kakšnih merilih pa to veš?

Tvoja psička je tvoja edina in najlepša, toda že zaradi lepih manir in spoštovanja do mnogih, ki so več dni gledali umirati nerodovniškega šicujskega mladička ne propagiraj nerodovniške vzreje.

O zasluškarstvo pa ne bi. Če si si prebrala predlagane linke, potem veš, da največ zaslužijo tisti, ki štepajo mešance s čim manj vloženega truda in denarja ter jih prodajajo naivnim kot čistokrvne pse. Vsak pes brez rodovnika pa je avtomatično mešanec, ker nima nobenega dokazila o svojih prednikih. To ni mišljeno slabšalno. Vsak pes, ki je na tem svetu, si zasluži najboljše možne skrbnike. Noben pes pa si ne zasluži, da bi bil sredstvo za bogatenje nevestnežev.

Sicer pa, če ti tu ni všeč, greš lahko mirno kam drugam. Ne maram se družiti s tistimi, ki propagirajo nekaj tako ogabnega kot je nerodovniška vzreja. Iz zgoraj navedenih razlogov.

lp

Takšne, kot si ti, pa bomo še naprej opominjali na določene stvari. In veš, zakaj?

Zato, ker me vsak teden kliče kdo, ki v solzah išče rodovniškega mladička, ker mu je prejšnji nerodovniški do rosne starosti šestih mesecev poginil zaradi odpovedi ledvic, krvnega obtoka ali preprosto zaradi prešibkega imunskega sistema. Vse to je posledica neodgovorne nerodovniške vzreje brez veterinarskih pregledov in mučenja psic, ki vse izzčrpane kar naprej kotijo. Tega pri rodovniški vreji ni zaradi pravil, ki veljajo in ki se upoštevajo, drugače mladiči ne dobijo rodovnika.

Pa tudi zato, ker se mi pogosto dogaja, da me na ulici ustavljajo lastniki nerodovniških shih tzujev in me sprašujejo, katere pasme je pes, ki ga imam na drugi strani vrvice. Ko jim povem, da je shih tzu, se moji sogovorniki znajdejo v veliki zadregi.

Zanimivo, da veš, da je tvoja psička tipična predstavnica pasme. Mogoče je res. Po kakšnih merilih pa to veš?

Tvoja psička je tvoja edina in najlepša, toda že zaradi lepih manir in spoštovanja do mnogih, ki so več dni gledali umirati nerodovniškega šicujskega mladička ne propagiraj nerodovniške vzreje.

O zasluškarstvo pa ne bi. Če si si prebrala predlagane linke, potem veš, da največ zaslužijo tisti, ki štepajo mešance s čim manj vloženega truda in denarja ter jih prodajajo naivnim kot čistokrvne pse. Vsak pes brez rodovnika pa je avtomatično mešanec, ker nima nobenega dokazila o svojih prednikih. To ni mišljeno slabšalno. Vsak pes, ki je na tem svetu, si zasluži najboljše možne skrbnike. Noben pes pa si ne zasluži, da bi bil sredstvo za bogatenje nevestnežev.

Sicer pa, če ti tu ni všeč, greš lahko mirno kam drugam. Ne maram se družiti s tistimi, ki propagirajo nekaj tako ogabnega kot je nerodovniška vzreja. Iz zgoraj navedenih razlogov.

lp


Tisti, ki so te na cesti vprašali kakšne pasme so tvoji psi, so pa res sigurno veliko vedeli o psih (pasmah), zato so jih tudi lahko okrog prinesli in jim prodali mešanca.
In tisti, ki jim je pes umrl pri 6 mesecih, so verjetno psa nepravilno hranili in so jim zato odpovedali organi.

Ory kdo je rekel, da govorim o sebi (glede stroškov)? Pri živalih, ki sem jih imela že od otroštva nikoli nisem šparala in tako, da govori za sebe. česa sem jaz vredna in česa ne pa ti neveš zato predlagam, da se bigaš zase.

Lana če bi vedela koliko živalem sem jaz pomagala (veliko psov), ki sem jih pobrala na cesti jih nahranila, peljala h frizerju in potem oddala ljudem, ki so ga želeli... Toliko o tem
Aja pa hvala za lepe želje, sem prepričana, da bo moja  SHIH TZUJKA živela lepo in dolgo"

No vidim, da ste tukaj sami zagrenjeni ljudje in da z vami ne moreš govoriti normalno. Toliko o kulturi vas vseh.

Lp
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #3054 : ponedeljek, 05.05.2008 : 16:33:16 »

A dej no, se posipam s pepelom, ker očitno veš veliko več o pasmi kot kdorkoli drug in ker si tako fajn človek in živali pobiraš s ceste, kar mi nismo še nikoli naredili.

A da jih niso v redu futrali? Bejž, na to nisem še nikoli pomislila. Se mi je zdelo, da je to genetsko, ker pri nerodovniški vzreji ne moreš vedeti, ali pariš v sorodu; ker so psice preveč izčrpane in imajo osiromašeno mleko brez sestavin, ki jih mladiči potrebujejo za zdrav imunski sistem, pa zato, ker mladiči odhajajo od mame prezgodaj, pri štirih, petih tednih in so zato prešibki, da bi jim bila zagotovljena življenjska doba od nekaj mesecev. Hmm, porkaflek, vidim, da bom morala tebe odslej poslušat in se pri tebi učit, ne pa v veterinarski in strokovni literaturi o pasmi ter pri vzrediteljih rodovniških shih tzujev, ki s pasmo živijo že desetletja.

Ej, draga moja, če misliš takšne rožce sadit, se ne oglašaj več. Trosiš neumnosti, da se kar kadi.

Lepo, da pobiraš živali s ceste, ampak obenem pa vseeno podpiraš šteparijo, zaradi katere so ceste polne zapuščenih in povoženih psov.

Me pa vseeno zanima, od kod pa ti toliko veš o pasmi, da ne more noben nategnit? Glede na to, da se preostala nevedna množica pusti nategnit, tebi pa se to nikakor ne more zgoditi. Vsaj po tvojih besedah sodeč.

Glede naše kulture naj te ne skrbi. Je še vseeno na višjem nivoju kot tvoja.

lp
Logiran
lana_
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #3055 : ponedeljek, 05.05.2008 : 17:00:44 »

Citat
Tisti, ki so te na cesti vprašali kakšne pasme so tvoji psi, so pa res sigurno veliko vedeli o psih (pasmah), zato so jih tudi lahko okrog prinesli in jim prodali mešanca.

Se mi zdi, da so tudi tebe nekje na veliiikoo na okrog prinesli in ti orng možgane sprali oz jih napolnili z neumnostmi. Jao Lips Sealed
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #3056 : ponedeljek, 05.05.2008 : 19:19:37 »

Hello! Vidim, da se na tem forumu precej "dogaja" ampak na žalost zaradi "neumnih" izjav posameznikov (majaoko)! Ko si že načela temo...

Citat
In tisti, ki jim je pes umrl pri 6 mesecih, so verjetno psa nepravilno hranili in so jim zato odpovedali organi.

S to nepremišljeno izjavo, si me močno prizadela Angry!!! Imeli smo nerodovniškega shih tzu-ja (sicer smo ob nakupu dobili nekakšen papir, pes je imel tetovirano uho, ampak ko tisti "madžarski rodovnik" primerjam z Endyjevim, vidim, da to le ni bilo to), pred 13 leti, pa nam je poginil revček po letu in pol!!! Pa ne zaradi tega, ker bi ga bili nepravilno hranili, ampak zaradi resne dedne bolezni, ki jo je podedoval od svojih staršev, na račun barab, ki se ukvarjajo s "štepanjem" nerodovniških mladičev - mešancev, kakršnega so prodali tudi tebi! Pa smo rekli nikoli več, ko smo se pozanimali, kaj za tem (štepanjem) stoji   Angry

Pa še nekaj... tisti ubogi revček, ki so ga nam prodali za 500 (nekdanjih nemških) mark (pribl. 250 €), nas je na koncu stal veliko (pre)več kot če bi kupili rodovniškega mladička, ker smo imeli Žana (ubogega revčka) kar naprej pri veterinarju, najprej kastracija, nato konstantni pregledi zaradi takšnih in drugačnih težav, operacija, infuzije, transfuzije, zdravila in na koncu neprecenjliva bolečina, ko nam je revček poginil... ta nas še danes muči... Samo upam lahko, da se kaj takšnega ne pripeti tudi vama s tvojo psičko, po drugi strani pa... se človek iz slabih izkušenj vsaj kaj naučiš, čeprav se zelo zelo kruto sliši, ampak dokler tega ne doživiš sam, je najlažje pametovati in ob tem nepremišljenem pametovanju še prizadeti človeka, tako kot si ti mene s tisto izjavo, oziroma z vsem, kar si napisala v tej temi!!! Tako, da ne ti o kulturi, ker je očitno še sama ne premoreš Lips Sealed!

lp, Eva
Logiran
majaoko
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 54


« Odgovor #3057 : ponedeljek, 05.05.2008 : 19:36:21 »

Ah vidim, da ste vsi tukaj nadpovprečno pametni Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.370


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3058 : ponedeljek, 05.05.2008 : 19:42:10 »

Hja, majaoko, raje sem kaj manj pametna, ce s tem ne izkoriscam psice za polnjenje svoje denarnice, kot to delajo prav vsi steparji "nerodovniskih cistokrvnih" mladicev na eni strani in skrti kupci na drugi. Saj ves, kam spadas.

Ker na svojem portalu ne trpim ljudi, ki so najbolj pametni, ko nimajo kaj povedati in ki niso sposobni nicesar prebrati ter se niso pripravljeni iz izkusenj drugih nicesar nauciti, se na tej tocki poslavljava. Nehas pisati sama ali ti onemogocim dostop?
Logiran

majaoko
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 54


« Odgovor #3059 : ponedeljek, 05.05.2008 : 19:46:39 »

Ok pa bodite iakreni in mi povejte, če bi videli mojo psičko na cesti ali nebi rekli, da je Shih Tzu? Po pravici povejte, pa sej se vam ni treba več neki dret in jezit (sej razumela kaj hočete povedat  Wink ).
To me pa res zanima. A se na pogled vidi, da je mešanka in kaj je tok očitnega?

No še dve slikici, da boste lažje povedali (ker me zdej pa res zanima):

prvi dan doma



in ko je že starejša






Pa sej se lahko zdej nehate razburjat!  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 199 200 201 202 203 [204] 205 206 207 208 209 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines