mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 20.10.2024 : 09:50:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 192 193 194 195 196 [197] 198 199 200 201 202 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 353797 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #2940 : četrtek, 17.04.2008 : 08:08:59 »

Pa kakšen pozer je fantič  Smiley
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #2941 : četrtek, 17.04.2008 : 08:12:10 »

Ja res pravi pozer Smiley
Logiran
moly
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 114


« Odgovor #2942 : četrtek, 17.04.2008 : 08:36:16 »

to bo pa nevarna kombinacija: lep + šolan  Grin
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #2943 : četrtek, 17.04.2008 : 08:56:16 »

Agnesana, glede na to, da "pohvale" na račun Pikota kar dežujejo s tvoje strani, bi ga bilo res treba vidit v živo, v akciji! Grin  Grin

Na sliki zgleda kot pravi angel. Res ne vidim v čem je "catch".  Roll Eyes Wink
Logiran
Mei Tashi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 194


« Odgovor #2944 : četrtek, 17.04.2008 : 10:35:35 »

Joj, Agnesana, Hvala za tole sliko! Sem spustila en tak visok piskajoč zvok, ko sem ga videla, lepotca prekrasnega  Smiley
Ti ga pa zmerjaš z opico, sram te bodi. Saj se že na sliki vidi, da je najbolj priden kuža pod soncem   Cool  Grin
Logiran
sweety
novinec
*
Sporočil: 38


« Odgovor #2945 : četrtek, 17.04.2008 : 14:43:29 »

Uooouuuu  Shocked  je Piko lepi......takega zeta bi mi imeli za našo Sweety.....je ful lep fant.... Kiss
Logiran
Lea*
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 128


« Odgovor #2946 : četrtek, 17.04.2008 : 17:50:43 »

zelo je lep!
Logiran
sweety
novinec
*
Sporočil: 38


« Odgovor #2947 : četrtek, 17.04.2008 : 18:17:05 »

Danes smo Sweety cepili drugič proti pasji kugi  Sad in nam je ta naša mala lubica kar nagnala strah v kosti, saj je ob vsakem dotiku cvilila kot cvilimožek.  Undecided Niti dvigniti je nisem mogla.
Seveda sva ostale cel popoldan v postelji in se cartljale, ampak ker je bil strah prevelik sem jo odpeljala nazaj k veterinarju, kjer so jo še enkrat pregledali, dvignili v naročje 100 krat....brez enega piska ali stoka....skratka vse ok.  Huh

In si lahko mislite. Pridem domov, pa se zgodba ponovi. Sweety cvili ob vsakem dotiku, razen, ko leži.  Cry

Ker me je ful strah, vas sprašujem, če je imel kdo podobne izkušnje, ali pa me ta srček mali samo malo zafrkava.  Huh  Undecided
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #2948 : četrtek, 17.04.2008 : 18:18:17 »

Ja res je... Piko je najbolj priden kuza... ko spi Smiley. Ampak on spi samo takrat ko mene ni doma in takrat ko spim tudi jaz.

Na sreco pa ni prvi mladoletnik pri hisi, ki ga razganja mladost. Na tleh imamo polno piskajocih igrac, katere z uzitkom stiskajo. Dokler piska vem, da ne pocne kaj neumnega. Ko pa vse utihne je znak za alarm. Takrat ga ponavadi najdem v kopalnici pred kosaro za perilo (seveda ga zacne sortirati Smiley) ali pa pred njegovim kozmeticnim kovckom, ki ga je spet uspel odpreti. Potem pa prav resno tuhta katero krtaco bi si sposodil za zvecenje Smiley.

Ampak takega ga imam rada, je cisto tak lump kot se za shih tzuja spodobi!

Drugace pa punce, ko pridemo domov si ga lahko sposodite za par dni. Je namrec strokovnjak na podrocju vzgoje in treninga cloveka. Potem boste z lahkoto naredile izpit za cloveka spremljevalca (podoben svrkovi soli) Grin.

Pa se opozorilo, tak znacaj se deduje, pri mladickih se lahko celo potencira... Ga dobite v paketu kot dodatno opremo Grin.

Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #2949 : četrtek, 17.04.2008 : 18:32:18 »

Sweety,  lahko, da jo na mestu injekcije malo boli, pa vam je zamerila Roll Eyes. Edinci znajo reagirat na tak nacin, ce se jim zgodi taka krivica, kot je cepljenje  Smiley.

Mozna je tudi reakcija na cepivo, ampak ta reakcija ne izgine pri obisku veterinarja Smiley. Vsekakor pa jo opazujte (vrocina, nejescnost) in pustite, da jo uzaljenost mine.

Boste v parih dnevih videli, ce je res kaj narobe ali je le zamera zaradi bolecine.
Logiran
sweety
novinec
*
Sporočil: 38


« Odgovor #2950 : četrtek, 17.04.2008 : 19:00:22 »

Agnesana hvala za odgovor.

Vročine nima, sir kot priboljšek je z veseljem pojedla....tak da mislim, da mi je kar hudo zamerila  Cry....bom pa počakala in videla v naslednjih dneh kako in kaj.

Upam, da bo vse ok in da bo spet nazaj stara Sweety, saj je zdaj kar hudo, hudo žalostna.  Undecided

Lp, Simona
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2951 : četrtek, 17.04.2008 : 22:55:55 »

Sweety, proti stranskim učinkom cepljenj si lahko pomagate s homeopatskim zdravilom thuja D30. Začnete dajat en dan pred cepljenjem in dajete približno en teden po eno globulo v gobček ali pa globulo razstopite v vodi v posodi, iz katere pes drugače pije.

Drugače se moram pa pohvalit. Danes sem imela čast spoznati Mei Tashina Štumfa in Lumpka. Ni kaj, velika šarmerja sta že pri teh rosnih nekaj tednih. In tako kot Mei Tashi, se je tudi meni Štumf malo bolj vsedel v srce. Danes smo vsi piskali in vriskali okrog njega, saj je pravkar shodil in to svojo veščino s pridom uporabljal. Lump pa je večino časa kar prespal, tako da se moramo še videti, da se še on pokaže v akciji.

Cukra mala!
Logiran
Mei Tashi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 194


« Odgovor #2952 : petek, 18.04.2008 : 01:34:27 »

Kalsang, še enkrat hvala za obisk. Si Štumfka/Sončka tako zmatrala, da spi kot ubit  Smiley.
Se je pa malo po tvojem odhodu zbudil Lumpek in se začel grozno razburjat, ker ima pretežko ritko  Roll Eyes in je v tisti jezi celo naredil nekaj majavih korakov  Grin
Tako da zdaj lahko spet prideš pogledat mularijo, se bosta verjetno čez par dni že lovila po hiši  Smiley

Drugače pa lahko z veseljem povem, da je Lumpka že prišla obiskat njegova bodoča družina in naše dete je dobilo tudi novo ime; klicali ga bodo Lun. Zdaj imamo pa sonce in luno pri hiši   Grin  (jima paše, a ne Kalsang, ko sta oba tako lepo okrogla  Cool)

Sweety, upam da je mala miška že kaj bolje. Pri nas imamo tudi enega takega bogega  Roll Eyes psa, pa ponavadi ko začne kuhat mulo, pomaga da se začnem igrat z njim in hitro pozabi na jezo.
Enega  Kiss na nosek za malo Sweety.

LP
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #2953 : petek, 18.04.2008 : 10:50:14 »

Hvala za tako lepo porocilo o obisku Cheesy.

Si kar predstavljam mala "strumfa", kako se trudita postavit na noge. Zdaj se imas cas Mei Tashi, da malo zajames sapo Smiley.
Ko dobita svoj 4x4 pogon, ju nic vec ne bo moglo zaustavit Grin.

Lepo vas je brati, uzivajte se naprej! Pa morebiti se kaksno slikco, zdaj ko sta se na miru Grin.

Lp
Logiran
Mei Tashi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 194


« Odgovor #2954 : petek, 18.04.2008 : 12:49:23 »

Agnesana, saj Štumfek je že na 4x4 pogonu  Cheesy
Da si boš še lažje predstavljala malega važiča, pa je tu ena sveža slika (naslednji trenutek je že odfrčal k mamici na malico  Grin)


[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 ... 192 193 194 195 196 [197] 198 199 200 201 202 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines