mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 17.08.2024 : 23:14:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 160 161 162 163 164 [165] 166 167 168 169 170 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 338795 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.370


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2460 : petek, 23.11.2007 : 13:34:30 »

Ja, hehe, vse se da, ce vztrajamo Smiley
Tako je prav super uspelo PICASI dodat fotko v sporocilo, za priponko pa je resnicno bila prevelika, zato je sistem nagajal.

Imam pa tukaj dve krasni slikici Wink, ki ju posilja PICASA:



Logiran

Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #2461 : petek, 23.11.2007 : 13:41:39 »

Tele strucke so tako lepe, da bi jih clovek kar snedel Cheesy!

Lep pozdrav vsem novim clanom in bodocim lastnikom si cujckov Smiley. Ko jih boste dobili, se vam zares zacelo dogajati Smiley!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2462 : petek, 23.11.2007 : 13:43:29 »

Hehehe, tale je pa kot lepo zapečena kajzerca v košarici!  Kiss Grin

Videti je zelo lep, krepak fant!

Uf, sem vam fouš!  Wink
Logiran
PIKASA
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 31


« Odgovor #2463 : petek, 23.11.2007 : 13:47:18 »

Pozdravljena Agnesana, prihajajočega "dogajanja" se res nadvse veselimo.

Kalsang, moja hčerkica pravi, da gleda kot James Bond, ko se zbudi.

lp.
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #2464 : petek, 23.11.2007 : 13:55:27 »

En lep sončen pozrav vsem  Cool!
Hja, kalsang, vi ste pa že vse to doživeli  Smiley, pa po mojem boste še večkrat doživeli ta občutek "sladkega vznemirjenja" in sreče, ko vam bodo mali navihančki po hiši letali, pa vam kakšno kdaj tudi ušpičili Cheesy  
Mislim, da jaz osebno tega še nisem doživela v takšni meri, čeprav smo že vzgajali in gledali norčije shih tzu mladička, vendar je bil to bolj kot ne družinski pes (se pravi od vseh), ko sem bila v šoli, sta ga mama (ali pa oče ali brat) vozila na sprehode, ga "cartlala", ter v veliki večini mu je ona pripravljala hrano; ta bodoči kuža bo pa samo moj, torej bo vsa odgovornost na meni (no pa vrjamem, da mi bo tudi fant kdaj pomagal); najbolj sem pa srečna zaradi tega, ker imamo tisti čas, ko dobim "navihančka", ravno zimsko izpitno obdobje, tako da bom celi mesec zraven njega doma in upam, da mi ga bo v tistem mesecu uspelo tudi kaj naučiti (s tem mislim predvsem čistoče Roll Eyes), no spomladi boma pa tako ali tako v malo šolo šla, ker s tem psom ga pa ne bom tako "lomila" kot sem ga z Žanom. Saj ne da bi bilo z njim kaj narobe, ampak ubogal nič ni, ker smo ga vsi razvajali kolikor se ga je le dalo, če je kdaj kaj ušpičil pa ga še nakregati nismo upali, ker nas je tako nedolžno gledal s tistimi velikimi, okroglimi, temnimi očkami... skratka znal nas je ovijati okoli svoje tačke še pa še! No, s tem kužatom bom pa bolj resno začela... bolj odgovorno sem se lotila tega "posla" in naredila nekakšen "načrt" za njega, pa upam, da mi bo to tudi uspelo.
PIKASA, če prav mislim, si bova v "sorodu"  Grin, mali pikec je bratec od mojega "štruklja", ali pa tudi ne... greste po njega čez mejo, h gospe, ki živi v Zagrebu Smiley (se mi zdi, da ne smem "na glas" izdati imena, da me ne bojo cezurirali  Wink). Kakorkoli slikice ti je uspelo "pripopati", pa mali kosmatinček je na vseh zelo, zelo lep, tako kot vsi njegovi brateci, a ne Grin?
Lp, Eva
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #2465 : petek, 23.11.2007 : 13:56:49 »

kakšen cukrček  Kiss
Logiran
PIKASA
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 31


« Odgovor #2466 : petek, 23.11.2007 : 14:12:00 »

Pozdravljena Eva D ! Wink

Ja, na nek način si bova pa res v sorodu in mislim, da stanujeva celo v istem mestu. Pred približno 10 dnevi sem ti poslala zasebno sporočilo o tem. Lepo je vedeti, da bosta bratca iz "tujine" tako blizu drg drugemu. Grin  Lepo se imej. Smiley

Zdravo Kimi.

Lp, Pikasa
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #2467 : petek, 23.11.2007 : 15:00:42 »

Joj, nisem nič dobila  Sad... če bi kaj prejela, bi vam tudi odgovorila! Po vsej verjetnosti nisem upravičena do vpogleda v zasebna sporočila, ker še nisem včlanjena na forum, se pa v bližnji prihodnsti (ko dobim malega) nameravam odločiti za paket midi (če ne zaradi česa drugega, pa zaradi tega, da bom lahko na mojpes.net piknike in druženja hodila  Grin, pa z vami forumci tudi v živo pokomentirala kakšno izkušnjo, ne bom se pa branila niti popustov in ugodnosti, ki jih z članstvom in prejeto izkaznico tudi prejmeš  Smiley)
Ste tudi vi iz ("totega") Maribora  Grin? Jaz sem drugače iz Slovenj Gradca (koroške), vendar sem se z "nakupom" stanovanja tukaj v Mariboru odločila, da tu tudi ostanem (za vedno), se mi zdi da je dokaj "prijazno" mesto, predvsem za nas ljubitelje živali, sploh pa tukaj tik ob oziroma pod Pohorjem, ko je še velika večina talne površine zelena (travnata), pa samo 10 min imam do vznožja Pohorja (do gozda), kar mi zelo veliko pomeni, saj si vsak dan vzamem čas za sprehod po "naravi". Zato se pa veselim prihoda težko pričakovanega kosmatega "otročička" (psa, da ne bo pomote), da mi bo družbo delal na teh sprehodih. Mogoče se pa na kašknem (sprehodu) tudi srečamo Smiley; no v bistvu se bi res lahko kasneje, ko bosta mala kosmatinčka malo večja, in ko bosta primerna za malo daljše sprehode, zmenili za kakšen skupen sprehod v park, da se brateca malo svobodno tudi zunaj poigrata  Smiley
Uživajte...
Logiran
PIKASA
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 31


« Odgovor #2468 : petek, 23.11.2007 : 15:16:51 »


 Cheesy Zdravo Eva, res je. Tudi jaz že nekaj let živim v "totem" Mariboru, drugače pa sem ljubljančanka. Živimo v centru mesta, čisto blizu mestnega parka, Piramide in Kavarije, tako da imamo travnatih površin za prvo silo dovolj. Resnično me veseli, da bomo s prihodom malega kosmatinca spoznali veliko novih "človeških in pasjih " prijateljev ! Cheesy
Z veseljem se bomo odzvali skupnemu druženju na sprehodih - me res zanima, če se bosta pasja brata spoznala.

Lep vikend ti želim ! Smiley

Pikasa
Logiran
PIKASA
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 31


« Odgovor #2469 : petek, 23.11.2007 : 15:19:58 »


Aja, Eva prosim, ne vikaj me. Res sem starejša od tebe in imam sedemletno navihanko, a to niti slučajno ni potrebno.
Vem, da je bilo iz vljudnosti.

Pozdravček,
Pikasa  Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2470 : petek, 23.11.2007 : 16:26:01 »

Punce, tudi ostali forumovci iz te teme smo veseli novih sil! Wink Se že veselim prijetnega druženja na mojpesovih pikinikih pa tudi drugače. Sem sicer iz Ljubljane, toda rada gravitiram na Štajersko Wink
Logiran
PIKASA
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 31


« Odgovor #2471 : petek, 23.11.2007 : 21:33:20 »

 Večerni pozdrav vsem !

Kalsang, dobrodošla v štajerski "prestolnici" , z veseljem te povabim na obisk. Vsakega obiska iz moje Ljubljane sem zelo vesela - zato dobrodošla !  Wink
 lp, Pikasa
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2472 : petek, 23.11.2007 : 22:37:09 »

Mogoče ob priliki res pridem! Hvala za vabilo! Smiley
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #2473 : sobota, 24.11.2007 : 13:00:26 »

Pa te ob tem še jaz povabimm, zdaj pa res moraš kaj prit na naš konec!  Cheesy   Grin 
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2474 : sobota, 24.11.2007 : 18:08:59 »

Bo treba na ekskurzijo v toti Maribor, ni kaj! Wink

Logiran
Strani: 1 ... 160 161 162 163 164 [165] 166 167 168 169 170 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines