mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 18.08.2024 : 01:23:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 156 157 158 159 160 [161] 162 163 164 165 166 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 338894 krat)
0 članov in 31 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2400 : petek, 09.11.2007 : 16:40:47 »

Pozdravljena, kimmy!  Cheesy

Kako lepo je slišati, da se Benjamin in Kimmi razumeta. Preden je prišek k hiši si me poklicala (ali pa tvoja mama). Pogovarjali sva se o tem, kako je živeti s samcem in samico v isti hiši. Zelo sem bila vesela, da bo v SLO prišel prvi clumber, saj se mi zdijo zelo zanimivi psi.

Maček ima pa itak najbolj frajersko ime, kar jih je!  Cool

Pozdrav vsem! Smiley
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #2401 : petek, 09.11.2007 : 18:19:52 »

No, pa smo spet nazaj Cheesy. Internet je spet v hisi in vsi smo srecni Grin
Prejsni vikend smo bili na razstavi v blizini, sicer samo kot obiskovalci. Pa je bilo tako celo bolje, ker je bilo vec casa za stojnice Wink.
Domov smo sli oblozeni s hrano in priboljski...

Kalsang, srecala sem Yvonne...polsestra od Pamo in Lhamo bo  drugo leto imela "srecanje" z enim americanom Wink
Mi pa nacrtujemo samo se eno razstavo letos, kjer bomo imeli se bozicno pojedino Smiley

Anja, ce te zanima, kje se dobi taka postelja za kuzke, lahko vprasam v trgovini. Na netu so precej drage...moja je stala precej manj.

Pikec veselo raste in se razvija Grin Zdaj je fant v tezki puberteti, ga razganja sto na uro. Ko hoce osvojiti psicko, gre kot avtomehanik pod avto...Da ne govorim o igracah, ki lezijo po tleh kot v otroskem vrtcu Grin

Lep pozdrav vsem Smiley
Logiran
mavrica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #2402 : petek, 09.11.2007 : 20:47:56 »

Nekaj podobnega (posteljo mislim) imajo v Zooticu, stane 80€ ampak je malo manjša se mi zdi. Wink
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #2403 : petek, 09.11.2007 : 21:41:58 »

Kaksne cene, uf...jaz bi dobila skoraj tri za to vsoto.

Sem pa imela sreco, da sem sploh nasla to trgovino...ne boste verjeli Grin, kupovala sem orodje za pirografijo. Pa so mi oci padle ven, oddelek za hisne ljubljencke...takoj sem skocila v akcijo Grin
Mislim, da bom tja se kdaj sla Wink
Logiran
kimmy
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #2404 : sobota, 10.11.2007 : 08:04:04 »

Zdravo Kalsang,

ja, midve sva govorili po telefonu, preden smo se odliočili za nakup Benjamina. Prav smo se odločili, veš?
Ja, naš muc Henrik je zgodba zese. Že ko smo šli k vzreditelju po njega (kupili smo ga na tri čeke,  Grin Grin), je bil največji frajer v leglu. In tudi sedaj, kljub starosti je živahen, nagajiv in ostaja glava naše živalske družine. On dobi prvi jesti, in ko sta psa gotova z obrokom se vležeta čisto k njemu v hodnik in ga gledata. Tudi po par minut traja, ampak on se ne sekira in počasi je svoj obrok Cheesy. Psa pa cedita sline. Ampak jima na misel ne pade, da bi ga pregnala. Šele, ko se sam umakne podrobno pregledata, če je kaj pustil.
Ja, Kimmi in Ben sta pa prava zaveznika. Če kakšen pes na sprehodu preveč ovohava Kimmico, se Ben takoj postavi vmes in glede na njegovo velikost (pri 8 mesecih ima 29 kg Cheesy), nimajo Kimmicni prijateljčki nobene možnosti.Drugače pa rada kakšno ušpičita, ko sta sama doma. Ko odhajamo jima poleg igrač pustimo še kakšno škatlo ali pa kaj podobnega, da lahko malo razmetavata. In ko pridemo domov je po navadi cel hodnik poln nacefranega kartona, Kimmi pa prileti k vratom z največjim kosom kartona v gobčku Grin Grin, bi človek pomislil da je ona raztrgala škatlo, Ben pa prav nedolžno gleda na ves nered okrog njega - jaz  nisem nič kriv... sram

Lep vikend

Kimmi
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2405 : sobota, 10.11.2007 : 10:39:59 »

O, pozdravljena Agnesana! Lepo, da si spet online... Tole o polsestri je zanimiv podatek... Se še kaj zmeniva na privat.  Wink

Da je Piko pravi šarmer, smo pa videli celo ovekovečeno na filmu...  Grin

Tisto posteljo v Zooticu sem tudi jaz videla... in šla naprej. Wink Cena je res, da jo vikaš.  Lips Sealed

Kimmy, me veseli, da sva se "našli". Vidim, da sta Benjamin in Kimmi "ta prava". Kakšne pasme pa je Henrik?

Tudi pri nas obrajtamo papir in karton, Tari najljubše so prazne kartonaste WC rolce. Po telepatsko te čaka pred vrati WC-ja, ko ven stopiš z rolco v roki, da bi jo dal v smeti. S temi rolcami si da veliko opraviti, in ker so tako ljube Tari, so pri srcu tudi Pamo, ki se specializira za krajo vsega, s čimer se igra Tara.  Cool Roll Eyes

Eh, brez zverinic bi nam bilo res dolgčas.  Smiley

lp
Logiran
kimmy
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #2406 : sobota, 10.11.2007 : 12:52:20 »

Henrik je perzijski uc, modre barve, rodovmniški. Star je že 16 let Shocked, kar je za perzice zelo veliko. Ampak še vedno poskočen in zadovoljen. Le crklja se ne več toliko, kot se je včasih Cry. No, pa saj zdaj imamo 2 ki se kar prerivata kdo, se bo prej stisnil k tebi ali pa skočil na posteljo Cheesy in se naredil da že trdno spi, da ga ne bi slučajno kdo motil. Lahko pa ju seveda čohaš do onemoglosti... Grin Grin

LP
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #2407 : sobota, 10.11.2007 : 17:22:30 »

Oh, wc rolce so zakon  Smiley...Pikec ima najraje take, na katerih je se veliko papirja...Ko pridem domov grem samo po sledi papirja. Na koncu ga najdem vsega srecnega sredi, na prafaktorje razcefranega, papirja...Ko mu hocem dopovedat, da to ni prav, da je fuj, me gleda tako pametno, kot da bi vse razumel, ucke se mu pa tako svetijo, kot kaksnemu vrazicku Grin.

Res je lepo imeti mladicka  Wink! Sem mislila, da ima Lamci diplomo iz porednosti, pa je Pikec se eno stopnjo visje. Tako, da ima Lamci sedaj dodatno izobrazevanje ob delu. In ponosno lahko povem, da je zelo inteligentna punca Grin!

Pikec je sedaj na intenzivnem razstavnem solanju, saj bo ze konec meseca sel na prvo razstavo. Za zacetek sem mu kupila oprtnico, dolg fleksi(8 metrov), pa hajd na teren...Trenutno sicer se misli, da je ene vrste malamut, vlecni pes...Zagotovo bo ta razstava ena izmed bolj zanimivih Smiley.
Logiran
Leya19
otrok do 14 let
**
Sporočil: 52


« Odgovor #2408 : sobota, 10.11.2007 : 20:13:39 »

haha ;Dta je pa dobra Cheesy Grin
Logiran
Leya19
otrok do 14 let
**
Sporočil: 52


« Odgovor #2409 : sobota, 10.11.2007 : 20:30:37 »

mene pa zanima če se  ši cuji tudi tako zelo solzijo kot npr. maltežani da se jum vidi rjavo in kako se očisti to solzenje na beli dlaki ši cuja Smiley
Logiran
.neža.
novinec
*
Sporočil: 38


« Odgovor #2410 : sobota, 10.11.2007 : 21:32:17 »

Že dolgo prebiram forum, sedaj pa sm se le upogumila, da se logiram in se vam pridružim v pogovoru o tej prekrasni pasmi. Smiley
Da to drži, mi je dokazala moja najboljša (živalska) prijateljica Isa.  Smiley Smiley Smiley Da vam jo na kratko opišem: stara je dve leti, ima rodovnik, ne brani se dolgih spredodov, pa tudi rada kraljuje na kavču ali postelji,...
Logiran
rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #2411 : sobota, 10.11.2007 : 22:05:40 »

Naš Pan pa ponavadi, ko smo doma in ga prime "ta nora" teče okoli mize v dnevni sobi, steče ven, naredi en krog okoli vrta in se vrne v dnevno in naredi krog okoli mize. In tako dalje. Agility nama pa gre vedno bolje. Mogoče greva v Postojno na tekmo. Smiley
Logiran
Leya19
otrok do 14 let
**
Sporočil: 52


« Odgovor #2412 : nedelja, 11.11.2007 : 14:48:25 »

haha Smiley rapgirl na kakšni razstavi si že bila z Panom?
Logiran
rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #2413 : nedelja, 11.11.2007 : 14:59:46 »

Na razstavi še nisem bila. Zbiram pa pogum, da bi šla v Ljubljano. Samo še nisem čisto prepričana!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2414 : nedelja, 11.11.2007 : 22:45:48 »

Evo, prvo javljanje iz Vrtojbe!

Tokrat je bil naval italijanskih in čeških psov hud, tako da slovenska "reprezentanca" ni izkazala tako visokega skupnega izkupička kot ponavadi, se je pa borila do konca in dokazala svojo srčnost (beri = družba je bila zelo prijetna in sproščena).

Čestitke vsem, ki ste danes stopili v ring, še zlasti pa Aniti, saj sta Ozzy in Megy zaključila slovenskega mladinca (kajne?), pa Anji in Tobyju za resCAC, Sari in Ateni za odlično oceno.

S Pamo sva dobili po kar sva prišli (CAC) in vaju bova naslednjih nekaj mesecev hodili gledat in navijat.

Na poti nazaj sva se ustavili na Vipavskem križu, nastal je en mini fotosešn in upam, da bo kmalu kakšna fotka na kompjuterju.

Rapgirl, ti pa kar pogumno! Panu do januarja bolj prizadevno dlako pedenaj, treniraj čopek delat, pa hojo na razstavni vrvici ter pozo vadita! Sodnik v Ljubljani bo kvaliteten, po izboru kluba, in tja se splača priti.

lp
Logiran
Strani: 1 ... 156 157 158 159 160 [161] 162 163 164 165 166 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines