mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 12.09.2024 : 01:15:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 147 148 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 344016 krat)
0 članov in 34 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2130 : petek, 06.07.2007 : 13:01:09 »

Rapgirl, sem opazila, da svojega kužka spet ponujaš za skok. Torej gre zdaj zares, če ste prvič samo "tipali" teren?

Vzrejnega dovoljenja seveda nimate, saj vmes ni bilo vzrejnih pregledov. Torej boste nerodovniške mladiče štepali. Čestitam!

Znašli se boste v zares lepi družbi slovenskih šteparjev. Saj zdaj vam drugega ne preostane, ker vam vzrejna komisija po teh dveh oglasih nikoli ne bo dala vzrejnega dovoljenja. Kaj misliš, da ljudje ne berejo interneta?

lp

PS: Kako veš, da tvoj kuža ni prenositelj genetskih bolezni in okvar? Kako boš vedela, da genetskih bolezni in okvar ne prenaša mamica? Veliko veselja z naraščajem vam želim!

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2131 : petek, 06.07.2007 : 13:30:51 »

Ej Maja Maja, ti ga pa resno biksas.  Roll Eyes Zakaj sploh po vsej sili pariti psa brez vzrejnega dovoljenja? Ali se ni dovolj nerodovniskih sicujev na trgu? Res sem te imela za bolj razumno osebo. Sad lp
Logiran

rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #2132 : petek, 06.07.2007 : 16:11:42 »

Lahko bi saj vprašali preden koga obtožite. Ogla je obnovila moja sestrična (rekla je da bi samo nekaj pogledala na netu) in sploh nisem vedela za to. Oglas grem dati dol, ker sploh nisem vedela za to. Sem dovolj razumna, da ne bom parila brez vzrejnega dovolenja in seveda ne bom parila z nerodovniško psičko. Misli, da ste me brez veze napadli.
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #2133 : petek, 06.07.2007 : 16:39:04 »

Maja,

preden te obtozimo, bi te rada vprasala, ce zelis pariti svojega rodovniskega shih tzuja brez vzrejnega dovoljenja  s psickami?

Prepricana sem, da dobro ves , zakaj to ni pravilna odlocitev.

Lep vikend vam zelim vsem skupaj Tongue

Irena
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2134 : petek, 06.07.2007 : 17:49:27 »

Maja, objavljen oglas je vseboval tvoj kontakt in glede na to, da si ga nekoc ze objavila ni bilo kaj za dvomit v namene oglasevanja. lp
Logiran

rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #2135 : petek, 06.07.2007 : 18:56:01 »

Moj kontakt je vseboval zato, ker se oglasi na bolhi shranjujejo in jih lahko obnavljaš. Kar sem ugotovila šele zdaj, ko je sestrična to naredila, saj že pol leta nisem bla na bolhi.  Pa tako in tako sem povedala da ne mislim it na vzrejnega in ne mislim ga prati, ker ni zanimanja za njega. To pa sem ugotovila s prvo objavo oglasa in nisem potrebovala še enega za to da to ugotovim. Pa če ste prav pogledale so bile tudi slike stare. In kolikokrat naj še povem, da ga sploh ne mislim parit. In da oglasa nisem dala jaz gor!!!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2136 : petek, 06.07.2007 : 20:45:39 »

Maja, v redu, saj ti verjamemo. Wink Ne razumem pa zakaj si se ze samo na podlagi tega, da ni bilo interesa odlocila, da ga ne bos parila. Pan je se mlad kuza, se v razvoju, pa se nihce ga ne pozna. Pelji ga na kaksno razstavo, naj ti ga ocenijo, naj ti Tatjana svetuje kako in kaj, potem pa naredite vzrejnega in se nato odlocajte naprej. Mogoce je pa krasen primerek in se bo nasla kaksna psicka primerna zanj.  Wink To, da je poskocen agilitas ze vemo. lp
Logiran

hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #2137 : sreda, 11.07.2007 : 14:30:26 »

Kaj zdaj shih-tzu banda ste poniknili? Roll Eyes Kdaj greste kam na lušno s svojimi kosmatinci? Jaz že komaj čakam, da se vržem v morje skupaj s Tobyjem. Cheesy Sem pa zelo jezna, saj so zaradi nas letos na plaži postavli znak, da je za pse kopanje prepovedano Lips Sealed Ker si je pač ena gospa, ki jo je tako strašno motil pes v morju, tako zmislila. Undecided
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #2138 : sreda, 11.07.2007 : 20:58:33 »

Kaj zdaj shih-tzu banda ste poniknili? Roll Eyes Kdaj greste kam na lušno s svojimi kosmatinci? Jaz že komaj čakam, da se vržem v morje skupaj s Tobyjem. Cheesy Sem pa zelo jezna, saj so zaradi nas letos na plaži postavli znak, da je za pse kopanje prepovedano Lips Sealed Ker si je pač ena gospa, ki jo je tako strašno motil pes v morju, tako zmislila. Undecided

Joj, to pa me vedno tako zelo pogreje!  Angry Mislim, razumem zakaj se pes ne sme kopati v bazenu (pa tudi ne bi zelela da se moj kuza kopa s tistimi kemikalijami) ampak morje pa je druga stvar! Ce bi ta doticna gospa vedela kaj vse ljudje mecejo v vodo in v cem se kopa, bi si zagotovo premislila glede enega cistega in negovanega psa. Eni ljudje ...  Angry Jaz imam trenutno teden, ko se spotikajo na moje pse, tako da socustvujem.


Lp, Tinkara
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #2139 : sobota, 14.07.2007 : 17:06:11 »

Pasji boj je "sport", ki se ga ne reklamira...ampak tegale sem posnela sama z domaco kamero... Smiley
Zanimanje gledalcev je bilo neizmerno... Grin

Zmagovalca nismo dobili...oba sta bila zadovoljna ze s sodelovanjem in majhnim priboljskom na koncu

Filmcek najdete na mojih straneh, pri novicah...


Vsem shih tzujckom pa zelim lepe pocitnice, s plazami, kjer so kuzki zazeljeni!!

Lep pocitniski pozdrav Smiley Cheesy

Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2140 : nedelja, 15.07.2007 : 14:13:57 »

Oj!

Očitno je Taši novega člana bolj vesela kot Lhamo... Lepo jo je videti tako razigrano. Njena hči Tara ji pošilja koš poljubčkov in ji želi še veliko pasjih bojev Wink

PS: Tisti, ki Taši ne poznate - je že dama v častitljivih letih, vendar še vedno izredno živahna in igriva....
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #2141 : nedelja, 15.07.2007 : 14:44:34 »

Zaradi njenega znacaja jo imam se rajsi Smiley

Je ziva kopija Pansike...samo barva je drugacna...ne morem verjet, da bo letos ze enajst let. Leta bezijo, ona pa je se zmeraj tako mladostna.

Dostikrat jo tako na skrivaj opazujem, ce jo ze kaj mucijo leta...
Pa se se ne da  Smiley
Se je se dobro spomnim, ko je prisla na svet, odrascala, v najstniskih letih obnavljala stanovanje. Wink

Zdaj pa najraje dremlje na priljubljeni blazini, v prostem casu pa vzgaja novega clana druzine. Smiley

p.s.: Veseli nas, da smo lahko tole poletje za kratek cas lahko zbrali pasjo druzino v Sloveniji. Samo spet smo pozabili narediti kaksen druzinski portret!  Roll Eyes
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2142 : nedelja, 15.07.2007 : 14:48:01 »

Ma, tudi midva bi se lahko spomnila kako fotko naredit... Bi bilo lepo celo familjo slikat - dedka, babico, hčerko, vnukinji...

Upam, da bomo še kdaj imeli to  priložnost!
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #2143 : nedelja, 15.07.2007 : 14:55:26 »

Kak jih je lepo opazovat, ko se igrajo! Cheesy Jaz bi lahko celi dan buljila v njih Tongue Se pa sliši kot nekakšen ples krempeljčkov na parketu. Grin
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #2144 : nedelja, 15.07.2007 : 15:03:11 »

Ja Anja, sta slisat kot dva plesalca stepa na parketu Smiley.  Pa imamo na sreco lamelni parket, ki je preizkuseno neobcutljiv na krempeljcke nasih shih tzujckov...

V zivo so taki plesni festivali se bolj zanimivi... Ti priporocam se kaksen shih tzu dodatek Tobyiju. Mislim, da on ne bi imel nic proti kaksni plesalki stepa Wink
Logiran
Strani: 1 ... 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 147 148 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines