mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 05.08.2024 : 04:10:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 335173 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #825 : ponedeljek, 26.06.2006 : 12:51:30 »

Ne, ni carina kriva, ker pošiljka pride iz UK, to je pa v EU in ni carine...

Pri naši pošiljki se je zataknilo drugje, sem jih kontaktirala in je zdaj OK. Upam, da pridejo blazine še ta teden, ker nam je za popizdit vroče.

Včeraj sem mojim babam na ploščice pogrnila vlažne brisače, spodaj pa vtaknila ledene obloge, ki se drugače uporabljajo za izvine in otekline. Pamo je takoj zaštekala, saj ji je tudi najbolj vroče. Se je gor namontirala in ni vstala dve uri. Lhamo ni takoj potegnilo, sem jo pa potem sama na hrbet obrnila in ji brisačko z oblogo položila na trebušček. Kar otrpnila je, čez pet minut pa že zadremala. Ko ji je čez čas obloga zdrsnila s  trebuščka, se je prevalila na bok, tako da se je s trebučkom še vedno tiščala ob oblogo.
Danes smo e že tuširali s hladno vodo, pozneje pa bom spet ponovila trik z oblogami...

... mogoče si pa še sebi kakšno vtaknem za majico....

Tia, na žalost se vama ne morem pridružiti v Iškem - se Tara goni... Zen bi je bil zelo vesel, jaz pa njega malo manj...

Če boste šle babe same, se pa zmenimo!
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #826 : ponedeljek, 26.06.2006 : 12:52:29 »

http://www.hubintsecured.co.uk/acatalog/Body_Cooling_-_Body_Heating_Products_-_Car_Vents.html

Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #827 : ponedeljek, 26.06.2006 : 12:53:36 »

Kalsang, kaj pa ce se medve zmeniva, bodo same babe?? Samo jaz se nikoli nisem bila tam, tako da bi morala ti vodit.
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #828 : ponedeljek, 26.06.2006 : 12:57:16 »

Lahk se zmenmo, samo najboljš da dopoldne. Ker mi smo bili včeraj in najbrž ne gremo nikoli več v nedeljo. Sicer nam je uspelo najti svojo "plažo", ampak ljudi in psov je bilo pa ogromno. Neverjetno. Tako da tudi če bi šle same babe, bi Taro hitro zavohali ostali psi. Tako, da je najbolje it med tednom dopoldne ali pa pozno popoldne. (Mi smo bili prejšnji teden okoli 19h tam in smo bili tudi sami.)

Kakšne so to hladilne obloge?

Jaz tudi komaj čakam na te blazine!!!!!!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #829 : ponedeljek, 26.06.2006 : 13:01:32 »

Lobsang, jaz sem ti pa še na ZS poslala, tako da zdaj si pa res informirana...

Hladilne obloge - take modre vrečke z nekim silikonskim gelom, ki se jih v človeški medicini uporablja za hlajenje poškodovanih udov ali pa za gretje kakšnih drugih poškodb. Dobiš v vsaki lekarni. Daš za par ur v zmrzovalnik in imaš hladen obkladek. Zelo koristno tudi za nerodne človeke... Mi jih imamo za vsak slučaj kar vedno v zrmzovalniku...

Šit, a taka gužva da je? Benti, naša Tara pa na vrhuncu... Bom raje še par dni počakala... Uma, lahko bi se zmenili, samo če je gužva, potem raje še malo počakam... če ne bom že prej na morju...
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #830 : ponedeljek, 26.06.2006 : 13:13:26 »

Kdorkoli bi torej sel do konca tega tedna (razen jutri popoldne) - jaz peljem (s klimo), samo ne vem kje to je, tako da se mi samo oglasite.
Logiran
rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #831 : ponedeljek, 26.06.2006 : 14:29:51 »

A ve kdo kakšno super ime za shih tzuja (samčka)! Jaz ga namreč naslednji teden dobim, pa se ne morem spomniti nobenega dobrega imena! Prosim pomagajteeeeeeeeeeee!!!!!!!!
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #832 : ponedeljek, 26.06.2006 : 14:44:22 »

Kakšno bo imela pa rodovniško ime? Mogoče kakšna izpeljanka iz rodovniškega imena?

lpk
Logiran
rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #833 : ponedeljek, 26.06.2006 : 15:26:58 »

Je pes ni psica!!! rodovniško ime pa je giro.
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #834 : ponedeljek, 26.06.2006 : 15:44:15 »

rapgirl - kaksne bo pa barve?  Pa mal poišči na internetu, npr. v google napiši baby names, pa boš dobila cel kup linkov z imeni ... Najboljš, da sama zbereš, nekaj kar ti je res všeč ...

Uma - jaz bi šla lahko v sredo v Iškega ...

Kalsang - mogoče je res bolje, da še malo počakaš, čeprav vem, da bi Tara ful uživala. Edino če gremo ob 7h zjutraj, takrat zagotovo ne bo nobenega tam. Grin Cheesy
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #835 : ponedeljek, 26.06.2006 : 15:47:42 »

Ne me basat ... Sem tako neprespana, da me tudi Iški ne bo videl ob 7h zjutraj, pačeprav sem kdaj v velikemu entuziazmu nad njegovimi lepotami tam lomastila tudi ob 6h zjutraj.

Hja, se človek postara in postane modrejši ... vsaj upam...

Uživajta! Jaz bom izgleda Taro prej v dalmatinsko plavo more namočila...

Komi čakam...
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #836 : ponedeljek, 26.06.2006 : 15:54:49 »

Se opravilčujem očitno sem spregledal.

Hm iz Giro pa res malo težje človek naredi kakšno izpeljanko.

Moja najljubša imena za samčke so  Aron, Tor, Izi, Zix, Lam.....sicer pa ko ga boš držala v rokah boš sigurno dobila kakšno dobro idejo  Wink

Jaz sem samo slikco od Line videla in sem vedela da je to naša Lina pa je imela tudi popolnoma drugo rodovniško ime.

lpk
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #837 : ponedeljek, 26.06.2006 : 18:38:07 »

Hvala za odgovor - to bi nam prišlo zelo prav se mi zdi zelo praktična zadeva kjerkoli in v avtu in doma, prav tako ko se kam gre - moji mali je ful vroče in včasih več ne vem kaj bi nardila da bi se reva lahko ohladila.

No če nas bo več bi se tud jaz priporočala za kakšno skupinsko naročilo...

Jaz sem za! Samo jaz  tega ne znam naročit. Pa je varno? Small bo dovolj velika ne?
Logiran
ursika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 118


« Odgovor #838 : ponedeljek, 26.06.2006 : 19:45:04 »

Hvala!
Sem postrigla dlačice, upam da bo boljše. Kaj ma kdo kakšen nasvet, kaj naj ponoči naredim?
Na začetku dva dni je spala ko ubita. Zdaj pa spim po 3h na noč ker samo joka pa se hoče cartat, pa ji ne pustim na svojo posteljo...čeprav mi je res res hudo...
Pa še eno vprašanje...kak jo naj odvadim lulat in kakat povsod?Hvala!
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #839 : ponedeljek, 26.06.2006 : 22:33:08 »

Ja saj res kakšno velikost blazine ste vzele - jaz sem za large razmišljala (seveda da bi kasneje prišlo prav za 2 psa) - če pa ne pa se moja itak rada fajn razkomoti.
Logiran
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines