mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 04.08.2024 : 18:16:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 334771 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #510 : četrtek, 23.03.2006 : 21:24:55 »

Kalsang - tudi, če sta Tari podtaknila krožnik - je ta fotka najboljši prikaz Shih Tzuja, kar sem jih videla!!!! Kot da se to ne zgodi pogosto, da se do sitega najejo (oz nafehtajo same dobrote) se zleknejo na najbližji kavč in zasmrčijo! Grin Grin  No ja, za popoln dan manjka samo še dolg sprehod in dobra družba.

Bom zvečer prilimala kako fotko od Rozi! Wink
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #511 : nedelja, 26.03.2006 : 10:20:44 »

Evo; slikice s Klubskega dne so v mojem albumu:

http://weilin.moj-album.com/album/2657907/?stran=1


Super je bilo; sonček in odlična družba... Kužki so se naigrali, mi lastniki pa smo se dodobra nagledali vseh luškanih mladičkov in odraslih lepotcev, pa malo poklepatali...

Malčici Phamo in Lhamo sta neustrašno paradirali naokoli, Rozi je občudovala velikega Tibetanskega mastifa in čuvala vse prisotne, Lina in Zen sta se zaljubljeno  podila naokoli, Luna pa je dobila vzrejno oceno in opravila pregled oči in pogačic ...



Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #512 : nedelja, 26.03.2006 : 14:00:05 »

Lepe slike Tia, vidim, da ste uzivali. Zal nama zaradi drugih obveznosti vceraj ni uspelo priti. lp
Logiran

Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #513 : ponedeljek, 27.03.2006 : 08:46:00 »

Tudi mi smo zelo uživali - tako kot je že Tia povedala Zen je očaral Lino ali pa je bilo obratno Smiley in bili je veliko divjanja in norenja. Utrinke pa si lahko ogledate v albumu.

Sem se pa spomnila na ursiko - ali si prisla pogledat male in velike razgrajace?

LPK
Logiran
ursika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 118


« Odgovor #514 : ponedeljek, 27.03.2006 : 13:23:58 »

Ja...sem prišla:) In pripeljala še družino - da so uživali še oni! Samo se na žalost mogla hitro it... Ampak res so bili krasni, vsi po vrsti Grin Komaj že čakam da bom lahko prišla na kaj takega še s svojo psičko... So pa me navdušili tudi tibetanski mastifi in terierji...
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #515 : ponedeljek, 27.03.2006 : 13:50:14 »

Hheheheh...ja tibetancki zlezejo pod kozo..ni kaj....jaz sem prej imela mesanko s tibetanskim terierjem, ma bila je cisti tibetancek in od tkarat dalje sem ugotovila, da bo pri hisi vedno en....trenutno je shih-tzu in bo verjetno tako tudi ostalo...ma zlati so.

Meni je tak zal, da nisem mogla prit...kdaj bo spet taksno srecanje?

Jupiii...soncek je in mi ze imamo terenske vaje...hehehehe.

Lp, uzivajte v tem lepem vremenu!


Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #516 : ponedeljek, 27.03.2006 : 13:58:16 »

Naslednje srečanje bo zadnji vikend v septembru! Wink
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #517 : ponedeljek, 27.03.2006 : 20:47:32 »

Kaja, hvala. Škoda, da nista utegnila priti. No, sicer sta se pa nagledala lepotcev na Cruftsu, tako, da ni panike. Wink  Ko bosta pa kaj v Lj, se pa le oglasita, zdaj smo vedno več v Tivoliju, ko je tako lepo vreme, pa dostikrat se pridružijo Kalsangovi, ali pa Zen ...
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #518 : torek, 28.03.2006 : 12:29:35 »

Lep pozdravcek vsem....mi imamo en majcen problemcek...moji kepici se vsak dan kolca in to ze traja kaksnih 14 dni. Pa me zanima, če kdo ve zakaj in kaj lahko naredim, da se neha. Verjetno ni ravno normalno, da se ti kolca vsak dan.  Drugace pa ni nobenih drugih problemov, papca normalno in tudi ni opazit, da bi se mu kolcalo takoj po hrani...to se zgodi kar naenkart in se nisem nasla vzroka kdaj.

Lp, Tina
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #519 : torek, 28.03.2006 : 12:52:26 »

Felina poglej pod temo zdravje/ notranji organi/kolcanje, mogoče boš kaj pametnega zvedela, zakaj se tvoji kepici kolca!
Koliko je pa stara kepica?
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #520 : torek, 28.03.2006 : 13:07:30 »

sem ze pogledala pod to temo...samo tam omenjajo samo mladicke.Saj se mu je kolcalo kot maldicku, samo se je to nehalo pri kaksnih 5 mesecih, sedaj pa spet. Ima pa ze celo eno leto in 2 meseca, je ze pravi korenjak.... Wink
Sem pa prvo tukaj zastavila vprasanje, če bi kdo vedel kaj več, je kr nekaj izvedencev za shih-tzujeke in se mogoce komu porodi kaksna ideja.
Sem mu  nabavila macjo travico, ce bi mu prijala, glede na to da je trava zunaj trenutno v zelo slabem stanju, pa mu ni prevec disala, samo razkopal jo je in raznosil s koreninami vred po stanovanju. 

Logiran
gremlin
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 444


« Odgovor #521 : torek, 28.03.2006 : 13:15:15 »

Felina, bi bilo dobro če daš natančnejši opis, kdaj se mu kolca!
Po hranjenju, igranju, sprehodu itd. ali kar tako.
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #522 : torek, 28.03.2006 : 13:58:15 »

Saj sem napisala, nisem še našla vzorca. Po hrani še nisem nikoli opazila...v bistvu največkrat sem opazila tik pred spanjem, ko se namesti k mojemu vzglavju. Danes recimo se mu je kolcalo kr tak, ko je počasi prihodkal za mano v sobo. Nikoli še nisem opazila na sprehodu, v bistvu samo ko je umirjen.
Drugače pa ni z njim nič drugače kot običajno, je normalno, prebava je normalna, živahnost normalna.


Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #523 : torek, 28.03.2006 : 14:01:34 »

A veš da sem jaz tudi pri Lini opazila kolcanje pred kakšnim tednom, ampak se je zgodilo mogoče 2x tako da nisem posumila da bi lahko bilo kaj nenavadnega. Je bilo pa tudi ko se je umirila in ležala na postelji.

LPK
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #524 : torek, 28.03.2006 : 14:51:54 »

Luni se je tudi pogosto kolcalo, ko je bila majhna - največkrat med spanjem in zgodaj zjutraj. Zdaj se to dogaja le poredko.

Jaz mislim, da je kolcanje lahko povezano s kislino, lahko ima razdražen želodček.Si mu menjala hrano pred kratkim? Jaz bi mu kak dan dajala Ranital tabletke (zjutraj in zvečer). Mi smo z tem rešili težave s kislino ...

Seveda je pa lahko vzrok tudi kje drugje ...

Pozdravček
Logiran
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines