mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 06.07.2024 : 22:34:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 331835 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #375 : četrtek, 02.03.2006 : 22:18:46 »

Ni problema, se bo pa Pamo do takrat naučila spotikat... Fant nima šans, sploh če se naše punce povežajo z Lunco in Rozi. Čista mafija, ti rečem!
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #376 : četrtek, 02.03.2006 : 22:28:38 »

No še vedno se lahko obrnem na pomoč h kolegu Argiju, ta je vedno za akcijo. Ko se pa midva združiva pa ve punce ne boste imele nobene šanse! Tongue Bova vse tako "pokomandirala", da boste k putke, ki hodijo za petelinčkom. Argi bo poskrbel za Taro, Zen pa za Luno!
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #377 : četrtek, 02.03.2006 : 22:31:10 »

no naj še spomnem, da je Argi zelo gibčen kuža,ga je njegova lastnia naučila že kar par dobrih trikov! Se morva sam še dobit enkrat, da mi jih pokaže!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #378 : četrtek, 02.03.2006 : 22:36:01 »

Pozabljaš na Lhamo, Pamo in seveda Rozi... Se mi zdi, da sta Zen in Argi v hudi manjšini... Sploh pa ima Argi že izkušnje s Tarinim krošejem!
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #379 : četrtek, 02.03.2006 : 22:53:11 »

Ja punce pozabljate na moški šarm! Bomo pa naredili obratno! Se Tara ne bo mogla upreti čarobnim očkam,ki jih premore Zen. Se bo kar stopila. Glede Pamo in Lhamo pa Zen pa Argi nimata kaj skrbet. Sta trenutno na kratkih tačkah in krog ali dva okrog hiške pa bosta omagali in ne bosta sposobni nobenega krošeja ali spotikanja.  Notudi  z Rozi ne bo težav. Sta jo tako Argi kot Zen že očarala. Če pa se bodo slučajno pojavile z njo kakšne težave,pa bosta hitro pritisnila vsak po en poljubček na gobček pa bo!Argi bo pa Lunci pokazal par joga vaj pa kakšen poljubček bo padel pa bo tudi ona podlegla moškim čarom!

Ja ja punce nič ne bo!Vse boste podlegle čarom shih tzujev!So fantje prvaki v osvajanju! Smiley Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #380 : četrtek, 02.03.2006 : 23:08:14 »

Ne poznaš naše Tare... Požvižga se na kratkonoga ščeneta. Tudi njen danski ženin z mnogimi plemenitimi nazivi je nikakor ni mogel omehčati. Punca ima izbran okus: nemški ovčarji al'pa n'č.  Dobesedno, preverjeno, že mnogokrat doživeti... Pri njej shihtzujski čari ne zaležejo. Fant mora znat delat, čuvat in ubogat - nemški ovčar je njen ideal! Jo imam na sumu, da se v njej skriva ena strumna, nepopustljiva Helga!
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #381 : petek, 03.03.2006 : 00:43:20 »

Ja, naša Rozi bo zagotovo podlegla moškim čarom. Punca je na stara leta ugotovila, da so fantje zelooooooooo zanimivi in zelooo privlačni. Najprej je imela enega ljubimca, zdaj ima pa vsaj štiri! Grin (Takšne resne, potem ima pa še par simpatiji) Je pa tudi ugotovila, da se ne splača čakati, da oni naredijo prvi korak, zato jih kar ona (dobesedno Lips Sealed  Roll Eyes) naskoči. Se je že parkrat zgodilo, da so se veliki osvajači zaradi tako neposrednega pristopa čisto zmedli Wink in ji hoteli pobegnit, ampak ona se ne da. Jaz se včasih do solz nasmejim ko gledam njene tehnike zapeljevanja! Cool

Kalsang Grin Grin Helga! Grin
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #382 : petek, 03.03.2006 : 00:55:31 »

No, no  sej vesta kaj pravijo, še vsaka ptička se je na koncu ujela! Ni hudič da se tudi tara ne bo omehčala!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #383 : petek, 03.03.2006 : 01:02:50 »

Bomo videli, ampak se bo moral Zen fejst potrudit...
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #384 : petek, 03.03.2006 : 09:11:27 »

joj joj koliko ljubezni in borb bo na srečanju Smiley Smiley Komaj čakam, mogoče še naša priskoči na pomoč Smiley čeprav se bojim da je preveč nežna dušica in se bo raje lubčkala  Kiss   Kiss  Kiss

Imam pa še eno vprašanje za Kalsang glede šole. Jaz sem se kar odločila da se včlanim v KD Zagorje (so me argumenti prepričali) pa glede na to da Lina še ni bila v šoli (ne me kregat) sem razmišljala na malo šolo. Predlagali so mi sicer nekaj drugega (pa ne vem točno kako se reče, mislim da kar tečaj poslušnosti, na koncu pa se nardi izpit) oz. če se vseeno odločim za malo šolo lahko vmes zamenjam (iz male šole na ta tečaj poslušnosti - če se bo seveda izkazalo da sva primernejši za ta tečaj).  Imamo pa čez 14 dni še bolj obširno predstavitev, tako da se lahko dokončno takrat odločim. No moje vprašanje pa je - ali je bolje mala šola ali ta osnovni tečaj poslušnosti - Lina pa bo ob pričetku šole stara 14 mesecev, nekaj osnov pozna in je za moje pojme kar solidno poslušna (sploh glede na to da smo se to učile kar sproti in ni šlo za bolj intenzivno učenje).

Hvala in LPK

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #385 : petek, 03.03.2006 : 10:31:10 »

Haha, kako vas je lustno brat. Me mika, da bi vas prisla pogledat, sploh te borbe bodo zanimive.  Wink Lahko se bagi pripeljem s seboj, bo dvakrat zavrescala, ko bo videla toliko psov in bodo vasi dolgolasci mirno stali. Dvomim namrec, da so ze slisali taksne zvoke. Grin

Kimi, midve z bagi sva obiskovali osnovni tecaj poslusnosti v Zagorju in je bilo prav fajn. Bi potem se nadaljevali, pa naju je ves cas bolj mikal agility in sva sli v KD Trbovlje. Mislim, da bi tudi Lina lahko startala kar z osnovnega tecaja in preskocila malo solo. Sicer pa kot si napisala, pocakaj na predstavitev, da bos videla kako delajo s kuzki in se potem odloci. Ti bo pa sigurno Kalsang znala svetovati. To zgoraj je le moje mnenje. Wink

Tia, kako je Rozi?
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #386 : petek, 03.03.2006 : 12:18:18 »

Kimi, kaj drugega, kot ti je povedala Kaja ti tudi jaz ne znam svetovati. Če se bo Lina rada učila, ne vidim razloga, zakaj ne bi obiskovala tečaja poslušnosti. Če bo pridna in naredila izpit, bo potem imela delovno knjižico, tako da bo tudi ona lahko potem s Taro nemške ovčarje osvajala...  Cool  Kiss

Vsaj predvidevam, da gre za izpit A oz. B-Bh, saj bo dovolj stara za oba.

Veliko zabave v šoli vama želim!

Ljubica
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #387 : petek, 03.03.2006 : 12:19:58 »

Kaja, seveda se nam lahko pridružiš! Bo imela Bagi dosti dela z urihtavanjem tibetanskih koštrunov. Šicuji so prava mala malica v primerjavi s tib. terierji. Ti so res krdelo divjakov, ki s pridom izkoriščajo travnik in potok, kjer se srečanje odvija...

Kakšne glasove pa spušča Bagi?
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #388 : petek, 03.03.2006 : 14:55:45 »

Bagi spusti pravi bojni krik, ko zagleda kaksnega "sumljivega" psa. Ampak samo, ce je na povodcu, spuscena je veliko manj pogumna in dela le wuf wuf. Grin
Bi pa raje prisla sama oz. z Alesem, Bagi ni za taksna srecanja kjer je veliko psov. Se pocuti ogrozeno, ce jo obkrozi toliko neznanih psov in potem samo zobe kaze in se noce igrati. Slabe izkusnje pac.

Imam pa enega fletnega nemca za tvojo Taro. Wink lp
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #389 : petek, 03.03.2006 : 15:17:20 »

Hmmm, bom povedala Tari. Jih ima sicer že eno malo zbirko, ampak pravi da se vedno najde prostor v njenem srcu še za enega strumnega arijca.  Kiss Roll Eyes

Me prav zanima, kakšne so njene ambicije s to vojsko Luksov in Reksov... Osvajat svet, mogoče?  Huh
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines