mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 07:59:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 331499 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #300 : sreda, 15.02.2006 : 12:00:52 »

Ne, Kimi, prav prijetno se je bilo pogovarjati s tabo! Še kdaj se oglasi... Ko bo pa vreme lepše, bomo pa spet organizirali kakšen shih tzu piknik.

Punce se zahvaljujejo za komplimente in te najlepše pozdravljajo!

Upam samo, da Lina ni bila preveč slabe volje, ker smo te ukradli....
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #301 : sreda, 15.02.2006 : 13:04:58 »

Hvala enako, zato sem pa izgubila občutek za čas Smiley

A veš da je Lina res nekaj slutila, me je ovohala in se potem mulala name, je šla kar v drugo sobo se crkljat h svojemu ljubčku Smiley

Z veseljem se še oglasim, ko bo pa piknik pa ne pozabite name (seveda tudi kar se tiče zadolžitev, ne samo uživanja Smiley))
Logiran
gremlin
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 444


« Odgovor #302 : četrtek, 16.02.2006 : 10:54:40 »

Pozdravljeni vsi skupaj!
Tudi naši malčki so si prisvojili že kompletno zgornjo etažo hiše, teraso in seveda vrt. Povsod jih je polno. Danes bodo dopolnili 9 tednov in počasi začeli odhajati v nove domove.
Kako pa kaj tvoji malčici Kalsang? Sedaj sta stari že skoraj 8 tednov, pa ni nobenih novih slikic v tvojem albumu!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #303 : četrtek, 16.02.2006 : 11:52:57 »

Živjo, Gremlin!

Sem te dni prav pomislila na tebe, da se že počasi pripravljaš na slovo...

Ja, bosta v soboto stari 8 tednov. Danes ju čaka tetoviranje, v soboto pa še cepljenje. Obvladata celo stanovanje, ven ju pa nosim v kengurujčku, da malo spoznata mesto.  V mestu je tako umazano in polno pasjih drekov, da zunaj še nista prosto tekali. Bosta pa drug teden, po cepljenju, začeli hodit na dvorišče.

Vem, da bi bil čas za nove fotke. Malo sem zbolela, pa nisem skomandirala fotografa. Bomo pa ta konec tedna kaj ustvarjalni...

Pozdrav tvojim razbojnikom od naših banditk!
Logiran
gremlin
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 444


« Odgovor #304 : četrtek, 16.02.2006 : 12:22:27 »

Želim vam uspešno čim manj boleče tetoviranje in cepljenje.
 Ti pa se hitro pozdravi.
Se že veselim novih slikic, pa stehtaj jih.
Naši bomo danes zadnjič . Me ful zanima koliko vagajo sedaj, ker jih nismo tehtali že 10 dni.
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #305 : sobota, 18.02.2006 : 12:48:53 »

Hej Kalsang! Kako sta malčici prestali cepljenje?
LP
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #306 : sobota, 18.02.2006 : 15:31:51 »

Cepili smo samo eno, ker se drugi maši nosek. Pamo ravno intenzivno rastejo sekalci, zato šnoflja kot za stavo, veterinar pa se je odločil, da bi raje še kakšen dan počakali.  Wink

Lhamo, naš mali budložerček, pa je seveda pogumno prestala pikico, samo termometer v ritki ji ni bil všeč, kar je tudi glasno povedala.  Angry  Grin

Drugače sta pa obe čisto zeleni od tetovirne paste. Tudi Tara ima zelen brk....  Roll Eyes

lp od marsovskih kalsangovcev
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #307 : sobota, 18.02.2006 : 20:08:04 »

pohvali Lhamo v mojem imenu ker je bila pridna.pa še ostali dve princeski počohaj  Cheesy Srečki so danes vzeli šive ven in se je super zacelilo.
na sprehodu večkrat počepne za lulat,pa ne priteče nič,razen ko počepne prvič.kaj bi lahko bilo?je že 8 dni od sterilizacije.
Logiran
gremlin
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 444


« Odgovor #308 : ponedeljek, 20.02.2006 : 09:29:16 »

Tudi naši malčki so pogumno prestali odhode v svoje nove domove.
Samo Toby, ki je še ostal pri mami, se je prvo noč pritoževal, ker je ostal brez bratca in sestric.
Sedaj spi z vsemi našimi princeskami in je srečen.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #309 : ponedeljek, 20.02.2006 : 10:47:58 »

Naj jim bo pot v svet prijetnih skrivnosti polna, posuta s slastnimi grižljaji, s soncem obsijana in varna!

Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #310 : ponedeljek, 20.02.2006 : 15:37:56 »

Enkrat te dni... Obljubim... Imam toliko dela, da mi dnevi kar letijo!
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #311 : ponedeljek, 20.02.2006 : 22:49:10 »

Tudi ja želim malim gremlinčkom vse naj naj - ter srečno, dogodivščin polno življenje!!!!! Cheesy Cheesy

Mi smo bili pa danes na obisku pri Darji - in je še Lunca spoznala mladička Jomo in Lamta (Seba pa že uživa pri novih lastnikih). Sem bila pa kar malo presenečena; ni bila tako živahna in zvedava, kot ponavadi-  se ju je kar malo bala, sploh ni vedela, kaj naj z  njima počne, mala Jomo jo je pa tako vabila k igri, ona pa nič ... Undecided Jaz sem bila pa očarana, kot vedno - oba sta res lepa!!!!!!!!!!!!

Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #312 : torek, 21.02.2006 : 14:38:18 »

Mi smo bili včeraj pri veterinarju, ker so se Rozi ponovili tumorčki na seskih Cry - tako, da nas v četrtek čaka še ena preizkušnja - sterilizacija in odstranitev bulic. Cry  Čeprav je stara 11,5 let in je že veliko preživela - je zdaj v zelo dobri kondiciji, krvni izvidi so bili super, srček tudi ... Tako, da močno upam, da bo operacijo dobro prestala, tudi dr. Zaninovič pravi, da bo tako. Upam, da smo se prav odločili; tumorčki naj ne bi bili nevarni do naslednje gonitve, potem pa bi lahko postali usodni ...

Sicer se imata pa punci čedalje raje, ogromno se igrata in po novem tudi spita skupaj, non stop tičita ena ob drugi!!!! V album sem dala slikico, včerajšnjega zanimivega poležavanja ...

Majchi - kako pa je s Srečko?

Lp

Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #313 : torek, 21.02.2006 : 18:14:31 »

Tia boš vidla da bo vse v redu  Wink Rozi je močna punca in tudi to bo za njo mala malica.sploh ker ima podporo tudi pri Lunci,tebi in vseh okoli nje.bomo držali pesti in tačke v četrtek.
slikice so fuuuul srčkane,sploh tista ko ležita skupaj.
Srečka je super.je normalno živahna...mogoče celo bolj.samo mačk se ji ne da več podit  Shocked nisem še ugotovila kako reagira če vidi samca ker sva se bolj not držali dokler je imela tisto mrežico,potem pa je bilo grdo vreme.od sterilizacije se skoraj ne vidi da je bila prerezana...če ne veš niti ne opaziš.tisto pri sesku pa se malo bolj vidi ampak mene ne moti.samo da je ok.
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #314 : sreda, 22.02.2006 : 02:32:21 »

Hvala majchi! Bomo zelo veseli stiskanja pesti in tačk! Res upam, da bo vse ok, je šele en mesec minil od prejšnje operacije, zdaj bo pa prvič dobila "ta pravo" narkozo, prej so delali v lokalni ...

Super, da je Srečka lepo okrevala, me prav zanima kako bo reagirala na fante! No, to me zanima tudi za Rozi, ker je zdaj ravno v fazi, ko je ugotovila kako fajni so in jih veselo osvaja. Roll Eyes Roll Eyes

lp
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines