mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 07:41:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 331482 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #285 : sobota, 11.02.2006 : 19:14:00 »

malo je tudi moja krivda ker "podpiram" take ki vzrejajo nerodovniške kužke.ampak po drugi strani pa če je ne bi jaz,bi jo kdo drugi kupil.
hvala za slikico od Cofija  Cheesy
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #286 : sobota, 11.02.2006 : 19:50:04 »

Ne, ni tvoja krivda, ker si bila še otrok... Ko boš ti izbirala kužka, bo drugače! Srečki pa ful privoščiml, da je pri tebi...

Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #287 : sobota, 11.02.2006 : 20:54:24 »

starši so mi hotli samo ugodit...no kakorkoli sem vesela da sem prišla do srečke ki mi je v času zdravljenja zelo pomagala ker sem imela eno upanje za živet...mislim ne bi mogla zapustit enga malega bitja ki se ga komaj spoznala  Huh na oddelku pa so jo vsi oboževali in je lahko prišla k meni v sobo  Cheesy
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #288 : sobota, 11.02.2006 : 21:57:26 »

Hej majchi! Super, da se je vse tako lepo izteklo!!!! Cheesy Cheesy Zdaj pa Srečka potrebuje veliko prvovrstne terapije - crkljanja. Wink Mislim, da s tem ne bo težav. Wink
Sicer me je pa kar stisnilo pri srcu, ko sem brala tvojo zgodbo, kako je pa sedaj s tvojim zdravjem? Res lepo, da so ti Starši kupili psičko, da sta tako povezani in da se imata radi. Verjamem, da je nikoli ne bi zamenjala, prepričana sem pa tudi, da ima Srečka najboljšo lastnico na svetu. Cheesy
 Lep večer, pa poročaj, kako je ...
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #289 : sobota, 11.02.2006 : 22:03:04 »

No, pozabila sem povedati, da smo mi danes spet uživali s Taro.  Cheesy Odpravili smo se na Jezersko, pa na tekaške proge v  Šenčur - in punci sta več ur noreli po snegu in neznansko uživali. Slikice so že v mojem albumu.

Sicer je pa Lunca že glasno smrči na postelji ... Se mora dobro spočit - jutri gremo v Bohinj in tam ima vedno ogromno dela - najraje išče sledi zajčkov in srnic (in se potem kdaj "posladka" z njihovim drekci Roll Eyes Roll Eyes ). Uf!

Lp
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #290 : nedelja, 12.02.2006 : 11:01:02 »

s crkljanjem pa res ni težav  Cheesy zdaj je moje zdravje čisto v redu,hodim samo še enkrat na tri mesece v ljubljano na pregled.
se moremo tudi mi kam odpravit s Srečko na sneg ko se bo malo boljše počutla.tisti dan ko je zapadel tudi pri nas je bila potem še ves dan vesela,tudi če ga popoldne ni blo več  Roll Eyes
WeilinTia slikice so fenomenalne  Cheesy šele ko sem jih pogledala mi je kapnilo da sem na tistem jezeru drsala.morejo bit pa res slastni drekci...kot priboljšek Grin Srečka najraje podi golobe zato gremo z njo občasno v Piran...tam jih je vse polno na trgu.sej vem da so bogi golobi ko jih podi ampak ona v tem uživa  Grin
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #291 : ponedeljek, 13.02.2006 : 11:46:55 »

Majchi, lepo je slišati, da si zdaj zdrava! Želim ti veliko sreče še naprej!!!

Upam, da me nisi narobe razumela. Tudi tvojih staršev ne obsojam. Naredili so vse zate, celo kužka so ti kupili in poskrbeli, da je bila Srečka lahko s tabo... Samo zaradi psov si želim, da bi bilo čim manj takšnih "gospodov"...
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #292 : ponedeljek, 13.02.2006 : 11:49:01 »

Tia, še malo, pa se bo Tara k vam preselila...  Undecided  Že itak mi da vedeti, da so pri vas kosila slajša in izleti daljši....  Roll Eyes

Sicer pa upam, da jo bomo kmalu skupaj kam mahnili...  Wink Cheesy Grin
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #293 : ponedeljek, 13.02.2006 : 11:51:15 »

Majchi, tudi mene je tvoja zgodba pretresla in sem vesela da si sedaj OK, prav tako sem vesela da je Srečka dobro prestala poseg. Polubčkaj in pocrklaj jo še v našem imenu, pa poročaj seveda.

LPK
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #294 : ponedeljek, 13.02.2006 : 14:29:45 »

Mi smo bili pa včeraj na sansjkem izletu - sprehodili smo se čez celo zaledenelo  Bohinjsko jezero. Sijal je sonček, na ledu pa je bilo 2cm snega - tako, da ni nič drselo. Luni se je trgalo ... Samo laufala je, je pa to kar dolga tura ... Zdaj mi je popolnoma jasno, kako lahko Skandinavci vzdržujejo tako lepo in dolgo dlako pri svojih Shih Tzujih in psički zato niso nič prikrajšani - imajo ogromno takih jezer ...
Luna ni bila ne umazana, ne pretirano mokra, nič ...
Rozi se je pa medtem grela na toplem - več kot dve uri intezivne hoje je zanjo preveč, če jo pa nesemo, jo pa zebe ...

Smo pa pogrešali Taro, z njo bi bilo še bolj fino!!!!! Prav žal nam je bilo, da ni bla z nami!!!!!! Ja, Kalsang, upam, da bomo šli kmalu spet kam skupaj!!!! Sicer je pa itak pri sosedih vedno vse boljše, saj jaz tudi komaj prepričam Luno, da gremo domov, ko je pri vas  Roll Eyes Roll Eyes

"Bohinjske" slikice so že v albumu, popoldne pa bodo na ogled tudi Darjini malčki (čakam na strokovno pomoč, da mi jih pomanjša).

Lp vsem!
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #295 : ponedeljek, 13.02.2006 : 18:59:11 »

Evo, slikice mladičkov od Darje so že v mojem albumu. Lepotci so stari že deset tednov, princeska Seba gre že konec tedna k novim lastnikom, lepi fantek Lamto kakšen teden za njo, kraljična Jomo pa bo ostala doma in delala družbo še trem Darjinim Shih-Tzujem. Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #296 : ponedeljek, 13.02.2006 : 19:31:48 »

Kalsang nisem to razumela kot obsojanje staršev  Wink mi je smešno ker preden sem zbolela so govorili da v bloku nikakor ne morem imet psa,niti majhnega kot je bil Ari (takrat smo bili še v hiši).potem pa so mi takoj izpolnili željo hehe...sej pravijo da je vsaka stvar za nekaj dobra.
Srečka se počuti čisto v redu...vsaj tako zgleda.nori po stanovanju,se bori z medvedkom,vztrajno prinaša žogico,ko sliši da odprem hladilnik pa takoj priteče  Grin niti mrežica je ne ovira.sva bili danes pri veterinarki in mi je rekla da se rana lepo celi,niti je ne boli več ker ni niti malo zacvilila ko jo je potipala.ko ji je hotela zmirit vročino v ušesu je bil pa kažin...je začela skakat po mizi in malo renčat in cvilit  Shocked verjetno se spomne (pravzaprav se sigurno spomne) ko so ji jemali travico iz ušesa in ni bilo prijetno.v soboto greva dat dol šive tako da potem sva za nekaj časa opravli.
kako naj jo postrižem okoli ritke?ker če je ne počesem preden greva ven se vsa pokaka in potem je treba vso dlako očistit  in tako naprej.sem mislila samo malo ostričt pod rito pa nevem kako bi zgledalo ki potem se ne da vrnit dlake nazaj tako hitro.
ji lahko dam kakšen sadni jogurt?ali rajši samo navadnega?ima oba rada vsako tolko.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #297 : ponedeljek, 13.02.2006 : 19:55:36 »

Dlako okrog anusa ji lahko kar do kože postrižeš. Že to dostikrat pomaga, da se kakec ne obesi.

Jogurt ji pa v zmernih količinah kar daj - kakšno žlico ali dve.
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #298 : torek, 14.02.2006 : 22:26:44 »

aha torej tudi sadnega lahko.jagodni od actimela ji je zelo dober pa nisem vedla če je sploh ok...bo tudi ona zavarovana pred prehladi zaradi actimela  Grin
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #299 : sreda, 15.02.2006 : 09:18:57 »

Pozdravljeni,

Včeraj sem šla gledat mali razbojnici Pamo in Lamo in je res ena večji cuker od druge, bi najraje eno odnesla domov al pa kar obe Smiley Saj ne veš katera je večji cuker ali ta večja razbojnica ali mali cartek Smiley Mama Tara je tudi prava lepotica, pa kako se igra Smiley Ful sem vesela, da sem lahko prišla gledat malčice (oz. kar velike babe so že), hvala Kalsang. Sem pa šele v avtu dobro pogledala na uro in ugotovila da sem se prav zelo dolgo zadržala (male so vmes že zaspale jaz pa sem še vedno čvekala pa čvekala  Roll Eyes, upam da vam nisem ukradla preveč časa.

LPK

Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines