mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 27.09.2024 : 16:38:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 181 182 183 184 185 [186] 187 188 189 190 191 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 349299 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2775 : nedelja, 09.03.2008 : 13:08:03 »

J'p, v Ameriki! Grin

Če so to še od tiste pošiljke, ki smo jo skupaj naročile...  Wink
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #2776 : nedelja, 09.03.2008 : 14:21:38 »

Laguna, poslala sem ti ZS. Wink Se ti vnaprej zahvaljujem za vse!  Smiley

Kalsang, tudi tebi na tem mestu hvala za uslugo, sprej ter gumice. Sem zelo vesela, da sem imela priliko spoznati vse tri! Res ste mi polepšale dan!  Smiley  Smiley  Upam, da vas bom imela priliko kmalu spet videti.
Gumice smo pa sprobali in lahko rečem, da je velika razlika med njimi in temi, ki jih mi uporabljamo. Opazila sem, da so kakor bolj "spolzke", če sem povedala razumljivo. Veliko lepše "drsijo" po dlaki in res, nobenega cukanja in populjenih dlak! Res, super! Ker je Tiji tudi tako veliko prijetneje vse skupaj. Je res tako, da se jih da dobiti samo v Amerki? Undecided

O izkušnjah s sprejem, pa še poročam! Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2777 : nedelja, 09.03.2008 : 16:52:51 »

Gumice se da dobit tudi na kakšni slovenski razstavi. Vendar se jih bolj splača naročiti prek kakšne spletne strani iz tujine, ker je cenovno ugodnejše

Ti pošljem link na ZS.

Tudi vaju je bilo lepo spoznati in upam, da bova naslednjič imeli več časa za kakšen klepet, punce pa za pasje spoznavanje. Wink

lp
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #2778 : nedelja, 09.03.2008 : 19:05:05 »

Ja, ja to so še tiste ki smo jih skupaj naročale! Me je takrat mal zaneslo, pa jih imam zdj kr mal preveč Wink, sej veš kako je to, črne da se ne vidijo, pa baby blue barve, ker je zenč črn, da pridejo gumice do izraza, pol mi je pa še Savina zelene dala .... Cheesy Grin!, tko je to ja, ko nas za naše kosmatičke učasih kar malo preveč zanese!
Logiran
moly
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 114


« Odgovor #2779 : torek, 11.03.2008 : 09:27:06 »

Zdravo!

Včeraj sem raziskovala briketirano hrano (http://www.dogfoodanalysis.com) in sem se odločila da iz Almo Nature preidem na Arden Grange - jagnjetina in riž. Všeč mi je tudi Canidae All life changes.
Glede na raziskave imata 4 oz. 5 zvezdic.

Kakšne izkušnje? Ali bi bili ti dve primerni za shi tzuja? Kakšna je velikost briketkov?

lp
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #2780 : torek, 11.03.2008 : 09:44:56 »

Moj mali je na Canidei lamb and rice in je naravnost fantastična. lep iztrebek, lepa dlaka brez prhljaja, brez srbečice, mehka, nobenega zadaha, dobra kondiciija in živahnost. bila sem na arden Grange a mu ni odgovarjal...ampak to se od psa do psa razlikuje.

Aja, še glede nege....neverjetno dobro se obnese za kožuh deževnica.....potem je dlaka mehka kot svilica. Jaz ga vedno peljem na dežek ali pa zbiram deževico in ga po kopanju polijem z njo....res pravi balzam za dlako in tudi nič naelektrena dlaka ni potem, kar mi pri balzamu še ni uspelo, več preparatov pa se mi zdi nesmiselno imeti, če deževnica vse poštima.  Wink
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #2781 : torek, 11.03.2008 : 10:40:16 »

Mi sedaj jemo Arden Grange. Tam, kjer kupujem obstaja varianta samo s piščancem - to je puppy/junior varianta. Pa moram rečt, da Tija žal ni navdušena. Sem kar malo razočarana, ker vem, da so zelo kvalitetni. Briketi niso veliki in so take trikotne oblike.
Canidae je tudi zelo kvalitetna, kolikor sem prebrala, ravno na forumu. In se nagibam k temu, da bi naslednjič kupile te. Čeprav bo verjetno ista pesem.
Pri nas kakec tudi ni bil najboljši, pa sem kupila nekaj za obnovo črevesne flore. Darm gel ali nekaj takega, moram preverit. Tudi zato, ker je Tija jedla antibiotike zaradi vnetja mandljev. In sedaj je res boljše, kot je bilo. Čeprav ritko res umivamo bolj pogosto kot smo jo včasih.  Tongue  Čeprav sem bila, roko na srce, na začetku veliko bolj dosledna pri briketih. Sedaj pa popuščam in dobi še vsega boga zraven. Roll Eyes 
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2782 : torek, 11.03.2008 : 11:54:47 »

Pri nas jemo Arden Grange Adult Chicken and Rice. Jagnjetina in riž nam ne odgovarja (beri: okus ni ta pravi  Roll Eyes ). Z AG Chicken and Rice sem zelo zadovoljna. Dlaka super, kakec tudi, energije imata več kot prej, ko sta bili na Nutro. Tara ima tudi lepši urin (na Nutru je imela motnega). Je pa tako: če pes dobi veliko še drugih slastnih priboljškov, se bo spuntal nad vsakimi briketi. Jaz jima sicer med brikete zmešam malo narezane sveže paprike, žličko kisle smetane, tune ali zelenjave iz kurje župice. Vsak dan nekaj drugega, da ni vedno eno in isto. Če izpraznita posodici, dobita piškot, če samo poližeta dodatke z briketov, pa ne. Potem pa imata dosti za tuhtat.  Huh

Druge hrane ne dobivata več, ker potem se zgodi res pravi punt. Moji imajo prepoved talanja salamic, meska in podobnega, ker potem nehata normalno jest.

Za večjo ješčnost pomaga pa tudi več telesne aktivnosti.  Wink
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #2783 : torek, 11.03.2008 : 12:09:31 »

Točno to. Več se gibajo, več pojejo.  Smiley

Zato se mi zelo radi gibamo! Grin
Logiran
sarčy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


« Odgovor #2784 : sreda, 12.03.2008 : 18:21:33 »

kimi nc se bat, bojo sigurno super prjatlce...kako je pa kej linika drugac?
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #2785 : sreda, 12.03.2008 : 19:16:11 »

Lina je super, uživa 100 na uro...no trenutno drnjoha pr imojih nogah...tudi na tleh je dobro, samo da je zraven mene, pa ima cel kavč frej, ampak je potem že malo predaleč in ne vidi kaj delam Smiley


LPK
Logiran
sarčy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


« Odgovor #2786 : sreda, 12.03.2008 : 19:19:25 »

ziggy pa kr pr men na rami spi, zdej se lahk, ko je tok mecken... Smiley
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #2787 : četrtek, 13.03.2008 : 10:22:43 »

Mi smo se pa, po hitrem postopku, nažalost pridružili "Klubu zavozljanih dolgodlakih psov".  sram
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #2788 : četrtek, 13.03.2008 : 10:39:02 »

pokica, kaj se je pa zgodilo, da ste se včlanili v "KZDP"  Undecided?!
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #2789 : četrtek, 13.03.2008 : 12:00:04 »

Ma nič. Enostavno sem včeraj (prvič) detektirala dva "ornk" vozliča pri Tiji. Enega na vratnem delu, drugi pa na notranji strani stegen. Pa se mi zdi, kot da sta čez noč prišla. Noro. Jaz ne vem, ampak očitno se je začelo tisto odobje menjavanja mladičaste dlake. Jaz sem pa še mislila,da nas to le ne bo doletelo, ker se redno krtačimo in češemo. Sem bila v resni zmoti. sram 
Logiran
Strani: 1 ... 181 182 183 184 185 [186] 187 188 189 190 191 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines