mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 17.08.2024 : 19:17:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 163 164 165 166 167 [168] 169 170 171 172 173 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 338723 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2505 : sreda, 05.12.2007 : 13:29:27 »

Eva D. vzrediteljico tvojega kužka zelo cenim in če se pri njej RC obnese, potem to vsekakor drži. Glede na to, da veliko da na kvaliteto dlake in ker vem, kakšno čudovito dlako ima njen Toto, potem ji ne morem ugovarjati. Vsak kuža je zgodba zase in pri vsakemu je kaj drugače, tudi če so si v bližnjem sorodu kot moji punci. Ti kar nadaljuj z RC. Boše že sproti ugotovila, če ni OK. Wink
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #2506 : sreda, 05.12.2007 : 19:13:59 »

Ja, saj tako kot sem rekla, bom videla, kako se bo pri mojemu obnesel royal canin... če ne bo potrebe tudi ne bom menjala firme. Pač zanimivo mi je to, da so si že sami predstavniki znotraj pasme shih tzu tako različni med seboj, enemu odgovarja nekaj, kar drugemu absolutno ne pride v poštev, zato pa sreča, da obstaja več vrst kvalitetne hrane.
Glede Tota... on je pa res THE BOSS... Ko sem bila na obisku me je čisto prevzel. Trenutno je tudi edini, ki ga ga. razstavlja, ker imajo vsi ostali še zdaj poletne frizurce, ali pa so svojo kariero že "zaključili", pa uživajo penzion Smiley.
Skratka, to sem hotela povedati, da sem vse od prvega do zadnjega prešlatala in prebožala (so vsi v mejah normale scartlani), pa so imeli vsi prečudovito dlako + moje roke po božanju teh njenih kosmatinčkov niso imele čisto nobenega vonja, no saj tudi psi niso imeli nobenega vonja. Ima jih kar veliko (kužkov), tako da vsaka ji čast, da ima toliko energije, prostega časa, volje in ljubezni, da si vzame čas za vsakega izmed njih, ker so res vsi zelo lepo negovani.

Glede teh koledarjev se pa, kalsang, absolutno strinjam z vami!!! Ljudje, sploh pa mnogi starši, bi popustili tečnarjenju otrok, ki si želijo RAVNO TAKŠNEGA KUŽEKA, KOT GA VIDIJO NA SLIKAH  Angry, večina pa se jih ne zaveda, da so morali ti kužeki na slikah skoz dolg proces negovanja in "odrekanja" njihovih lastnikov, da na koncu izgledajo tako srčkani in cartlih, kot na teh koledarjih. Potem si nabavijo psa, seveda bi se posledično PREprodaja "bolanih" shih tzu mladičkov od preprodajalcev močno povečala, na koncu pa kupljen kuža sploh ni podoben tistemu na sliki, pa ga v najhujšem primeru zaradi tega celo zavržejo  Angry! Seveda se ti problemi pojavljajo tudi brez koledarjev, pa vendar se mi zdi, da bi ti koledarji samo še pripomogli k temu groznemu početju.
Tako da pokica, jaz ti predlagam, da izbereš nekaj oziroma 12 najlepših, najbolj zanimivih in najbolj norih fotk od svojega shih tzu-jčka, pa jih daš razvijat v kakšen foto-studio, pa ti te slikice tam povečajo in natisnejo v obliki koledarja (s točnimi datumi za l. 2008), pa boš imela svoj UNIKATEN in NAJBOLJ originalen koledar na svetu  Grin...
Lp



Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2507 : sreda, 05.12.2007 : 20:21:42 »

Ružica ima svoje pse res lepo negovane. Toto pa je pravi maneken. Vendar ne bo več dolgo edini! V Ljubljani bo debitirala mala Ora. Komaj čakam, da jo vidim, saj sta mama in oče zelo lepa. Smiley



Logiran
Lea*
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 128


« Odgovor #2508 : ponedeljek, 10.12.2007 : 11:42:33 »

Pikasa, kakšnega srčka imaš=*
Logiran
PIKASA
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 31


« Odgovor #2509 : ponedeljek, 10.12.2007 : 12:20:04 »


 Smiley  Zdravo Lea !

Naš mali kosmatinček je res srčkano in posrečeno bitje. Včeraj smo ga na vso moč crkljali, daje bilo kaj. On in njegovi bratci kljub svoji majhnosti neumorno mahajo z mini repki ter cvilijo, da vzbujajo pozornost, ki so je posledično tudi deležni.
Res so čudoviti, kakor tudi  njihova vzrediteljica!  Doma imamo že dolgo časa vse pripravljeno za njegov prihod, debeli album s slikami je že skoraj poln,.... le še on manjka. Pa tudi on bo kmalu po novem letu že z nami !   Cheesy





Logiran
Lea*
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 128


« Odgovor #2510 : ponedeljek, 10.12.2007 : 12:28:53 »

hehe :)super Cheesy
Logiran
Lea*
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 128


« Odgovor #2511 : ponedeljek, 10.12.2007 : 12:30:29 »

Pikasa ali lahko vprašam kje ste ga kupili(v kateri psarni) če ni skrivnost?
Logiran
PIKASA
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 31


« Odgovor #2512 : ponedeljek, 10.12.2007 : 12:36:27 »


Vzrediteljica je iz Zagreba. Ne vem ali se lahko objavi ime (da se ne prekrši reklamni kodeks ) ?!   Huh
Logiran
Lea*
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 128


« Odgovor #2513 : ponedeljek, 10.12.2007 : 12:44:46 »

Hvala Grin tudi jaz ne vem
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.370


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2514 : ponedeljek, 10.12.2007 : 12:50:10 »

Ce vzreditelj/psarna ni clan mojpes.neta, se JAVNO ne omenja.
V vsakem primeru pa se lahko napise ime psa.
Logiran

PIKASA
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 31


« Odgovor #2515 : ponedeljek, 10.12.2007 : 14:58:38 »


 Smiley  Zdravo,

rodovniško ime našega kosmatinca je: PIA BARDO BLONDY CHOCOLATE-DO  .    Smiley

Lp,
PIKASA
Logiran
PIKASA
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 31


« Odgovor #2516 : sreda, 12.12.2007 : 13:14:14 »

Zdravo,

evo nekaj "svežih" fotk našega kosmatinca  in njegove mame  Wink  :






Lp, Pikasa
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #2517 : sreda, 12.12.2007 : 13:56:21 »

Smo veseli novih fotk, pa še kako!  Cheesy Le tako naprej! Fotki sta prelepi!

PIKASA, imela bi dva vprašanja za te, upam, da s tem ne bom preveč vsiljiva.  Roll Eyes  In sicer me zanima, koliko številčno je bilo leglo, iz katerega je tudi vaš kosmatinec, ter koliko je stara njegova mama. To me zanima čisto tako, iz "firbca".  Smiley Vnaprej hvala!

P.S. Upam, da bomo kmalu deležni novih fotografij! Cheesy

Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #2518 : sreda, 12.12.2007 : 13:57:10 »

Lep pozdrav  Wink!

Joj, pikasa, kakšni lepi slikici... Še posebej tista, na kateri je z mamico slikan... Res je srčkan, ta vaš mali kosmatinček, no tako kot vsi negovi brateci, pa tako kot so krasni tudi njihovi predhodniki! Ne morem se nagledati teh malih kepic, ki pa očitno zelo hitro rastejo, in kar kipijo od razigranosti in veselja  Grin...
Komaj čakam, da jih spet v živo vidim, da si naberem nove energije, s katero upam, da bom lažje dočakala prihod Endy-ja.  Cheesy..

Lepo se imejte,
Eva


Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #2519 : sreda, 12.12.2007 : 14:06:38 »

Pokica... če ti lahko jaz odgovorim na vprašanji, ker dobim Endy-ja iz tega legla.
30. 10. 2007 so se v leglu skotili 4 zdravi, prekrasni mladički... sami fantki in vsi 4 že imajo bodoče lastnike, ki nestrpno čakamo na njih... Njihova mamica pa izvorno prihaja iz Nemčije, če se ne motim... stara je pa 2 leti in 4 mesece Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 163 164 165 166 167 [168] 169 170 171 172 173 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines