mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 07:51:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 330967 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #135 : četrtek, 19.01.2006 : 15:01:59 »

Mamico Diablotovih potomcev, Dolce Vita from Tanja's Fairyland, se je razstavljala pri mladičkih in mladih. Razstavljali so jo sedanji lastniki, se pravi vzreditelji mladičkov, in ne Tanja.

Mamica drugih dveh se ni razstavljala, je pa zato njihova vzrediteljica (Alena) razstavljala pred več leti, ko nas še ni bilo na sceni.

Tako da nekaj znanja je bilo na "razpolago", pa se nanj nihče ni spomnil.

Me sam mal razjezi, ker je zdaj nekaj luštnih kužkov, pa jih zaradi pomanjkanja ring treninga  ne predstavijo tako, kot bi bilo treba. Na žalost mislijo, da itak ni pomembno, ker je pes še mladiček. Ampak treba ga je začet učit. Starega kozla ni še nihčenič naučil.

Se že vidi moja poklicna deformacija....
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #136 : četrtek, 19.01.2006 : 15:02:53 »

Mislim pa da bi jih bilo treba samo malo motivirat in bi tudi oni bili zainteresirani, z zraka pa tako ali tako nic ne pride.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #137 : četrtek, 19.01.2006 : 15:04:20 »

Hvala za komplimente švrkicam in švrkcem!

Tovrstne urice smo že organizirali skupaj z Vesno Kranjc, ki je izvrstna razstavljalka in pasja frizerka. Začuda jih je prišlo bolj malo glede na začetno zanimanje. Ampak mislim, da bo spet treba kaj takšnega organizirati. Mogoče bi nekatere celo osebno povabili... Smiley
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #138 : četrtek, 19.01.2006 : 15:07:01 »

Ja, motivacija je pri novopečenem lastniku šicuja lahko problem, ker moraš kar naenkrat obvladati toliko kozmetičnih spretnosti, da se ti zdi too much... (govorim iz lastnih izkušenj).

Rada bi se nečesa spomnila, da bi jim pomagali... Mogoče res prijazno povabilo na druženje s vadbo ring spretnosti in svetovanje glede nege... Pa  vse skupaj bolj na hec obrnit, da bo zabavno.... Si še kaj zmislit...

Bomo videli, najprej moramo itak vreme zrihtat, ker zdaj še ta veliki tečajniki ne morejo nadaljevati s treningom poslušnosti....
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #139 : četrtek, 19.01.2006 : 15:08:08 »

Ja, motivacija je pri novopečenem lastniku šicuja lahko problem, ker moraš kar naenkrat obvladati toliko kozmetičnih spretnosti, da se ti zdi too much... (govorim iz lastnih izkušenj).

Rada bi se nečesa spomnila, da bi jim pomagali... Mogoče res prijazno povabilo na druženje s vadbo ring spretnosti in svetovanje glede nege... Pa  vse skupaj bolj na hec obrnit, da bo zabavno.... Si še kaj zmislit...

Bomo videli, najprej moramo itak vreme zrihtat, ker zdaj še ta veliki tečajniki ne morejo nadaljevati s treningom poslušnosti....
Logiran
metha
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #140 : četrtek, 19.01.2006 : 15:13:20 »

Živjo!
Se bom pa še sama oglasila v tej temi, ko se ravnokar pogovarjate o organiziranju ring treninga v okviru šole Švrk. Meni se zdi to odlična ideja! Sama čez 3 tedne dobim novo kosmato družinsko članico, in sicer tibetansko terierko-glede Švrka sem se že v nedeljo na razstavi pozanimala, da se bo mala šola začela v mesecu marcu, če bo le vreme to dopuščalo. Ker imam namen obiskat tudi kakšno razstavo in sem do sedaj še brez tovrstnih izkušenj, bi mi vsaka pomoč in nasvet prišla še kako prav!
Lp, Meta
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #141 : četrtek, 19.01.2006 : 15:16:12 »

Evo kandidati!

Meta, ni problema. Bomo organizirali! Si prva na "seznamu".

Upam, da bomo v marcu lahko kmalu začeli s tečaji. Bomo pa vse tečajnike obvestili o možnosti ring treninga, tako da boš na tekočem.
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #142 : četrtek, 19.01.2006 : 15:17:09 »

jaz pa druga na seznamu. se bom pač vozila v ljubljano, pa kje prespala  Grin. ker tu ni nič pametnega, v totem maribori!  Smiley
Logiran
metha
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #143 : četrtek, 19.01.2006 : 15:18:23 »

Super! Hvala.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #144 : četrtek, 19.01.2006 : 15:21:00 »

Ej, Gremlin, bi ti lahko komu v MB pokazala osnove? Drugače pa bo treba v LJ.
Logiran
gremlin
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 444


« Odgovor #145 : četrtek, 19.01.2006 : 15:23:41 »

Očitno imamo pač različne kriterije o razstavljalcih! Za mene tisti, ki obiščejo nekaj razstav in potem obupajo pač niso pravi razstavljalci in ker se še sami niso tega dobro naučili bodo bodočim lastnikom svojih mladičev tudi stežka konkretno pomagali.
Moreš razumeti, da nimajo pojma niti o vzgoji svojih psov, kaj šele kaj drugega.
Sicer pa prihaja k vam v močvirje moj tamali Tango in mu bodo urice ring dresure zelo koristile, ker je nova lastnica še začetnica, jaz pa sem 125km predaleč.
Logiran
gremlin
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 444


« Odgovor #146 : četrtek, 19.01.2006 : 15:28:03 »

Ja pri nas na KD Maribor smo že organizirali tovrstne priprave na razstave.
Celo pred vsako razstavo smo zbrali nekaj mladičkov, da so vadili.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #147 : četrtek, 19.01.2006 : 15:33:01 »

Varja, pokliči torej KD Maribor, drugače pa seveda lahko prideš k nam.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #148 : četrtek, 19.01.2006 : 15:33:51 »

Gremlin, sej vem. Ampak ene stvari se mi zdijo osnovni bonton...

Tango bo pa seveda dobrodošel!
Logiran
gremlin
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 444


« Odgovor #149 : četrtek, 19.01.2006 : 15:42:53 »

Kalsang, kdaj boš naredila nove slikice tvojih malčic. Sedaj bodo kmalu stare štiri tedne. A ti je že katera zlezla pod kožo?
Jaz že vem kako to gre! Izbiraš si psico za doma, na koncu pa ona izbere tebe.
Ko gledam slike tvojih dveh si že mislim, katera bo ostala doma.
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines