mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 27.09.2024 : 17:27:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: CENA PSA
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: CENA PSA  (Prebrano 76735 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #120 : nedelja, 06.07.2003 : 22:33:29 »

Ja to je pa pac stvar posameznika koliko se v resnici zavzame da bi okrepil svojo "odgovornost".Jaz npr sem celo noc brala knjige o pasmi,osnove sem vedela ze od prejsnjega psa.No ja razne igrace in pripomocke sem kupila pred prihodom Brina,tako da tukaj ni bilo nobenega panicarjenja in je slo vse gladko,spontano in sprosceno-ce pa bi se dolgo pripravljala bi me pa verjetno pobralo od zivcnosti.Se mi zdi da odrasli nekako se lahko speljejo tak hiter prihod psa,bolj je problem v otrocih,ki  ne razmisljajo tako trezno in odgovorno.Ne govorim da otrok ne bi smel imeti psa,vendar pa bi morali starsi prevzeti odgovornost,ko odrasli "mladicek" ni vec tako zanimiv in je seveda za njim pobirati bljak kakce.
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #121 : ponedeljek, 07.07.2003 : 08:38:45 »

Ne morem vec  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Ce si hocete "polepsati" dan, si malo preberite male oglase z dne 6.7.2003..........

LP
Logiran
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #122 : ponedeljek, 07.07.2003 : 11:39:59 »

maj verjetno misliš tegale:

Novofundlandca ali Bernskega planšarja: samčka, kupim konec julija, čistokrven, brez rodovnika, cena: 25.000,00 SIT. Stanka, 041/944-344
Stanka

ja take zadeve mi dvigujejo pritisk. pa saj je to zame samo dobro ker imam po naravi zelo nizkega  Wink
Logiran
yo
gost
« Odgovor #123 : ponedeljek, 07.07.2003 : 11:42:57 »

...in potem ponovno zazivijo stare teme oz. se zgodba nadaljuje, tako kot v temi o novofundlandcih, kjer se je lepo pokazalo, da toliko kot placas tudi dobis (v omenjeni temi dobesedno - glej kilazo Cool  Shocked)

Lp, Yo
Logiran
Floki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 131


« Odgovor #124 : ponedeljek, 07.07.2003 : 11:51:32 »

BERNARDINEC-samcek,kupim konec julija.cena:do 20.000 sit

Ce gre po kilah, si lahko predstavljate, kaksen bernardinec bo tole  Shocked Shocked Shocked Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #125 : ponedeljek, 07.07.2003 : 12:21:04 »

vi lahko govorite o kilah (floki, yo...)
pri mojih bi bila pa švoh cena če bi se šlo po klilah. boljše bi bilo če bi se šlo po dekah  Grin.
agata ima 4 kg, nosečnica alice pa kljub blagoslovljenem stanju tudi ni prilezla visoko. nekaj gramov čez 7 kg.
Logiran
yo
gost
« Odgovor #126 : ponedeljek, 07.07.2003 : 12:24:45 »


Citat

vi lahko govorite o kilah (floki, yo...)
pri mojih bi bila pa švoh cena če bi se šlo po klilah. boljše bi bilo če bi se šlo po dekah  Grin.
agata ima 4 kg, nosečnica alice pa kljub blagoslovljenem stanju tudi ni prilezla visoko. nekaj gramov čez 7 kg.


Daisy, pa kaj se zdaj trapasto delas Huh Saj ravno v tem je stos, se vedno so lahko cistokrvni in najlepsi, samo malo vecjega oceta najdi, pa se bo kilaza popravila, pa se ceno bos lahko dvignila (ravno obratno kot v primeru bernardinaca, njufkota, bernca in podobnih seveda). Ves, oni nizajo, ker so dragi, ti pa zvisaj, pa bo. Saj je itak vseeno, glavno, da bos cenejsa kot zasluzkarji. Pa se za skok ti ne bo treba placat, sam na pravem mestu ob pravem casu se pojavi...  Lips Sealed Roll Eyes Shocked Cool

Lp, Yo
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #127 : ponedeljek, 07.07.2003 : 12:47:58 »

Poznate rastlino bob? Vcasih mi je stara mama rekla, da je "tako, kot bi metala bob ob steno" no, kadar mi ni mogla kaj dopovedati  Grin Grin Grin.

Obcutek imam, da se z nasimi razpravami dogajo podobno  Angry Angry Angry

Na forumu smo si lahko se tako enotni, ne vem zakaj imajo raznorazni Matoše vecji vpliv.... nato pa jok in stok  Shocked Shocked Shocked Shocked

LP
Logiran
yo
gost
« Odgovor #128 : ponedeljek, 07.07.2003 : 13:22:54 »


Citat

Na forumu smo si lahko se tako enotni, ne vem zakaj imajo raznorazni Matoše vecji vpliv.... nato pa jok in stok  Shocked Shocked Shocked Shocked


Zato, ker vendar dajo garancijo  Roll Eyes pa navodila za uporabo, a ne  Shocked
Pa se za tehnicno robo menjajo  Roll Eyes Shocked
Jok pa stok je potem, ko kupci ugotovijo, da so taksne garancije neveljavne in da se na psa bolj navezejo kot na TV, pa se psa se ne da popravit kar tako...

Lp, Yo
Logiran
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #129 : torek, 08.07.2003 : 09:38:27 »

yo,
a vidiš da ne razumem štosa. bom ob naslednji gonitvi naredila tako. no sicer se pa sedaj argentinka goni in lahko tudi njo komu podtaknem. mogoče bo pa kak pravi čistokrvni, veli, da ga damo za pravo ceno  Wink

maj,
a veš da sem se tudi jaz že to spraševala kako to da imajo matiša in podobno tak vpliv. veliko se piše, govori, članki po tv oni pa kar drekajo. to je res fenomen. sem prepričana da je tukja tudi ta moment da je cucek na voljo takrat ko si nov lastnik zaželi in mogoče je cena za 50 eur nižja kot v doma. moram se pohvalit da v bokser klubu nimamo problemov s preprodajalci. ceno imajo pa tako kot domači psi. tako se jim ne splača.

yo,
o garanciji pa vprašaj mefista. ona ti bo najboljše povedala in o pressa canario ki jo je pripeljal matoša.
Logiran
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #130 : torek, 08.07.2003 : 12:25:28 »

ne ta ljubljani. en drug. ne vem od kod so ljudje. se mi pa ful smilijo. ker tisto veliko žival katero so kupili za velike denarje ni niti od daleč presa.
tega ljubljanskega sem pa videla nazadnje pred kratkim na sliki in je lep. moram se en dan zmenit da ga vidim v živo.
Logiran
yo
gost
« Odgovor #131 : torek, 08.07.2003 : 12:27:04 »


Citat

tega ljubljanskega sem pa videla nazadnje pred kratkim na sliki in je lep. moram se en dan zmenit da ga vidim v živo.


A mislis tega iz Fuzin Huh No, ce je ta...  Lips Sealed

Lp, Yo
Logiran
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #132 : torek, 08.07.2003 : 14:25:13 »

yo,
ne ta iz fužin. ta je od znanega vzreditelja.
še en drug obstaja, ki pa glede na izgled ni pressa. imam pa papirje na to pasmo, ki so pa ponarejeni. preverjeno na tamkajšnji kinološki zvezi.
Logiran
Stefan
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #133 : ponedeljek, 08.12.2003 : 15:45:50 »

Pozdravljeni,

zanimajo me cene (z in brez rodovnika) dolgodlakih Škotskih ovčarjev in Bernskih planšarskih psov.
Logiran
matejam
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 55


« Odgovor #134 : petek, 12.12.2003 : 18:35:07 »

BOK,

Jaz sem za svojega BERNYA plačala 60.000 SIT, je čistokrven bernski planšar brez rodovnika. Drugače pa so rodovniški bernci okrog 150.00 SIT (10.000 manj za smičke).
Zdi pa se mi, da so Škotski ovčarji cenejši, vendar ri cene ne morem posredovati.
Samo nikar ne misli da je to vse, kar si dal za svojega psa. Potem je tu še kvaluitetna hrana (sama mu dajem briketke Hills) pa veterinar, razne krtače, pesjak, pasja uta, ... Jaz pa vseeno sploh ne gledam na ceno. Velikokrat se zgodi, da raje za denar, ki sem ga jotela nameniti zase kupim kaj za Bernya in verjemi, ko vidiš veselje v njegovih očkah je vsaka cena pozabljena!  Grin Wink

LEPO SE IMEJTE ŽIVALOLJUBČKI!

Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: CENA PSA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines