mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 23.06.2024 : 04:33:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)  (Prebrano 50534 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #180 : četrtek, 09.04.2009 : 19:53:58 »

o ti malorca, kakšne je pa tale Moja stresala včeraj Shocked...ja zakaj meni 100X pridna - zakaj neki - ja zato, ker SEM PRIIIIDNA, ALOOO  Cheesy a lah še kdo bolj  neumno vpraša. Mularijo pa včasih kšn dan komaj kaj sreča....nimaš kej, takle imamo. Lips Sealed A se reče temu da galebi bežijo iz gnezda. Ne galebi - golobi. A ne ne - ptički počasi zapuščajo gnezdo. al pa tkole: starajo se, teli ptički! Tongue

no v glavnem, sori za dolg uvod, tole sem hotla povedat: danes me je Moja spet peljala na Jošta, pa tokrat nisva ble same, ampak v družbi ene lušne prijazne punce in njenega moža in - pazi zdej tole - kužolinke Ule!  Cheesy Ajooooj, ona obožuje storže, jst pa veje, tko da sva letali vsaka za svojimi rekviziti. In, ma ne boste verjeli - spet sem bla priiiiidnaaaaa.  :DMoja to zna tko nekak fajn skoraj zapeti al kako naj rečem - tko nekak fajn zavije in zacvili zraven - no kdo jo malo čudno gleda, meni pa paše. Smiley

No iz razloga dveh zgoraj opisanih priljubljenih rekvizitov opozarjam jutrišnje obiskovalce Jošta, naj fajn gledajo pod noge, ker smo materiala zmetali tko rekoč na tone. Wink

Ula - a boš bla hotla it z mano pa z Mojo še kdaj na Jošta al pa tko kam, a sem te jst preveč zmatrala (pa Moja Tvojo s stalnim čvekanjem - dihej, ženska, dihej! - sem ji hotla povedat, teli Moji, pa me seveda ni slišala, ker je čvekaaaaalaaaaa....brezupen primer Lips Sealed).

Logiran
lura
novinec
*
Sporočil: 21


« Odgovor #181 : petek, 10.04.2009 : 09:01:54 »

Ojla!


Ula tukej... (kdo bi verjel, da znam rokovati z računalnikom, ne?!?!)   Wink

Včerej je bilo res super, sem končno spoznala kužiko, ki je bolj "utrgana" od mene (pozitvno mišljeno, seveda). Sem se odločila, da bo treba malo bolj delat na kondicijskih pripravah, ker tole je bil kr mal too much (opa, znanje angleščine). Nisem navajena, da me kdo tkole "šiša" v teku. Bom morala Mojadva mal bolj v hribe gnat. Pol se pa pazi...   Grin Grin

Še ena prošnja - lahko? Pozdravi Tvojo in se ji zahvali za sprehod. Je rekla Moja, da bi bilo to treba še kdaj ponovit, da je uživala 100/h.  Pa najbolš da se kr onedve zmenita, midve pa energijo šparava za storže, palčke, piškote, vohljanje in skakanje, laufanje... Kaj praviš? Pa upam, da se moja spomni da fotoaparat sabo prinese, da pokaževa kaj vse znava  Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #182 : petek, 10.04.2009 : 10:27:18 »

ej Ula, živjo živjo! Dobrodošla v mojo temo. Cheesy
Ula, Ula, a si ti po župi priplavala a kva - to, da se Tvoja spomne fotkiča prinest, po moje lah kar pozabiš - če je kolikor toliko Moji podobna.  Angry A boš verjela a ne, ampak jst životarim pasje življenje pri Svoji že od začetka avgusta lani, pa po moje, tkole na pamet, nimam še ene zunanje fotke ne! Shocked
No OK, dobr, je že res, da sem fina gospodičnica pasme naročni nakavčnik, ampak kolikor pa jst Njo sprehajam vsepovsod, po ravnem in v hribe, bi se pa že lahko kdaj spomnila še fotkiča s sabo nest...A kva?! Huh

Čeprav, če sem prav ujela, je Moja lih včeraj razlagala Tvoji, kako včasih smešno zgleda, ko jo peljem na sprehod, pa ima Ona okol vratu (no  čez rame tko nekak ane) povodec, gor obešeno posodico z vrečkami, pa s priboljški, pa okol vratu še mobitel, ključe in kliker - a si predstavljaš, da na vse to navesi še fotkiča? Ajooooj, novoletna jelka! Cheesy Grin Tongue
Logiran
lura
novinec
*
Sporočil: 21


« Odgovor #183 : petek, 10.04.2009 : 11:54:28 »

Aha, pol morm pa sploh prepričat Mojo, da vzame aparat in slika... Da bom lohka v svoj album dala slikco nove prijateljice.  Smiley  Pa še tebi jo pošljem. Sej veš, da moramo včasih narediti stvari namesto naših "šefov"! K so taki pozabljivci...

Brez skrbi, jih bova že spravili v red (vse po vrsti)!   Grin

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #184 : petek, 10.04.2009 : 12:14:10 »

Ula, prijateljica moja, ti obvladaš "išči" - a veš, da sem jst (mah kaj jst - Moja je kriva, sigurno! Angry) izgubila moj obesek (ki je imel, iz praktičnih razlogov, na obeh straneh zapisane samo GSM cifre Mojihdveh, pa kar izbrez mojga imena Lips Sealed). Ka bomo šli naslednjič na Jošta - a boš pliiiiiz fajn povohcala, če ga slučajno kje najdeš. Če ga bo že prej kdo - kaj misliš - a bo poklical, a samo debelo gledal?  Huh

Pa reci Tvoji, da je bla Moja včeraj tudi cela vesela zarad tegale izleta Cheesy - edino za Tvojega se je mal sekirala, ka ni pršu do besede skoraj N-Č.... Lips Sealed
Tole pa povem samo tebi na uho: jst sem potem doma dol padla in zakomirala na tavelki pojstli potem pa še na mačji vreči - sem bila "mjčkn" zmatrana od norenja...Pa ne okol govort!

Grin  Grin  Grin
Logiran
lura
novinec
*
Sporočil: 21


« Odgovor #185 : petek, 10.04.2009 : 12:30:35 »

Itak, jst obvladam iskanje! Sploh če mi boš pol (k najdem obesek) mal pustila, da jst tebe preganjam.  Tongue  Mi boš povedala kakšn točn izgleda in pol AKCIJAAA!

Drgač pa tiščim tačke, da če ga kdo prej najde pokliče Tvojo in ti vrne težko prisluženo lastnino. No, če pa ne, boš pa novga dobila. To bi bilo pa tud super,ne?! Smiley  Wink
(Veš, se lohka delam, da kao ne najdem kakšne stvari. Odloči se pa mi prej povej, preden me bodo spustili v iskanje).

Ej, reci Tvoji nej se nič ne sekira zarad unga Mojga - je bil vesel (on je itak bolj tihe sorte - vsaj tko Moja pravi). Sicer pa, sej smo ga na Jošta peljale, ne?! A ni bilo to lepo od nas?  Roll Eyes  Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #186 : torek, 14.04.2009 : 10:18:42 »

mal novih info, za Ulo  Kiss pa kar tko, če še koga zanima Wink:
sem stara Joštarka, v treh dneh 3x gor pa dol (pa vmes še ene 0,75x, tko da.... razturam Cheesy, itak).

Če bo danes popoldan brezhibno vreme (pazi, povdarek je na brezhibno - moja, pazi tole, išče izgovor, da bi lah ostala doma, ker ima ful reči za polakirat ker je v soboto ena stolnica Žver(ini)c al kako se že reče, N-Č ne vem), greva spet. Ob ene 16.15h iz parkirišča pod daljnovodi. ČE bo brezhibno (jo že vidim - drži pesti za popoldanske plohe, lenoba zapotičkana! Angry)

eeeeeej tale je pa čisto samo za Ulo: obesek  ima nazaj, ga je zvohou Moj. Ne moreš verjamit; kuža na 2 nogah a kva je to za ena reč Shocked? Ga je najdu na enih štengah, ki sem jih letos prehodila čisto samo 1x, ampak brez heca. Sej sem rekla - ne morš verjamit!

No ajde, se vidmo (prec, ko bo moja obesla ŠE fotkiča za vrat  Smiley -  ej pazi tole: poleg ostale šare se je včeraj spomnila še na piščalko, ja, to ja, ampak fotkič pa....ne vem no - a je pretežek a kva?! Angry)

No ajde, se vidmo (zdej pa zares). Kiss
Logiran
lura
novinec
*
Sporočil: 21


« Odgovor #187 : četrtek, 16.04.2009 : 09:27:12 »

Ohoj!

Sem pa čist spregledala tole tvoje javljanje. Me je sonček, morje, Gušti...čist iz tira spravil, Moja pravi, da hodim okoli kt da bi bila zaljubljena. Halooo, sej je POMLAD!  Grin

Ti, tale Tvoj je pa carski! Sej ne morm verjeti! Da me je nekdo prehitel... Pa tko sem se veselila iskanja. No, sej ni važn - bom pa kej drugega vohljala, iskala...   Tongue

A pol praviš, da je Tvoji Jošt všeč?!  Wink

Punca, uživaj!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #188 : ponedeljek, 20.04.2009 : 06:26:28 »

uf, dragi moji, bom tole kar sem napisala, da bo v Pikinem "dnevniku" vse na kupu.... V soboto dopoldan sva imeli na sprehodu bližnje srečanje s stafordom. Pika seveda privezana, ona stafordka, samička, pa ne. Sta tekla z njenim gospodarjem al kako bi se temu reklo. Za nama. Ko sva se ustavili (jaz sem se, ko sem začutila, da je povodec za mano napet - torej Pika se je ustavila) sta se že povohali. Otrpnila sem in čisto pri miru sva čakali, kaj bo...no in je bilo. Stafordka je začela napadat, jaz sem Piko s povodcem vlekla sem in tja, stran od nje, pritekel je stafordkin dečko, odpoklic nula, po nekaj poskusih jo je uspel zagrabit za ovratnico in sta tekla dalje. Njegov edini komentar je bil "ja gospa kva se pa tko derete pol se pru še bl zmeša". Na vprašanje, kdo je, je odmahnil z roko in sta tekla dalje po polju (mimogrede - priljubljeno sprehajališče je tole polje, ne nek osamljen travnik. Pika jo je odnesla brez ene same rane, še na srečo (razne, kar je bila prestrašena, da to ne morš verjet, uboga mala srčica moja...) jaz sem fasala nekaj manjšega, ko sem se sklonila, da bi jo pobrala, ker se kar ni končalo. Vse skupaj je trajalo, če hočem realno ugotovit, minuto, mogoče dve...čeprav se mi je zdelo, da kar ni in ni konca mori...
Poklicala sem policijo. Fanta smo dobili - dečko je mirno pritekel nazaj, ko je odtekel svoje in na 50 m, ko je zagledal policijski avto sredi poljske poti in mene zraven, na brzino privezal psico. Policista sta videla, da je bila neprivezana. Prijava narejena. Jst cepljena proti tetanusu (in imam prvič v življenju reakcijo na kakršnokoli cepljenje), danes grem se cepit še za steklovino (kot reče Pika).
Razmišljam o tem, da bom fanta še tožila - pa predvsem zaradi odnosa; malce krvavo in podpluto me je sredi polja pred policisti nadiral, da lažem....pa takle. Eh, svašta...najbrž res nisem imela kaj pametnega počet na lepo sončno sobotno dopoldne, pa sem si privoščila takle trikec s policijo in zabijala čas v dežurni ambulanti....
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #189 : ponedeljek, 20.04.2009 : 07:02:32 »

Oaza, ti hočeš samo zaslužit, pa tekaš po poljih in loviš staforde in jih izzivaš, da se jim še bl meša, ane? Shocked

Če bi moj pes nekoga 'podplul' - ugreznem se v zemljo in nikoli več nazaj...
Tale dečko bi si res zaslužil svoje. Pa ne tolko zaradi dejanja, ker se teoretično vedno lahko zgodi nesreča, ampak zaradi totalno ignorantskega odnosa Angry!

Pocajtaj se, upam da ni prehudo... Pikico pa naroči na kako učno urico pri pogumni Fruli, zbutovalki pitbullov na eno ali dve učni uri! Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #190 : ponedeljek, 20.04.2009 : 08:27:45 »

Oaza, ti hočeš samo zaslužit, pa tekaš po poljih in loviš staforde in jih izzivaš, da se jim še bl meša, ane? Shocked

Če bi moj pes nekoga 'podplul' - ugreznem se v zemljo in nikoli več nazaj...
Tale dečko bi si res zaslužil svoje. Pa ne tolko zaradi dejanja, ker se teoretično vedno lahko zgodi nesreča, ampak zaradi totalno ignorantskega odnosa Angry!

Pocajtaj se, upam da ni prehudo... Pikico pa naroči na kako učno urico pri pogumni Fruli, zbutovalki pitbullov na eno ali dve učni uri! Wink

ma ja, FŽ - sej veš, recesija, človek se pa mora znajdit!   Wink Ampak brez heca - tale dečko je zagotovo imel v mislih točno to, kar si napisala! Je pa tudi on zgleda v recesiji, ker bo tudi on mene tožil, je rekel. ajooooooooj.... Angry Huh Lips Sealed

Drgač pa - fizične rane niso hude, sploh ne - presenetljivo dobro sva jo odnesli, tamala še celo brez praske (sem jo pregledala in prešlatala 7x pa še ostali domači), je bla pa tisti dan tolk fertik, da je nalajala vse, ki so imeli svetlo modro majico (kot tale dečko) in populala se mi je noter in rep med noge pred vsakim nasproti prihajajočim - večerni obisk jo je pa pozdravil u nulo (hvala, alexx, da sta prišla - tamala je bla prec kot nova!)

Fruuuuula - prid na kufe!  Cheesy
Logiran
lura
novinec
*
Sporočil: 21


« Odgovor #191 : ponedeljek, 20.04.2009 : 08:32:42 »

Ajoj, kaj berem!! Tole je bilo pa res neprijazno srečanje!!! Ne morm verjet, kakšen folk se sprehaja naokoli!

Upam, da bosta kmalu pozabili na tole in da bo Pika spet veselo tekala naokoli. Ti pa tudi...  Tongue
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #192 : ponedeljek, 20.04.2009 : 08:59:12 »

Fruuuuula - prid na kufe!  Cheesy

Frula se že napihuje in dere: "V BOOOOOOOOOOOOJ!!!" in se nemudoma javlja za inštrukcije butanja bullov Tongue
Kva se to prav, bodo sohorjulke bulli mlatil al kva, pa še smrkovca ni imela na povodcu...

Šalo na stran, ko sem tole prebrala sem izustila par takih, ki niso za objavo, bemu! Pa so ga vsaj na mestu oglobili, ker ni imel psa privezanega?
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #193 : ponedeljek, 20.04.2009 : 09:35:33 »

aha, Frula, ti se kar napihuj - evo, tržna niša, organiziraj tečaj zbutanja  Cheesy(ex horjulčki majo mal popusta, kenede) Wink.

Jap, prijava kulska, globa sledi. "....pa kva mi to delate, jst sem študent, zdej pa tole..." eh sem jst ena hudobna  pa žleht gospa, ane!  Shocked Angry
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #194 : ponedeljek, 20.04.2009 : 10:24:10 »

O mater, tole pa ni fajn. Še dobro, da se je srečno končalo, porkaflek! (Imam še druge besede v mislih, ampak niso za objavo.) Pika in Oaza, crkljajta se na kavču in poskusita čimprej prebolet tole izkušnjo. Vključno s cepljenjem proti steklovini in ostalim zadevam.
Za policijo pa sramota, da sta tebe obtožila, da lažeš. Najbrž sta bila kakšna dva mlada mulca s puhkom pod nosom, vsa polna sama sebe?
Lupčka  Kiss Piki.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines