mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 07:50:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Roki
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Roki  (Prebrano 76512 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #255 : četrtek, 09.10.2008 : 14:52:14 »

Hej, Moonbeam, malo sem brala tvojo stran, in glede na tvoje sporočilce zadnjič v šelti rubriki, se mi čsit zdi, da te na videz poznam.
Si mogoče iz Žalca in hodla na "najbolj elitno gimnazijo"  Wink v Ce?
Lahko pa da sem ful kiksnala Shocked Shocked

lp
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #256 : četrtek, 09.10.2008 : 22:31:11 »

 Sad mislimo na vas!

 Kiss od mojih fantkov
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #257 : četrtek, 09.10.2008 : 23:59:42 »

Hej, Moonbeam, kaj pa če še poskusiš pri kakemu drugemu veterinarju?
Upam, da se pozdravi. Ful bogi zgleda. Kako juhco mu dej.
lp

Zaupam v veterino v Topolšici. Vedno so mu pomagali in se je pozdravil. Že celo leto hodim tja in ga že dobro poznajo, kot tudi zdravstvene težave. Jest noče nič. Še tableto mu komaj dol porinem.
Baskia a te poznava z Rokijem?  Elitna pa res ni bila tale gimnazija...

Jutri gremo nazaj v Topolšico. Upam, da mu bodo lahko tam pomagali. Stanje je zelo resno.  Undecided   
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #258 : petek, 10.10.2008 : 07:58:14 »

Počneš vse kar lahko in še več - Roki je presrečen kuža, da te ima za svojo mamo! Hudo je, ko ratajo stari... sporočita kako je šlo, mi mislimo na vas.

lp, maja
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #259 : petek, 10.10.2008 : 08:33:39 »

Moonbeam, tudi jaz mislim na vas in vam pošiljam lepe želje in pozitivno energijo, v upanju, da bodo naslednje novice dobre. Kakorkoli - držta se!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #260 : petek, 10.10.2008 : 08:37:02 »

Moonbeam in Roki, držita se. Starost povezana z boleznijo je lahko ena velika nadloga, vendar mu jo olepšuješ na vse možne načine....
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #261 : petek, 10.10.2008 : 09:43:45 »

Moonbeam, veliko sreče v Topolščici! Rokiju pa 1000 poljubčkov, in mu naročam, naj se drži, pa prav tako ti! Srečno!  Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #262 : petek, 10.10.2008 : 11:05:55 »

Zaupam v veterino v Topolšici. Vedno so mu pomagali in se je pozdravil. Že celo leto hodim tja in ga že dobro poznajo, kot tudi zdravstvene težave. Jest noče nič. Še tableto mu komaj dol porinem.
Baskia a te poznava z Rokijem?  Elitna pa res ni bila tale gimnazija...
  Undecided   
Se strinjam, da ni bla elitna, zato sem dala pod narekovaj. Pač po besedah ravnatelja in prfoksov. Js sm ful trpela tam. Še zdej mam more. Sreča, da Baskia zraven mene spi, da me takoj pocrkla.

Ja, se strinjam s tabo glede veterinarja. Če ga že skoz zdravi, potem ga tako najbolje pozna. Js sm mela pred pol leta z Baskio probleme, ker je imela drisko, pa sva najprej šli veterinarju, kamor že od nekdaj hodim z muckim pa zdej z Baski, ampak nažalost je tam prišlo do kadrovskih sprememb in sem bla ful nezadovoljna-veterinarka se mi sploh ni zdela kot človek, ki ima rad živali. Prej pa sta tam bili dve super veterinarki, vsaj po mojem mnenju. No, potem pa sva z Baskio šle v Topolšico in tam so jo pa poštimali. Sam je ni zdarvil g. Matko. Pač predlagala sem ti zato, ker ni nihče nezmotljiv, in včasih ne škodi, da ti nekdo še predlaga kako drugo zdravljenje.

Ja, no, js mislim, da vem kdo si-samo po videzu. Roki pa mislim, da me ne pozna. Upam, da se pozdravi, ker je ful simpatičen kuža, tak angleski obrazek ma. Pa tudi ti upam, da se potolažiš. Pa veliko se crkljajte-to je itak najboljše zdravilo.
Rokiju pa res želim hitro okrevanje in da bi mu korenček spet teknil.

Lep pozdrav
Citat
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #263 : petek, 10.10.2008 : 14:23:16 »

Roki se bori proti infekciji na veterini,kjer bo ostal cez vikend. Nima skoraj nic telesc za boj proti bakterijskim barabam. Normalna vrednost naj bi bila 25, on jih ima 0,90, kar niti 1 ni. Ce se do ponedeljka ne popravi mu ne morejo pomagati. Potem nastopim tu jaz... Cry  Meni je danes tako tezko...kdo me bo zbujal zjutraj z mokrim smrckom  Cry Ah...prevec boli...
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #264 : petek, 10.10.2008 : 14:39:29 »

Joj, tudi meni je tako hudo. Zaradi Roki-ja sem jokala že večkrat...držita se! Roki, ne obupaj!!!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #265 : petek, 10.10.2008 : 15:09:24 »

Vedno se vracam na zacetek Rokijeve teme, ko smo pihali svecko za rojstni dan. Tako zelo si je zelel muco. Spominjam se nekega vecera, ko sva nasla malo muco. Ni zelel stran. Nikoli se ni upiral. A ta vecer mi je pokazal tudi zobe. Potem sva vzela muco s sabo in jo spravila na varno. Enostavno je ni zelel  pustit. Takrat sem rekla,da bo prisel cas in bo dobil svojo muco. In jo je. Dobil je Miso. Kaksno veselje je bilo to, ko je pazil na njo, kje je, kaj pocne. Vedno mora vedet kje je.
Prislo je poletje. Na morju ni bil ze 3 leta. Obozuje vodo, morje, polezavanje v sencki ob soncnem zahodu. To leto je bil dovolj  mocan in smo sli na morje. Kaksna radost, ko je zdivjal v morje. Bil je tako presrecen, jaz pa se bolj. Ker ni mogel vec v hrib smo se pac peljali do vrha. Joj kako se je razveselil jase na Smrekovcu. Obozuje jase in potem divja in divja. Na pikniku mojpes je uzival v pasji druzbi. Sploh se mu ni mudilo domov,kot ponavadi. To je moj Roki, vedno uziva in ima stvari,ki se jih razveseli. Drzi se moj prijatelj   Kiss
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.342


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #266 : petek, 10.10.2008 : 15:10:51 »

Tudi pri nas mislimo na Rokija in drzimo mnogo tack in vse pesti, da se mu bo cez vikend zdravje obrnilo na bolje.
moonbeam, z zalostjo pocakaj na cas, ko ne bo vec lucke v oceh in se ne bo dalo vec pomagat. Zaenkrat so se moznosti, je pa hudo, ko nisi zraven njega ves cas. Vendar je tam oskrba, ki jo ta trenutek potrebuje. Drzi se.
Morda ga gres jutri in v nedeljo dopoldan lahko kaj pogledat in pocrklat.
 Kiss Kiss Rokiju
Logiran

Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #267 : petek, 10.10.2008 : 15:19:51 »

Ojej, sele zdaj prebrala.  Kiss Kiss Kiss Rokiju. Drzimo pesti, sapice, repe, vse.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #268 : petek, 10.10.2008 : 15:25:19 »

moonbeam, držim pesti tudi jaz. Drži se. Roki je v dobrih rokah, naredila si vse, kar je v tvoji moči. Saj bo.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #269 : petek, 10.10.2008 : 15:25:49 »

Bodi ob njemu kolikor se bo dalo, to mu da moč. Tudi jaz milim na vas in držim pesti, da bo vse o.k.  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Roki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines