mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 23:14:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 110 111 112 113 114 [115] 116 117 118 119 120 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 316991 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1710 : ponedeljek, 06.07.2015 : 12:51:12 »

Danes se pa tudi Jast spominjam moje Perjatelce Šnops.  KoJn je rekla, da je minilo že 4 mesece, odkar je ni več z nami.  Undecided

Čeprav mi je z mavrice poslala kar dobro črno kosmato igračo, jo vseeno  mal pogrešam....tko, kot se je znala ona igrat z mano, se ne zna nobeden!  Cry

Cocktica

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1711 : ponedeljek, 06.07.2015 : 13:18:08 »

Šefici Pepsi pošiljam velik objem objem Kiss

Cocktica Kiss Kiss Šnops bo vedno z vami, zdaj pazi na vse vas, skupaj s Pepsiko.

Zvečer bova z LoUcem gledala v nebo, sigurno bova našla Šnopčkino zvezdico, ki navihano mežika vsem nam tule na zemlji Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1712 : ponedeljek, 06.07.2015 : 18:07:21 »

Danes niso samo zlostne obletnice, ampak je tudi ena vesela - nasa Ena in Edina Pepsi danes (khm, upam, da nisem datumov zmesala) praznuje rojstni dan!  Cheesy Naj ji bo postelja postlana s pasjimi dlakami, naj ji v usesih odzvanja pasji lajez in naj jo na vsakem koraku spremlja pasje veselje, ji zelimo iz nasega Brloga!  Kiss Kiss
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1713 : sreda, 15.07.2015 : 07:10:01 »

Na tem svetu res ni pravice...  Sad

Medtem ko imajo Eni  Angry osebni dvonožni povšterček...


... drugi čist svojo košaro in stol...


...moram jst pod mizo Stat!!!!  jezen


Vaša uboga, zapuščena in spregledana  Cry Cry
Koki
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1714 : sreda, 15.07.2015 : 12:40:10 »

Hmpf....tole se bom pa TaStara res morala malo posipat s pepelom. Sploh nisem vedela, da je tako grozno izpadlo...!  Undecided   

Oprosti, Cocktica! Ajlavju anyway, saj veš!  ljubezen

Da ne bi slučajno sledil Odvzem, svečano obljubljam dodatno porcijo HrenoFk še pred vikendom!  njami njami

TaStara
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1715 : sreda, 15.07.2015 : 12:49:32 »

No, sej.   huh   A vidte zdej, kakšen ubogi, zatiran, sestradan kuŠek sem Jast?Huh   trmoglavka 
Končno je negdo Foto Grafiral dokaze. Hvala, teta Voukova!

Še dobr, da mi je moja Zlata Tašča mamaF  Kiss  prinesla Klobasice   njami  direkt še sveže iS tovarne mojga Zaročenca   ljubezen   in mi z njimi tud postregla. Ker od Mize ni padlo n-č.    Angry

Tud mama Voukova je imela neke smrdljive Fiše s sabo - ki jih Jast sicer nemaram najbolj, ampak tokrat sem navalila nanje kot svinja na koruzo. To pa zato, ker je tamau Terorist skoraj skoču na glavo iz naročja guspe Pouštrček in je hotla kar sama vse pojest.  Roll Eyes  Kaj pa bonton? In spoštovanje do tistih, ki smo po vseh pravilih pred njo? Mislm...tu mač, res! Roll Eyes

BabaKojn je maloprej sporočila po svojem neumnem telefonu klele u vrtec, da bo nabavla neke dodatne HrenoFke. In da bo mogoče kaŠno Kosilo že pred Soboto.   veselje  To se pravi, da ima mal slabo vest. Saj jo ima tud lahko! U celem večeru me nobeden ni vzeu u Naročje. Nobeden!!!  A si lohk to predstavlate spljoh!!!  trmoglavka

Klinc, pa take Perjatelce....Bom Jst to use povedala njihovim kuŠkom. In potem bom organizerala Teden, ko nebo Noben Ubogau!

Ha! Tongue

Tako!  plesalec

kalimero press
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1716 : sreda, 15.07.2015 : 13:22:26 »

Koki, potrpi še kakšne dan. Ker drug teden je pa Torek  Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1717 : sreda, 15.07.2015 : 16:40:18 »

Ojojoj, kakšne krivične krivice in zatiranja   Undecided Undecided Undecided Cry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1718 : sreda, 15.07.2015 : 22:37:31 »


Še dobr, da mi je moja Zlata Tašča mamaF  Kiss  prinesla Klobasice   njami  direkt še sveže iS tovarne mojga Zaročenca   ljubezen   in mi z njimi tud postregla. Ker od Mize ni padlo n-č.    Angry



Lubica zlata moja Snahica Kiss Kiss

Saj veš, kako je to, tale tvoja Tamala Sestrca je pač neki noUga, in me Tastare smo itak čist mehke, ko katera prnese kaj noUga pokazat in potem pač cviiiiiiiiiiiiiiiiiilimo v tri dni in malo pozabimo na Bonton Wink

Ti si fejst punca in si itak to vse že pogruntala, Tvoja pa tudi:

Da ne bi slučajno sledil Odvzem, svečano obljubljam dodatno porcijo HrenoFk še pred vikendom!  njami njami

TaStara

Mama VoUkova si zasluži pa eno ekstra kafe IN čokolado, ker je tko pefinjeno VSE dokaze tvoje trenutne zapuščenosti posnela Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1719 : sreda, 15.07.2015 : 23:05:32 »

Tole malo črno batkasto je pa nekaj tako fletnega  Cheesy, predvsem pa pridkanega  ljubezen, da ti je Cockta, lahko samo v ponos  bravo. Ker tako hitro in tako perfektno poštimat enega podivjanega psa Wink, ne rata tudi takim, ki hodijo u Nemška Šula  Wink Evil
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1720 : četrtek, 16.07.2015 : 00:30:53 »

Mislim!  Angry
Kokti,  ljubezen,  daj ti pridi malo gor na sever, smo blize evropskemu sodiscu, da spisemo prijavo... In tukaj severneje imamo kuSke po cele dneve v narocju... In ponoci je liegen in der Löffelchenstellung tako obvezno kot Hundesteuer...  Grin
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1721 : sreda, 22.07.2015 : 13:15:23 »

 
Fijuuuu, kolk je Vroče! Shocked

Jst res upam da imate Usi zadost Vode za pit. Pa da vas ne silijo ven teli vaši Kojni   Undecided  - razen u Ranu Zoru,  pa pol ko se že vidijo Zvezde!

Zdaj pa k današnji Problematiki.  Cool

Kot veste, se Jazd nikol u Žiulenju nisem marala kopat u vodah, ki se jim reče Morje al pa Reka. Tud Luže me ne zanimajo spljoh, ker sem pač malo Fina.  Tongue Pa čeprau sem pasme Horjulski Gozdni Terijer.  Cool


Use moje soStanovalke do sedaj so to poštekale in so se mi v mojem ne-lajkanju vode priDružile. Ja zdej pa glej ga Zlomka - gre moja in posvoji eno s ceste, ki misli da je Shark!!!   trmoglavka

In tako moram Usak PrBožji Večer    Roll Eyes   gledat njene Čofotalne, Plavalne in celo Potapljaške!!!!!!   Shocked    veščine! 

OK, od potaplaških nimam še nobenga foto-dokaza ampak mi lahko verjamete na Besedo.  In še nikjer u Bližini ni  nobenega Cirkusa, da bi našmu Babi Kojnu cigani ponudil kej Denarja če jim proda tega Morskega Psa.  butnglavc



Plus, kolk je Zvita ta Tequila! NaMorju ni hotla plavat spljoh. Pa  sem si  Jast mislila, dobr je - pa smo iz tahudga ven. Pol pa  pridemo mi nazaj u Lajbah in ta budala začne na glavo skakat u Savo.   Shocked   huh




Tequila in njena Perjatelca - rodezijska grebenarka Daisy. Munjene sta obe, da se razumemo:


Lej, žogo sva najdlel!


Na tem mestu moram tud povedat, da je naša Sherry ena huda Frajerka in imam skoS več Rešpekta pred njo. Ker ona gre tud kar mal nogce namočit. Kamor gre taStara - Sherry za njo. Pa če je še tko Strašljiv Teren.  Afro Moram priznat, da Jast nisem tolk Pogumna.  Lips Sealed


Ta Horror Zgodba se še kar nadaljuje. Namreč.  Tudi Jast sem morala namočit tace.   trmoglavka  Kaj sem pa hotla - če so pa kar šle!  Shocked  Po plićaku na drugo stran!!!!  Shocked


In tako me tukaj lahko vidite do skrajnosti nesrečno in do kolen u Ledeni vodi.    trmoglavka  (OK, saj mal je tud pasalo, ampak pssst - nobenmu povedat!)  Cool



Ja prav fajn je mal  pojamrat, res.  Wink

Vas vse lepo pozdravlam, od hudih šokov čist zblojena in SkosLačna!!!!

Cockta  Cheesy

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1722 : sreda, 22.07.2015 : 13:18:58 »

Tazadna fotka je najbolj zmagovalna, ker dejansko zajame celotno in brezmejno Koktičkino trpljenje... objem
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1723 : sreda, 22.07.2015 : 13:58:35 »

Ojej, nesreča-nesrečna.  Grin ljubezen
Upam, da je vsaj kakšen košček hrenoFke padel po temle trpljenju.  Lips Sealed Roll Eyes
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1724 : četrtek, 23.07.2015 : 17:13:47 »

 Cocktice  objem , Morski Pas  (endlich jemand), Sherry  ljubezen , TS  jezen .
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Strani: 1 ... 110 111 112 113 114 [115] 116 117 118 119 120 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines