mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 21:16:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 316965 krat)
0 članov in 20 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1695 : sobota, 20.06.2015 : 14:25:26 »

Haj!  Cheesy

Danes poročam, da je moja nova - zaenkrat še polovična - Perjatelca  z vsemi Žavbami namazana in se Zilo dobro znajde.

Vprašanje:  kako se zasiguramo, da Kojn ne bo nikamor pobegnila medtem, ko mi spimo?
 
Jasna stvar: uležemo se ji na noge!  Evil


Kam pa naj se uležem Jast, zdaj ko je mojo Pojstlo že spakirala in nekam odnesla?  Undecided   
Bom šla pa kar u njeno.  Pa sam proba naj kaj rečt!  Angry  Mojo je pa odnesla zato, ker čez kašni dve uri  potujem Namorje. U tujino. Baje da sem tam že bila, no Jast se nič ne spomnim. Ker nevem, če bo tam delal Wifi, se mogoče ne bom mogla nič javit.... Undecided

Bom pa zato vadila lepopis in pisala Razgljednice. Tega tud noben več nezna. Samo mi kuŠki iz stare šole!¨ Smiley

zamišljena Jst, kuŠek iz stare šole, voilà:



Lepo pozdraulam use svoje Perjatle,

Cockta
sam da mi ne bo un ribji rep zrasu na morju? In me pol Roko nebo več maral?   Huh
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1696 : sobota, 20.06.2015 : 15:17:39 »

Draga Cokti, blagor tebi, ki gres Namorje (pravita BK, ki danes zmrzujeta na 9°). Lepo nam pozdravi Morje in naj vam bo vsem lepo! 

Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1697 : sobota, 20.06.2015 : 23:40:23 »

Uzivajte na Morju sto na uro, Cockta, ti pa nikar ne pusti, da te mala bolha terorizira. Ti moram pa se namignit, da, ce bo sla Tequila v vodo, potem moras iti tudi ti, pa tud, ce ti rep oT Ribe zraste, ker bo Tvoja cisto stopljena od srece, ce bosta skupaj s Tequilo plavali in bo padlo velik HrenoFk!  Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.390



WWW
« Odgovor #1698 : nedelja, 21.06.2015 : 11:45:39 »

Cocktica Kiss, vsa sreča za tale dopust Wink, morski zrak bo blagodejno vplival na tvoje razrahljane živce Cool.
Uživajte! dopust kafetek hm guncagunca drink
 objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1699 : nedelja, 21.06.2015 : 14:15:25 »

Lubica moja draga!!! Kiss

Če si boš upala Plavat te bom še bol SpoštovaU in OboževaU ker to je ena cela znanost ki se meni zdi zilo nevarna in je samo za najbol Korajžne!
Če si upaš si Car - to moja zmiraj pravi. Ampak Jast si še ne upam. Cool

Rep ot Ribe pa ti nebi zrasteu, garant!! Kar puglej Regrata in Letečega - onadva sta veliko u Vodi pa imata še zmiraj perfekten pasji rep kot se za kuŠke spodobi! Wink

Jast pa te bom še bol močno oPčudovaU, če boš najdla kako crkneno ribo in se povalala!!! Parfum ot Ribe je neki najlepšga kar si lahko nevesta zamisli za očarat Zaročenca!

Srečno pa da bi imela dost hrenoFk in usega kar diši po crknenih Ribah ti želim Kiss Roko!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1700 : sobota, 04.07.2015 : 16:02:08 »

Uffff.  Cheesy

Končno sem se spet malo OrganiZerala in lahko napišem kaŠno poročilo iz našega zmešanega Gospodinjstva.  Wink

Kot veste, se nam je prejšnji mesec pridružilo Tole. Po imenu Tequila San-Rajz. Al kwa.  Roll Eyes



Kot je bilo za pričakovat, je morala takoj v Nemško šolo. Da se je mal Otesala, hehe....  Evil

Kar pa ni blo tko slabo za naju s Sherry, ker sva zato tudi Mi Dve u tem času pojedli več pribolškou kokr prej u celem letu skupaj.   njami njami

Med drugim smo se za 10 dni podali tud Namorje!  plesalec  Kjer je bilo fino, čeprau na momente mal pre Vroče.

Tam smo počeli razne stvari. Naprimer čuvali hišo.

Pa prid čez Vrate, če si upaš!







Hodili smo na Isprehode ob Obali. Ker plavam Jast recimo ne. To pa že ne!  Roll Eyes



Nekateri niso mogli nikamor brez Žoge.  Roll Eyes





Samo en dan je bilo malo slaPše vreme. DeŠ ni padau, je pa Zilo pihalo. Baba Kojn je rekla, da tam okrog pečin izgleda kot na Irskem. Jast še nisem bila na Irskem, ampak Veter me je pa res Skor oTpihnu. Shocked  Da o Sherry ne govorimo spljoh.








Glodali smo smrdljive   Dišeče Palčke iz Vampou.  njami





Seveda je bilo treba poskrbeti tudi za zadostno količino Vitamina De. To naredimo tako, da se Sončamo.  guncagunca



Tudi v dvoje, pač.  Roll Eyes






Zaradi vročine se je bilo seveda treba tudi Senčiti. Ogorčeno sporočam, da tega skoraj nikoli nisem mogla početi brez Prilepka!!!!  Angry







Ko je bilo treba preveriti, kaj bere TaStara, sem se jaz prišunjala lepo pod njen ležalnik.  Wink



Tale Smklja Tequila pa je precej predrzna in ji je ležalnik kar lepo zasedla. Sam poglejte to!  Shocked
Ta današnja mladina res nima Nobenih Manir!  Angry ljubezen Kam smo prišli...












In ona naj bi bla s ceste?!   Shocked   
Ma to je TaStaro spet neGdo nategnu. In ji podtaknu psa z britanskega dvora. Kot sm že rekla.  Tongue


Pametna seniorčica Sherry je večino dneva prespala na hladnem v kući.   ljubezen  Pretežno v svoji potovalni kabriolet - košari. Kii jo je začela uporabljati kar Skos, ne samo za naKavo.



Občasno je prilezla ven in se malo posončala. In pocrkljala.  Kiss




Midve, ki še imava vse Zobe, sva se za hrano morali tudi mučiti!!! In jo izbezati iz Konga.  Angry






Baba Kojn pa je Za Zajterk gledala Jadernice is Terase.



Ob večerih pa smo skupaj komentirale kičaste sončne zahode. TakoZvane Tequila Sunset.  Smiley



Zadnji dan nas je bilo seveda treba skopati.  butnglavc  Iz Šamponom.  trmoglavka  Tko da sporočam svojmu Zaročencu Rokotu da ima Moja čist iste Popadke kokr njegova.  Roll Eyes huh
Res ne vem, zakaj tolk težijo iz temi Šamponi? Ko pa vendar tako Smrdijo? Undecided

Moker kuŠek 3x:



Tudi Sherry se ni izognila kopanju, pa bi si Človek (in Pes) misliu, da ima BK kaj spoštovanja do starejših. Na-a.   Angry

Mokra starčica:


Mokra Tequila:


In mokra Jst:


Tequila je očitno tudi ljubiteljica Pamžev  Roll Eyes   in tako je njen novi Naj Bolši prijatelj naš mlajši nečak Jon. Oba sta čist Zaljubljena en v druzga....








Na Zilo malo Slikah smo vse tri skupaj - zato, ker NeGdo od nas treh skoz poskakuje  Roll Eyes  in ne zna bit pri miru. Sem rekla Kojnu: Tražili ste - dobili ste!  Wink



No, zdaj smo pa žal spet doma.   Lips Sealed  Naš Ardeč ležalnik še stoji in sploh je Use po Starem.



In vas zdej use prav lepo pozdravlamo. Upamo, da ste danes v Senci in imate veliko Vode.  Undecided  Sam ne tiste iz Šlauha!!!!  jezen  TemVeč za Pit!

In če boste šli kaj Namorje se imejte lepo.   Cheesy

In če vam ne bojo dali Usak dan za jest jih ugriznite u Nogo! Tako. Bom Jst organiZerala en Jesenski Sindikalni Upor, boste vidli. Kaj se pa to pravi, sam ob Sobotah.  Angry


Ćao!  objem

Sherry



Tequila


in zmeraj vaša  - sam najbolj pa oT Rokota - Cockta!



  drink

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1701 : sobota, 04.07.2015 : 16:29:33 »

Odlicno foto rAportazo si pripravila, Cockta!  Kiss In zelo si boga, ker imas stalno Prilepek ob sebi!  Lips Sealed Sem pa ravnokar ugotovila kaj pravzaprav pomeni ime Tvojega Prilepka - Te Killa Sun Rise = Te Ubije Soncni Vzhod! Kako resnicno ime ima tale Privesek - nas, nocne, definitivno killa sun rise, ce je treba prezgodi vstat.  Roll Eyes
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1702 : sobota, 04.07.2015 : 23:14:32 »

Oh, kako slaTka reportaza Zmorja...  ljubezen  ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1703 : nedelja, 05.07.2015 : 02:12:53 »

Odlicno foto rAportazo si pripravila, Cockta!  Kiss In zelo si boga, ker imas stalno Prilepek ob sebi!  Lips Sealed Sem pa ravnokar ugotovila kaj pravzaprav pomeni ime Tvojega Prilepka - Te Killa Sun Rise = Te Ubije Soncni Vzhod! Kako resnicno ime ima tale Privesek - nas, nocne, definitivno killa sun rise, ce je treba prezgodi vstatRoll Eyes

Draga Nemška šefica, tole si pa odlično prevedla Afro
Točno tko je rekla tud Moja dase strinja iS tabo!!! Kod zmiraj se strinja is tabo! Tokrat pa tudi Jast!

Ljuba moja najDražja Cockta! Zelo sem PreSrečen dasi spet na Varnem, proč od nevarne VODE doma na Ardečem izLežalniku Kiss
OdahniU sem se ker si preživela in tudi ostala Živa kljub nevarnostim ki čakajo kuŠka če mora iz u Tuje Kraje!

Zame si Najlepša tudi če si mokra ne po svoji kriUdi! Upam da so dišeči Vampi že umorili smrdlivi vojn Šampona!!!

Ljubim te za Zmiraj! Roko! Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1704 : nedelja, 05.07.2015 : 08:31:22 »

Draga Cockta, moram reči, da ti mokrota, kljub vsej ogabi  bruham, naravnost krasno pristoji  Cheesy, mogoče bi, zaradi tvojega dobrega počutja, BK v bodoče prakticirala kar žele pranje  Tongue  Grin
Tekilca pa je več kot rojena za vaše društvo MMP ljubezen, očitno tudi že govori slovensko/nemško  Roll Eyes in barvno odlično pristoji tako k tebi, seniorčici in seveda vampom  bravo
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1705 : nedelja, 05.07.2015 : 10:20:14 »

Iiii, kakšen sladek vampek ima Kiki ljubezen ljubezen
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.390



WWW
« Odgovor #1706 : nedelja, 05.07.2015 : 15:09:21 »

Tole pa je RIportaža! Afro Se vidi, Cocktica Kiss, da ti je oddih (kljub temu, da si morala ves čas nekaj delat Lips Sealed) dobro del in da si si nabrala moči za vrtenje peresa (no ... tipkanje po tipkah Tongue).
Sonny in Miži ti sporočata, da sta ti fouš, ker si tole morsko mučenje Angry že prestala in si že doma. Njiju vse skupaj še čaka, od sončanja do kopanja (iz Šamponom! )
 objem
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1707 : nedelja, 05.07.2015 : 18:55:33 »

Dobrodošli! Zelo natančno in slikovito poročanje!!!  Afro Moram pa reči, da bi tudi Jack in Oto, da ne govorimo o njuni šefli, brez hudega upiranja pretrpeli tak dopust, kljub šamponu.  Cool Reveža namreč doživljata tole "smrdeče" dišavljenje kar pogosto tudi doma.  Evil
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1708 : nedelja, 05.07.2015 : 23:04:30 »

Nezaslišano! Kakšno trpljenje! drink objem
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1709 : ponedeljek, 06.07.2015 : 08:36:03 »

No, evo... šolski primer The Reportaže.  super bravo

Bravo šefica  Kiss Kiss in velkam-bek. ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines