mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 23:14:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 316988 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1680 : torek, 16.06.2015 : 11:59:34 »

Tale led se pa noro hitro tali! Cheesy bravo
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1681 : torek, 16.06.2015 : 12:26:42 »

Joj, teli repi. Kiss
Tkole je Fižola hecala na ajskafetu, samo, kaj, ko je pol en Vouk mimo prišel in sta oba odnehala...
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1682 : torek, 16.06.2015 : 12:29:03 »

A deeeej, kire zastavce Cheesy! Kok sta luštni ljubezen.
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1683 : torek, 16.06.2015 : 12:57:19 »

Juhuhu, led je prebit  Cheesy veselje Afro
Čestitke za novo članico, Cockte pa ne rabimo več tolažit, a ne?  Kiss ljubezen praznovanje veselje
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1684 : torek, 16.06.2015 : 17:39:30 »

Wiiiiiiiiim repkiiiiii!!!!!!!!!
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1685 : torek, 16.06.2015 : 18:31:27 »

Kako sta luštni, opici  Cheesy Kiss Kiss, vsaka se bi -ne bi malo igrala  ljubezen ljubezen
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.390



WWW
« Odgovor #1686 : torek, 16.06.2015 : 23:28:08 »

Ooooooooo  ljubezen ljubezen
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1687 : sreda, 17.06.2015 : 00:27:49 »

Ma daj no, kako sta lustni... to pa bo veselo...   plesalec plesalec
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1688 : sreda, 17.06.2015 : 00:33:38 »

 Kiss  Kiss Ah, kako lepo tablico so si tule narocili! Mi smo jo ze smeli videti na fotki! Vrhunska! To bo hit!  ljubezen mamaF je glavna!  bravo
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1689 : sreda, 17.06.2015 : 02:01:57 »

Hepi mama je verjetno opazila, da filEmčku, ki se u resnici sploh ni zgodiU, sledi TALE filemček Grin In upam, da je sledila navodilAm in si kak COCKTAil za nazdravljanje naredila Afro
LoUska mamatašča se veseli z vami Kiss Kiss


PS. Roko! tukaj!
Bravo moja Cockta, to mi deli, miška mala! Kiss Cheesy Točno toje Taprava taktika od sem ti jo opisaU!!! Evo, Tvoja je čist hepi - topa je bil naš cijl! Verjamem daso HrenoFke ot veselja kar po luftu letale do Tebe Cheesy
PPS: Jutri čakaj Poštarja!
Boš že videla Zakaj!!!
Lubim te Roko! Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1690 : sreda, 17.06.2015 : 12:31:54 »

Daaaan!  Cheesy

Lajf je Zilo naporen, s tem se gotovo strinjate. Pri nas je pa zdej še Baba Kojn skoz doma, ker je na dopustu.  Roll Eyes Načeloma je to meni sicer fajn, ampak ker se Moteči Element skoz nekaj uči, moram jaz tudi sodelovat  huh   in potem sem pač zmatrana. Ampak da bi pa kaj zamudila, to pa že ne. Se ne spodobi.

Ker mi je moj Zaročenc  Kiss  pisau, da naj danes čakam Poštarja, sem storila prav to!  Prineseu je Paket is Province u Državo. Temeljito sem ga prevohala. Paket, ne poštarja.     Najprej sem mislila, da je v njem samo tale Tablica, ki jo je Kojn naročila pri Rokotovem Kojnu:



A ne, kako je lepa? Pa kaŠna pametna Misel je gor! Ta je še meni všeč.

Ampak!  U paketu so bile še druge Stvari!  bravo Tako naprimer je bila noter še eno dodatno Debelo Pismo, nakaterem je pisalo, da je Samo Zame!   veselje  Poglejte:



In ko sem lahko oTprla to Koverto sem skoraj padla u Ne Zavest.  Shocked  Moj Zaročenc mi je poslau Darile. In ne samo, da so to zilo okusne darile,  kajti Jast imam od Useh paštet najrajši prav Jeterno pašteto - poslau mi je tudi palčke iz svoje Lastne blagoune znamke.  Shocked Sploh nisem vedla, da imam tako bogatega Zaročenca, ki ima svojo lastno firmo za izdelovanje Klobas!!!!



No tko -da ne boste rekl, da sem se zaročila zarad Dnarja.  Angry  Ker on je pametno skrivau svoje Bogatstvo dokler seni prepričau da jast njega Ljubim zato ker je tako Lep!  Kiss  In Možat!  Kiss Pa še črn!  Kiss Ima svojo Kućo, drugega pa ne rabiva. Ampak če bom pa zdaj še iz njegove Tovarne lahko dobila kaŠno Extra Klobaso, potem sem pa res dobr izbrala! Bogato se bom poročila....bom začela kar delat Seznam Perjatlov za na Poroko!  Cool


Moteči Element mi je najprej sicer hotla ukrast paštete:


K sreči Kojn ni pustila. Bom pa vseeno podelila mal tud z njo in s Sherry, ker mi je Zaročenc tako naročiu v Pismu, ki je bilo priloženo Darilam. Sem čist ganjena, koko je lepo napisau!  ljubezen




Drugač pa - tale Tequila se mi pa skoz neki prilizuje.  Dodatno me jezi še to, da je u bistvu tolk prijazna da je še napi***t ne morem.  huh

Ej stara, a bova en kofe?  predaja



No, Baba Kojn je pa tud dobila za darilo točno tist, kar trenutno najbolj rabi.... Cool Tongue



Takle mamo. guncagunca

Lepo se mejte!

Cockta  objem


Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1691 : sreda, 17.06.2015 : 15:32:37 »

Za zmeri  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

Roko!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1692 : sreda, 17.06.2015 : 16:36:47 »

Krasni sta  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1693 : sreda, 17.06.2015 : 16:53:18 »

Oooo, kok ste vi fajn Cheesy, tale telenovela ljubavna ot Koktice in Rokota je pa sploh  ljubezen ljubezen
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1694 : četrtek, 18.06.2015 : 00:04:55 »

Oooh, res lepa tablica in zraven tak love letter, da se kar stopis...
Tako da nam je vsem jasno, da si ti Cocktica padla na takega  šEarmerja, saj katera od nas pa ne bi...  Grin
To, da je tvoj princ še tako neizmerno bogat s svojo Firmo, pa je uff.... uff, kako bodo BK vse fouš... si bodo kar nekaj v stilu Pretty woman morale pogledat...
Pa še pametne nasvete ti zna dajat! Veseli zate, Koki!!!  ljubezen
Uzivaj v pašteti!  cookie
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Strani: 1 ... 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines