mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 15:29:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 316859 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.390



WWW
« Odgovor #1515 : ponedeljek, 29.12.2014 : 22:56:44 »

Tale Črno Gorska Joga zgleda vedno bolj zakomplicirana in zahtevna Shocked.
Mi bomo tudi začeli to intenzivno trenirati, da ne bomo zgubili stika z najboljšimi Cool
newyear'sresolutionpress Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1516 : četrtek, 01.01.2015 : 18:55:50 »

Dober vičer tudi u letu 2015!  drink drink

Danes tole  pišem bolj s tresočo Tačko, ker se še nisem dobro sestavila nazaj od učerajšnjega Razgrajanja. Moja novoletna Revolucija resolucija pa je, da ne maram Novega Leta Spljohtrmoglavka

Jast se namreč že od Majhnega bojim Pitard.  Vse oTkar jo je en mulc vrgel zanalašč Čist Bliz Mene.   Lips Sealed  Zato nimam preveč rada teh Praznikov. Poleg tega da se Zebem, me je še Strah.  Undecided Pa moram useeno hodit na iZprehode ker moja me ne šljivi kaj dosti. Za novoleto pa poNavadi dobim ene Kaplice u Piškote in potem Spim.

Ampak letos nam pa to nažalost ni Ratalo! Učeraj Zvičer sem se, brez heca,  tako zilo zilo zilo prestrašila da me je skoraj Herc-Infarkt trefnil.   sram   Tooolk je pokalo, da sem se reeees tresla, slinila in baje tud hiper-ventilatorirala pa karkol to že je. Srček mi je razbijal tolk da ga je skoraj razneslo in imela sem čist Vijoličast Jezik.   Shocked   Ko je to vidla, je TaStaro kar ornk zaskrbelo da ne bom res kar dol padla ker ni pomagal preiSkušen Trik, niti TeVe na ves glas niti nič drugega.

Če lahko dodam, tud butasti pogledi od Šnops ne, ki me je hotla tolažit in lupčkat. Ker nje seveda ni bilo strah n-č.  Roll Eyes  Sherry pravtako ne, ker ona že mal Slapše sliši in se ni sekirala kaj dost.

Panika je trajala kar kaŠno uro, potem sem vidla da Pitarde nebojo prišle k nam u Hišo in sem sem mal poMirila. (Plus, sem tud zlezla taStari pod Pulover ampak s tem se ne bom preveč Hvalila ker me boste pol sigurno Zafrkavali.)  Cool

Da pa povem čisto po Pravic pa po Resnic - nevemče bom danes Zvičer hotla it lulat. Al bom pa spet celih 18 ur počakala tako kot uČeraj? Pa sem kar veliko pila ampak ga ni blo Dinarja Piščančjega Bedrca da bi me Gdo spravu ven u Temi.  Lips Sealed  Zato sem šla šele Zjutraj.

UpamDa se boste še hotli družit Iz Mano pa čeprau sem taka Reva? Prsežem da Jast bi bila rajši Korajžna takoKot Šnops - ki bi šla kašno Pitardo še ugriznit, debil - ampak u tem primeru usa moja Mogočna Terijerska oSebnost izGine neZnanoKam.


Upam da ste se vi imeli kaj bolše in vas Lepolepo pozDraulam!

Cockta, sovražnica Pitard in Raket  jezen
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1517 : četrtek, 01.01.2015 : 19:01:55 »

Ojoj, revca, dobro te je Zadelo  Lips Sealed Undecided Sad
Upam, da jim za danes ni ostalo prav NIČ hOdobne mOnicije za pokat in boš imela miren večer  Kiss Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1518 : četrtek, 01.01.2015 : 19:27:26 »

Cocktica ljubezen

Jast sem Ponosen Nate dasi sploJoh preživela!O0

In še zmiraj bom ZaljubLen Vate ker po mojem niso nobena Reva ampak Pametna Punca kizna super pisat in fotkat in nas Use zIlo zabavaš is Tvojimi rAportažami od poUsoT po Državi Kiss

Ker Jast tudi nemaram Pokanja ti povem po Pravici, da se rajši skrijem nekam poT mizo ali stoU in se delam da n-č ne slišim! Lips Sealed

Mi IntilektOalci smo pač bol oPčutljivi u Čustvih in nas take Stvari Prizadenejo u Srce!!! Cry

Jast letos nisem dobiU nobenih mamilov proti pItardam ker pri nas Ljudje na srečo nimajo več denarja za take blesarije kt so Pitarde in ni dost pokalo. Pa sam se Doma ostau in sem se Sevede MOŠKO junaško držau kersem morau čuvat Hišo!!!
Ampak prau Taprvo leto ot Priklučitve Primorski pa sem biu enako HiperVentiliziran kod Ti zato te Popounoma zastopim in ti povem: Ti boš Zmiraj moja lUbezen pa čeprau si bolj majhna ot mene in ne tolk Korajžna  Kiss Kiss Kiss Ampak!!! Fantje smo itak za to na Svetu da Punce čuvami in branimo pret NePrijatelskimi dogotki!!! Cool

Rat Te mam: Roko! Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1519 : petek, 02.01.2015 : 01:53:16 »

Oh, Kokti, kako cutimo s tabo. Ampak samo Nico in Emmi, Snoopyju in Fiby vse to pokanje zelo dol visi... 
Zelimo, da bi bilo to streljanje zdaj ze enkrat mimo... Emmi in Nico tudi tako dolgo drzita lulanje in kakanje, samo da ni treba po temi ven. Mi smo bolj na selu, ampak slisimo, ce v 11 km oddaljenem Mariboru kdo se ni ognjemeta videl, pa si ga priziga... kako mora biti to strasno sele pri vas v mestu... jezen
Drzi se, ce pa je pri vas prehudo, pa velja povabilo za k nam na Selo... ampak saj vidis, da tudi pri Rokotu pokajo, tako da ves, da tudi mi Kmetavzarji nismo nic pametnejsi, mater nam... 
Cmok!  ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1520 : petek, 02.01.2015 : 09:31:46 »

Hja, poznamo tole... Koktič, sej zdej je fronta že skoraj v celoti prešla...samo še pravoslavnega počakamo, potem pa bo bolj mir.  Kiss Boni te pozdravlja in pravi, da jo je šefica zadevala s kapljicami že cel december. Lulat tudi ni šla po cel dan, kaj šele stopit ven iz bloka vsaj do travce, da se naredi lužica.  Roll Eyes No go.  Undecided Petarda nekje v daljavi in že je bilo vsega konec. No, vsaj doma je bilo boljše počutje, kljub pokanju. Tu pa smo napredovali.  Smiley
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1521 : petek, 02.01.2015 : 11:16:34 »

Uboga punčka...  Sad
Koki, še pravoslavne praznike zdrži, potem bo pa mir za nekaj časa.
 Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1522 : petek, 02.01.2015 : 11:21:23 »

Revčka mala   Sad Kiss ljubezen
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1523 : petek, 02.01.2015 : 12:04:19 »

Zilo sočustvujemo! Kiss
Mi smo šli na Vas, da bi vse skupaj mirno prespali (s šefico na čelu), ampak so nas Vaščani zaj... khm in več kot eno uro metali denar rakete. jezen jezen
Od jeze sem mogla vstat in ruknit še enega takratkega, da nisem šla na obisk k sosedom. trmoglavka

Drug dan smo navsezgodaj pobasali vseh 5 psov, njihove igrače in v Vasi tekmovali kdo najglasneje laja. Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1524 : petek, 02.01.2015 : 12:09:18 »

Žužka, upam, da že navsezgodaj  Evil
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1525 : petek, 02.01.2015 : 13:05:39 »

Drug dan smo navsezgodaj pobasali vseh 5 psov, njihove igrače in v Vasi tekmovali kdo najglasneje laja. Tongue

Toooooo! bravo Bravo Bine, Zarja in usi ostalii. Kolk je fajn met Perjatle ki se Maščujejo za trplenje Useh nas.

Žužka, upam, da že navsezgodaj  Evil

Ouje. Lajkam! Evil
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1526 : petek, 02.01.2015 : 13:14:59 »

Pr nas smo se šli "klin se klinom izbija" metodo. Če je Kdo mislu, da je pokanje problem in topogledno zganjal dramo, je kmalu za tem imel živega Šnavcerja v dnevni, in je pokanje ratalo popolnoma insignifikantno  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1527 : petek, 02.01.2015 : 19:07:05 »

Pr nas smo se šli "klin se klinom izbija" metodo. Če je Kdo mislu, da je pokanje problem in topogledno zganjal dramo, je kmalu za tem imel živega Šnavcerja v dnevni, in je pokanje ratalo popolnoma insignifikantno  Evil
Komaj čakam Milino poročilo iz prve roke
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1528 : nedelja, 11.01.2015 : 15:00:55 »

Dan!  Smiley

Kwa delate Perjatli danes, ko je bolj Šajs-Wetter?  Undecided

Mi se recimo polivamo s kavo.  Tongue

Namreč, po jutranjem iZprehodu, ko smo glih še Ušli Plundri ki je zdaj use povsod, smo najprej dobili Zajterk.   njami  Je rekla da to paše še k Soboti.  Cool

Sebi je potem ispekla kafu in si naštimala Cajteng. In nam Ukazala, da damo Mir.  - No, to isto Kafo jo čez nekaj časa tud uspešno Polila.  Po kavču. Po AjPedu. Po Telefonu. Po Deki. Po Sebi. In po Šnops.  vegi

Po meni pa Ne!    plesalec   In sicer isKljučno zato, ker sem Jast zilo Pameten Kušek in sem se že Bila zavlekla IsPod Dekce. Gdor pa je ležau NaNjej nej pa sam sebi priPiše, je tako?  Evil

Pred moreBitno Prijavo in Odvzemom se branimo z navajanjem naslednjih dejstev: Črni Pes NI bil poparjen iz Kavo. Ampak samo Zatoker je bla ta že skor Mrzla.  Lips Sealed

Kakšno pa smo imela vse naokrog pa raj ne sprašujte.   huh Gdo bisi Mislu  da ena Majhna Šalca Kafe lahko naredi tako SvinjaRijo.  Lips Sealed 

No zdaj smo že nekak počedili. Butast Črni Pes se še naprej čedi kar sam, ker si kljup Tuširanju še kar skos Oblizuje Tace. Očitno so še mal od Kafe. In to glih ona mora lizat Kofein - kokr da ni že bres tega zadost naSpidirana.  huh  In tako spet nebo Nobenga Miru u Hiši.  trmoglavka  Če bo kaj ušPičla boste Obveščeni!

No tko. Kaj pa vam dogaja?

Lep nedelski Pozdrau vam pošilja Cockta, ispoddečni pes  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1529 : nedelja, 11.01.2015 : 16:16:49 »

Koki, ti si najpametnejša blondinka daaaaleč nakokroK  Kiss Afro
Logiran
Strani: 1 ... 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines